Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?

Go down 
+7
Svjetloisjena
Merkurica
meli
Tutankhamon
Galileo Galilei
floridana
vladimir
11 posters
Autor/icaPoruka
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimepet tra 04, 2008 5:44 pm

Čini mi se da nikada prije u povijesti čovječanstva,taj pojam nije imao
toliki značaj kao danas.Već se među djecom današnjice uvriježio
tuđinski pojam:luzer,kojim se razbacuju,podcjenjuju i međusobno
vrijeđaju.I tako ili zasađuju prvu istinsku glad za uspješnošću ili pak
osječaj manje vrijednosti.
A kako stoje stvari među odraslima?
Istu riječ,(no češće na hrvatskom :gubitnik)vrlo posprdno i
uvredljivo,dobacuje se svakome koga se želi podcijeniti ili
omalovažiti.Svakome koga se smatra gubitnikom na bilo koji način.
Ili pak svakome za koga smatramo u datom trenutku da mu na bilo kojoj razini uspješnost nije ravna našoj!
Naravno da se u takvom trenutku previdi činjenica da je i osoba koja
nekog tako označuje,također gubitnik,jer netko tko sebe i svoj život
smatra uspješnima,obično nema potrebu omalovažavati druge.
Može li ipak čovjek,a da ne ispunjava ne/pisane standarde društva i vremena,uspješno i zadovoljno proživjeti svoj vijek?
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimepon tra 07, 2008 11:25 am

može.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimepon tra 07, 2008 11:37 am

Uspjeh je osobna stvar. Ono što je meni uspjeh, drugima ne mora biti. Čovjek koji ima problema sa motorikom uspjehom može smatrati savladavanje pokreta koji su nama tako jednostavni i prirodni. Npr. počešljati se (khm, ja to ne radim zubo )

Prije bi postavio pitanje sustava vrijednosti. Koji je danas hvala Bogu totalno izokrenut. Primjera na more.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimeuto tra 08, 2008 1:19 pm

Tko je uspjesniji

Maric koji ima milijone i boli ga kita za sutra

ili

Neki smrtnik koji prezivi mjesec sa 1800 kn ???
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimeuto tra 08, 2008 2:15 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Tko je uspjesniji

Maric koji ima milijone i boli ga kita za sutra

ili

Neki smrtnik koji prezivi mjesec sa 1800 kn ???

Ovisno kako definiraš uspjeh. Ako je za tebe uspjeh materijalne prirode, onda po tome je Marić uspješan. No, želiš li duhovni uspjeh onda puno love nije neko mjerilo, mada naravno ne tvrdim da je ovaj čovjek iz tvog primjera koji jedva preživljava s 1800 kn uspješan po tom pitanju.

Uspjeti na duhovnom planu može se ssamo kad se više ne teži nikakvom uspjehu.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimeuto tra 08, 2008 2:49 pm

Tocno, ali ovaj moj post se odnosi na sustav vrijednosti kod danasnjeg drustva.
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimeuto tra 08, 2008 3:25 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Tocno, ali ovaj moj post se odnosi na sustav vrijednosti kod danasnjeg drustva.

Da tu si u pravu, to je današnje mjerilo uspjeha.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimeuto tra 08, 2008 4:38 pm

meliJ je napisao/la:
Uspjeti na duhovnom planu može se ssamo kad se više ne teži nikakvom uspjehu.
Već vidim novog Zen majstora zubo
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimeuto tra 08, 2008 4:42 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
meliJ je napisao/la:
Uspjeti na duhovnom planu može se ssamo kad se više ne teži nikakvom uspjehu.
Već vidim novog Zen majstora zubo

Kaj nije odlično sročeno?
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimeuto tra 08, 2008 5:54 pm

meliJ je napisao/la:

Uspjeti na duhovnom planu može se ssamo kad se više ne teži nikakvom uspjehu.
to bi značilo ili da si ispunio sve svoje želje pa više nemaš niti jednu ili da si na neki način uspio ugasiti žeđ za životom i da si se ugasio iznutra...
mislim da se ni uspjeh na duhovnom planu ne može generalizirati jer meni je, npr., uspjeh na duhovnom planu onaj osjećaj beskrajne sreće i ljubavi koji sam osjećaš, ali i vidiš u očima čovjeka kojemu si u ključnum životnom trenutku bio od pomoći.
duhovni uspjeh je naučiti pomagati u tajnosti.
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimeuto tra 08, 2008 6:44 pm

Binah je napisao/la:
meliJ je napisao/la:

Uspjeti na duhovnom planu može se ssamo kad se više ne teži nikakvom uspjehu.
to bi značilo ili da si ispunio sve svoje želje pa više nemaš niti jednu ili da si na neki način uspio ugasiti žeđ za životom i da si se ugasio iznutra...
mislim da se ni uspjeh na duhovnom planu ne može generalizirati jer meni je, npr., uspjeh na duhovnom planu onaj osjećaj beskrajne sreće i ljubavi koji sam osjećaš, ali i vidiš u očima čovjeka kojemu si u ključnum životnom trenutku bio od pomoći.
duhovni uspjeh je naučiti pomagati u tajnosti.

Ne ne da si se ugasio iznutra, nego upravo suprotno, goriš duhovno, a ovozemaljski uspjeh ti više nije važan, definicija uspjeha kakvu poznaju ljudi postaje ti strana. A da osjećaš sreću i ljubav kad postigneš uspjeh na duhovnom planu to se slažem. Zapravo, sve što ti donosi ljubav i sreću približava te tvom duhovnom uspjehu. Kad ga dostigneš više ne težiš ničemu tada znaš da si dostigao cilj. Kada se tako sjećaš naravno da onda imaš potrebu i pomagati drugima, podijeliti svoju ljubav i sreću.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimeuto tra 08, 2008 7:27 pm

da ispričam priču.
imam prilike često biti na jahtama od čijih cijena glava boli. jednom prilikom šetajući po jednoj kakvu je rijetkost sresti, i diveći se k'o što se dijete divi nekoj skupoj igrački, moj prijatelj mi je rekao:"možda je sretniji onaj koji se vozi u Istranci i lovi ribicu svakog dana nego on koji jednom u godini provede na ovom brodu petnaestak dana". bogatstvo nije nikako mjerilo sreće. možda iz moje/naše perspektive to izgleda da jeste jer bi nekakvo bogatstvo riješilo one osnovne egzistencijalne potrebe ali u prirodi čovjeka je da nikad nije zadovoljan s onim što ima pa mu kad zadovolji jednu želju odmah poraste apetit i tome nikad kraja. eto, ja mislim da je uspjeh upravo u tome da čovjek ne samo kontrolira želje, jer dok ih kontrolira one postoje, nego da ih nema. da je sretan sam od sebe bez ikakvog vanjskog utjecaja. e sad, ni ja neznam kakvo je to stanje jer sam i sama puna želja i to onih materijalnih ali znam kakvo zadovoljstvo donosi upravo darivanje nekoga bilo materijalno ili kroz nekakvo pomaganje. uostalom podareni osmjeh od srca i iskrenost kao govor duše vrijedi više od bilo čega materijalnog.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimeuto tra 08, 2008 7:51 pm

floridanamama je napisao/la:
da ispričam priču.
imam prilike često biti na jahtama od čijih cijena glava boli. jednom prilikom šetajući po jednoj kakvu je rijetkost sresti, i diveći se k'o što se dijete divi nekoj skupoj igrački, moj prijatelj mi je rekao:"možda je sretniji onaj koji se vozi u Istranci i lovi ribicu svakog dana nego on koji jednom u godini provede na ovom brodu petnaestak dana". bogatstvo nije nikako mjerilo sreće. možda iz moje/naše perspektive to izgleda da jeste jer bi nekakvo bogatstvo riješilo one osnovne egzistencijalne potrebe ali u prirodi čovjeka je da nikad nije zadovoljan s onim što ima pa mu kad zadovolji jednu želju odmah poraste apetit i tome nikad kraja. eto, ja mislim da je uspjeh upravo u tome da čovjek ne samo kontrolira želje, jer dok ih kontrolira one postoje, nego da ih nema. da je sretan sam od sebe bez ikakvog vanjskog utjecaja. e sad, ni ja neznam kakvo je to stanje jer sam i sama puna želja i to onih materijalnih ali znam kakvo zadovoljstvo donosi upravo darivanje nekoga bilo materijalno ili kroz nekakvo pomaganje. uostalom podareni osmjeh od srca i iskrenost kao govor duše vrijedi više od bilo čega materijalnog.

bravo bravo bravo ljubi
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimeuto tra 08, 2008 8:42 pm

meliJ je napisao/la:


Ne ne da si se ugasio iznutra, nego upravo suprotno, goriš duhovno, a ovozemaljski uspjeh ti više nije važan, definicija uspjeha kakvu poznaju ljudi postaje ti strana. A da osjećaš sreću i ljubav kad postigneš uspjeh na duhovnom planu to se slažem. Zapravo, sve što ti donosi ljubav i sreću približava te tvom duhovnom uspjehu. Kad ga dostigneš više ne težiš ničemu tada znaš da si dostigao cilj. Kada se tako sjećaš naravno da onda imaš potrebu i pomagati drugima, podijeliti svoju ljubav i sreću.
da... znam što želiš reći i u principu dijelim tvoje mišljenje, ali čini mi se da orjentacija čovjeka prema isključivo duhovnim vrijednostima, te težnja čovjeka ka bezželjinskom (zubo) stanju goni čovjeka u svojevrsnu askezu, a ona mi se ne sviđa jer uključuje udaljavanje pojedinca od svijeta. to udaljavanje u jednom izvjesnom smislu i jest o.k., ali kao trajno stanje mislim da se svodi na isto što i isključivi materijalizam - usmjerenje prema sebi i samo sebi oliti egoizam.
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimesri tra 09, 2008 10:08 am

Binah je napisao/la:
meliJ je napisao/la:


Ne ne da si se ugasio iznutra, nego upravo suprotno, goriš duhovno, a ovozemaljski uspjeh ti više nije važan, definicija uspjeha kakvu poznaju ljudi postaje ti strana. A da osjećaš sreću i ljubav kad postigneš uspjeh na duhovnom planu to se slažem. Zapravo, sve što ti donosi ljubav i sreću približava te tvom duhovnom uspjehu. Kad ga dostigneš više ne težiš ničemu tada znaš da si dostigao cilj. Kada se tako sjećaš naravno da onda imaš potrebu i pomagati drugima, podijeliti svoju ljubav i sreću.

da... znam što želiš reći i u principu dijelim tvoje mišljenje, ali čini mi se da orjentacija čovjeka prema isključivo duhovnim vrijednostima, te težnja čovjeka ka bezželjinskom (zubo) stanju goni čovjeka u svojevrsnu askezu, a ona mi se ne sviđa jer uključuje udaljavanje pojedinca od svijeta. to udaljavanje u jednom izvjesnom smislu i jest o.k., ali kao trajno stanje mislim da se svodi na isto što i isključivi materijalizam - usmjerenje prema sebi i samo sebi oliti egoizam.

Da, ali ti moraš biti sam sebi prvi na mjestu, drugog možeš usmjeriti na neki put, no on samo sam može doživjeti svoj vlastiti duhovni uspjeh. Tu se ne slažem da je to isto kao egoizam. Egoizam povezuem više sa sebičnošću, a kada duhovno sazriješ, mislim da su tvoje negativne osobine svedene na minimum.
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimesub stu 22, 2008 2:35 am

Svi mi se sastojimo od duhovne, intelektualne i fizicke komponente. Dakle, ako proucavamo koliko je odreðena osoba uspješna, uzimamo u obzir sve komponente. Takoðer valja uzeti u obzir kakav je društveni i poslovni život te osobe. Naravno da je uspjeh mjerilo vrijednosti svake osobe, ali stvarni uspjeh je utemeljen na kvalitetno razvijenoj kompletnoj licnosti i rezlutat je njenog pravilnog razvoja.
Vidim da gore neki lutaju. Ako si na visokoj razini duhovne svijesti ovozemaljski život ti je itekako bitan, jer si svjestan njegove prave biti i koristiš duhovna saznanja za kvalitetan napredak na svim ostalim poljima djelovanja.
Uspjeh je rezlutat kvalitetno formirane licnosti. Inteligentne, duhovno razvijene, ali i osobe koja brine o tijelu kao o svetom hramu. Koliko si kvalitetna licnost, toliko i vrijediš i postižeš rezlutate u skladu sa svojim sposobnostima i željama.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimesub stu 22, 2008 2:30 pm

Lijepa analiza :) Dobro došao, Goc :)
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimepon stu 24, 2008 11:14 am

Goc je napisao/la:
Svi mi se sastojimo od duhovne, intelektualne i fizicke komponente. Dakle, ako proucavamo koliko je odreðena osoba uspješna, uzimamo u obzir sve komponente. Takoðer valja uzeti u obzir kakav je društveni i poslovni život te osobe. Naravno da je uspjeh mjerilo vrijednosti svake osobe, ali stvarni uspjeh je utemeljen na kvalitetno razvijenoj kompletnoj licnosti i rezlutat je njenog pravilnog razvoja.
Vidim da gore neki lutaju. Ako si na visokoj razini duhovne svijesti ovozemaljski život ti je itekako bitan, jer si svjestan njegove prave biti i koristiš duhovna saznanja za kvalitetan napredak na svim ostalim poljima djelovanja.
Uspjeh je rezlutat kvalitetno formirane licnosti. Inteligentne, duhovno razvijene, ali i osobe koja brine o tijelu kao o svetom hramu. Koliko si kvalitetna licnost, toliko i vrijediš i postižeš rezlutate u skladu sa svojim sposobnostima i željama.


pa analiza nije loša, možda bi se i mogao u prvi tren složiti ali mi je ipak zapala u oko ona: ".. Ako si na visokoj razini duhovne svijesti ovozemaljski život ti je itekako bitan, jer si svjestan njegove prave biti...".
Mislim da duhovnoj osobi i nije baš tako bitan jer je svim produhovljenim osobama ovaj ovozemaljski život samo prolazna stvar i priprema za sljedeći korak. uostalom večina religija ali i filozofija pokušava odgovoriti a što poslije smrti. pri tome prvenstveno mislim na ideju uspjeha npr u karijeri, društvu itd. osoba koja je cijenjena u društvu i recimo ima karijeru i pazi na svoje tijelo tj. bavi se sportrom može totalno duhovna trahirati i propasti. dok osoba koja je možda produhovljena ne mora ju uopće zanimati ove spomenute stvari. zato mi je ova tvoja analiza upitna.
i što je po tebi prava bit ovozemaljskog života?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimepon stu 24, 2008 11:45 am

Jel ovo opet dolazimo na Smisao? Jesmo, jel da? Uffff... conf1

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimepon stu 24, 2008 12:07 pm

DA, i zato ne diraj zvečku. opet ćemo se uplest
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimepon stu 24, 2008 12:27 pm

Ali, ali...pa znas...

Znas, jel tako? zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimepon stu 24, 2008 12:36 pm

Alpha je napisao/la:
Ali, ali...pa znas...

Znas, jel tako? zivili

lolcina

;)

zivili
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimesri stu 26, 2008 3:50 pm

A da idemo obratno...sto bi uopce bilo mjerilo vrijednosti covjeka ili mislite da tako sta ne postoji tj. da su svi ljudi jednako vrijedni?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimesri stu 26, 2008 4:18 pm

da tako je. svi ljudi su jednako vrijedni. uspjeh ništa drugo nego unutarnji svijet pojedinca.

evo ti na, pa se sad ti upecan

:)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitimepon pro 22, 2008 4:13 am

Nemam šta pametno dodati na ovu temu, mogu samo reći već rečeno malo drugačijim riječima i iznijeti svoje mišljenje.

Bit je u tome što je za nekoga uspjeh. Za mene je uspješan čovjek onaj koji uspješno napreduje na svojoj duhovnoj razini, a uspjeh je za mene trenutna ''razina'' u tom slučaju.
Ne znam za objektivnu Istinu, ali za mene je takav uspjeh mjerilo čovjeka.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Empty
PostajNaslov: Re: Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?   Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Uspjeh,mjerilo vrednosti coveka?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Filozofija-
Forum(o)Bir: