Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Secret (moć pozitivnog razmišljnja)

Go down 
+17
Mystica
Blizzard
silver
Groinx
glupa budala
ja i samo ja
Luka91
Sigmund Freud
Alpha
fastforward
Tutankhamon
floridana
Svjetloisjena
Pandora
Aleksandar Veliki
danijeel
meli
21 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Reptil
Višestanični organizam



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 85
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 21.07.2009

Secret (moć pozitivnog razmišljnja) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Secret (moć pozitivnog razmišljnja)   Secret (moć pozitivnog razmišljnja) - Page 2 Icon_minitimesri kol 19, 2009 4:16 pm

^čitao, ali mislim da je to samo psihički efekt na nas same, a ne manipuliranje univerzumom i to.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Secret (moć pozitivnog razmišljnja) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Secret (moć pozitivnog razmišljnja)   Secret (moć pozitivnog razmišljnja) - Page 2 Icon_minitimečet kol 20, 2009 12:29 am

A zar ti nisi deo Univerzuma...? ;) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
B
Višestanični organizam
B


Male
Virgo Goat
Broj postova : 38
Age : 32
Registration date : 18.08.2009

Secret (moć pozitivnog razmišljnja) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Secret (moć pozitivnog razmišljnja)   Secret (moć pozitivnog razmišljnja) - Page 2 Icon_minitimečet kol 20, 2009 1:03 am

Pa da jesi ali kolko sam ja shvatio univerzum ispunjava sve tvoje zelje ako ih znas pravilno postaviti. Uvijek ide u tvoju korist.
[Vrh] Go down
Reptil
Višestanični organizam



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 85
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 21.07.2009

Secret (moć pozitivnog razmišljnja) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Secret (moć pozitivnog razmišljnja)   Secret (moć pozitivnog razmišljnja) - Page 2 Icon_minitimečet kol 20, 2009 2:09 am

Možda, ali vidite li imalo psihičkog djelovanja na to, bez paranorme?

Osjećaš se tužno, beskorisno i nikako. U istom tom trenutku pomisliš na nešto radosno i okrene ti se svijet te sve postane veselo. Npr. pošalju te na popravni. Prvo misliš ono kao koji užas, katastrofa, sjebat ću si budućnost itd. Onda pomisliš : "A dobro, pa što sad? Ionako ću ga proći, nema tu nikakov straha." I osjećaš se super. I tako ideš životom pozitivne misli. Svatko od nas zaželi više stvari, ne želiš tako strašno samo jednu stvar. I kad tako pozitivno misliš "dobit ću to", "to je to", kada to i dobiješ, bez obzira što ono drugo što nisi zamislio ne dobiješ, osjećat ćeš se super i mislit ćeš, odnosno znati, da ti je pozitivno razmišljanje tu pomoglo, bez obzira na razne sile svemira.

I da, jesam dio univerzuma, univerzum je jedna ogromna stvar, samo su se atomi negdje drugačije formirali. lol
[Vrh] Go down
Sponsored content





Secret (moć pozitivnog razmišljnja) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Secret (moć pozitivnog razmišljnja)   Secret (moć pozitivnog razmišljnja) - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Secret (moć pozitivnog razmišljnja)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» The Secret
» The Secret
» Conspiracy Theory Jesse Ventura - Secret Societies (titlovi)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Psihologija-
Forum(o)Bir: