Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vjera u Boga

Go down 
+35
snark
Angel from shadow
Pandora
Galileo Galilei
Sentinel
Blizzard
Merkurica
marko suzic
Nefertiti
None
sinisa61
meli
Tutankhamon
garfild
malenaivi
veronika30
Normalnofob II
B&W
floridana
zvezda
gloria_g
BUBI
Alpha
Yado
babi
silver
Milab
sanja
memnoch
zmija
Svjetloisjena
gogx
malena
vladimir
Aleksandar Veliki
39 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23
Autor/icaPoruka
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimečet lip 05, 2008 9:53 am

E sada se namece jedno pitanje a to je - Gdje je bio Bog kada je dopustio da se sve te strahote dogode ??? Gdje je kada dopusta da djeca umiru u Africi, gdje je kada djeca i ljudi ginu u Iraku? Gdje je ???

Misljenja sam da Bog sa tim nema apsolutno nikakve veze. Sama krscanska vijera nas uci da je Bog dao covjeku slobodnu volju, znaci Bog me gospodari ljudskim zivotima i postupcima. Na nama samima je da odzivimo ovaj zivot i pokusamo nauciti nesto iz njega. Bog se ne uplice u zivot jer to onda nije slobodna volja.
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimečet lip 05, 2008 10:16 am

Možda imaš pravo...puno je tu možda i ali...i svi mi imamo neka svoja razmišljanja i stavove o tome , ja sam samo iznjela svoje mišljenje i ono što mi je u tom trenutku prošlo kroz misli
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimečet lip 05, 2008 10:50 am

Tutankhamon je napisao/la:
E sada se namece jedno pitanje a to je - Gdje je bio Bog kada je dopustio da se sve te strahote dogode ??? Gdje je kada dopusta da djeca umiru u Africi, gdje je kada djeca i ljudi ginu u Iraku? Gdje je ???

Misljenja sam da Bog sa tim nema apsolutno nikakve veze. Sama krscanska vijera nas uci da je Bog dao covjeku slobodnu volju, znaci Bog me gospodari ljudskim zivotima i postupcima. Na nama samima je da odzivimo ovaj zivot i pokusamo nauciti nesto iz njega. Bog se ne uplice u zivot jer to onda nije slobodna volja.

Sta da kazem... hug hug hug

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimečet lip 05, 2008 2:44 pm

Tutankhamon je napisao/la:

Misljenja sam da Bog sa tim nema apsolutno nikakve veze. Sama krscanska vijera nas uci da je Bog dao covjeku slobodnu volju, znaci Bog me gospodari ljudskim zivotima i postupcima. Na nama samima je da odzivimo ovaj zivot i pokusamo nauciti nesto iz njega. Bog se ne uplice u zivot jer to onda nije slobodna volja.

Ja smatram da se on ne upliće još od Velikog Praska.

Ma pitanje je je li uopće bilo VP-a...

Dobro, to je što se tiče gledanja na Boga kao na biće
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimečet lip 05, 2008 11:15 pm

zašto Bog dopušta strahote, to je ključno pitanje na koje ne znamo odgovoriti zato što nismo Bog. većinu ljudi ne zadovoljava objašnjenje da Bog ne može utjecati na našu slobodnu volju. mene zadovoljava samo djelomično. i pretpostavka da se ne miješa mi nije baš... ako se ne upliće, koja mu je onda svrha? promatranje? ili stalno stvara nove svjetove pa nema vremena? mislim ipak da se upliće, doduše to baš i ne primjećujem. možda je molitva bitna stvar... ne znam, probat ću se moliti
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimepet lip 06, 2008 12:16 am

Problem je u tome što većina ljudi vjeruje da je Bog biće. No zašto bi bio, zašto On jednostavno ne bi bio energija? Na taj način je vječan i bio bi svugdje oko nas, ali nije svemoguć, no zbog njega bismo postojali za sigurno.
Ako bi Bog pak bio biće, tada ne bi bio vječan, ne bi bio svugdje oko nas, ali mogao bi izravno utjecati na promjene, pa bi tada mi i mogli nastati zbog vanjskog utjecaja, a ne evolucijom.

E sad krščanstvo uči da Bog jest biće, da je svemoguć, da je apsolutan i da je vječan. To baš i nema logike, zar ne? Ako je vječan, tada automatski nije biće, ako je biće, tada definitivno nije svugdje oko nas.

Znači li to da bi On bio kombinacija navedene energije i spominjanog bića? Bi li On bio biće zbog svoje svjesnosti, a energija zato jer je svugdje oko nas i jer je vječan?

Teška je to tema za raspravu, no za početak bilo bi zgodno da svatko napiše što je za njega Bog, kako na Njega gleda, da li je to energija, biće ili što li već... Naravno bilo bi poželjno napisati i razlog zašto tako mislite.


Već sam to pisao, ali mogu opet.
Za mene Bog nije biće, nego više kao zakon i pokušat ću opisati na što mislim.
U prvom redu Bog je za mene energija jer smatram da je vječan, a svima je poznat zakon očuvanja energije.
Postoje 4 fundamentalne sile, a svaka je točno određene jakosti. Od Velikog Praska nadalje, smatram da se sve formiralo pomoću tih sila, a tu je bila i energija. E sad ono što čini te sile točno određene jačine, zašto je gravitacijska sila najslabija, a jaka nuklearna najjača, za to 'krivim' Boga. On bi bio kao sila koja bi sadržala sve 4, a zbog koje je svaka određene jačine. Te 4 sile + energija = razlog postojanja nečega.
No opet Boga smatram svjesnim na neki način. Razlog je taj što mi razmišljamo, tražimo smisao, imamo logiku... Nemoguće je da su sve misli čista igra fizike, ono stvori se jedna tvar u mozgu kada mislimo o nogometu, a druga kada mislimo o smislu života... Ima tu nešto više od same energije i sila. To bi bila svjesnost.
Ali javlja se pitanje gdje je ta svjesnost bila u vrijeme Velikog Praska kada nije bilo nikakva života? Je li tada uopće postojala? Zašto je nastala?
Eto, na ta pitanja zasad nemam nikakav odgovor. Naravno možda svjesnost nije postojala oduvijek, ali tada ona ne bi bila dio Boga.
Da li je Bog oduvijek svojim svjesnim postupcima stvarao zvijezde, planete, pa tako i nas? Moje mišljenje jest da On nije namjerno stvarao, već da je to stvarao u obliku sila i energije koje su podložne određenim zakonima.
Još uvijek razmišljam odakle svjesnost i zašto uopće postoji...
Naravno, mišljenje ću mijenjati tijekom života :)

Sada vi, please
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimepet lip 06, 2008 1:22 am

I ja sam vec dosta pisala o tome...

Vjerujem u energiju i u ocuvanje iste...

Veliki prasak je samo teorija...u biti mislim da nas mozak nije sposoban pojmiti ono sto je predhodilo Velikom prasku jer bi to prakticki bilo - nista...a onda opet Katolicka vjera isto kaze da je Bog sve stvorio - iz niceg...dakle ide u prilog teoriji Velikog praska miga

Ne znam...to je strasno komplicirano i duboko pitanje...tesko se moze definirati jednim postom...

Puno bi se predpostavki trebalo iznijeti...puno teorija...puno kombinacija istih...

Pitanje duse, svjesnosti, drugih oblika zivota, frekfencija, Svemira, dimenzija...

Mi smo 'Boga' spustili na nasu razinu davsi mu oblicje, prirodu...ne znam...ne vjerujem bas...

Prije energija vise svijesti...jedno...ono od kud smo potekli i cemu cemo se vratiti...

Pitanje Raja i Pakla...sami ih stvaramo...kako na ovom tako i na 'drugom' svijetu...

Ljubav...rijec koja se danas koristi u tolikoj mjeri da je postala prosto ofucana...ipak, ako pogledamo iza prazne rijeci, vjerujem da to oznacava jaku pozitivnu energiju...a sto je pozitivna energija...energija stvaranja...

Bog je energija...energija je neunistiva...energija moze biti pozitivna...nazovimo je Ljubav...i tako...Bog je Ljubav...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimepet lip 06, 2008 1:16 pm

snark je napisao/la:
zašto Bog dopušta strahote, to je ključno pitanje na koje ne znamo odgovoriti zato što nismo Bog. većinu ljudi ne zadovoljava objašnjenje da Bog ne može utjecati na našu slobodnu volju. mene zadovoljava samo djelomično. i pretpostavka da se ne miješa mi nije baš... ako se ne upliće, koja mu je onda svrha? promatranje? ili stalno stvara nove svjetove pa nema vremena? mislim ipak da se upliće, doduše to baš i ne primjećujem. možda je molitva bitna stvar... ne znam, probat ću se moliti

Bog ne moze biti fizicko bice, Bog je misao, energija, ljubav. Bog stvori covjeka - dakle stvorio ga je da ima slobodnu volju, da zivi i da nesto nauci kroz zivot. Bog zivi kroz covjeka u materijalnome svijetu. Svaki covjek je dio Boga.

Ako se Bog mjesa u zivote i dogadaje onda to nije slobodna volja, misljena sam da ove danas tragedije i strahote koje se dogadaju nemaju nikakve veze za Bogom nego sa nama ljudim. Mi LJUDI smo krivi za te strahote a ne netko drugi. Mi cemo odgovarati za te dogadaje i postupke a ne Bog.

Najlakse je reci "a dragi Bog je tako htio" i svi problemi rijeseni. E pa nisu, problemi i dalje ostaju.
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimened lip 08, 2008 2:38 pm

sklon sam se složiti s tobom tutankamone. nije Bog kriv za sva sranja koja mi radimo. i mi pravimo djecu, pa ako se počnu drogirat ili pit, kažemo da nismo mi odgovorni. jedina razlika je u tome što je Bog naš savršen roditelj, a mi smo nesavršeni roditelji našoj djeci...
[Vrh] Go down
sinisa61
Prašina
sinisa61


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 3
Age : 63
Location : BiH
Registration date : 11.03.2008

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 2:34 am

Da bih vam dao istinu, primili je, otvorite vaša srca, upoznajte me, da se rodim u vama i živjet će te. Ispunit ću vaš život ljubavlju duha, vječnom, koju niste nikad upoznali. Sve je u vjeri i želji. Ja sam s vama. Ali vi niste sa mnom. Misleći da svojim djelima ćinite dobro, da postajete moja djeca. Ne niste, jer vaš naćin života nije moja vječnost. Pitate, da li je biblija istinita rijeć božja? Ja sam vam dao rijeć da živi u vama i kroz vas a vi ste htjeli da je ćitate. I po običaju vaše tamne naravi što uvjek ćinite sve ste izokrenuli. Rijeć moju ste izmješali sa vašom istinom i ućinili svetu knjigu, povjesnom knjigom. Kako je teško napuniti čašu vodom koja nema dno, mada ima okvir svoj. ON bog u sinu od živoga boga duha došao je da nam da i duh i tjelo i srce i rijeć i ime svoje, božje Isus Krist. Jer tražili ste i molili. Dođi bože pomozi nam i odgovori nam na vidljiv i prepoznatljiv naćin. Bog je došao. Ali ne onako kako vi zamišljate, jer neznate. Već od živoga boga duha i nebeske vode. Od boga rođen. U početku stvaranja ništa niti itko nije rođeno od bilo kakvog materijala već od i iz boga. Na njegovu sliku i priliku. Od finog tkanja žive energije(duha) od materijalnog ali ipak, od duha ali ipak. Za vjećnost. I tko je god rođen odozgor, rođen je u bogu i vidio je boga, jer je bog rođen u njemu. On jeste božje postajanje. Reći će te, mi znamo oca. Ali da ga uistinu znate ne bi ste pitali niti tražili već ga živjeli. Bog jeste Krist u duhu. Kao što je sve u jednom tako je jedno u svemu.Sinovi sinova u vjećnom stvaranju. Kao što si ti sin oca svoga, tako je tvoj otac sin od svog oca, a njegov otac je sin njegovog oca. Svi ste vi sinovi i kćeri od vaših sinova i kćeri, iz jednog sina boga. Dat ču vam da upoznate boga. Ali da bi spoznali boga moram usporediti sa neusporedivim. OPROSTI. U ovoj prispodobi; Zamislite bog, otac je sunce, sin je svjetlost sunca a duh je toplina sunca. Iako je troje, jedno je u jednom, BOG. Govorite o drugim civilizacijama i narodima ćak i van naše planete. Opet staro pitanje. On vlastitom snagom ućini stvaranje. On sam posta stvaranje i od njegove nutrine sve nasta, sve stvoreno da postoji vjećno. Ja jesam. No, pošto ste svi vi, odbjegla djeca božja, ali ne napuštena, uvjek pokušavate izokrenuti djela i rijeći božja. Ostvarili ste vlastiti naćin života, tisuće nacija, kultura,jezika i van spoznaje naše svjesti, u vlastitim istinima vaših života. I kad je bog došao na vaše molitve, ućiniti vas živima, izbaviti vas iz vlastite tame i vratiti vas u svoje kraljestvo! Da li znate šta ste vi njegova djeca ućinili njemu svom ocu. Mada je on to svojom željom dopustio, ali ste ipak ućinili. A sva želja boga je bila da se svi (narodi,kulture i van našeg svjesnog vrate u dom njegov). Vi odbjegli ispunjeni tamom uvjek imate pitanja i odgovore da zavedete i ćinite djela tame! I mada ste svi poziv ćuli malo vas je odgovorilo na njegov poziv. Ali tako mora biti. Određeno je. Oni su Kristovi rodili se u njemu i on u njima. I uistinu su pečatom neba dobili ime božje i dare njegove, te se zovu sinovi božji, KRISTOVI. Isus usksnuvši i odlaskom u svoje postajanje darivao vam je dare. A od svih darova jedan dar je sloboda življenja svog bića vlastitom voljom. Svatko sebi sudi po svojim vlastitim djelima. Nečete moći reći, rekli su nam oni da uradimo ono, jer ste imali vlastitu volju da birate, šta uraditi, ma šta vam se u vašem životu desilo. Djela će vaša govoriti. Da li znate ćistilište, nije samo tamo negdje, ovdje je, sve poćinje. Izgradili ste hramove od kamenja, podizali i pravili idole(vlastite bogove), zazivali druge i imenovali ih svojim bogovima, a mene vašeg oca niste tražili. Ili ste tražili ali ne u istini. Žena će od muža otići, brat će od sestre otići, kćerka će majku napustiti, otac će svoju obitelj napustiti. Došao sam da žito uzmem, odvojim od nečisti, da bi živi živjeli, a vaša neka bude tama. Zašto ne želite biti djeca božja kad to i jeste? Da li poznajete rijeći otkrivenja? Da li znate kako će biti? Da li bi ste htjeli da znate? Da li znate da se već neka dešavanja odigravaju? Da li znate da se neki događaji uporedo dešavaju? Da li znate da je neko već ovde prisutan među nama? Da li znate da je još netko već prisutan među nama? Da li znate? Evo kraj je vremena, ne bojte se ja sam s vama, s vama koji ste sa mnom.
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 10:07 am

not again IKD face
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 11:57 am

Dobro, imamo još jednog koji vjeruje Bibliji, ali sumnjam da je poput IKD-a
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimečet lip 12, 2008 4:19 pm

sinišin tekst je ok, zrači pozitivno. ima problema sa č i ć, hehe
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimečet lip 12, 2008 5:48 pm

sinisa61 je napisao/la:
Isus usksnuvši i odlaskom u svoje postajanje darivao vam je dare. A od svih darova jedan dar je sloboda življenja svog bića vlastitom voljom.
Cek, cek, pa i prije Krista su ljudi imali slobodnu volju, nisu li? misli
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimečet lip 12, 2008 10:24 pm

ma...
[Vrh] Go down
Apollo
Prašina



Male
Pisces Goat
Broj postova : 5
Age : 33
Registration date : 13.06.2008

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimepet lip 13, 2008 7:38 pm

Nedavno sam negdje vidio jednu karikaturu u vezi vjere u Boga. Nešto otprilike ovako ( Bog se obraća jednome od svojih anđela ): "Good, we created the Earth. Now, let's wait a billion years to tell some desert people how to live." Dakle, sad smo stvorili Zemlju i sad pričekajmo bilijun godina da kažemo nekim pustinjacima kako živjeti.

Ono što je zanimljivo je to da je kroz povijest više osoba imalo iste osobine kao i Isus. Dakle rođeni 25.12. od djevice, Zvjezda sa Istoka, tri kralja, izvođenje čuda, 12 učenika, razapeće i na kraju uskrsnuće. Taj se uzorak ponavlja kroz povijest. Prema Zeitgeist-u svi ti mitovi o Horusu, Odinu, Thor, Dionysiusu, Phometheusu, Isusu itd. itd. zapravo proizlaze iz jedinstvene vjere, štovanja Sunca.

Mislim da mnogi od vas nisu primijetili križeve sa krugom, što simbolizira upravo Sunce. Nadalje, simboli masona, iluminata, reptila i sl. nalaze se na mnogim crkvama i religioznim institucijama. The All seeing eye ilitiga Svevidjeće oko je jedan od simbola okultnog. Crkva to tumači kao Sveto trojstvo sa Božjim okom koje sve vidi, a nezna ( odnosno ne želi da znate ) da su se ti simboli koristili kao okultno stoljećima prije kršćanstva.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimepet lip 13, 2008 7:56 pm

Imamo te ideje već na više topica.

Ankh - staroegipatski križ života

Vjera u Boga - Page 23 Ankh
[Vrh] Go down
Apollo
Prašina



Male
Pisces Goat
Broj postova : 5
Age : 33
Registration date : 13.06.2008

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimepet lip 13, 2008 9:32 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Imamo te ideje već na više topica.

Ankh - staroegipatski križ života

Vjera u Boga - Page 23 Ankh

To nisu ideje nego činjenice.

Pozdrav !
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimepet lip 13, 2008 10:37 pm

Pozdrav i tebi face
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimesub lip 14, 2008 9:01 pm

@apollo - ajd procitaj 36 stranicu ove teme... gica vec smo primjetili te jako, jako velike slicnosti sa egiptom.
[Vrh] Go down
gogx
Žaba
gogx


Male
Aries Rooster
Broj postova : 235
Age : 42
Registration date : 21.09.2007

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimesub lip 14, 2008 9:07 pm

Jao, Siniša....May the force be with you
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned



Male
Cancer Goat
Broj postova : 165
Age : 32
Registration date : 26.06.2008

Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitimepon srp 07, 2008 5:41 pm

biblija piše da je bog u 7 dana stvorio zemlju..zasto taj neko ima pravo stvarat nešto po svom kako on hoče i mene na zemlji gledat šta ja radim..i ko je tolko lud da povjeruje da ako sam ja loš u životu da cu ic u pakao gdje cu biti mučen pa valjda ako radim sranja vrag bi me trebo volit a ne me mučit..ako je tako da ako si dobar ideš u raj ako nisi u pakao i dole si najebo onda su bog i vrag u nekom dosluhu i surađuju pa kako god okreneš nevalja..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vjera u Boga - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 23 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vjera u Boga
[Vrh] 
Stranica 23 / 23.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23
 Similar topics
-
» nova vjera... pridruzite se..
» Vjera bez nade, smisla i cilja............
» Moralnost bez Boga
» Evolucija Boga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: