Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Asteroid udara u zemlju 2036?

Go down 
+39
waldox
matko22
MisteryManiac
Gea
Cylon
Berny_Sinara
Legionar
Q to the E
4ucker
raska
kayser
einstein20
fazon
zviz
Neo
Jaykof
GoodAlien
Kirk
zvezda
gloria_g
vedran
danyf5
myst000
Galileo Galilei
Karl Marx
ThE_IMMORTAL
silver
Blizzard
Aleksandar Veliki
marko suzic
Svjetloisjena
floridana
Merkurica
Alpha
None
Tutankhamon
snake
sanja
meli
43 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimesri kol 06, 2008 9:23 pm

Jaykoq je napisao/la:
pa piše jedan zemljin satelit, mislim, mogli su napisat mjesec ako već nema neki drugi -.-'


Jedino Mjesec i može skrenuti putanju asteroida ako bi taj asteroid bio opasan za Zemlju.
Ono što ovi metalni sateliti mogu skrenuti su meteoroidi jer su dovoljno mali za to.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimečet kol 07, 2008 11:16 am

tačno
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimečet kol 07, 2008 11:45 am

ma nije ni bitno - s obzirom na 2012 - il se ona već zaboravila?
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimečet kol 07, 2008 2:15 pm

ili to
[Vrh] Go down
zviz
Stanica
zviz


Male
Aries Horse
Broj postova : 16
Age : 57
Location : centralna mezopotamija
Registration date : 09.07.2008

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 3:18 pm

E slicna A-bombi samo nakon 24h nema radiacije i sve zivo ispari odnosno rastavi te na atome, niti pepeo ne ostane, dok gradevine i infrastruktura ostaju netaknute.

hladjenje Upravo se tako nešto dogodilo i Majama samo nitko da još naučno dokaže da su baš tako nestali

P.S. Nigdje zabilježeno!! daz
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 3:21 pm

oh vi ste ne dokazivi
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 4:04 pm

zviz je napisao/la:
E slicna A-bombi samo nakon 24h nema radiacije i sve zivo ispari odnosno rastavi te na atome, niti pepeo ne ostane, dok gradevine i infrastruktura ostaju netaknute.

hladjenje Upravo se tako nešto dogodilo i Majama samo nitko da još naučno dokaže da su baš tako nestali

P.S. Nigdje zabilježeno!! daz


gledala sam to u jednom filmu, ali sam mislila da ne postoji, da je to mašta režisera ????
[Vrh] Go down
fazon
Riba
fazon


Male
Virgo Monkey
Broj postova : 175
Age : 43
Location : dolazim iz starih kung-fu filmova
Registration date : 02.11.2008

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimened stu 02, 2008 9:54 pm

da postoji velika vjerojatnost da će udariti........sad je 2008 godina i već danas imamo takvu tehnologiju da bez problema mi asteorid pogodimo,a zamisli za 20,30 godina.......ima da ga puknemo da odleti ravno u crnu rupu
[Vrh] Go down
einstein20
Višestanični organizam
einstein20


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 49
Age : 36
Location : Vinkovci
Registration date : 05.11.2008

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimened pro 14, 2008 10:21 pm

ma nek nas pogodi sta hoce... ja cu koristit stih i z pjesme tbf-a ... smak svita.... malo se cucnit ubit posljednji strah iz praha smo nastali postat cemo prah.. odnit ce nas svugdje neki vitar ludi o nama ce pricati ko i mi o atlantidi...... tako da mi pun kurac smaka svijeta i ovog svijeta inaca... svijet koji je protkan patnjom i manipulacijama ne ttreba ni postojat.. pa ako ima neko dobar gore na nebu.. de opizdi covjece neki komet da nas jos prije pogodi.. jer ovo je strasno.... kava kava kava kava


Zadnja promjena: einstein20; ned pro 14, 2008 10:57 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimened pro 14, 2008 10:31 pm

Imaš pravo, einstein20, strah nije dobra stvar, a mi kao da smo programirani da se samio strašimo uz nečiju svesrdnu pomoć... No ipak ne želim našoj lijepoj plavoj učionici da ovako žalosno s konča kako si napisao pop miga
[Vrh] Go down
einstein20
Višestanični organizam
einstein20


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 49
Age : 36
Location : Vinkovci
Registration date : 05.11.2008

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimened pro 14, 2008 11:00 pm

mislim nisam nija neki psihopat koji zeli da svi pate... nego samo velim kontas... da bi bilo bolje da nas nema... i da jednostavno nepostojimo... jer ovo sto niza klasa prozivljava nije ljudski i mi koji u to gledamo kao da je to normalna pojava nismo normalni i to ce nam biti najveca kazna... ne kazem ja za tebe ili za mene da mi mozemo pomoc nekom malom afrikancu ali npr.. bil gates i jos neki koji imaju pun kurac para kao nama mazu oci dajuci neke mrvice siromasnima.. a ustvari se smiju kada neko dijete izgubi zivot.. i to bi nam trebala biti kazna... i tako ce i ibt...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimened pro 14, 2008 11:59 pm

Ali ja mislim, s obzirom da na kraju ipak (barem fizički) umiremo, da stvari ne treba požurivati nego iskoristiti za nešto dobro ovdje i sada dok smo tu gdje jesmo. Većina nas teško može izravno pomoći nekom malom Afrikancu, ali imamo i mi ovdje siromašnih, bolesnih, nemoćnih - treba samo malo pogledati oko sebe. I fakat im možemo pomoći ako osjetimo potrebu da to učinimo. A Bill Gates ide nekim svojim putem, ne bih ga sudila kad ga zapravo ne poznajem. I čak i ako je neki bad guy, sigurna sam da barem zbog imidža i poreznih olakšica puno daje za humanitarne svrhe... :)

Inače bez brige, einstein, kužim što si htio reći :)
[Vrh] Go down
einstein20
Višestanični organizam
einstein20


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 49
Age : 36
Location : Vinkovci
Registration date : 05.11.2008

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimepon pro 15, 2008 1:20 am

ajde bar me neko kuzi.... pozz lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimepon pro 15, 2008 4:05 am

einstein20 je napisao/la:
mislim nisam nija neki psihopat koji zeli da svi pate... nego samo velim kontas... da bi bilo bolje da nas nema... i da jednostavno nepostojimo... jer ovo sto niza klasa prozivljava nije ljudski i mi koji u to gledamo kao da je to normalna pojava nismo normalni i to ce nam biti najveca kazna... ne kazem ja za tebe ili za mene da mi mozemo pomoc nekom malom afrikancu ali npr.. bil gates i jos neki koji imaju pun kurac para kao nama mazu oci dajuci neke mrvice siromasnima.. a ustvari se smiju kada neko dijete izgubi zivot.. i to bi nam trebala biti kazna... i tako ce i ibt...

Bilo jedno društvo od 3 muškaraca i 2 žene. Jedan od muškaraca bio je ološ živi, pio je, pušio, drogirao se i ubijao iz užitka. Osim njega, ostali članovi društva bili su sasvim ok osobe, dobro društvo, svatko je nešto volio i međusobno su se cijenili.

1. zaključak: Zbog muškarca iz grupe koji je ološ bilo bi bolje da cijela ta grupa ljudi niti ne postoji.

2. zaključak: Ostali članovi društva trebaju pokušat djelovati na tog problematičnog člana i svojim primjerom ga usmjeriti na 'pravi' put. Isto tako jedni drugima trebaju pomagati i zajedničkim snagama razvijati mišljenja i postizati ciljeve. Na taj način grupa će se razvijati i postati važna za budućnost.

Ti si izveo prvi zaključak na temelju svojeg subjektivnog doživljaja svijeta oko sebe. Malo se zapitaj da li doista znaš zašto smo ''ovdje'', zašto postojimo? Isto tako zapitaj se vrijedi li svu dobrotu sa ovoga svijeta izbrisati samo zbog onog ''zlog'' dijela? Zapamti, dobro ne bi postojalo bez zla, jer kako definirati ''dobro'' ako se ne definira suprotni pol, ''zlo'', što god to bilo...
[Vrh] Go down
einstein20
Višestanični organizam
einstein20


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 49
Age : 36
Location : Vinkovci
Registration date : 05.11.2008

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimepon pro 15, 2008 6:22 pm

Procyon je napisao/la:
einstein20 je napisao/la:
mislim nisam nija neki psihopat koji zeli da svi pate... nego samo velim kontas... da bi bilo bolje da nas nema... i da jednostavno nepostojimo... jer ovo sto niza klasa prozivljava nije ljudski i mi koji u to gledamo kao da je to normalna pojava nismo normalni i to ce nam biti najveca kazna... ne kazem ja za tebe ili za mene da mi mozemo pomoc nekom malom afrikancu ali npr.. bil gates i jos neki koji imaju pun kurac para kao nama mazu oci dajuci neke mrvice siromasnima.. a ustvari se smiju kada neko dijete izgubi zivot.. i to bi nam trebala biti kazna... i tako ce i ibt...

Bilo jedno društvo od 3 muškaraca i 2 žene. Jedan od muškaraca bio je ološ živi, pio je, pušio, drogirao se i ubijao iz užitka. Osim njega, ostali članovi društva bili su sasvim ok osobe, dobro društvo, svatko je nešto volio i međusobno su se cijenili.

1. zaključak: Zbog muškarca iz grupe koji je ološ bilo bi bolje da cijela ta grupa ljudi niti ne postoji.

2. zaključak: Ostali članovi društva trebaju pokušat djelovati na tog problematičnog člana i svojim primjerom ga usmjeriti na 'pravi' put. Isto tako jedni drugima trebaju pomagati i zajedničkim snagama razvijati mišljenja i postizati ciljeve. Na taj način grupa će se razvijati i postati važna za budućnost.

Ti si izveo prvi zaključak na temelju svojeg subjektivnog doživljaja svijeta oko sebe. Malo se zapitaj da li doista znaš zašto smo ''ovdje'', zašto postojimo? Isto tako zapitaj se vrijedi li svu dobrotu sa ovoga svijeta izbrisati samo zbog onog ''zlog'' dijela? Zapamti, dobro ne bi postojalo bez zla, jer kako definirati ''dobro'' ako se ne definira suprotni pol, ''zlo'', što god to bilo...

jednim dijelom se slazem sa tvojim postom.. ali u drugom dijelu koji je kod mene u vecini ne.. kako da mi zaustavimo tog tvog jednog muskarca koji narusava mir i harmoniju koja bi mogla biti da ih nema ???( po meni taj tvoj muskarac predstavlja busha rotshilda morgana i ekipu.),... i ja bi da ih se zaustavi i da se zemlja promijeni... ali to je nemoguce u danasnjem svijetu koji se bazira na materijalnom.. aj mi sad reci jel ne bi bilo bolje da nas pukne neki asteroid i da na zemlji prezivi jedno 200 000 ljudi...i da oni pocnu graditi novi svijet koji nece biti ispunjen financijskim ropstvom , gladu i svim mogucim problemima koji nas danas muce... pa ako treba nemoram ja prezivit taj udar.. ali nek prezive pametni ljudi koji ce znat napravit od ovog raja posteno i ugodno mjesto za zivot.. to sam htio reci... i jos nesto...

jedna izreka koja mi se duboko usadila u mozak .. iz filma zeitgesit je...

i veli... biti dobro uklopljen u bolesno drustvo nije nikakvo mjerilo zdravlja!!!

mi smo se jednostavno predali tom njihovom rezimu i dok god se ne suprostavimo ( a po meni to nece biti nikad) necemo odatle pobjeci... pozz... study study
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimepon pro 15, 2008 8:29 pm

einstein20 je napisao/la:

jednim dijelom se slazem sa tvojim postom.. ali u drugom dijelu koji je kod mene u vecini ne.. kako da mi zaustavimo tog tvog jednog muskarca koji narusava mir i harmoniju koja bi mogla biti da ih nema ???( po meni taj tvoj muskarac predstavlja busha rotshilda morgana i ekipu.),... i ja bi da ih se zaustavi i da se zemlja promijeni... ali to je nemoguce u danasnjem svijetu koji se bazira na materijalnom..

Zašto govoriš u množini? Muškarac iz primjera je jedinka svoje vrste, kakve veze ima ostatak društva s njime? Ne bi li bilo logičnije da se samo onda on ''likvidira''?

Citat :
aj mi sad reci jel ne bi bilo bolje da nas pukne neki asteroid i da na zemlji prezivi jedno 200 000 ljudi...i da oni pocnu graditi novi svijet koji nece biti ispunjen financijskim ropstvom , gladu i svim mogucim problemima koji nas danas muce... pa ako treba nemoram ja prezivit taj udar.. ali nek prezive pametni ljudi koji ce znat napravit od ovog raja posteno i ugodno mjesto za zivot.. to sam htio reci... i jos nesto...

Ne, ne bih to želio. Kao što rekoh, zapitaj se da li doista znaš koja je naša uloga u ovom životu... Kako znaš da upravo taj jedan ubojica ne igra važnu ulogu u razvoju svijeta? Možda se iz njegova primjera milijun ljudi nauči nekim stvarima i okrene duhovnom razvoju.
Kakva smisla ima da asteroid sada pukne, pa neće on birati koga će ubiti, a koga ne. Možda prežive samo ljudi-ološ, šta onda?
Kakva smisla ima željeti takvo nešto ako se ne spoznaje Istina?
[Vrh] Go down
einstein20
Višestanični organizam
einstein20


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 49
Age : 36
Location : Vinkovci
Registration date : 05.11.2008

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimepon pro 15, 2008 9:54 pm

ne .. ne znam koja je nasa uloga ovdje.. ali mislim da ne zna niko..pa ni ti.. tako da mislim da nije potrebno to spominjat.. to nisu otkrili ni najveci umovi pa neces ni ti... i to sto si napisao kako znam da jedan ubojica.... nije to jedan ubojica.. imas grupu ljudi koja upravlja svijetom iza kuulisa... nije to jedan covjek nego njih vise.. koji jednostavno odlucuju ko ce imat svega u izobilju a ko nece... jel razumijes da se sve svodi na novac, novac i samo novac...A u povijesti imas dosta ljudi koji su stvarali ratove , glad, globalne krize i jos stosta.. pa se ljudi nisu opametili niti nece.. jer uvijek u bilo koje vrijeme ce se pojavit na svjetskoj sceni neki hitler, staljin ili mao ce tung koji ce pobit milijarde ljudi da bi ostvario neki profit... i koji ce dovoljno oslabit trziste zemlje u kojoj vlada da bi mu se ljudi morali pokorit inace ce umrijet.. i tu opet dolazimo do novca.. novac je glavni problem ovog sustava...i dok se on ne makne nece nestat ni kriminala ni ubojstava i drugih zlocina.. jel razumijes sta ti hocu rec?? a sto se tice udara kometa... kada bi on udario .. zar mislis da se ljudi ne bi zato pripremili... pa svi najvazniji znanstvenici , tehnicari i ostalo bi se ljepo pomno sakrilo i osigurali bi se njihovi zivoti bez kojeg ne i bilo ni nove zemlje.. kakvom ju ja zamisljam i jako zavidim ljudima koji ce zivjeti u to vrijeme... do toga ce doci...aj da te pitam jesi pogledo film zeitgest addendum.. nisam neki veliki fanatik tog filma i sagledo sam ga sa objektivnog stajalista.. i ja ti velim da je taki svijet moguc.. ali sve dok je novca i dok neka sacica starcica u guccijevim odjelima koja svrsavaju kad neko dijete u africi umre od gladi ili zedi upravljaju svijetom i svima nama,,, toga nece biti... jel svacas da si ti njihov rob kao sto sam i ja vecina covjecanstva na zemlji... i molim boga da se to promijeni.. pa makar morao i ja umrijeti.. vjeruj mi prvi bi dao zivot ako treba samo da se ovakva sranja vise ne dogaddaju.. pozz... tebi je ocito ljepo ovako.. kad pogledas tv i kad ti se glava napuni onim informacijama koje su malo vece glavesine od tebe htjele da ti dodu u glavu a ne istina.....

DANAS SE LJUDI OSJECAJU NAJSLOBONIJE U POVIJESTI A USTVARI SU ROBOVI KAKVI NIKAD NISU BILI...... scratch :x
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimepon pro 15, 2008 10:03 pm

Ovo napisano velikim slovima je i velika istina. No mislim da je Procyon ipak sve lijepo objasnio gore.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimepon pro 15, 2008 10:05 pm

Shvaćam ja da ti imaš pogled na svijet kakav imaš. Isto tako shvaćam što želiš reći, no mogao bi malo i drugu stranu sagledati, nećeš ništa izgubiti sa time.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimepon pro 15, 2008 10:20 pm

@Einstein20...dakle, bilo bi OK zrtvovati milione nevinih kako bi se unistila odredjena grupa zlih? Hmmm...ne znam bas...

Ali...cak i da se dogodi eliminacija o kojoj pricas...nekako mi se cini da je prirodna ravnoteza takva da bi se i od skupine samo dobrih na koncu pojavili opet oni drugi...
[Vrh] Go down
einstein20
Višestanični organizam
einstein20


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 49
Age : 36
Location : Vinkovci
Registration date : 05.11.2008

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimepon pro 15, 2008 10:22 pm

Procyon je napisao/la:
Shvaćam ja da ti imaš pogled na svijet kakav imaš. Shvaćam što želiš reći, no mogao bi malo i drugu stranu sagledati.


ma svacam ja to sve.. vjeruj sagledo sam i drugu stranu.. gdje ima dosta stvari sa kojima se slazem.. ali mi se ova ipak vise svida.. jbg.. svako ima svoje misljenje.. study

ovo sto sam napisao da jednog dana zivjeti na zemlji nece biti za vecinu muka nego da ce ljudi uzivati u zivotu.. to je istina.. samo ako ti mislis da ce to doci samo od sebe to je jedna velika zabluda... ili ce biti potrebna neka velika katastrofa koja ce nam na kraju prosiriti obzor koji nam je sad prilicno uzak.. ili ce se pojavit neki >mesija>... koji ce imat tu moc.. da promijeni ovu katastrofu u kojoj se nalazimo.. ma da mislim da je ovo drugo tesko moguce... jer tko god pokusava nesto dobro napravit njega se efektno rijesi sa scene... pogledaj primjer americkog kandidata ron paula.. covjek je doso na scenu i pokuso razvrgnit neke americke korporacije koje upravljaju svijetom, tajna drustva u kojima se americki celnici nalaze.. i njega se maknilo efektivno sa scene kao da ga nikad nije ni bilo.. zato ti malo pogledaj drugu stranu..mozda prepoznas u potpunosti koja je moja zelja.. jer imam neki osjecaj da me nisi bas pokopco.. ali jbg.. ne krivim te.. jer tesko je ovako preko tipokovnice napisat sve sto zelis a da te taj drugi skonta... pozzz
[Vrh] Go down
einstein20
Višestanični organizam
einstein20


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 49
Age : 36
Location : Vinkovci
Registration date : 05.11.2008

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimepon pro 15, 2008 10:26 pm

Alpha je napisao/la:
@Einstein20...dakle, bilo bi OK zrtvovati milione nevinih kako bi se unistila odredjena grupa zlih? Hmmm...ne znam bas...

Ali...cak i da se dogodi eliminacija o kojoj pricas...nekako mi se cini da je prirodna ravnoteza takva da bi se i od skupine samo dobrih na koncu pojavili opet oni drugi...


e alpha ne vjerujem da bi se opet ta neka druga zla strana izborila za vlast.. jer mislim da je bit svih ovih sranja koja se dogadaju na zemlji novac... i to je to.. razmisli bez novca.. ne bi bilo potrebe za pljackama i ubojstvima i tim svim.. mi smo nauceni da se mrznja krije u nama od rodenja ali to nije istina... mrznja dolazi sa godinama i bolesnom okolinom koja nas usmjerava...sad neko se tome odupre a neko ne.. ali vecinom svi poflegnemo onom materijalnom ... jbbg.. ako me kontate sta ocu rec...veliki pozz :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimepon pro 15, 2008 10:30 pm

einstein20 je napisao/la:

ovo sto sam napisao da jednog dana zivjeti na zemlji nece biti za vecinu muka nego da ce ljudi uzivati u zivotu.. to je istina.. samo ako ti mislis da ce to doci samo od sebe to je jedna velika zabluda...

Ne, nikako ne može doći samo od sebe. Nisam nigdje niti rekao da će doći samo od sebe.

Citat :
ma da mislim da je ovo drugo tesko moguce... jer tko god pokusava nesto dobro napravit njega se efektno rijesi sa scene... pogledaj primjer americkog kandidata ron paula.. covjek je doso na scenu i pokuso razvrgnit neke americke korporacije koje upravljaju svijetom, tajna drustva u kojima se americki celnici nalaze.. i njega se maknilo efektivno sa scene kao da ga nikad nije ni bilo..

Petljanje u politiku je opasno, a teško da će se postići nešto van materijalnih dosega.

Citat :
zato ti malo pogledaj drugu stranu..mozda prepoznas u potpunosti koja je moja zelja.. jer imam neki osjecaj da me nisi bas pokopco.. ali jbg.. ne krivim te.. jer tesko je ovako preko tipokovnice napisat sve sto zelis a da te taj drugi skonta... pozzz

Bez brige, jako dobro shvaćam tvoj stav i tvoje mišljenje, nisi prvi sa takvim stavom kojeg sam ''sreo''. Žao mi je što imaš takav osjećaj, no shvatiti ovo što govoriš je lagano, ali shvatiti ono što sam ja iznio, e tu mnogi imaju problema...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimepon pro 15, 2008 10:31 pm

@Einstein20...Ljudi su jednom startali iz nicega i dosli do ovoga do cega jesu...ne vidim zasto bi drugi, treci, peti put bilo drugacije...to je u ljudskoj prirodi...
A nazalost, upravo su oni koji imaju sebicne namjere probitacniji i agresivniji od ovih koji nisu takvi...zato su ovi obicno na celu drustva, a kad se docepaju toga onda postene eliminiraju odmah tako da ni nemaju neku sansu zamjeniti ih...

Ne znam...valjda smo mi takva dimenzija u kojoj moramo proci odredjena iskustva...pa ako vjerujemo da ima nesto i osim nas onda bi to 'nesto' valjda bilo prociscenije...bar je to ono cemu se nadam jer ljudska rasa mi za sada ne budi neke nade conf1
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitimepon pro 15, 2008 10:33 pm

einstein20 je napisao/la:

ne bi bilo potrebe za pljackama i ubojstvima i tim svim..

Jesi li siguran?

Citat :
ali vecinom svi poflegnemo onom materijalnom ... jbbg.. ako me kontate sta ocu rec...veliki pozz Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 158397

Ima osoba koje apsolutno ne pate za materijalnim niti im je to cilj, no nažalost puno je više onih sklonih konformizmu i ostalim utjecajima društva.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Asteroid udara u zemlju 2036?   Asteroid udara u zemlju  2036? - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Asteroid udara u zemlju 2036?
[Vrh] 
Stranica 5 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» asteroid an 1999
» Pas spasio vlasnika prilikom srcanog udara

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Astronomija i misterije svemira-
Forum(o)Bir: