To je stvarno neobično.

Nisam informatičar ali imam iskustva s raznim glupim smetnjama te vrste. To obično nije do stranice koju si posjetila ili na koju imaš link nego do tvog kompjutera. Ja bih na tvom mjestu najprije skenirala komp na viruse i spyware da to isključim. Možeš ako znaš i imaš instalacijski CD za windowse pokrenuti popravak svog upravljačkog sistema ako to dulje nije učinjeno jer se u takvim slučajevima nagomilaju greške koje na kraju stvaraju toliko problema da moraš "pregaziti" disk na kojem je upravljački sistem instaliran i ponovo ga instalirati.
Možeš pokušati otvoriti novu mail adresu na drugom servisu (nisam sad gledala na kojem ti je ova koju si dala za forum. Inače je dobro imati poseban mail za forume blogove i slično jer bi ti se jedan zakrčio ako imaš više toga (ja imam pet aktivnih adresa, dvije koje sam zanemarila ali još znam doći do njih i nekoliko zaboravljenih

Ako otvoriš novu adresu i želiš zamijeniti ovu ovdje ideš na svoj profil i učiniš to, a možeš me i pitati na pm ako bude aktualno.

_________________
Živi i pusti druge da žive