Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što mislite o invaziji?

Go down 
+24
GoodAlien
myst000
Victor
zviz
snark
Blizzard
Kirk
Karl Marx
danyf5
razzor123
h51ph
HoLLy_MaN
Alpha
zvezda
vjestica
Tutankhamon
gloria_g
meli
snake
Yado
Pandora
Svjetloisjena
silver
l337_m4n
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimepet srp 11, 2008 4:00 pm

Hmm...Snark i Zviz...evo jedan argument koji kazuje kako tesko da ste u pravu...recimo da vanzici postoje i da su agresivci koji nas misle porobit...naravno, oni su tehnoloski razvijeniji i automatski jaci od nas...dakle mi se u sukobu s njima mozemo slikat...
E sad...ako je to tako...a sto su onda oni tako kulturni pa se sve nesto skrivaju? Zasto ne slete u sred New Yorka i prosetaju malo okolo? Ionako im nitko nista ne moze...

Dakle, meni se cini da oni ipak samo znanstveno istrazuju nas i nas planet kao sto i mi istrazujemo nove zivotinjske vrste, njihovo obitavaliste i njihove navike...ponekad neku malo zamlatimo da bi je secirali i mozda to ovi rade i s nama...ali to je sve u svrhu znanosti, visih i plemenitih ciljeva zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimepet srp 11, 2008 4:01 pm

Omega je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
P.S. Omega...3 puta si editirao svoj post gore...to je OK, naravno...ali ja sam postala prije svih promjena...dobro, i dalje se slazem s tobom samo cini mi se da je bolje napisati dodatak u novom postu ako je netko vec riplajao na tvoje... hug

Samo si ti postala prije nego sam editirao post i zato ga i jesam editirao bez upozorenja na samom postu. Ja sam tebi reko u pm-u da sam post editirao.
Uostalom ja sam pisao u vezi editiranja dolje u zadnjem pdf-u u vezi foruma.

Znam da si ti dole pisao...no, rjesili smo to miga hug

Uostalom, i dalje se slazem sa svime sto si napisao...znas vec :)

P.S. Sto ti nije jasno sa OPS i OPD?
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimepet srp 11, 2008 4:11 pm

Alpha ides

super argumentirano i objašnjeno!!
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimepet srp 11, 2008 5:02 pm

Prvo, u slucaju da nastavimo sa industrijalizacijom, i razvijemo se, od drugih svetova, ako bismo do takvih uspeli doci, ne bismo trebali resurse... vec sama mesta za zivot.
Zatim, ako nas neka napredna inteligencija i pokusala kontaktirati ili je to vec ucinila, sumnjam da bi to sirokim masama bilo poznato... Ovde bih mnogo pre pretpostavila nesto tipa Reganovog razgovora sa svojim savetnicima kada je postao predsednik USA...
A misim i da setnja NY-om nije bas najpametniji potez, jer sta bi time postigli? Masovnu paniku, ubistva, samoubistva, nerede i haos... Posto je OPS-u potrebna nasa energija, i to posebno one vrste kojih je na pretek u ratovima npr., mnogo je jednostaavnije i isplativije infiltrirati se i raditi u svoju korist...
Uostalom, ja sam misljenja da su oni ovde mnogo duze nego sto to uopste mozemo da zamislimo...

*
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimepet srp 11, 2008 5:50 pm

Alpha je napisao/la:
Hmm...Snark i Zviz...evo jedan argument koji kazuje kako tesko da ste u pravu...recimo da vanzici postoje i da su agresivci koji nas misle porobit...naravno, oni su tehnoloski razvijeniji i automatski jaci od nas...dakle mi se u sukobu s njima mozemo slikat...
E sad...ako je to tako...a sto su onda oni tako kulturni pa se sve nesto skrivaju? Zasto ne slete u sred New Yorka i prosetaju malo okolo? Ionako im nitko nista ne moze...

Znam dva razloga zašto bi nas napali.
Prvi je zbog mjesta za život, možda je njihova planeta prenapučena pa traže nova mjesta za kolonije.
Drugi razlog je taj što im trebaju inteligentni robovi koji bi im služili na brodovima ili na planetu. A mogu biti oba razloga za napad.

Da se vratim na prvi razlog. Ako udišu kisik kao i mi i trebaju atmosferu sličnu Zemljinoj, tada bi to bio jako 'dobar' razlog da nas se riješe pa da dobe novo mjesto za život koje je ujedno puno raznih ruda, vode, životinjskih i biljnih vrsta...
Da bi nas se uspješno riješili bez da rat 'uništi' planetu jest da nas nekako teleportiraju nekamo ili da bace na nas neko biološko oružje koje bi utjecalo samo na ljude, a nekako sumnjam da je moguće napraviti tako nešto.
Izravno nas ne bi išli napasti jer bi se planeta razorila našim i njihovim oružjem, pa im ode mjesto za život... Uostalom mislim da su ljudi sami spremni zagaditi planetu tako da ovi odustanu od nje.

Da nas uzmu kao robove? Možda uspiju potkupiti neke ljude da zaozbiljno pomažu vanzemaljcima, ali većina ljudi bi odbila raditi za njih kao robovi, a pokušali bi se i osloboditi...
Možda nam nekako mogu kontrolirati um pa bi im se isplatilo uzeti nas za robove. Opet tu je opcija rata koja ne bi bila povoljna niti za njih niti za nas.

Ovo što ti Alpha kažeš da nas testiraju zbog znanosti, možda nas baš onda uzimaju kao robove. One koje uređaj ne može pripitomiti su vraćeni na Zemlju sa odašiljačima da šalju podatke o Zemljanima i da im olakšamo 'invaziju'.
U svakom slučaju, ako su došli zbog planete ili trebaju robove, neće napasti izravno, već će to činiti kroz dugi niz godina kao što možda i čine.

Mislim da oni ne rade to sve što sam opisao dosada. Mislim da su zbilja došli u znanstvene svrhe, zbog kooperacije jer je to najbrži način razvoja i svaka inteligentna rasa bi to trebala znati.
Sada se skrivaju zbog nas ljudi jer znaju kakvi ljudi znaju biti... Komuniciraju sa određenim osobama i vladama, to ima smisla.

Isto tako ne možemo biti sigurni ima li uopće vanzemaljaca oko Zemlje, nema niti jedan dokaz, samo nagađanja...


Citat :
Dakle, meni se cini da oni ipak samo znanstveno istrazuju nas i nas planet kao sto i mi istrazujemo nove zivotinjske vrste, njihovo obitavaliste i njihove navike...ponekad neku malo zamlatimo da bi je secirali i mozda to ovi rade i s nama...ali to je sve u svrhu znanosti, visih i plemenitih ciljeva zubi

Ako nas istražuju kao i mi životinje, tada je logično da jesu među nama, maskirani. Možda se šeće usred Zagreba, a nitko ga ne prepoznaje jer svi vide 'čovjeka'
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimepet srp 11, 2008 6:01 pm

Zvezdo...taj post se odnosi tocno na odredjeni stav da su oni tu s namjerom da nas porobe. Ne kazem da nije moguce ali sam sklonija razmisljati na drugaciji nacin.
Stoga pisem da ako su tu da nas porobe ili uniste...eto, jer kao sto kazes npr. trebaju prostor za sebe...onda se slobodno mogu iskrcati na sred New Yorka (sto je cisto primjer apsurdnosti same situacije) i sto ih briga za kaos..sto ih briga za paniku, sto ih briga za nerede i (samo)ubojstva...sto ih briga kad su tu da nas sklone s puta...
A kao sto sam i napisala oni su tu, a mi za njih 'ne znamo'...i upravo to je argument za njihove pozitivne namjere.
Zbilja mi ne vidim sto je nejasno iz mog posta (i ovih prije njega) jer mi se cini da sam u suradnji s Omegom prilicno transparentno postavila situaciju...
Dakle i moji primjeri poput New Yorka su samo primjeri kako bih plasticnije ilustrirala (ne)vjerojatnost teorije koju su ponudili neki od forumasa koji smatraju da smo tu cisto kao stoka za klanje.
Osim toga i Omega i ja vise zagovaramo OPD varijantu te su u tom smjeru pisani i postovi...ali mi ne govorimo o 4. denzitetu...samo smo koristili OPS i OPD pojmove kako bi ilustrirali dvije razlicite struje. Dakle, misljenja sam da su vanzici 3. denzitet kao i mi...i nadam se da su OPD...
Ako pricamo o bicima iz 4. denziteta onda njih ne bih nazvala vanzicima...
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimesub srp 12, 2008 4:56 pm

naravno da mi svi želimo da ti možebitni posjetioci iz svemira budu dobronamjerni i puno kulturniji od nas. možda su već tu i možda baš zato ne mogu uspostaviti kontakt s nama(jer su toliko napredniji da ih ne bismo shvatili). ogromna je razlika u kulturama na zemlji, a kamoli među svjetovima. ja sam ipak nekako sve uvjereniji da nas nisu našli, i da će nas vrlo teško naći. toliko letećih tanjura, a nijednog dokaza. a ja živim na mjestu gdje su leteći tanjuri navodno viđani. nisam vidio niti jednog.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimesub srp 12, 2008 5:12 pm

Znaci ti zapravo ne vjerujes da je itko drugi vidio leteci tanjur jer ga ti nisi vidio?

Ja sam jednom vidjela kuglastu munju. Predpostavljam da znas sto je to i da znas da je iznimno rijetko...ali ja sam ju vidjela. Da li si ju i ti vidio ikad? I, ako nisi, da li to znaci da ona ne postoji?
[Vrh] Go down
Victor
Stanica
Victor


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 18
Age : 50
Registration date : 08.06.2008

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimesub srp 12, 2008 8:19 pm

http://www.galaksija.com/projekat/plavaplanetasadrzaj.htm

Ovdje ima jako mnogo korisnih i zanimljivih informacija o planovima i prisustvu vanzemaljaca na nasoj planeti.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimesub srp 12, 2008 11:14 pm

Postoji nekoliko teorija o ovozemaljskom poreklu UFO...
One koje, opet samo po mom misljenju, drze vodu su:
Mnogi UFO poticu iz vojnih ili istrazivackih baza. Za ovo zaista postoje dokazi... Dakle, mozda ne svi, ali sigurno bar neki UFO su ovozemaljski...
UFO su projekcije ljudske svesti i zato, uprkos mnogim vidjenjima, ima mnogo nelogicnosti... Npr. bica su cesto humanoidna, za sta je u Kosmosu beskrajnih mogucnosti sansa relativno mala... Ili, tako napredna civilizacija, koja je na neki nacin ocigledno zakrivila prostor/vreme po svojoj zelji, verovatno je i razvila malo sofisticiranije medicinske instrumente od onih koje opisuju "zrtve otmica"...

S' druge strane, ja licno jako zelim da verujem da nismo sami u beskraju, a postoje i neki dokazi u prilog ovoj teoriji...
Ostavljam sve mogucnosti otvorene...

*
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimesub srp 12, 2008 11:38 pm

ne samo da ja nisam vidio leteći tanjur nego nikada nisam upoznao nekog tko je upoznao nekog tko ga je vidio. da li ga je uopće vidio netko sa ovog foruma? po noći, na nebu, trebali bi ih vidjeti svi (pogotovo ako imaju upaljena svjetla, hehe). rekao sam da živim na viru s pogledom na pag, baš tamo gdje su navodno viđeni leteći tanjuri. koliko znam, većina izvještaja su se pokazali lažnima, a ostali nisu sigurni.
ali svakako se slažem sa zaključkom prethodnog, zvezdinog posta.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimened srp 13, 2008 12:00 am

Ja jednostavno ne zelim da odbacim ni jednu opciju, u Svetu o kome znam tako malo i u kome svako saznanje do koga se tesko dolazi otvara bezbroj vrata ali i postavlja jos vise pitanja...
I opet ona stara prica o tome da je ono sto znamo povrsina jednog kruga, a ono sto uvidjamo da ne znamo, njegov obim, tj. kruznica koju iz svoje perspektive unutrasnjosti kruga vidimo... Sto znamo vise, vise uvidjamo koliko nam je toga jos nepoznato...
A i cuda je tako malo u danasnje vreme... Ako prestanemo verovati, mozda se zaista i prestanu dogadjati...

*
[Vrh] Go down
zviz
Stanica
zviz


Male
Aries Horse
Broj postova : 16
Age : 57
Location : centralna mezopotamija
Registration date : 09.07.2008

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimepon srp 14, 2008 10:34 am

alien A ako uzmemo u obzir podatak da su na glinenim oslikanim vrcevima i inim posudama pronadjeni crtezi raznih vrsta dinosaura nacrtanih s mesom znaci onako kako su izgledali u svoje vrijeme dok su hodali zemljom a cinjenica da smo mi po ostacima kostura i kompjuterskom tehnikom tek 1995 god. mogli napraviti njihov izgled ( ciljam na jednu vrstu dinosaura koja je za nas bila nepoznanica cijelo ovo vrijeme ) t.j. dosli do zakljucka kako su izgledali dok su hodali. Znaci li to da su Maje postojale jos u vrijeme dinosaura?
Znaci li to da su bili napredniji u oslikavanju?
Znaci li to da im je netko rekao kako su izgledali 1000-uce godina prije njih?
Znaci li to da nam netko cijelo vrijeme sustavno skriva istinu o posjetama iz svemira ili sto je jos bolnije.
Znaci li to da nam se sprema invazija vecih razmjera o kojoj ni u ludilu ne vidimo granicu niti obim? misli
Znaci li to da
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimepon srp 14, 2008 1:33 pm

Ja bih se na tvom mestu zapitala:

Znaci li to da - su Maje znale KAKO su dinosauri nestali, pa su posle njihovim putem??????????..... ;)

*
[Vrh] Go down
myst000
Stanica
myst000


Male
Capricorn Goat
Broj postova : 24
Age : 32
Registration date : 27.06.2008

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimeuto srp 15, 2008 2:36 am

Citat :
Znaci li to da - su Maje znale KAKO su dinosauri nestali, pa su posle njihovim putem??????????
da prizvali meteor da i njih malo pukne xD

a sa se tice aliena,ja mislim da oni koji znaju da postojimo na nas gledaju bas kao neku otpadnu zonu tako da nam se ni ne priblizavaju xD,procjenjuju ljude kao nerazvijena,primitivna bica zeljna sirenja i ratovanja u tu svrhu...
druga mogucnost je da smo mi u p* materini u svemiru negdje il nes pa ni ne mogu doc do nas,ko zna sa se nalazi neka crna rupa il neka maglica opasna sa ja znam haha...
Zasto je najvise NLO vidjenja bas u Americi?Nije li to malo cudno?
A sad jos nes da kazem u vezi njihovog izgleda,koliki je svemir zasto ne bi bilo i nekih koji su kao mi + toliko je puta probavljena ta ideja o njihovom izgledu i koliko puta se samo na filmovima vidjelo kako izgledaju,odakle ljudima uopce ideja kako izgledaju?nisu valjda samo izmislili glupo je ?
Ili su nes nepojmljivo ili su nes jako jednostavno...svemir je veliko mjesto ko zna cega ima,sve je stvar logike;)
[Vrh] Go down
zviz
Stanica
zviz


Male
Aries Horse
Broj postova : 16
Age : 57
Location : centralna mezopotamija
Registration date : 09.07.2008

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimeuto srp 15, 2008 11:39 am

myst000 je napisao/la:
Citat :
Znaci li to da - su Maje znale KAKO su dinosauri nestali, pa su posle njihovim putem??????????
da prizvali meteor da i njih malo pukne xD

a sa se tice aliena,ja mislim da oni koji znaju da postojimo na nas gledaju bas kao neku otpadnu zonu tako da nam se ni ne priblizavaju xD,procjenjuju ljude kao nerazvijena,primitivna bica zeljna sirenja i ratovanja u tu svrhu...
druga mogucnost je da smo mi u p* materini u svemiru negdje il nes pa ni ne mogu doc do nas,ko zna sa se nalazi neka crna rupa il neka maglica opasna sa ja znam haha...
Zasto je najvise NLO vidjenja bas u Americi?Nije li to malo cudno?
A sad jos nes da kazem u vezi njihovog izgleda,koliki je svemir zasto ne bi bilo i nekih koji su kao mi + toliko je puta probavljena ta ideja o njihovom izgledu i koliko puta se samo na filmovima vidjelo kako izgledaju,odakle ljudima uopce ideja kako izgledaju?nisu valjda samo izmislili glupo je ?
Ili su nes nepojmljivo ili su nes jako jednostavno...svemir je veliko mjesto ko zna cega ima,sve je stvar logike;)
scratch Ma daj molim te !!! A sto je onda ono jucer snimljeno u Metkovicu?!!!zubo
pa nije valjda klinac lazirao snimke a oni ih neprovijerene plasirali u dnevnik HRT1.whee
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimeuto srp 15, 2008 11:55 am

Citat :
da prizvali meteor da i njih malo pukne xD


Sigurno su TAKO nestali dinosaurusi... lolcina
[Vrh] Go down
Kirk
Stanica
Kirk


Male
Aries Dragon
Broj postova : 20
Age : 35
Registration date : 08.05.2008

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimeuto srp 15, 2008 11:55 am

Ma NLO-i su vidjeni po cilom svitu nego mi samo pustamo vijesti od amerikanjaca, sta briga nekoga na Novoj TV jeli neki mali gruzijac vidia leteci tanjur.
[Vrh] Go down
GoodAlien
Višestanični organizam



Male
Aquarius Cat
Broj postova : 80
Age : 49
Registration date : 03.08.2008

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimepon kol 04, 2008 2:12 pm

Lol ili je amerika samo puna lunatica koji si zamisljaju letece tanjure(lunatic dio je istina kad posjetite ameriku skuzit cete lol )
isto tako volio bih komentirati jednu stranicu kkoju je jedan forumaš ovdje postao...
stranica:http://www.galaksija.com/projekat/plavaplanetasadrzaj.htm
dio teksta:" Ovaj dokumenat se smatra ličnim bilješkama i dnevnikom jednog naučnika koji je radeći za vladu (USA, prim.prev.) tokom nekoliko godina bio u prilici da posjeti sva mjesta gdje su se srušili neidentifikovani leteći objekti, da ispituje ZAROBLJENE Vanzemaljske Životne Oblike kao i da analizira sve podatke skupljene tokom tih aktivnosti. "

ovdje sam istaknuo jednu rijec,zarobljene mislim da je ovo sve laz i nisam ni dalje citao jer mislim da alieni nebi trpili takva sranja od tako primitivne rase ... jer bi alieni bili :x evil :x a mi bi bili affraid a uskoro ni nebi bili lol!
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimepet kol 08, 2008 12:18 am

kaj nije pravac goli otok ?? :S
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned



Male
Cancer Goat
Broj postova : 165
Age : 32
Registration date : 26.06.2008

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimesri kol 13, 2008 1:06 pm

jbg nema više tog pravca nažalost...dobro je služio
[Vrh] Go down
Syn
Stanica
Syn


Male
Scorpio Rat
Broj postova : 23
Age : 39
Registration date : 15.08.2008

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimepet kol 15, 2008 5:12 am

Mišljenja sam kako je invazija moguča...samo pod kojim okolnostima-to je bit svega....ako je to invazija iz dobrih namjera mislim da je dobrodošla...sve masivniji posjeti NLO-a zemlji držim kako je to nekakav znak upozorenja, jer ipak su naprednija rasa i žele nas upozoriti na određena stanja koja su oni vec prema mojim pretpostavkama davno proživjeli....a laike bih preupitao dali stvarno misle da smo jedini u svemiru???
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimened kol 17, 2008 1:09 am

pazi syn.... invazija iz dobrih namjera... hehehe.... da se ubiješ od smijeha. ako nedaj bože dođe do invazije, nit će nas itko pitat, nit će bit iz dobrih namjera, pa tako i nedobrodošla.
[Vrh] Go down
Syn
Stanica
Syn


Male
Scorpio Rat
Broj postova : 23
Age : 39
Registration date : 15.08.2008

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimened kol 17, 2008 1:21 am

To su samo pretpostavke...cijenim tvoje mišljenje ali šta ako dođu sa puno cvijeća i svim odgovorima koje tražimo? :D
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitimened kol 17, 2008 1:24 am

u tom slučaju to neće biti invazija, nego posjeta
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što mislite o invaziji? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što mislite o invaziji?
[Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Sta mislite o ovome?
» Civutkinje sta mislite o njima?
» Sto mislite o ovim danasnjim psicima-stencima?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: