Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što mislite o invaziji?

Go down 
+24
GoodAlien
myst000
Victor
zviz
snark
Blizzard
Kirk
Karl Marx
danyf5
razzor123
h51ph
HoLLy_MaN
Alpha
zvezda
vjestica
Tutankhamon
gloria_g
meli
snake
Yado
Pandora
Svjetloisjena
silver
l337_m4n
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 3:33 pm

shock

jos mi samo nedostaju ,,mali zeleni,, roll rofl

jeste li primjetili na stranici
http://hostanje.net/%7Etransfer/uforadio/eseji/stephenville%20texas.html

prvi tekst kaze
,,Mnoštvo mještana grada Stephenvillea u državi Teksas prijavilo je viđenje NLO-a. Pilot, policajac i nekoliko poslovnih ljudi iz mjesta tvrde da su 8. siječnja 2008., vidjeli golemi tihi objekt s blještavim svjetlima,,

,a kasnije ona novinarka se spominje i nije mi jasno kako je dobila otkaz zbog tih istih NLO-a dan ranije prije nego ce se oni pojaviti???? scratch

U jutro 7. siječnja 2008. uredsko računalo od Angelie Joiner je zaplijenjeno, a od uredništva je dobila poruku da se "spakira i iziđe van". Angelia je izjavila da je u šoku; u jednom trenitku bila je unutar velike nacionalne priče, a drugom trenutku već je bila bez posla.
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 3:39 pm

Piše nešto o tome i Yado u tekstu s prethodne sstranice, pročitaj!

btw. avatar je totalno magičan, super
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 3:46 pm

l337_m4n je napisao/la:
a gle možda oni nas uopćene promatraju, jer netko je rekao da su nas htjeli porobiti već bi to napravili, možda se dogodi nešto ovakvog scenarija:

lete naši neprijetelji svemirom u novo izgrađenom svemirskom brodu i nalete oni sasvim slučajno na naš susuatv, skontaju da na jednoj planeti ima života. oni pretpostave da život tamo nije dovoljno razvijen jer nitko ih na ništa ne upozorava, nitko ih ne kontaktira, ali naši nepreijatelji primaju neke čudne radio signale(to su naši radio programi i tv programi od prije nekoliko godina) i sad dođu oni do naše Zemlje i kažu ajmo mi njih kontaktirati, malo da vidimo kako su oni razvijeni. i sad lijepo oni dođu iznad nekog našeg velikog grada i cijeli grad se normalno uplaši, buka svugdje, panika, vrištanje. naši avioni polijeću, helikopteri kruže oko njihovog broda. oni se uplaše i zapovjednik im kaže, ajmo se mi rješit ovih budala, viš da su glupi, a nakon toga je planet naš. i sad oni počnu polako uništavat grad za gradom i mi se počnemo braniti, i šta se dogodi, oni se iznenade našom obranom i svakakvim bombama, a najjaču nisu ni očekivali, nuklearnu. i ništa, pobjegnu oni lagano prema kući s namjerom da će se vratiti i porobiti nas. za to vrijeme mi proučavamo njihovu tehnologiju. i eto, mi smo onda spremni za ponovnu pbranu, znamo da će oni doć, pa se brzo razvijamo, a pod pritiskom kreativnost raste i tako dalje i dalje, sve dok opet ne dođu....


misli lol! lolcina
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 3:48 pm

meliJ je napisao/la:
Piše nešto o tome i Yado u tekstu s prethodne sstranice, pročitaj!

btw. avatar je totalno magičan, super


drago mi je da ti se svidja avatar ljubi
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 4:14 pm

gloria_g je napisao/la:
sorry zaboravih ono nerazvijeni - nerazvijeni divljanic suspect

Pa po meni nisu niti divljaci niti nerazvijeni, zato sam i stavi pod navodnike roll ali gledajuci spram ostalog "civiliziranog i razvijenog" drustva onda ispada da jesu, hocu samo reci da ti vanzici koliko god tehnoloski razvijeni ne moraju da imaju razvijenu svijest na istom nivo kao i tehnologiju.

Imamo i mi tehnologiju ali moramo priznat da nemamo toliko razvijenu svijest.
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 4:16 pm

Tutankhamon je napisao/la:
gloria_g je napisao/la:
sorry zaboravih ono nerazvijeni - nerazvijeni divljanic suspect

Pa po meni nisu niti divljaci niti nerazvijeni, zato sam i stavi pod navodnike roll ali gledajuci spram ostalog "civiliziranog i razvijenog" drustva onda ispada da jesu, hocu samo reci da ti vanzici koliko god tehnoloski razvijeni ne moraju da imaju razvijenu svijest na istom nivo kao i tehnologiju.

Imamo i mi tehnologiju ali moramo priznat da nemamo toliko razvijenu svijest.

Vrijeme, novac i energiju potrošili smo na razvoj tehnologije, pa nam ništa nije ostalo za razvoj duha.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 4:28 pm

Tocno tako, a tko moze 100% garantirati da to isto nisu ucinili i ti vanzici ??? Mada je mislim da su nas mogli milijon puta istrjebiti i pokoriti da su htjeli.
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 4:34 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Tocno tako, a tko moze 100% garantirati da to isto nisu ucinili i ti vanzici ??? Mada je mislim da su nas mogli milijon puta istrjebiti i pokoriti da su htjeli.

To sam i ja pomislila, ak su htjeli već su to mogli napraviti. Valjda su pametniji od nas, barem što se tiče ubijanja i ratovanja.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 4:35 pm

Iskreno se nadam jel inace smo najeb#### :(
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 4:36 pm

Mislim da je naivno verovati kako su razvijenija bića obavezno humana. Čak je možda malo bez veze praviti podelu dobro-zlo na tom nivou egzistencije, ali sigurno je da postoji podela opredeljenja prema sebi i opredeljenja prema drugima i verovatno postoje bića viša od nas koja pripadaju i jednoj i drugoj kategoriji.
A mislim da je invazija loša reč, da su oni odavno među nama i samo je pitanje kada i kako ćemo mi to shvatiti... *
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 4:38 pm

Kako to misliš da su već među nama?
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 4:40 pm

iskreno mislim da je moguce cak i da vanzemaljci zive sa nama,mozda su nam prvi susjedi vanzemaljci ili cak mozda najbolji prijatelj????? suspect
jeste li se ikada zapitali o tome? misli
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 4:44 pm

vjestica je napisao/la:
iskreno mislim da je moguce cak i da vanzemaljci zive sa nama,mozda su nam prvi susjedi vanzemaljci ili cak mozda najbolji prijatelj????? suspect
jeste li se ikada zapitali o tome? misli

e sad je ovo previše sf-a :D
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 4:46 pm

mašta radi svašta :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 4:47 pm

Zivio SF! :cheers:
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 4:47 pm

Budi otvoren za sve mogućnosti, ništa nije nemoguće.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 4:52 pm

zvezda je napisao/la:
Mislim da je naivno verovati kako su razvijenija bića obavezno humana. Čak je možda malo bez veze praviti podelu dobro-zlo na tom nivou egzistencije, ali sigurno je da postoji podela opredeljenja prema sebi i opredeljenja prema drugima i verovatno postoje bića viša od nas koja pripadaju i jednoj i drugoj kategoriji.
A mislim da je invazija loša reč, da su oni odavno među nama i samo je pitanje kada i kako ćemo mi to shvatiti... *

Zvezda! hug hug hug

Naravno da je moguće da su među nama, pa takve teorije sad niču kao gljive poslije kiše. David Icke je trenutno možda najeksponiraniji sa svojim reptilijancima koji navodno trajno borave u četvrtoj dimenziji a opsjedaju tijela određenih genetskih karakteristika koje se prenose još od stvaranja čovječanstva by Annunaki... alien
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 4:54 pm

ajme ljudi,ja sam samo rekla svoje misljenje.otkud mi znamo na ulici prolaznik sa kim smo se slucajnu susreli ko je?nece nama reci niko : ej ja sam vanzemaljac i dosao sam medju vas zbog toga i toga.
zubi
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 5:01 pm

ok.evo priznajem mozda zvuci ludo roll Boink ali postoji mogucnost i za tako nesto :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 5:04 pm

vjestica je napisao/la:
ajme ljudi,ja sam samo rekla svoje misljenje.otkud mi znamo na ulici prolaznik sa kim smo se slucajnu susreli ko je?nece nama reci niko : ej ja sam vanzemaljac i dosao sam medju vas zbog toga i toga.
zubi

Pa naravno da si rekla svoje mišljenje, imaš potpuno pravo na to a tko god se malo više pozabavio literaturom o raznim susretima zna da takva šansa i te kako postoji.

Ne znam zašto se opravdavaš, sve je u redu hug
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 5:07 pm

svjetloisjena je napisao/la:
vjestica je napisao/la:
ajme ljudi,ja sam samo rekla svoje misljenje.otkud mi znamo na ulici prolaznik sa kim smo se slucajnu susreli ko je?nece nama reci niko : ej ja sam vanzemaljac i dosao sam medju vas zbog toga i toga.
zubi

Pa naravno da si rekla svoje mišljenje, imaš potpuno pravo na to a tko god se malo više pozabavio literaturom o raznim susretima zna da takva šansa i te kako postoji.

Ne znam zašto se opravdavaš, sve je u redu hug


hvala ti,ti si puna pozitivne energije,bila sam se rastuzila sad mi je vec lakse ljubi
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 9:48 pm

vjestica je napisao/la:
iskreno mislim da je moguce cak i da vanzemaljci zive sa nama,mozda su nam prvi susjedi vanzemaljci ili cak mozda najbolji prijatelj????? suspect
jeste li se ikada zapitali o tome? misli

sve je moguće.
tri riječi.

men in black.

ilitiga ljudi u crnom. :)
[Vrh] Go down
l337_m4n
Riba
l337_m4n


Male
Capricorn Goat
Broj postova : 102
Age : 32
Location : Imam
Registration date : 26.12.2007

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimesri tra 09, 2008 10:29 pm

hmm, ljudi u crnom, tko zna, možda takve slične organizacije i postoje, mislim, ne onako kako je dočarano u filmu, ali tko zna. kolko postoji takvih stvari što ljudi tek saznjau 30 godina nakon otkrića te stvari, ako me shvaćate. možda je netko već kontaktirao aliene, pritom mislim na amere, jel ko bi drugi, a da cijeli svijet o tome ništa ne zna, barem obični ljudi.
[Vrh] Go down
Yado
Riba
Yado


Male
Scorpio Rat
Broj postova : 144
Age : 63
Registration date : 30.09.2007

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimečet tra 10, 2008 1:14 am

Preneseno sa
http://morphei.blog.hr/2008/02/1624225954/koliko-smo-svjesni.html

Koliko smo svjesni?

Pozdrav svima! U zadnje vrijeme obasuti smo pravim hrpetinama informacija vezanim uz NLO-e i razne svemirske inteligencije, viđenjima, fotografijama sa Marsa, Mjeseca koje prikazuju razne građevine, brodove, tube pa čak i živa bića. Na nebu se pojavljuju čudnovata svjetla, svemirski brodovi sliječu u dvorišta, ljudi fotografiraju i snimaju iskrcavanja i čudnovata stvorenja. Čak se sve to počinje polagano emitirati na nacionalnim televizijama, održavaju se velike konferencije na tu temu, oni koji su do sada šutjeli sada progovaraju. Uglavnom, stvari se jako komliciraju, nitko više ne zna gdje je početak ni kraj, što je istina ili laž. Ne smijemo zaboraviti da kada gledamo neku spektakularnu snimku NLO-a koju emitira TV kuća (bilo američka, pa čak i naša) kako je ista prvo morala proći kroz nebrojene filtre i dobiti dopuštenje za emitiranje. Ništa se ne događa slučajno, kao i uvijek objavljuje se samo ono od čega netko ima koristi, a u ovom slučaju je to Sistem koji se lagano ali sigurno nameče slobodnoj volji. Da se razumijemo, vjerujem u postojanje inteligencija u svemiru (pa i na zemlji) ali kada mi tu vijest priopći upravo onaj Sistem koji je to sakrivao kao zmija noge, tada se u meni budi sumnja i to velika. Iz priloženoga svi vidimo da se ništa ne radi zbog običnoga čovjeka, barem ne nešto veliko i dobro, pa otkuda odjednom tolika želja i volja da se priopći činjenica kako nismo sami u svemiru? Sigurno nije radi našega dobra. Nije da to ne mogu skrivati, mogu, ali očito da od toga nemaju koristi kao što mogu imati od objavljivanja. A što zapravo objavljuju? Savršene snimke, savršeni svjedoci, gotovo kao u Hoolywoodu. Naravno da ima i usputnih svjedoka, no ono što su oni vidjeli nije bilo slučajno, bilo je baš za njihove oći. Pa ovdje govorimo o Sistemu koji u pozadini postoji jako, jako dugo, ne želim niti mogu ulaziti u detalje, tko želi više o tome ima materijala koliko hoće na netu i drugdje. Moje mišljenje je da se se to radi kako bi se stvorila nova struja mišljenja, koja bi što više išla Sistemu u korist, lako upravljiva i podjarmljiva kolektivna svijest (ili nesvjest?). Danas pojam Amerika više ne predstavlja autoritet i nije pojam veličine, a to za njih nije dobro. Traže se novi načini potlačivanja mase, a koji bi bio bolji nego predstaviti svijetu svemirsku inteligenciju, pod uvjetom da ona prvo dolazi u kontakt sa velikim američkim liderima? Zar ne bi bili močniji nego ikada, šefovi zemlje, svemira... Dovoljno je da samo malo oslušnu kako ljudi misle i rješenje je tu. Mislim da smo svi primjetili kako informacije danas putuju jako brzo, dosupne su svima, pa tako i njima. Nije teško vidjeti da se samo na internetu stvara nekoliko pravaca mišljenja, ljudi su se podijelili u grupe (ne znam je li to prirodni proces ili je i na to utjecano). Ali sva mišljenja imaju zajedničku jednu stvar, vjeruju u život tamo gore, neki mole da nas dođu spasiti, drugi ih se boje, treći se protiv njih bore. Mislim da su svi u pravu, jer kako smo i mi ljudi različiti tako su sigurno i svemirci, ima ih svakakvih. No siguran sam da mi nismo njihovi robovi, ma kakve veze oni imali s nama u prošlosti i sada. Ali robove žele oni iz Sistema, mentalne robove podložne manipulaciji koji bi umjesto njih i za njih radili, robove s kojima se mogu na razne načine hraniti. Koliko mi got robstvo bilo mrsko ne mogu a da ne primjetim kako je robovski mentalitet ipak prisutan u nekim ljudima, onima koji ne mogu ili se boje analitički razišljati, koji se boje uključiti svoju višu svijest. Zbog takvih se i rade ovakve predstave sa viđenjima, fotošopiraju se slike, namještaju se hologrami. Žalosno je da će ta večina ukoliko se nešto ne promjeni uskoro pregaziti manjinu, poput krda u stampedu, zavedenoga medijskim objavama i lažiranim informacijama. Sistem previše ulaže u svoju stvar da bi išta prepustio slučaju. Lažiraju se cijeli ratovi, povijest, pa koji je problem pustiti lažne informacije? Ljudi gledaju a ne vide, na primjer jučer sam pogledao na forumu snimku nekog objekta, bića, što je već, prikazanu na CBS televiziji. I nije mi bilo zanimljivo što vidim već logo te TV kuće, koji je u obliku oka. Mislim da svi znamo što taj simbol predstavlja, a kome nije jasno neka pogleda bilo koji video te tematike na YT ili moj slide na blogu. A to nije jedini primjer, no o tome bi bilo za sada preopširno pisati. Ista stvar je sa fotkama sa Marsa gdje se vide razne građevine, lica itd. čak se vidi i neko stvorenje u bezbrižnoj šetnji! Ma molim vas! Te su fotke u vlasništvu NASA-e, zar stvarno mislite da bi oni sami sebe doveli u položaj da netko bolje zna o tim fotkama od njih? Da netko otkrije nešto što su oni propustili? Pa nisu oni dječji vrtić, ti ljudi se ne šale, nema slučajnosti. To je sve namjerno plasirano da bi se stvorilo određeno uvjerenje, oblik kolektivne svijesti po kojemu onda oni mogu slobodno kopati i podešavati ga prema svojim potrebama i željama.
E da, još samo jedna zanimljivost vezana uz slobodu informacija i privatnost. Na jednom forumu ovakve tematike sam admin i kao takav imam uvid u IP adrese posjetitelja. Malo nakon osnivanja foruma i postavljanja tema primjetio sam učestale posjete iz jedne američke baze iz Novog Meksika. Pridružio sam lokaciju Google Earth-u i došao do jako zanimljivih satelitskih snimki te baze i gradića pokraj. To je sjedište NAS-a, ogranka NASA-e i oni redovito posječuju naš forum. Kopaju po svemu, pa čak i po privatnim porukama, ne radi se o googlebot-u jer sam i tu opciju dobro provjerio. Fotografije baze mogu se vidjeti na forumu Nibiru dolazi! Toliko o slobodi informacija, privatnosti i nekontroliranju tko što radi i kada.
Znam da je ova tema strahovito opširna, ovo je tek jedna malena kap, ako je i toliko, možda je krivo a možda i nije, no barem dolazi iz uma koji ne dopušta da ga kontroliraju, uma koji se bori i opire. Koliko šanse imamo uz sva njihova sredstva, chemtrailove, implantate, zagađenu vodu, cjepiva, bolesti, kontrolu uma putem zvuka, televizije, elektrostimulacije, radiofrekvencijskog zračenja ... zvuči crno no ne mora biti nužno tako, ukoliko se doista osvjestimo, probudimo uspavani dio sebe i ne pristajemo na išta manje od Istine. Sretno nam bilo svima!
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitimečet tra 10, 2008 11:41 am

shock tuzni strah
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što mislite o invaziji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što mislite o invaziji?
[Vrh] 
Stranica 2 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Sta mislite o ovome?
» Civutkinje sta mislite o njima?
» Sto mislite o ovim danasnjim psicima-stencima?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: