Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 kafana-četaonica za PF muškarac

Go down 
+17
Alpha
Tutankhamon
meli
Sentinel
malenaivi
urbanaaa
kayser
Merkurica
belongs to lovers
navijačka hrenovka
floridana
Svjetloisjena
sanja
Aleksandar Veliki
zmija
Rain
vladimir
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimepon tra 21, 2008 3:49 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
sanja je napisao/la:
pisala sam mu za sise i nije mi ništa odgovorio... :(

Onda moraš pisat Babi Mraz. face Vjerovatno ne da Djedi da radi s delikatnim stvarima. Znaš da ima debele prste. ;) face

lolcina lolcina lolcina
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimečet pro 11, 2008 12:06 am

Alpha je napisao/la:
E...sad bih vec lagano prokomentirala...slike koje se zadnje vrijeme postaju su definitvno lijepe ali vise spadaju na PDF Art...


Gle, topic se zove 'Lijepa umjetnost' - meni su te slike prekrasne, to kaj ti njih ne smatraš lijepima i dostojnima da budu u ovom topiću je druga stvar. Onda si trebala preimenovati topic u 3D, tek tada bi mogla soliti pamet.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimečet pro 11, 2008 12:20 am

Vidi, temu nisam otvorila ja vec Alex...isto tako je na uvodu teme prikazano sto se od iste ocekuje tj. koji tip slika ide...

Dok je tema tek pocela postala sam jako puno slika na njoj tako da se smatram kompetentnom prokomentirati odmicanje od biti same teme.

Medjutim, kako se svaka tema nekon odredjenog broja postova podijeli sama od sebe onda je prvi, originalni, dio sa uvodnim topicom negdje nize i oznacen je kao zakljucan. Mozes tamo pogledat koja je poanta bila. Hint ti moze biti to sto se sama tema nalazi na PDF Muskarac.

A sto se tice tvog stava. Zao mi je sto stvari dozivljavas kao da se odnose iskljucivo na tebe i kao neki osobni atak. Opomena je bila opcenitije prirode od toga obzirom vec neko vrijeme se postaju slike koje su vise za PDF Art. A eto, upravo se poklopilo da si ti postnula nekolicinu umjetnickih slika koje definitivno nisu za ovu temu u smislu u kojem je zamisljena. Ipak, ponavljam, nisam se obracala, kritizirala, opominjala niti nesto slicno tebe osobno, a sve i da jesam to i dalje nije razlog za tvoje neodgojeno odnosenje prema drugima, u ovom slucaju meni.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimečet pro 11, 2008 12:26 am

Absynthia je napisao/la:

Gle, topic se zove 'Lijepa umjetnost' - meni su te slike prekrasne, to kaj ti njih ne smatraš lijepima i dostojnima da budu u ovom topiću je druga stvar. Onda si trebala preimenovati topic u 3D, tek tada bi mogla soliti pamet.

Ti bi baš mogla malo usporiti pri zaključivanju, i još bolje usporiti pri smišljanju posta. Upravo ti ovdje soliš pamet budući da si sve krivo shvatila.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimečet pro 11, 2008 1:10 am

Procyon je napisao/la:


Ti bi baš mogla malo usporiti pri zaključivanju, i još bolje usporiti pri smišljanju posta. Upravo ti ovdje soliš pamet budući da si sve krivo shvatila.

Tebi se nitko nije obratio. Ne petljaj se tamo di ti nije mjesto.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimečet pro 11, 2008 1:45 am

Duso draga ni tebi se nitko nije obratio pa si ti neke stvari shvatila osobno. I izvoli bit neodgojena doma materi.

Procyon je moderator i kao takav ima svako pravo dati misljenje. Dapace, pozeljno je. A ti bi mogla malo vise paziti kako pricas.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimečet pro 11, 2008 1:51 am

Absynthia je napisao/la:

Tebi se nitko nije obratio. Ne petljaj se tamo di ti nije mjesto.

Žao mi je što sam se išao petljati u vaše ''privatne'' stvari, no ja kao forumaš, moderator, a najviše kao Alphin prijatelj imam pravo reći mišljenje. Pa sad i dalje tvrdi da se petljam di mi nije mjesto.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimečet pro 11, 2008 12:28 pm

A ja kao moderator imam mogućnost da vašu korespondenciju prebacim na drugu temu što i namjeravam. :D
gica lol
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimečet pro 11, 2008 1:09 pm

A ti kao moderator si trebo biti taj koji je at the first place trebao rjesavati offtopic na Lijepoj umjetnosti, a ne sad glumit generala nakon bitke kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimečet pro 11, 2008 4:52 pm

Kasno Marko na Kosovo stiže.

Zakasnio sam i nisam mogao rješiti offtopic na Lijepoj umjetnosti.
Ovako je sada lakše.
Pa ako ima netko da nešto kaže
Molim lijepo.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimečet pro 11, 2008 4:59 pm

Pa eto ja imala i kazala zubi

Ajmo sad na zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimečet pro 11, 2008 5:08 pm

Alpha je napisao/la:
Pa eto ja imala i kazala zubi

Ajmo sad na zivili

Ok, ajde
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimečet pro 11, 2008 5:12 pm

Ja sam vec tamo...i kod Flo i kod GG-a. Prakticiram bilokaciju pa... zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimepet pro 12, 2008 3:23 pm

Alpha je napisao/la:
Ja sam vec tamo...i kod Flo i kod GG-a. Prakticiram bilokaciju pa... zubi

Je to vrsta seksualnog zadovoljavanja? face
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimepet pro 12, 2008 3:59 pm

Je...istodobno na vise razina cerek

rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimepet pro 12, 2008 9:27 pm

Alpha je napisao/la:
Je...istodobno na vise razina cerek

rofl2

Misliš sa više strana!? face rofl2
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimepon pro 15, 2008 5:23 pm

Alpha je napisao/la:
@Sentinel...ne vidim prvu postanu...aj popravi to cerek Ova druga mi je nice ides


A u pm i photobucketu... uf, znaš što poludio bi sad. Ima li koji drugi servis za postavljanje slika a da dopušta ovako malo golotinje???

Edit: Ispravljeno, malo jest velika ali eto, drukčije nije moglo :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimepon pro 15, 2008 5:43 pm

A evo...Image Shack...pa cu ti risajzat gornji post... :)

Edit: Risajzala... zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimepon pro 15, 2008 5:51 pm

Alpha je napisao/la:
A evo...Image Shack...pa cu ti risajzat gornji post... :)

Edit: Risajzala... zivili

Hvala, srce si hug
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimepon pro 15, 2008 9:26 pm

Sentinel je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
@Sentinel...ne vidim prvu postanu...aj popravi to cerek Ova druga mi je nice ides


A u pm i photobucketu... uf, znaš što poludio bi sad. Ima li koji drugi servis za postavljanje slika a da dopušta ovako malo golotinje???

Edit: Ispravljeno, malo jest velika ali eto, drukčije nije moglo :)

Photobucket ima najstrožu cenzuru na internetu. I najučinkovitije je provodi zubo
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimepon pro 15, 2008 9:38 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Photobucket ima najstrožu cenzuru na internetu. I najučinkovitije je provodi zubo

Ma ok je to kad je nešto vulgarno i neukusno, ali kad je nešto erotićno odnosno više kao umjetnost... shock shock confused

A svašta, ja sam npr davno bio stavio sliku pokolja, namjerno da vidim što će bit, i što misliš, jesu li nju maknuli? kava zubo Boink

P.s. Opet smo zachatali ovu lijepu temu conf1
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimepon pro 15, 2008 9:47 pm

Sentinel je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Photobucket ima najstrožu cenzuru na internetu. I najučinkovitije je provodi zubo

Ma ok je to kad je nešto vulgarno i neukusno, ali kad je nešto erotićno odnosno više kao umjetnost... shock shock confused

A svašta, ja sam npr davno bio stavio sliku pokolja, namjerno da vidim što će bit, i što misliš, jesu li nju maknuli? kava zubo Boink

P.s. Opet smo zachatali ovu lijepu temu conf1

Samo da se još požalim da su mi maknuli najljepšu mušku guzu koju sam u životu vidjela, a ne mogu je naći na kompu cry

I nije bila prostačka nego pravo remek djelo u sepiji, napola u hlačama, sa stražnje strane, naravno... :x
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimepon pro 15, 2008 9:50 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Samo da se još požalim da su mi maknuli najljepšu mušku guzu koju sam u životu vidjela, a ne mogu je naći na kompu cry

I nije bila prostačka nego pravo remek djelo u sepiji, napola u hlačama, sa stražnje strane, naravno... :x

Ma budale, meni su makli masu slika, samo čudim se kako mi nisu dodijelili ban?

S&S mogla bi ovo prebacit u kafanu - četaona
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimepon pro 15, 2008 9:58 pm

Pokušala sam ali nikako da mi se sve učitaju, preslab mi je komp... Ako može Alpha ili Čarolija? Može se prebaciti na kavu na druženju...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitimepon pro 15, 2008 10:00 pm

prebacit ćemo na mušku chataonicu...Aco će biti zadovoljan gica
[Vrh] Go down
Sponsored content





kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: kafana-četaonica za PF muškarac   kafana-četaonica za PF muškarac - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kafana-četaonica za PF muškarac
[Vrh] 
Stranica 9 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» vicevi..

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: