Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Meditacijom preživio dva sata ispod zemlje

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
meli
Pračovjek

Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Registration date : 15.02.2008

PostajNaslov: Meditacijom preživio dva sata ispod zemlje   čet oľu 27, 2008 11:32 am

Meditacija za život

Kineski građevinski radnik preživio je čak dva sata pod zemljom zahvaljujući poznavanju tehnike meditiranja. Nije paničario. Jednostavno se opustio, usporio disanje te čekao da stigne pomoć. Kineski građevinac preživio je dva sata pod zemljom i to zahvaljujući meditaciji. Wang Jianxin kopao je jarak dubok pet metara kad se na njega urušio zid te ga živog zakopao. "Bio sam leđima okrenut prema zidu i nisam vidio da pada. Odjednom je postalo mračno i trebalo mi je neko vrijeme da shvatim što se dogodilo'', priča radnik. Ovaj kineski budist uspio je preživjeti zahvaljujući poznavanju tehnike meditacije, udisanjem preostalog zraka ispod njegove sigurnosne kacige. "Znao sam da neću imati dovoljno zraka, pa sam se opustio i usporio disanje." Njegove kolege su mu odmah pohitale u pomoć. Kopali su golim rukama kako ne bi lopatom ozlijedili Wanga. S obzirom da čovjek živ zakopan pod zemljom izdrži svega nekoliko minuta, ovo je uistinu pravo čudo.

(reportet.com.hr)
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Registration date : 20.09.2007

PostajNaslov: Re: Meditacijom preživio dva sata ispod zemlje   čet oľu 27, 2008 12:46 pm

Građevinarci skokom u kinu učiti budističku meditaciju. zubo
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Meditacijom preživio dva sata ispod zemlje   čet oľu 27, 2008 3:32 pm

Ne paničariti se, opustiti se, sporo disati, ima i u rahloj zemlji okolo nešto zraka koji se može iskoristiti u tako reduciranoj okolini.

Fakiri i jogiji mogli su danima preživjetti zakopani u grobu.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Meditacijom preživio dva sata ispod zemlje   Today at 4:56 am

[Vrh] Go down

Meditacijom preživio dva sata ispod zemlje
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Preživio pad aviona...
» Volja za zivotom
» Bugarin nije preživio Survivor
» Traženje vode rašljama..zabluda ili ne?
» Preživio sam zahvaljujuči njegovom herojstvu !