Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vjera u Boga

Go down 
+35
snark
Angel from shadow
Pandora
Galileo Galilei
Sentinel
Blizzard
Merkurica
marko suzic
Nefertiti
None
sinisa61
meli
Tutankhamon
garfild
malenaivi
veronika30
Normalnofob II
B&W
floridana
zvezda
gloria_g
BUBI
Alpha
Yado
babi
silver
Milab
sanja
memnoch
zmija
Svjetloisjena
gogx
malena
vladimir
Aleksandar Veliki
39 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next
Autor/icaPoruka
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimepet svi 02, 2008 11:59 pm

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:


odrekni se svoga ja, svog ponosa!!!

Nitko to ne može

ja znam dosta ljudi koji su to ucinili...npr. marija terezija...

kako nitko ne moze a Isus je rekao da je to uvijet, prvi uvijet...

vidis to mene razlikuje od vas, jer sam se odrekao sebe, svoje volje, svog puta i prihvatio Bozji, zato se ne kuzimo...jer ja slijedim Bozju volju a vi onu koju vam namece sotona...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:00 am

Namcor je napisao/la:
Omegice...sto ti nisi procitao da ti covjek lijepo kaze da su tamo svi iskvareni...i mala djeca takodjer...ocito...dakle Isus je bio u krivu kad je rakao da je on jedan od njih i da su sva djeca nevina...mislim da bi Isus trebao doci malo na forum da mu IKD objasni neke stvari...
E, da...i lijepo ti kaze...nije to do potresa i litosfernih ploca kod kojih je, bdw, najveci pomak upravo na tom podrucju...ne, nije to...nego je sotona...a sotona ti je jedan zlocesti crveni tip s rogovima koji strasi malu djecu i IKD-a...

sto Bog nije mogao sprijeciti tsunami?
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:03 am

Namcor je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

ja samo iznosim istinu a to sto se vi ne zelite poniziti pred Bogom i sto ne zelite se odreci svoga ja, sto je uvjet, kljucni uvijet koji Isus daje, jer Isus kaze: prvo se odrekni sebe, pa onda uzmi kriz i tek onda kaze slijedi me....znaci prvi uvjet da budes Bozje djete je da se odreknes sebe, svoje volje, svog ponosa....

Jel ti znas koliko takvih ko ti seta po svijetu i iznose neku svoju istinu...i kako je tocno tvoja istina istinitija od njihove istine?

moja istina?????? to ne postoji!!!!

Isus kaze, evo citat da nebi neko rekao stari lud:

Matej 16,24 Tada Isus reče svojim učenicima: "Hoće li tko za mnom, neka se odrekne samoga sebe, neka uzme svoj križ i neka ide za mnom.

ja neznam koji dio nije jasan, koliko da uvecam da se vidi, da se shvati, to su rijeci Isusa Krista a ne moje, ja nemam svoje rijeci....
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:03 am

ma...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:06 am

marko suzic je napisao/la:


ja znam dosta ljudi koji su to ucinili...npr. marija terezija...

kako nitko ne moze a Isus je rekao da je to uvijet, prvi uvijet...

vidis to mene razlikuje od vas, jer sam se odrekao sebe, svoje volje, svog puta i prihvatio Bozji, zato se ne kuzimo...jer ja slijedim Bozju volju a vi onu koju vam namece sotona...

Žao mi je, nitko to ne može učiniti. Marija Terezija je pomagala ljudima, i to je bilo njeno 'ja'

Dokaži da je to Isus rekao. To je uvjet kojeg nitko ne može ispuniti

Ti slijediš Božju volju na svoj način, mi na svoj. Znaš, rekao bih ti nešto u vezi Hitlera, ali ne želim te vrijeđat
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:08 am

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

zasto je onda Bog dozvolio tsunami?

Zato što se ne upliće u naše živote. Nema On tu šta dopustiti, to se sve događa zbog fizike.

Izvoli


sto je fizika iznad Boga ili tom fizikom upravlja bog koji ju je stvorio i koji je sve stvorio i koji tebe budi ujutro i koji ti daje jelo i odjelo i koji ti je dao zivot i koji te voli iako ti se odrices njegove rijeci i zelis vrsiti svoju...ako toje ja ne umre onda Bog ne moze djelovati u tvom zivotu, jer mu nedas mjesto gdje da dođe, moras maknuti ponos iz srca da bi Isus usao u srce jer ne moze uci ako nema mjesta....
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:08 am

Ma ti si garant neki zafrkant Marko, priznaj!!!!
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:09 am

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:


ja znam dosta ljudi koji su to ucinili...npr. marija terezija...

kako nitko ne moze a Isus je rekao da je to uvijet, prvi uvijet...

vidis to mene razlikuje od vas, jer sam se odrekao sebe, svoje volje, svog puta i prihvatio Bozji, zato se ne kuzimo...jer ja slijedim Bozju volju a vi onu koju vam namece sotona...

Žao mi je, nitko to ne može učiniti. Marija Terezija je pomagala ljudima, i to je bilo njeno 'ja'

Dokaži da je to Isus rekao. To je uvjet kojeg nitko ne može ispuniti

Ti slijediš Božju volju na svoj način, mi na svoj. Znaš, rekao bih ti nešto u vezi Hitlera, ali ne želim te vrijeđat


Matej 16,24 Tada Isus reče svojim učenicima: "Hoće li tko za mnom, neka se odrekne samoga sebe, neka uzme svoj križ i neka ide za mnom.

ja neznam koji dio nije jasan, koliko da uvecam da se vidi, da se shvati, to su rijeci Isusa Krista a ne moje, ja nemam svoje rijeci....


samo reci....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:12 am

Ali takve stvari pisu i u drugim svetim knjigama...drugih vjera...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:13 am

marko suzic je napisao/la:


Matej 16,24 Tada Isus reče svojim učenicima: "Hoće li tko za mnom, neka se odrekne samoga sebe, neka uzme svoj križ i neka ide za mnom.

ja neznam koji dio nije jasan, koliko da uvecam da se vidi, da se shvati, to su rijeci Isusa Krista a ne moje, ja nemam svoje rijeci....


samo reci....

Hmmm pa sad kad kažeš...

Možeš li još malo uvečat i stavit roza slova? lovely
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:14 am

Pavao, pisac poslanica, Isusov ucenik:

Galaćanima 2,20 Živim, ali ne više ja, nego živi u meni Krist.

zasto to Pavao kaze, pa zato jer se odrekao svoga ja i u njegovom srcu vise nije ponos i njegovo ja i sebicnost, nego je njemu u srcu Isus
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:17 am

Namcor je napisao/la:
Ali takve stvari pisu i u drugim svetim knjigama...drugih vjera...

ne,ne druge religije uce da mi moramo postati bogovi...to je koncept sotone, koji je zelio biti Bog..samo je lucifer zelio biti Bog....a Bog biblije nas uci da priznamo da smo nitko i nista, kao onaj carinik, da se ponizimo i ugledamo na Isusovu poniznost koji je umro za nas gol na krizu i oprostio im je odmah....
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:17 am

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:


Matej 16,24 Tada Isus reče svojim učenicima: "Hoće li tko za mnom, neka se odrekne samoga sebe, neka uzme svoj križ i neka ide za mnom.

ja neznam koji dio nije jasan, koliko da uvecam da se vidi, da se shvati, to su rijeci Isusa Krista a ne moje, ja nemam svoje rijeci....


samo reci....

Hmmm pa sad kad kažeš...

Možeš li još malo uvečat i stavit roza slova? lovely


Matej 16,24 Tada Isus reče svojim učenicima: "Hoće li tko za mnom, neka se odrekne samoga sebe, neka uzme svoj križ i neka ide za mnom.

ja neznam koji dio nije jasan, koliko da uvecam da se vidi, da se shvati, to su rijeci Isusa Krista a ne moje, ja nemam svoje rijeci....


samo reci....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:22 am

marko suzic je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
Ali takve stvari pisu i u drugim svetim knjigama...drugih vjera...

ne,ne druge religije uce da mi moramo postati bogovi...to je koncept sotone, koji je zelio biti Bog..samo je lucifer zelio biti Bog....a Bog biblije nas uci da priznamo da smo nitko i nista, kao onaj carinik, da se ponizimo i ugledamo na Isusovu poniznost koji je umro za nas gol na krizu i oprostio im je odmah....

Prvi put cujem! Od kud ti to uopce?
Koliko ja znam...a znamo da ja nista ne znam...masa drugih vjera je prakticki ista kao i katolicka...i uci iste stvari...a to je ljubav...doduse istina da ti ovdje propovijedas sve osim ljubavi...pa ti se mozda zato cini da to nije isto...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:24 am

marko suzic je napisao/la:


Matej 16,24 Tada Isus reče svojim učenicima: "Hoće li tko za mnom, neka se odrekne samoga sebe, neka uzme svoj križ i neka ide za mnom.

ja neznam koji dio nije jasan, koliko da uvecam da se vidi, da se shvati, to su rijeci Isusa Krista a ne moje, ja nemam svoje rijeci....


samo reci....

Puno hvala :)

No zaboravio si boldati slova. Evo, ja ću

Matej 16,24 Tada Isus reče svojim učenicima: '' Hoće li tko za mnom, neka se odrekne samoga sebe , neka uzme svoj križ i neka ide za mnom.''

Eto, sada je bolje.

Reci mi, kako možeš biti siguran da su to baš Isusove riječi, da to nije izmislio neki čovjek?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:36 am

Pa je izmislio covjek...Matej...lijepo pise gica
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:30 am

Namcor je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
Ali takve stvari pisu i u drugim svetim knjigama...drugih vjera...

ne,ne druge religije uce da mi moramo postati bogovi...to je koncept sotone, koji je zelio biti Bog..samo je lucifer zelio biti Bog....a Bog biblije nas uci da priznamo da smo nitko i nista, kao onaj carinik, da se ponizimo i ugledamo na Isusovu poniznost koji je umro za nas gol na krizu i oprostio im je odmah....

Prvi put cujem! Od kud ti to uopce?
Koliko ja znam...a znamo da ja nista ne znam...masa drugih vjera je prakticki ista kao i katolicka...i uci iste stvari...a to je ljubav...doduse istina da ti ovdje propovijedas sve osim ljubavi...pa ti se mozda zato cini da to nije isto...

na koju ti ljubav mislis?

sto je za tebe ljubav o kojoj Isus govori?

Isus je rekao ljubav prema Bogu i covjeku, sto je to ljubav prema Bogu i covjeku???

prije ljubavi treba poniznost biti, a vi se ne zelite poniziti...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:34 am

ako u bibliji pise samo jedna laz onda je to sotonska knjiga jer je otac lazi sotona, a ako je to Bozja knjiga onda je to njiga u kojoj pise samo istina...

2. Timoteju 4,3.4: Jer doći će vrijeme kad ljudi neće podnositi zdrava nauka nego će sebi po vlastitim požudama nagomilavati učitelje kako im godi ušima; od istine će uho odvraćati, a bajkama se priklanjati.
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimened svi 04, 2008 2:10 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
pise da se ne klanjas suncu i mjesecu....


samo je jedan Bog-Jahve, samo je Jahve dosao na zemlju i umro za nas...

Prije nego što je bio Jahve, bio je bog Sunce, Mjesec, oblaci, munja, more, tama. Tako da ti to ne stoji. A ne mislim pritom na spolni organ. vidiga

Bog kaze u bibliji da nije nista postojalo prije njega...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimened svi 04, 2008 2:16 pm

marko suzic je napisao/la:


Bog kaze u bibliji da nije nista postojalo prije njega...

Prije njega uistinu ne, ali ako Bog u početku stvori nebo i zemlju, možda je piscima biblijskih tekstova zaboravio napomenuti da je prije ove Zemlje stvorio neke druge svjetove...

Osim toga mislim da se oni koji proučavaju Bibliju slažu da Knjiga postanka nije bila napisana među prvim spisima nego je naknadno stavljena na početak kako bi pojasnila postanak. Ako su ljudi već u staro doba manipulirali (u najboljoj namjeri, vjerujem) Tekstovima, ne znam kako je s autentičnošću svega što je zapisano...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimened svi 04, 2008 2:25 pm

svjetloisjena je napisao/la:
I židovski i kršćanski znanstvenici već se više od tisućljeća bave prozučavanjem Biblije, a tu su i muslimani koji se također smatraju "narodom knjige" pa i ateisti koje je Biblija na ovaj ili onaj način privukla, kao književnost ili kao zbirka svetih tekstova, i vjerujem da bi ti svaki od njih rekao da za istinsko proučavanje Biblije nije dovoljan jedan ljudski vijek, pristupali mi tekstovima uz molitvu kao vkjernici ili kao znanstvenici hladne glave, ma što to trebalo značiti. Kad pogledam broj tvojih godina, bez obzira na sve molitve i klečanje i formalnu poniznost kojom se stalno busaš u prsa, nisam sigurna da o Bibliji znaš više od mene jadne i proklete koju nazivaš formalnom vjernicom. Nemaš pravo na ovom forumu nikoga prozivati za ništa, niti članovima govoriti da su dobri i loši. Doduše, prava se uzimaju, zar ne. Ja bih se jako zamislila nad rečenicom - ne sudite, da vam ne bi bilo suđeno.

Ja sam s tobom ovdje završila i privatno i javno, drži se pravila i onoga što sam ti napisala u privatnim porukama ili ćeš biti trajno isključen s foruma zbog promicanja netolerancije i nekih sitnih prekršaja poput spamanja u postovima koje također nije dozvoljeno i što se na forumima ne dopušta, iako se do neke mjere može tolerirati. biti isključen s foruma i to trajno.


gle ja sam napisao sto znaci biti krscanin, necu ponovno ponavljati, napravio sam temu s tom temom, a to sto ti ne zelis prihvatiti neke stvari i ne zelis citati bibliju i sto mislis da ako imas godina kao moja mama da si zato veci vjernik, to se varas, Bog me ucinio takvim vjernikom, ali samo zato jer sam prihvatio njegov koncept poniznosti i da prihvatis da si nitko i nista...da li si ti ikad priznala u srcu Bogu da si nitko i nista i da si gresnica kojoj treba Bog svake sekunde, znas zasto znam da to nisi napravila nikada, zato jer da si to napravila onda bi citala bibliju svaki dan i tada bi te Duh Sveti uveo u svu istinu kao sto je Isus obecao da cemo dobiti Kristovu misao da nas poduci svi oni koji ga slijede i koji su se odrekli sebe i koji su prihvatili da zive samo po bibliji a ne mozes zivjeti po bibliji ako se ne ponizis pred Bogom....

ja nisam sudio nego sam rekao isto kao sto biblija uci, ako necete ovako raditi onda ce biti ovako i ovako, Bog je rekao da nista necisto nece uci u njegovo kraljevstvo i tako ce biti, gresnici nece uci tamo, oni koji zive u grijehu i koji siju grijeh svaki dan svijesno i ne vole sve ljude...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimened svi 04, 2008 2:41 pm

svjetloisjena je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:


Bog kaze u bibliji da nije nista postojalo prije njega...

Prije njega uistinu ne, ali ako Bog u početku stvori nebo i zemlju, možda je piscima biblijskih tekstova zaboravio napomenuti da je prije ove Zemlje stvorio neke druge svjetove...

Osim toga mislim da se oni koji proučavaju Bibliju slažu da Knjiga postanka nije bila napisana među prvim spisima nego je naknadno stavljena na početak kako bi pojasnila postanak. Ako su ljudi već u staro doba manipulirali (u najboljoj namjeri, vjerujem) Tekstovima, ne znam kako je s autentičnošću svega što je zapisano...

to nije tocno, cijeli svemir je stvoren u 6 dana, sve...

daj citaj malo vise bibliju a manje vjeruj ljudima koji su placeni da govore lazi....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimened svi 04, 2008 2:48 pm

marko suzic je napisao/la:

to nije tocno, cijeli svemir je stvoren u 6 dana, sve...

daj citaj malo vise bibliju a manje vjeruj ljudima koji su placeni da govore lazi....

Znam ja jako dobro što piše u Bibliji, leži mi na stolu pored kompa. Ne slušam one koji su plaćeni da šire laži, kao ni one koji su zavedeni da šire svoje vječne istine. I prestani trabunjati svima neka čitaju Bibliju, većina je poznaje i čita kad želi i koliko želi, ne možeš ljudima ovakvim tonom određivati što da rade. Ovo o šest dana zapisano je u Bibliji i oko toga se vode rasprave već stoljećima pa se ja +ne bih miješala u to na ovoj razini gdje mi netko govori i propisuje točno što i kako moram raditi i misliti. Da ja tako postupam u životu, mnogi bi oko mene bili jako nesretni, vjeruj mi.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimened svi 04, 2008 4:57 pm

marko suzic je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
pise da se ne klanjas suncu i mjesecu....


samo je jedan Bog-Jahve, samo je Jahve dosao na zemlju i umro za nas...

Prije nego što je bio Jahve, bio je bog Sunce, Mjesec, oblaci, munja, more, tama. Tako da ti to ne stoji. A ne mislim pritom na spolni organ. vidiga

Bog kaze u bibliji da nije nista postojalo prije njega...

Ma jok bolan.

U početku bijaše riječ.

Evo pa se leči. Bilo je prvo reč, a onda bukva.

Čitaj malo Bibliju.
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitimened svi 04, 2008 6:42 pm

svjetloisjena je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

to nije tocno, cijeli svemir je stvoren u 6 dana, sve...

daj citaj malo vise bibliju a manje vjeruj ljudima koji su placeni da govore lazi....

Znam ja jako dobro što piše u Bibliji, leži mi na stolu pored kompa. Ne slušam one koji su plaćeni da šire laži, kao ni one koji su zavedeni da šire svoje vječne istine. I prestani trabunjati svima neka čitaju Bibliju, većina je poznaje i čita kad želi i koliko želi, ne možeš ljudima ovakvim tonom određivati što da rade. Ovo o šest dana zapisano je u Bibliji i oko toga se vode rasprave već stoljećima pa se ja +ne bih miješala u to na ovoj razini gdje mi netko govori i propisuje točno što i kako moram raditi i misliti. Da ja tako postupam u životu, mnogi bi oko mene bili jako nesretni, vjeruj mi.


kako ne slusas, da li vjerujes u evoluciju ili u stvaranje u 6 dana?

poznaje bibliju, nitko ne poznaje bibliju...badava je poznavanje biblije ako ne vrsis kada Isus kaze da ljubis neprijatelje...i kad Isus kaze da se odreknes sebe i kad Isus kaze da tko zeli biti s njim mora zivjeti kao on...

da ti bi htijela ici svojim putem bez da vrsis kako biblija kaze!!!

to je tvoje ja, pa zar ti neznas da smo gresnici i da ako se ne odreknemo svoga ja, da cemo umrjeti, jer ako nase ja ostane Isus ne moze uci u nase srce, pa to je Isus rekao, tko sacuva svoj zivot izgubit ce ga, a tko izgubi svoj zivot sacuvat ce ga za zivot vjecni, ako sacuvas svoje ja, izgubit ces zivot vjecni...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vjera u Boga - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 20 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vjera u Boga
[Vrh] 
Stranica 20 / 23.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next
 Similar topics
-
» nova vjera... pridruzite se..
» Vjera bez nade, smisla i cilja............
» Moralnost bez Boga
» Evolucija Boga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: