Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Lijek za sve bolesti osim smrti!

Go down 
+8
lusatex
Saroman
silver
Svjetloisjena
vjestica
Merkurica
Alpha
danijeel
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lijek za sve bolesti osim smrti!   Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Icon_minitimečet svi 01, 2008 6:55 pm

vjestica je napisao/la:
licno znam da kod nas ima dosta lijekova koji se ne prodaju svakome a koji pomazu.danas svi oni ,,dobri,, lijekovi koji pomazu zaista su dostupni samo onima sa dubokim dzepom,a za ostale su dostupni oni sa sadrzajem ,,smeca,, i raznih otrova u sebi,postoji jedna izreka -lijek ti jedno zalijeci a drugo unisti-e pa upravo takvi lijekovi su dostupni onima koji imaju malo novca i koji lijek dobijaju preko recepta bez davanja mita doktorima

:( neides
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lijek za sve bolesti osim smrti!   Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Icon_minitimečet svi 01, 2008 6:56 pm

pa rekla sam surovu realnost,jer znam kako neke stvari idu u zdravstvu,moji su ljekari,ja sam jos malo ljekar,tako da su to stvari sa kojima se svakodnevno susrecem,nazalost :(
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lijek za sve bolesti osim smrti!   Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Icon_minitimečet svi 01, 2008 6:58 pm

vjestica je napisao/la:
pa rekla sam surovu realnost,jer znam kako neke stvari idu u zdravstvu,moji su ljekari,ja sam jos malo ljekar,tako da su to stvari sa kojima se svakodnevno susrecem,nazalost :(

I ja imam puno liječnika u obitelji. Dobro je znati takve stvari i boriti se protiv njih. Farmaceutska industrija, ali i prehrambena imaju puno ljudskih života na savjesti...
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lijek za sve bolesti osim smrti!   Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Icon_minitimečet svi 01, 2008 7:00 pm

da u pravu si,dosta puno ljudi nose na savjesti
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lijek za sve bolesti osim smrti!   Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Icon_minitimesub svi 17, 2008 3:25 pm

danijeel je napisao/la:
afrodizijak

ostalo je nebitno.:D
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lijek za sve bolesti osim smrti!   Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Icon_minitimepet kol 01, 2008 3:00 am

Švedska grenčica,to bi svaka osoba trebala imati u svome domu.lječi sve što postoji za izlječiti.Osobno nisam vjerovao u to da je baš tako dobro dok nisam malo počeo šnjuvati po google.i doslovno ama baš doslovno na 5 6 foruma svaka osoba je rekla da je pomoglo i čak što više pomoglo preko noći protiv strašnih bolesti,možete potražiti na google da se uvjerite,nakon toga sam naravno nabavio to.
Dr. Marija Trabel,tako nekako je pronašla davno pisane dokumente od nekog Šveskog liječnika i pokrenula ponovo proizvodnju tog eliksira.Taj dotični doktor je živio 104 godine i nije umro prirodnom srmću pa sa bicikla i umro.Svi u njegovoj obitlji su živjeli ekstremo dugo.
IMa raznih proizvođača šveske grečiće sve su dobre,pomažu sve,ali prava orginale baš ta iz te knjige se može kupiti u Austriji,ali i ove su druge dobre.No ono što je zaista naj naj,to je da sami uberete i sami napravite,jer svi znamo da je danas zaraditi najvaznije pa se prodaje svašta.
Isprobao sam eliksir na sebi i drugima zaista pomaže.
[Vrh] Go down
lusatex
Višestanični organizam
lusatex


Female
Cancer Dragon
Broj postova : 86
Age : 59
Registration date : 28.02.2009

Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lijek za sve bolesti osim smrti!   Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Icon_minitimened oľu 01, 2009 9:37 pm

Jako zanimljiva tema. Veoma poucno. Veliki sam zaljubljenik prirode i prirodnih biljnih preparata. Deset godina se bavim alternativnom medicinom u domenu BAD-a(bioaktivnih dodataka ishrani). Licno koristim kao preventivu i to je jako pozeljno i preporucujem svakome ko zeli da sacuva svoje zdravlje. naravno da i u alternarivnoj medicini kao i kod oficijalne ima vise vidova primene kao npr. BADi, akupresura i akupunktura, homeopatija ... ono sto je bitno a VELIKA JE RAZLIKA u odnosu na oficijalnu je da se uz pomoc alternativne medicine otklanja UZROK bolesti dok oficijalna otklanja samo POSLEDICU. to je priznacemo ogromna razlika.
Drago mi je da ovde ima mnogo zaljubljenika u alternativnu medicinu. Pozdrav svima. :cheers:
[Vrh] Go down
Eternity
Višestanični organizam
Eternity


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 79
Age : 26
Location : Metabunker
Registration date : 02.03.2010

Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lijek za sve bolesti osim smrti!   Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 10:32 pm

ZDRAVO,LUCATEX.i meni je drago sto ovde imam istomisljenike.Alternativna medicina je bolja od zvanicnih otrova.Mi se borimo za zdravlje prirodom,a oni nas truju hemijom u zelji da zarade.
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lijek za sve bolesti osim smrti!   Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 6:58 pm

jel se u nas moze negdi nabavit ta svedska grencica
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lijek za sve bolesti osim smrti!   Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 9:20 pm

Ima nabaviti u prakticki svakoj ljekarni.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
utisana
Višestanični organizam



Female
Aquarius Broj postova : 38
Age : 1827
Registration date : 23.05.2010

Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lijek za sve bolesti osim smrti!   Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 10:41 pm

Zanima me koliko dugo treba uzimati ulje crnog kumina da bi se postigao efekt?
[Vrh] Go down
Tomash
Stanica
Tomash


Male
Libra Snake
Broj postova : 13
Age : 34
Location : Vukovar
Registration date : 25.06.2010

Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lijek za sve bolesti osim smrti!   Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Icon_minitimened lip 27, 2010 2:56 pm

evo još jedan lijek za skoro sve...meni posebno draga bijka ^^ marijuana..
poznato je da liječi više od 400 bolesti...odite na vutra.org i sami se informirajte ako želite, vjerujem da ovdje puno vas vjeruje kako je to droga,stvara ovisnost,vrata je drugim drogama...samo želim reći, ja je pušim već 7 godina, nisam ovisan i nikad nisam probao ništa drugo, imao sam priliku previše puta ali nisam želio, stvar je samo u karakteru i uglavnom skrećem s teme...
evo jedan video o ?Hemp Oil-u' ulje od marijuane koje se koristilo prije više od 100 godina u svijetu i prodavalo u ljekarnama ali kad su vlade shvatile da taj lijek može svatko kući sam napravit, zabranili su je i rekli kako vam je smrt sigurna ako je koristite za bilo šta...tako nekako...evo video ima 14 partova, ja nisam sve gledao jer mi se nije dalo ali vjerujem da je to tako...

https://www.youtube.com/watch?v=pjhT9282-Tw
[Vrh] Go down
utisana
Višestanični organizam



Female
Aquarius Broj postova : 38
Age : 1827
Registration date : 23.05.2010

Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lijek za sve bolesti osim smrti!   Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Icon_minitimened lip 27, 2010 11:40 pm

Da li netko ima neki lijek za moju bolest?
Imam temperaturu tijela koja se kreće od 34.7 do 36.6 (kad nemam visoku temperaturu). S time da mi je uglavnom oko 35.2 . Tlak mi je oko 65/100. Slično je i kod mog muža.
Ja se osjećam ko uspavani ljenjivac. Stalno bih mogla spavati.
To me stanje smeta jer ne mogu raditi koliko bih htjela i trebala.
"Normalna" doktorica je rekla da njih to ne zabrinjava, jer samo visoka temperatura je problematična.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lijek za sve bolesti osim smrti!   Lijek za sve bolesti osim smrti! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Lijek za sve bolesti osim smrti!
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Znanstvenici iz amazonske biljke dobili lijek za rak?
» Zaspala zdrava, a probudila se s misterioznom bolesti
» Petrolej - lijek za rak

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: