Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 padate li na ambalažu?(kozmetika)

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

padate li na ambalažu?(kozmetika) Empty
PostajNaslov: padate li na ambalažu?(kozmetika)   padate li na ambalažu?(kozmetika) Icon_minitimeuto oľu 25, 2008 11:57 am

znam par cura koje kad kupuju uopće ne gledaju šta kupuju.
Bitno im je da lijepo izgleda, a to što neka krema uopće ne odgovara njihovom tipu kože nije toliko bitno...
Pa i mene samu često zavara ambalaža...
A vas? Dogodili se i vama ponekad da ne pogledate kavlitet, nego samo ambalažu...
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

padate li na ambalažu?(kozmetika) Empty
PostajNaslov: Re: padate li na ambalažu?(kozmetika)   padate li na ambalažu?(kozmetika) Icon_minitimeuto oľu 25, 2008 12:09 pm

Često puta ambalaža bude presudna. No, ne da ne gledam što je unutra, nego kada biram između više sličnih ili istih proizvoda, pa onda izaberem onaj s ljepšom ambalažom.

Pa ne veli se bezveze da ambalaža prodaje proizvod.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

padate li na ambalažu?(kozmetika) Empty
PostajNaslov: Re: padate li na ambalažu?(kozmetika)   padate li na ambalažu?(kozmetika) Icon_minitimeuto oľu 25, 2008 12:18 pm

recimo da sad imaš više sličnih proizvoda, i da je jedan sa lijepom ambalažom skuplji, a drugi sa ne tako lijepom jeftiniji, koji bi uzela?
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

padate li na ambalažu?(kozmetika) Empty
PostajNaslov: Re: padate li na ambalažu?(kozmetika)   padate li na ambalažu?(kozmetika) Icon_minitimeuto oľu 25, 2008 12:23 pm

Ovisi, kak sam trenutno pri novcu i koliko mi je taj proizvod neophodan. No, vjerojatno bi uzela onaj jeftiniji, nije mi baš ambalaža toliko bitna, pogotovo ona koja se odmah baca. Inače razmišljam o cijeni kad kupujem, nisam baš od onih koji bez problema daju npr. 1000 kn za cipele.

Kad kupujem proizvod kod kojeg se ambalaža ne baca onda kupim skuplji kad je ambalaža ljepša - npr. maramice u kutijama koje se izvlače jedna po jedna, to mi je super, ujedno ukras za stol (nije kozmetika, no taj mi je primjer pao na pamet)
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

padate li na ambalažu?(kozmetika) Empty
PostajNaslov: Re: padate li na ambalažu?(kozmetika)   padate li na ambalažu?(kozmetika) Icon_minitimesri oľu 26, 2008 11:38 pm

ne padam na ambalažu, ali mi je drago ako proizvod koji kupujem ima pristojan "izgled" (govorim o kozmetičkim proizvodima)
[Vrh] Go down
Sponsored content





padate li na ambalažu?(kozmetika) Empty
PostajNaslov: Re: padate li na ambalažu?(kozmetika)   padate li na ambalažu?(kozmetika) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
padate li na ambalažu?(kozmetika)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kozmetika
» Homemade kozmetika

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: