Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što mislite o invaziji?

Go down 
+24
GoodAlien
myst000
Victor
zviz
snark
Blizzard
Kirk
Karl Marx
danyf5
razzor123
h51ph
HoLLy_MaN
Alpha
zvezda
vjestica
Tutankhamon
gloria_g
meli
snake
Yado
Pandora
Svjetloisjena
silver
l337_m4n
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
l337_m4n
Riba
l337_m4n


Male
Capricorn Goat
Broj postova : 102
Age : 32
Location : Imam
Registration date : 26.12.2007

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimečet tra 10, 2008 11:56 am

znači onda mogu sad nadgledati ovaj forum, pa evo onda dragi naši koji čitate ovo a ne bi smjeli....

mrš odavdje.......

eto, mislim da sam ih zastrašio.....dobro šalu na stranu, znači oni sad mogu pregledavat ovaj forum......i sad gledaju kolko mi znamo i smiju nam se jer oni znaju 100 puta više....hmmmm
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimečet tra 10, 2008 12:01 pm

Yado je napisao/la:
Preneseno sa
http://morphei.blog.hr/2008/02/1624225954/koliko-smo-svjesni.html


E da, još samo jedna zanimljivost vezana uz slobodu informacija i privatnost. Na jednom forumu ovakve tematike sam admin i kao takav imam uvid u IP adrese posjetitelja. Malo nakon osnivanja foruma i postavljanja tema primjetio sam učestale posjete iz jedne američke baze iz Novog Meksika. Pridružio sam lokaciju Google Earth-u i došao do jako zanimljivih satelitskih snimki te baze i gradića pokraj. To je sjedište NAS-a, ogranka NASA-e i oni redovito posječuju naš forum. Kopaju po svemu, pa čak i po privatnim porukama, ne radi se o googlebot-u jer sam i tu opciju dobro provjerio. Fotografije baze mogu se vidjeti na forumu Nibiru dolazi! Toliko o slobodi informacija, privatnosti i nekontroliranju tko što radi i kada.
Znam da je ova tema strahovito opširna, ovo je tek jedna malena kap, ako je i toliko, možda je krivo a možda i nije, no barem dolazi iz uma koji ne dopušta da ga kontroliraju, uma koji se bori i opire. Koliko šanse imamo uz sva njihova sredstva, chemtrailove, implantate, zagađenu vodu, cjepiva, bolesti, kontrolu uma putem zvuka, televizije, elektrostimulacije, radiofrekvencijskog zračenja ... zvuči crno no ne mora biti nužno tako, ukoliko se doista osvjestimo, probudimo uspavani dio sebe i ne pristajemo na išta manje od Istine. Sretno nam bilo svima!

da cijeli tekst ide u prilog onoga sto mi je cesto na umu- cista manipulacija ljudskim drustvom, planetom, civilizacijom..definitivno mi je prihvatljiva takva teza jer je citva koncept svjetskih politika i afera usmjeren u tom pravcu..

ovaj dio gore quotiranog teksta me se posebno dojmio, i posjetio me na upozorenje jednog prijatelja da sve nadziru, cak i kad se neko iz bilo kojeg dijela svijeta loguje na pojedine linkove koji tretiraju tematiku vezane, bilo za UFO-logiju, bilo za tajna drustva..narocito je opasno, bar tako kazu, istrazivati bazu Dulce..

mi cak i jednu temu imamo o toj bazi whee...
[Vrh] Go down
l337_m4n
Riba
l337_m4n


Male
Capricorn Goat
Broj postova : 102
Age : 32
Location : Imam
Registration date : 26.12.2007

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimečet tra 10, 2008 12:06 pm

al stvarno, kolko se od nas skriva, kolko mi ne znamo, to je nevjerojatno. ajd da nam kažu barem nešto pa da i mi možemo malo mirniji bit, mislim,aj dobro ne morate sve, tko zna što bi se dogodilo s nama da nam sve kažu, al eto, samo da nam ne lažu.

najlakši način da se tak neš otkrije je valjd otići do aree 51 i raditi za njih par godina dok ne umreš.....valjda....
[Vrh] Go down
HoLLy_MaN
Stanica



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 14
Age : 32
Registration date : 17.04.2008

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimepet tra 18, 2008 10:44 pm

pa sta te god zanima ja cu ti rec....ja sam imao nekoliko iskustava s izvanzemaljcima...uglavnom kruznih iskustava....sta te god zanima pitaj...
[Vrh] Go down
h51ph
Prašina



Male
Capricorn Goat
Broj postova : 9
Age : 44
Registration date : 18.04.2008

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimepet tra 18, 2008 11:48 pm

HoLLy_MaN je napisao/la:
pa sta te god zanima ja cu ti rec....ja sam imao nekoliko iskustava s izvanzemaljcima...uglavnom kruznih iskustava....sta te god zanima pitaj...

imat ćeš ti kružna iskustva kad te dohvati admin ili netko od ozbiljnih forumaša baja
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimesub tra 19, 2008 12:00 am

Khm...da...decki stvarno ste malo pretjerali s tim posalicama...i to ne samo na ovoj temi...pa mozda ne bi bilo lose malo smirit strasti :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimesub tra 19, 2008 12:06 am

Ne brini Namcor, netko drugi je to učinio umjesto njih.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimesub tra 19, 2008 12:09 am

Znam :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimened tra 20, 2008 6:25 pm

kad gledam ove teme o vanzemaljcima ne mogu si pomoći da ne mislim kako taj Sistem ili kako ga vec zovete upravlja svime time...u zadnjih 20 godina vanzemaljci postaju top tema, a "viđenja" NLO-a su jako učestala...po meni to sve nie doslo spontano,već je neko odgovoran za takav razvoj događaja...ljudi,sistem želi da tako mislimo...oni nam odvraćaju pažnju na vanzemaljce da bismo zaboravili ili zanemarili puno ozbiljniji problem-svakidašnju manipulaciju od strane ljudi tj.medija itd...pa zar nije logično prvo se boriti protiv dokazane i jasno vidljive ljudske manipulacije,umjesto tratiti vrijeme i život na ovakve piz****** o kojima nismo uopće sigurni jesu li istinite ili nisu...točnije, tko je siguran za bilo koju navodnu NLO snimku i priču da je istinita?...

s druge strane, u vezi manipulacije medija su u novije doba gotovo svi svjesni...nedavno sam gledao emisiju na TVu koja je usporedila život i stavove u SADu i Kanadi...na vijestima u SADu ljudima se stalnu puštaju vijesti o tome kako je crnac napao/ubio/orobio bijelca...rezultat-ljudi se boje,ljudi su mnogo podlozniji manipulaciji,ljudi mrze crnce,ljudi posjeduju oružje,ljudi se boje po noći izaći na ulicu......a primjer Kanade svi vec znamo...rijetko tko zakljucava vrata od stana/kuće,ljudi se ne boje jedni drugih,standard im je strasno visok,a o posjedovanju oruzja im niti na pamet ne pada-to je zato sto se njihovi mediji ne svode na crnu kroniku...tocnije, niti blizu u mjeri u kojoj to rade u SADu

e sada, hocemo li mi razmisljati o svojem i tudem dobru,i REALNOM vlastitom oslobodenju, ili cemo se i dalje kupati u fantazijama koje mozda to niti nisu, ali nemamo dokaza o njihovoj istinitosti?

a u gornjem tekstu od Yado-a je sve jasno - ONI NADZIRU FORUME, ONI ODREĐUJU AKTUALNE TEME, OVE PRIČICE O NLO IMA SU VEĆ POSTALE TREND...A ŠTO JE NAJGORE JADNI LJUDI ĆE TI REĆI DA NISI NA NJIHOVOJ RAZINI SVIJESTI TJ.OSVJEŠTENJA AKO SE NE BAVIŠ TOM "AKTUALNOM" PROBLEMATIKOM...MISLIM STVARNO...ludi, razvijajte svoje potencijale, a ako NLOi postoje onda cete se sami mozda uvjeriti u to jednoga dana...

ionako, Vanzemaljci su aktualna tema...Sistem nas je odavno bacio u maglu,delirij i mi ne vidimo STVARNE probleme oko nas...bavimo se glupostima
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimened tra 20, 2008 6:26 pm

što je najgore, nesvjesni ljudi rade u korist sistema
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimesri tra 23, 2008 12:29 pm

slazem se sa @razorom123, i nekoliko puta sam iznosio svoje misljenje u vezi manipulacijom planete od strane tih grupa, al se ne mogu oteti dojmu da mozemo bilo sta uciniti osim "istinu " siriti na forumima..

ljudi moji, ne mozemo se oteti manipulaciji politicara u drzavama u kojima egzistiramo ( barem ja ) , a kamoli da se otmemo manipulaciji daleko vecih i ozbiljnijih igraca..

doziraju nam informacije onako kako oni to zele, i mi tu ne mozemo nista..prilagodjavaju se javnom mijenju i uvjek ce biti nekoliko koraka ispred nas, cak ako nam nekad i otkriju da postoje vanzemaljci i da su s njima u stalnom kontaku..
mi cemo i tad kontati, -da jos uvjek istina nije kompletna..i nece nikad ni biti..

inforamcija je bogatstvo, i onaj ko je kontrolira i posjeduje taj je bogat i mocan covjek..
[Vrh] Go down
danyf5
Višestanični organizam
danyf5


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 72
Age : 36
Location : Pula
Registration date : 24.06.2008

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimened lip 29, 2008 8:13 pm

Invazija nije mi jasno zasto vec jednom ne pocne
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned



Male
Cancer Goat
Broj postova : 165
Age : 32
Registration date : 26.06.2008

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimepon srp 07, 2008 5:15 pm

ma kakva invazija da su oni moćniji od nas i jači vec bi nas porobili 18 tisuća puta zato nema nkakve invazije jer mis smo najjači u svemiru brate mili
[Vrh] Go down
Kirk
Stanica
Kirk


Male
Aries Dragon
Broj postova : 20
Age : 36
Registration date : 08.05.2008

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimepon srp 07, 2008 7:38 pm

Da, svakako, pa zašto bi oni išli na nas? To ti je kao da mi idemo na invaziju močvare, šta ste se umislili, mi smo k***c od ljudi a i planeta nam ide u k***c!


Zadnja promjena: Svjetloisjena; pon srp 07, 2008 8:15 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : dodala zvjezdice - opomena autoru)
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimepon srp 07, 2008 8:05 pm

Kirk je napisao/la:
Da, svakako, pa zašto bi oni išli na nas? To ti je kao da mi idemo na invaziju močvare, šta ste se umislili, mi smo k***c od ljudi a i planeta nam ide u k***c!
Bez spominjanja spolnih organa nono
Ajd decki malo se kontrolirajte. gica


Zadnja promjena: Tutankhamon; pon srp 07, 2008 8:24 pm; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : zvjezdice :face:)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimepon srp 07, 2008 8:08 pm

lolcina Ali moras priznat da je vokabular vrhunski lolcina

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimepon srp 07, 2008 8:14 pm

Još jedno spolovilo u javnom izričaju i u banani ste face
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimepon srp 07, 2008 8:15 pm

Alpha je napisao/la:
lolcina Ali moras priznat da je vokabular vrhunski lolcina

lol!

Svjetloisjena je napisao/la:
Još jedno spolovilo u javnom izričaju i u banani ste face
ekipa :patrolira:
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimepon srp 07, 2008 8:31 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Još jedno spolovilo u javnom izričaju i u banani ste face

Je, to je OK. Slazem se hug

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned



Male
Cancer Goat
Broj postova : 165
Age : 32
Registration date : 26.06.2008

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimeuto srp 08, 2008 12:20 am

najjači smo brate moj kakvi alieni ša nam mogu niššta boje se brate nas balkanaca..bojo bi se i ja ...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimeuto srp 08, 2008 1:40 am

Karl Marx je napisao/la:
ma kakva invazija da su oni moćniji od nas i jači vec bi nas porobili 18 tisuća puta zato nema nkakve invazije jer mis smo najjači u svemiru brate mili

Ako se motaju oko Zemlje, budi siguran da su tehnološki moćniji. Isto tako zašto bi bilo riječi o ikakvoj invaziji? Zar su primitivni pa da nas napadaju?

Mislim da tehnološki moćna rasa ne bi trebala biti primitivna pa da uništavaju druga bića. Mislim da su tehnološki moćnija bića razvijenija i mentalno, ali ne treba to biti tako. Možda su ta bića poput Borgova...

Svjetloisjena je napisao/la:
Još jedno spolovilo u javnom izričaju i u banani ste face

Hmmm, o kakvoj je banani riječ? face

rofl2

Karl Marx je napisao/la:
najjači smo brate moj kakvi alieni ša nam mogu niššta boje se brate nas balkanaca..bojo bi se i ja ...

Moja lijeva ruka trga cigle, a desne se i sam bojim affraid
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimeuto srp 08, 2008 10:10 am

Omega je napisao/la:
Karl Marx je napisao/la:
ma kakva invazija da su oni moćniji od nas i jači vec bi nas porobili 18 tisuća puta zato nema nkakve invazije jer mis smo najjači u svemiru brate mili
Ako se motaju oko Zemlje, budi siguran da su tehnološki moćniji. Isto tako zašto bi bilo riječi o ikakvoj invaziji? Zar su primitivni pa da nas napadaju?
Mislim da tehnološki moćna rasa ne bi trebala biti primitivna pa da uništavaju druga bića. Mislim da su tehnološki moćnija bića razvijenija i mentalno, ali ne treba to biti tako. Možda su ta bića poput Borgova...
Iz ovog dialoga da se proturiti konkluzija o stupnju primitivizma...kako civilizacija tako i pojedinih jediniki nase vrste gica

Svjetloisjena je napisao/la:
Omega je napisao/la:
Još jedno spolovilo u javnom izričaju i u banani ste face
Hmmm, o kakvoj je banani riječ? face
rofl2
Bonita zubi

Omega je napisao/la:
Karl Marx je napisao/la:
najjači smo brate moj kakvi alieni ša nam mogu niššta boje se brate nas balkanaca..bojo bi se i ja ...
Moja lijeva ruka trga cigle, a desne se i sam bojim affraid
Omegica zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimeuto srp 08, 2008 11:34 am

Karl Marx je napisao/la:
najjači smo brate moj kakvi alieni ša nam mogu niššta boje se brate nas balkanaca..bojo bi se i ja ...
Najjaci nama sta
Spoiler:
lol!
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimeuto srp 08, 2008 11:35 am

Omega je napisao/la:

Moja lijeva ruka trga cigle, a desne se i sam bojim affraid

strah cerek
[Vrh] Go down
danyf5
Višestanični organizam
danyf5


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 72
Age : 36
Location : Pula
Registration date : 24.06.2008

Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitimeuto srp 08, 2008 2:02 pm

Da li ste ikada razmisljali da mozda njima ovaj planet ne odgovara sto se tice njihovog tjelesnog prilagodjavaja kao npr. da nemogu podnijeti klimu,zrak,vodu, zvukove itd. sad gluposti beblecem pa mozda zato nemaju smisla napraviti invaziju mislim da su htijeli mogli su je vec jako davno napraviti
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što mislite o invaziji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o invaziji?   Što mislite o invaziji? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što mislite o invaziji?
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Sta mislite o ovome?
» Civutkinje sta mislite o njima?
» Sto mislite o ovim danasnjim psicima-stencima?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: