Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nestale civilizacije, Maje

Go down 
+43
2pac
Novus ordo seclorum
Florence123
Viktor-x
Flamezar
mEN_iN_WHite
tonco
Neobicni forumas
konoko1
Blizzard
Neo
Wall-e
Gea
Remke
Dragony
delaylah
Chakotay
Mama
jedan_lik
silver
arhont
Skulptura
biga
air_neos
Fantom
Liquid
Daja
ThE_IMMORTAL
MoW
Alpha
4ucker
einstein20
Legionar
king
GoodAlien
danyf5
Aleksandar Veliki
fazan u hladnjaku
marko suzic
zvezda
Svjetloisjena
malena
Rain
47 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimepet lip 26, 2009 10:58 pm

lijepo primijećeno. naravno, radi se o igri svjetla i sjene. samo nenamjerni privid, ali zbilja zanimljivo.
usput, navodno postoje četiri stila gradnje u machu picchuu, s time da mi znamo da je samo četvrti onaj od inka. to mi je puno intrigantnije od lica u okolišu. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Daja
Stanica



Male
Capricorn Rooster
Broj postova : 15
Age : 30
Registration date : 05.07.2009

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimened srp 05, 2009 11:19 pm

omfg...fkt brutalno...inace divim se mayama i tim civilizacijama bili su naprednije od nekih danasnjih...al kaj ces opet se vracamo na pohlepne koji sve moraju pokorit i unistit -.-
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimesri srp 08, 2009 12:30 am

Istorija ljudskog društva se nemaštovito ponavlja....
...i danas. Samo smo malo suptilniji i to je sve. Aboridžini i Indijanci, recimo, lagano izumiru jer ne mogu da se prilagode nametnutom... :( *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Liquid
Stanica
Liquid


Male
Gemini Horse
Broj postova : 12
Age : 33
Location : Daleko
Registration date : 11.08.2009

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimeuto kol 11, 2009 2:20 am

To mi je cudno da je bilo sve po zemljom.
Isto kao i piramide u Bosni.
I mora postojati neki razlog zasto su skrivene od pogleda.
A maje su nestale zbog nepostvanja Bozijih propisa i nemara i svojih postupaka.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimeuto kol 11, 2009 12:13 pm

Nisu bile skrivene namjerno, sakrio ih je zub vremena - vjetar nanio pjesak i zemlju, prašuma prerasla sve.

Liquid, kakva ti je to teorija o uzroku nestanka civilizacija?

Btw, Liquid, dobrodošao na forum :)
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimeuto kol 11, 2009 12:34 pm

Razlog nestanka mnogih civilizacija su vjerski fanatici
bez obzira kojem Bogu ili vise njih se molili.
[Vrh] Go down
Liquid
Stanica
Liquid


Male
Gemini Horse
Broj postova : 12
Age : 33
Location : Daleko
Registration date : 11.08.2009

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimeuto kol 11, 2009 12:44 pm

To da je razlog sto su zatrpane zbog vremena i nanosa pijeska i svega ostalog je tesko za povjerovati.
Kako moze onolika gradevina kao sto je piramida u bosni da bude zatrpana od vremenskih uslova. I to ne samo jedna vec i ostale.
A i te gradevine maja. Nisu ni to male gredevine da budu zatrpane vremenom od vjertova i nanosa.
A to za njihov nestanak. To je po meni tacno i samo sam iznijeo svoje misljenje.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimeuto kol 11, 2009 1:22 pm

Pa, bilo bi lepo da nam tvoje mišljenje malo pobliže i detaljnije objasniš... :)

A mnoge narode na tlu južne i centralne Amerike su izmasakrirali konkvistadori, poštovaoca Kralja i Crkve... ;) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Liquid
Stanica
Liquid


Male
Gemini Horse
Broj postova : 12
Age : 33
Location : Daleko
Registration date : 11.08.2009

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimeuto kol 11, 2009 1:35 pm

Ne znam kako cu ti detaljnije objasniti.
Smatram da postoji neki veliki razlog zasto su te gradevine (mislim na ove u bosni) zatrpane.
I ako si gledala emisije o tome ili jos bolje, ako si bila tamo vidjela bi kako je to sve i da nije mali posao da se sve to nagrne zemljom. Tuneli su takoder vjestacki zatrpani sto je ocigledno.
A isto mi nije jasno ko su bili ti narodi i kako nema nikakvog zapisa o njima. A ni u piramidi nema nista sto bi upucivalo na neki narod.
>Tako da ne razumijem ljude koji hoce to da odgrcu da bi nekome dokazali da ta piramida zaista postoji.
Ako je zatrpano s razlogom je to uradeno da se ne pronade i ne treba da se otkopava ako je vec bilo tako skriveno i niko nikad nije ni pomisljao da je to piramida.
Isto tako i za Maje, cudno mi je da su odjednom nestali bez razloga i da ih nema. A kako neko rece da su njihove gradevine zatrpane tokom vremena od nanosa vjetra.
Vecina tih gradevina je skrivena radi nekog razloga koji nije mali razlog. I zato to treba ostaviti.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimeuto kol 11, 2009 2:21 pm

Arheolozi i znanstvenici ipak tvrde suprotno. Poznato je da su egipatsku Sfingu nekoliko puta čistili od pijeska tijekom poznate povijesti, prije dvjestotinjak godina je bila ponovo do vrata u pijesku. Dobro, to je sahara. No kad se pogledaju zapuštene građevine kod nas, u novijem vremenu, od trenutka kad ih ljudi zanemare ne prođe ni nekoliko desetljeća a one su sve sličnije okolini, kad bi se pustilo da se dalje urušavaju nestale bi pod slojevima raznih nanosa. Govori se ovdje o više tisuća godina. A što se nestanka Maja tiče, nije to išlo tako naglo, gašenje civilizacije je potrajalo nekih sto i više godina. Čini se da je glavni problem bio taj da je osim opće dekadencije koja je zahvatila društvo (ništa novoga, pogledajmo samo srednji vijek nakon sjajne antike i prije puno naprednije renesanse) došlo i do nekih prirodnih nepogoda poput suša ili čak previše kiša koje su isprale ionako siromašno planinsko tlo. Naš prosječni životni vijek traje nekoliko desetljeća, zato nam je često teško zamisliti što se događa u duljim vremenskim razdobljima. No kad pogledamo unatrag možemo vidjeti da to i nije tako nevjerojatno, kad se događanja kojima smo sami svjedočili pomnože s nekoliko stotina ili tisuća godina koliko procesi često traju, prirodni i društveni.

Btw, ne mislim da nisi u pravu, možda ćemo se pokajati zbog onoga što nađemo, ako nađemo, na tim zatrpanim mjestima. No kao što sam drugdje rekla, to čega se eventualno bojimo i sad je tamo...
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimeuto kol 11, 2009 4:34 pm

Liquid je napisao/la:

I mora postojati neki razlog zasto su skrivene od pogleda.
A maje su nestale zbog nepostvanja Bozijih propisa i nemara i svojih postupaka.

Sorry, molila sam za bolje objašnjenje ovoga "nestali zbog nepoštovanja božijih propisa. Šta si tačno pod time mislio?

To što nama nisu na raspolaganju nikakvi zapisi o tim ranijim civilizacijama, ne znači da ih nema. Većina takvih stvari se čuva u privatnim kolekcijama.

S' druge strane, to što o nečemu nema zapisa, ne znači da to nije ni postojalo...

Svakako, ja sam za otkrića, za radoznalost, za istine nasuprot orgezlosti u svakodnevnicu i servirane priče.. :) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
air_neos
Prašina



Male
Capricorn Broj postova : 2
Age : 913
Registration date : 05.09.2009

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimened ruj 06, 2009 1:36 am

to s vanzemaljcima ja zanimljiva teorija isto i u filmu alien vs predator je prikazano kako na antartici nadu hram u koji ulaze i tamo nalaze vanzemaljce zanimljiva teorija
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimepet lis 09, 2009 8:43 pm

evo, nabasao sam na netu nešto o ovoj temi, pa ću stavit link jer ima puno teksta, sumljam da će stat u 1 post...

dakle: razlog nestanka civilizacije Maja
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimepet lis 09, 2009 9:23 pm

biga je napisao/la:
evo, nabasao sam na netu nešto o ovoj temi, pa ću stavit link jer ima puno teksta, sumljam da će stat u 1 post...

dakle: razlog nestanka civilizacije Maja
ja ovo ne zelim prihvatiti.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimepet lis 09, 2009 10:52 pm

Smatram da to nije razlog nestanka maja, kao sto svi znamo bili su jako tehnoloski napredni, znanost dan danas ne moze objasniti niti napraviti neke stvari sto su maje mogli, od svih teorija glede njihovog nastanka najvise pridajem vrijedonst onoj koja kaze da su oni samo presli na visu frekvenciju. Danas se takoder prema njihovom kalendaru i gleda na 2012, al to vjerojatno svi znaju, tako su jednostavno prije i oni presli, isto sto ceka nas sada.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimepet lis 09, 2009 11:07 pm

arhont je napisao/la:
Smatram da to nije razlog nestanka maja, kao sto svi znamo bili su jako tehnoloski napredni, znanost dan danas ne moze objasniti niti napraviti neke stvari sto su maje mogli, od svih teorija glede njihovog nastanka najvise pridajem vrijedonst onoj koja kaze da su oni samo presli na visu frekvenciju. Danas se takoder prema njihovom kalendaru i gleda na 2012, al to vjerojatno svi znaju, tako su jednostavno prije i oni presli, isto sto ceka nas sada.
ovo je lijepo rečeno... i ja se nadam tome.... :)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimepet lis 09, 2009 11:12 pm

arhont je napisao/la:
Smatram da to nije razlog nestanka maja, kao sto svi znamo bili su jako tehnoloski napredni, znanost dan danas ne moze objasniti niti napraviti neke stvari sto su maje mogli, od svih teorija glede njihovog nastanka najvise pridajem vrijedonst onoj koja kaze da su oni samo presli na visu frekvenciju. Danas se takoder prema njihovom kalendaru i gleda na 2012, al to vjerojatno svi znaju, tako su jednostavno prije i oni presli, isto sto ceka nas sada.

Takoder se slazem. Mislim da su bili previse pametni da ih istrjebi - suša... Od kud uopce tim "znanstvenicima" ili kome vec takve ideje. Jel je netko za tu teoriju mozda novce dobio? E budalee...

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimesub lis 10, 2009 12:08 am

Sta znas kakav je svijet danas, ono sto javnost dobije to su samo kontrolirane informacije, a posto dolazi 2012. sve blize i blize, mozda su ovo pustili u javnost samo da smire ljude malo, jednostavno danasnjim medijima se ne moze vjerovat.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimeuto lis 13, 2009 8:39 pm

ekološka katastrofa. nešto što bi se i nama vrlo brzo moglo dogoditi.. vjeruje da, iako možda to nije bio jedini razlog njihovog nestanka, moguće je da je ipak imalo utjecaja. Možda bi neki rekli i da smo mi "prepametni" da izbjegnemo sličnu katastrofu, a opet, ponavljamo iste povijesne greške - sječa prašuma, plinovi u atmosferi, što sve dovodi do promjena u klimi - i povišenja temperatura.
[Vrh] Go down
jedan_lik
Višestanični organizam
jedan_lik


Male
Taurus Snake
Broj postova : 36
Age : 34
Location : Dulce
Registration date : 13.08.2009

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimesri lis 21, 2009 6:02 pm

Postoji mnogo objašnjenja za njihov nestanak. Ali mnoge drevne civilizacije su također nestale... možda isti ili sličan uzrok...? Samo je vrijeme nestanka različit... (grčka, egipatska civilizacija, te plemena poput maja i azteka....) hmmm...
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimesri lis 21, 2009 7:03 pm

Mnoge drevne civilizacije nisu bile toliko razvijene, koliko su to bile Maje. Cak bi se usudio reci da su bili razvijeniji od nas danas (ne mislim samo tehnoloski).
Najvjerovatnije ih je zadesila neka globalna prirodna katastrofa, mozda udar asteroida ili nesto slicno, mozda uzrokovano njihovim nemarom za planet. Slicno kao danas sa ljudima.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimesri stu 18, 2009 5:48 pm

arhont je napisao/la:
Smatram da to nije razlog nestanka maja, kao sto svi znamo bili su jako tehnoloski napredni, znanost dan danas ne moze objasniti niti napraviti neke stvari sto su maje mogli, od svih teorija glede njihovog nastanka najvise pridajem vrijedonst onoj koja kaze da su oni samo presli na visu frekvenciju. Danas se takoder prema njihovom kalendaru i gleda na 2012, al to vjerojatno svi znaju, tako su jednostavno prije i oni presli, isto sto ceka nas sada.

Da, to mi najljepše zvuči.
Obzirom da smatram da su u razvoju civilizacije Maja sudjelovali vanzemaljci, vjerujem da je njihov nestanak isto tako imao veze s njima.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimesri stu 18, 2009 7:19 pm

arhont je napisao/la:
Smatram da to nije razlog nestanka maja, kao sto svi znamo bili su jako tehnoloski napredni, znanost dan danas ne moze objasniti niti napraviti neke stvari sto su maje mogli, od svih teorija glede njihovog nastanka najvise pridajem vrijedonst onoj koja kaze da su oni samo presli na visu frekvenciju. Danas se takoder prema njihovom kalendaru i gleda na 2012, al to vjerojatno svi znaju, tako su jednostavno prije i oni presli, isto sto ceka nas sada.
Ovo je zanimljiva teorija, no malo vjerojatna, više mi zvuči kao radnja nekog SF filma, pa onda svi skupa 2012. ili u nekom trenutku prelazimo u neku višu frekvenciju. No, realno danas postoji jako puno ljudi koji su po svom osobnom razvoju na razini ljudi od prije 2 000 godina, dok je s druge strane postojalo puno «razvijenih» ljudi u prošlosti koji nažalost nisu doživjeli 2012. i na taj način nepovratno izgubili priliku da pređu u višu dimenziju/frekvenciju.

Tako da mi se čini da se i majama desilo nešto puno jednostavnije što je dovelo do njihovog nestanka.

Sva sreća mi ćemo doživjeti 2012. i vidjeti što će se uistinu desiti :)
[Vrh] Go down
delaylah
Stanica
delaylah


Female
Leo Rooster
Broj postova : 22
Age : 30
Location : najstariji srednjovjekovni bosanski grad
Registration date : 22.12.2009

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimeuto pro 22, 2009 1:15 pm

vrlo intresantna tema.jedna od najvelicanstvenijih civilizacija ikad....hmmm...da i sada postoje "maje" ja mislim da bi ljudi bili na jos visem stupnju...kakko tako cuvena civilizacija moze tako nestati .....ja mislim da je sve u njihovom razvoju...ima nesto u onome da neke tehnologije i ne treba otkrivati prije vremena...nego stupati sa vremenom...pa tek kad dodje vrjeme...otkriti ih...ja mislim da u skladu sa tim vremenom ..oni su bili od najnaprednijih civilizacija ikad...kao i sto su trajali dugo...njihov nestanak mi je najveca misterija...nije nista slicno ono kako je egipat nestao...mislim bio unisten....oni skrivaju tu i previse misterije...jadnostvano su se prebacili u drugu dimenziju valjda....
ce4
[Vrh] Go down
delaylah
Stanica
delaylah


Female
Leo Rooster
Broj postova : 22
Age : 30
Location : najstariji srednjovjekovni bosanski grad
Registration date : 22.12.2009

Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitimeuto pro 22, 2009 1:25 pm

silver je napisao/la:
ekološka katastrofa. nešto što bi se i nama vrlo brzo moglo dogoditi.. vjeruje da, iako možda to nije bio jedini razlog njihovog nestanka, moguće je da je ipak imalo utjecaja. Možda bi neki rekli i da smo mi "prepametni" da izbjegnemo sličnu katastrofu, a opet, ponavljamo iste povijesne greške - sječa prašuma, plinovi u atmosferi, što sve dovodi do promjena u klimi - i povišenja temperatura.
ko je to gledao film 2012...???
oni i nisu ekoloski ugozavali zemlju kao sto mi to cinimo...i cijelo covjecanstvo ce nestati...cak i ako se presele na mars...sto je cista glupost...posto sunce stari zemlja stari...mozda mi ne moramo ili ne utjecemo na opstanak zemlje..mislim na zdravu okolinu..kako god naucno da ce doci do umiranja nase zvjezde..pa neka i prirodna ovozemaljska nesreca nece sprijeciti covjecanstvo da zivi....nego vrijeme...to je neprijatelj
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije, Maje   Nestale civilizacije, Maje - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nestale civilizacije, Maje
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Nestale civilizacije
» Nestale teme i postovi
» Humanoidne-vanzemaljske civilizacije
»  anunnaki s nibrua i povijest civilizacije ljudi
» U nasem Svemiru su 333 ljudske-humanoidne civilizacije

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: