Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 kad budilnica zazvoni...

Go down 
+11
Legionar
Blizzard
Athena
malena
silver
floridana
Svjetloisjena
Merkurica
None
meli
sanja
15 posters

kad budilnica zazvoni, vi:
odmah ustajete na lagane noge...
kad budilnica zazvoni... Icon_vote_lcap28%kad budilnica zazvoni... Icon_vote_rcap
 28% [ 8 ]
ugasite je jer još ćete 10-ak minuta odspavati...
kad budilnica zazvoni... Icon_vote_lcap59%kad budilnica zazvoni... Icon_vote_rcap
 59% [ 17 ]
uzmete je, tresnete je o zid i nastavite spavati
kad budilnica zazvoni... Icon_vote_lcap13%kad budilnica zazvoni... Icon_vote_rcap
 13% [ 4 ]
Ukupno glasova : 29
 

Autor/icaPoruka
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimesri tra 16, 2008 2:05 pm

dakle, ljudi moji:
kaj radite sa budilnicom?
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimesri tra 16, 2008 2:19 pm

Mene budi mobitel, pa ga ipak ne bacam u zid kad zazvoni. No odslušam zvonjavu do kraja i fino još malo odspavam kojih 10-tak minuta. Znase se dogodit da mi se omakne i više pa je onda strka i frka...
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimesri tra 16, 2008 2:39 pm

slična situcaij:
zvoni mi mobitel, ja ga isključim, kao još ću samo 5 minuta, pa još 5, pa još pet, pa još 2min, kad tamo: KASNIM!!!
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimesri tra 16, 2008 2:52 pm

ma joj ja imam jedno te istu melodiju za budenje i onda kad ju netko slucajno ukljuci po danu dobijem fraze, joj kako to mrzim
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimesri tra 16, 2008 3:10 pm

odmah ustajem na noge lagane :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimesri tra 16, 2008 11:02 pm

Ja odmah ustanem ali mi noge nisu baš lagane...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimečet tra 17, 2008 7:22 am

ja se skočim kao zec i radujem se kavi i novom danu
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimečet tra 17, 2008 11:02 am

BUDILICA ZA EKSTREMNE SPAVAČE
(one koji u anketi odabrali odgovor c)

Zbog prekasnog buđenja često ste dovedeni u situaciji u kojoj morate objasniti Vašem šefu, ili pak Vašem psihijatru, zašto ste zakasnili na sastanak ili seansu. S ponosom vam predstavljam jedno od mogućih rješenja za Vaše probleme.
Veliki broj ljudi svakodnevno se susreće sa sa velikim problemom, problemom buđenja na vrijeme. Zbog prekasnog buđenja često ste dovedeni u situaciji u kojoj morate objasniti Vašem šefu, ili pak Vašem psihijatru, zašto ste zakasnili na sastanak ili seansu. S ponosom vam predstavljam jedno od mogućih rješenja za Vaše probleme.

Puzzle Alarm Clock ( Puzzle budilica u doslovnom prijevodu ) je definitivno nešto što će Vas natjerati na buđenje.

kad budilnica zazvoni... 1620385434

Na prvi pogled čini se kao najobičnija 7 kuna vrijedna budilica, ali ukoliko malo pozornije promotrite sliku primjetiti ćete četiri komada puzzle-i na vrhu budilice. Ta četiri komada puzzle-i, kada je vrijeme za zvonjavu, Puzzle Alarm Clock doslovno ispucava po Vašoj sobi! Budilica ne prestaje zvoniti sve dok ne vratite sve puzzle na svoje mjesto na budilici. Ako Vas bjesomučno traženje komadića plastike po podu sobe popraćeno urnebesnim urlikanjem budilice ne razbudi, svaka čast.

(preuzeto ovdje )

Još jedne budilice sa sličnom namjenom:

kad budilnica zazvoni... Y171167956741172495 BOMBA BUDILICA
- buđenje uz eksploziju bombe. Ako želite izbjeći eksploziju morate odabrati jednu od tri ponuđene raznobojne žice kako biste isključili budilicu. Svakog se jutra kombinacija mijenja.

OVDJE imate još nekoliko ideja sličnih budilica


Zadnja promjena: meli; pet tra 18, 2008 11:28 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimečet tra 17, 2008 12:16 pm

mislim da bi zgnjecila budilicu da mi zvoni dok ju ne složim...
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimepon tra 21, 2008 2:51 pm

gledala sam jednom zanimljivu emisiju na, mislim da je bila na National Geogaphicu, u kojoj je bio prikazivan tip koji kad zaspe, nema šanse da ga bilo što izvana probudi... rofl2
voditelji emisije mu bušili po kući, navijali muziku do daske, čak su ga i polijevali vodom, ali ništa...
on je spavao blaženim snom... sleep
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimepon tra 21, 2008 2:52 pm

birdy je napisao/la:
ma joj ja imam jedno te istu melodiju za budenje i onda kad ju netko slucajno ukljuci po danu dobijem fraze, joj kako to mrzim
ako išta mrzim, mrzim taj zvuk alarma... no
čim ga čujem poludim...
brrrrrr :x :x :x :x
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimeuto svi 20, 2008 1:46 pm

sanja je napisao/la:
dakle, ljudi moji:
kaj radite sa budilnicom?

uff, a sta ne radim8)
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimeuto svi 20, 2008 2:31 pm

Moja nikad ne uspije zazvoniti, ja se probudim, isključim je i dižem prije nego što ona i pomisli zvoniti....
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimeuto svi 20, 2008 8:49 pm

Ti si sama svoja budilica.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimeuto svi 20, 2008 11:35 pm

Da, recimo tako...
I najbolje se osjećam kad se probudim sama. Kad me netko drugi probudi, bolje mu je ne pojavljivati mi se pred očima... To naravno ne vrijedi za bebača... lovely
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimepet lis 30, 2009 3:11 am

Uvijek je stavim malo ranije pa ujutro na snooze. Da još malo guštam, koliko vrijeme dopušta.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimepet lis 30, 2009 3:15 am

I ja isto. Stavim ju na 7:05, zatim se izležavam sljedećih 9 minuta do sljedećeg alarma, a potom još narednih 9 minuta. Na taj način se nekako lakše ustajem :D
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimepet lis 30, 2009 1:32 pm

Tak i ja, 2×5min cerek
Omega, ti imaš Sony Ericsson. 9 min odgode alarma :P
[Vrh] Go down
Konspirator
Višestanični organizam
Konspirator


Male
Leo Monkey
Broj postova : 56
Age : 31
Registration date : 17.05.2009

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimepet lis 30, 2009 1:36 pm

Ugasim i onda ležim , a ne spavam (da ne bude zabune) , još nekih desetak minuta .
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimepet lis 30, 2009 3:15 pm

Mene zena budi,drmucka me njezno a ja onako bunovan
neznam jel me budi da idem na posao ili je upitanju zornjak...zubi
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimeuto pro 15, 2009 11:02 pm

Uglavnom me baka probudi, tako što me tresne po glavi ili ramenu zubi A uostalom imam sat na stolu pa svakih 40-ak minuta pogledam koliko je sati tak da znam kad se trebam ustat, alarme ne podnosim.
[Vrh] Go down
PathFinder
Riba
PathFinder


Male
Libra Monkey
Broj postova : 170
Age : 31
Registration date : 16.06.2010

kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitimesub lip 26, 2010 12:16 pm

Nekoristim budilicu ali na mobitelima je zakon ona opcija da zazvoni ponovno za 9 minuta pa onda ponovno i tako dalje :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





kad budilnica zazvoni... Empty
PostajNaslov: Re: kad budilnica zazvoni...   kad budilnica zazvoni... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kad budilnica zazvoni...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Ankete-
Forum(o)Bir: