Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Duh u crkvi

Go down 
+10
Absynthia
matikk
None
Tutankhamon
silver
Blizzard
Svjetloisjena
HoLLy_MaN
ThE_IMMORTAL
Annon Imus
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 34
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimečet tra 24, 2008 8:37 am

http://dnevnik.hr/scena/zanimljivosti/fotografirala-katedralu-a-snimila-duha.html

ona kaze da je snimila svecenika ? meni su cudniji na slici ono dvoje ljudi uhvaceni u pokretu
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimečet tra 24, 2008 9:25 pm

a gdje je duh? ja na slici nista ne vidim neobicno, jedino ovo dvoje ljudi u pokretu. da to mozda nije "duh"?
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 34
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimepet tra 25, 2008 8:21 am

prema njenoj izjavi onaj covik odma livo na slici nije bio tamo dok je fotografirala
[Vrh] Go down
HoLLy_MaN
Stanica



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 14
Age : 32
Registration date : 17.04.2008

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimepet tra 25, 2008 10:19 pm

ma de to su gluposti........imala je losiji fotoaparat i malo brzi hod i ispalo je ko da je duh..........a to sto ona kaze da nije bilo tamo nikog je rekla sam kak bi dospjela na dnevnik......stvarno glupo za raspravljat al dobro......
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimesub tra 26, 2008 6:26 pm

I meni izgleda kao dvoje ljudi koji se malo brže kreću, a aparat je možda namješten za dužu ekspoziciju i to bi bilo to. Ne izgleda mi kao duh :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimeuto svi 06, 2008 12:03 am

Ima se mnogo toga za pročitati u knjigama. U knjizi 'Paralelni svijet' ima dosta dobrih priča, čovjek se zamisli kada to čita.

Ima i u 'Život poslije smrti' nekih svjedočanstava o duhovima koji su bili poput ljudi, toliko stvarni.

Da, i čuo sam dosta tih situacija kada je čovjek na kameri vidio čovjeka kojega zapravo nije bilo. Jednom sam gledao kratak filmić koji je snimio jedan lik, i na filmu se odjednom vidi dijete sa čudnim očima, onako u daljini. Zumirana slika otkrila je da dijete zapravo nije imalo oči.
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimeuto svi 06, 2008 12:08 am

Omega je napisao/la:
Ima se mnogo toga za pročitati u knjigama. U knjizi 'Paralelni svijet' ima dosta dobrih priča, čovjek se zamisli kada to čita.

Ima i u 'Život poslije smrti' nekih svjedočanstava o duhovima koji su bili poput ljudi, toliko stvarni.

Da, i čuo sam dosta tih situacija kada je čovjek na kameri vidio čovjeka kojega zapravo nije bilo. Jednom sam gledao kratak filmić koji je snimio jedan lik, i na filmu se odjednom vidi dijete sa čudnim očima, onako u daljini. Zumirana slika otkrila je da dijete zapravo nije imalo oči.
znam taj video, vidio sam ga nedavno na youtube. straaaaaaasno pale affraid
bas sam se bojao u noci, da necu sto tako vidjeti kad budem otisao u wc. joj, HVALA TI STO SI ME PODSJETIO pale
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimeuto svi 06, 2008 12:29 am

ThE_IMMORTAL je napisao/la:

znam taj video, vidio sam ga nedavno na youtube. straaaaaaasno pale affraid
bas sam se bojao u noci, da necu sto tako vidjeti kad budem otisao u wc. joj, HVALA TI STO SI ME PODSJETIO pale

Drago mi je rofl2

Sada sam tražio taj filmek na youtube, ali nisam našao. No svejedno... enjoy
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 34
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimeuto svi 06, 2008 4:24 pm

Omega je napisao/la:
Ima se mnogo toga za pročitati u knjigama. U knjizi 'Paralelni svijet' ima dosta dobrih priča, čovjek se zamisli kada to čita.

Ima i u 'Život poslije smrti' nekih svjedočanstava o duhovima koji su bili poput ljudi, toliko stvarni.

Da, i čuo sam dosta tih situacija kada je čovjek na kameri vidio čovjeka kojega zapravo nije bilo. Jednom sam gledao kratak filmić koji je snimio jedan lik, i na filmu se odjednom vidi dijete sa čudnim očima, onako u daljini. Zumirana slika otkrila je da dijete zapravo nije imalo oči.
Da,istu stvar je i ova zena izjavila za ovog lika odmah lijevo na slici da nije bio tu...
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimesub svi 10, 2008 3:26 pm

The Messenger je napisao/la:
Omega je napisao/la:
Ima se mnogo toga za pročitati u knjigama. U knjizi 'Paralelni svijet' ima dosta dobrih priča, čovjek se zamisli kada to čita.

Ima i u 'Život poslije smrti' nekih svjedočanstava o duhovima koji su bili poput ljudi, toliko stvarni.

Da, i čuo sam dosta tih situacija kada je čovjek na kameri vidio čovjeka kojega zapravo nije bilo. Jednom sam gledao kratak filmić koji je snimio jedan lik, i na filmu se odjednom vidi dijete sa čudnim očima, onako u daljini. Zumirana slika otkrila je da dijete zapravo nije imalo oči.
Da,istu stvar je i ova zena izjavila za ovog lika odmah lijevo na slici da nije bio tu...

pa valjda odmah desno?

Duh u crkvi 120818
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 34
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimesub svi 10, 2008 4:46 pm

silver je napisao/la:
The Messenger je napisao/la:
Omega je napisao/la:
Ima se mnogo toga za pročitati u knjigama. U knjizi 'Paralelni svijet' ima dosta dobrih priča, čovjek se zamisli kada to čita.

Ima i u 'Život poslije smrti' nekih svjedočanstava o duhovima koji su bili poput ljudi, toliko stvarni.

Da, i čuo sam dosta tih situacija kada je čovjek na kameri vidio čovjeka kojega zapravo nije bilo. Jednom sam gledao kratak filmić koji je snimio jedan lik, i na filmu se odjednom vidi dijete sa čudnim očima, onako u daljini. Zumirana slika otkrila je da dijete zapravo nije imalo oči.
Da,istu stvar je i ova zena izjavila za ovog lika odmah lijevo na slici da nije bio tu...

pa valjda odmah desno?

Duh u crkvi 120818
da moja greska
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimesub svi 10, 2008 8:38 pm

izgleda kao normalan covjek. i lako je mogao uci u kadar a da ona nije ni skuzila, mozda je prolazio tuda... ima puno ljudi u crkvi i sigurno ih nije sve gledala..
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimesub svi 10, 2008 9:27 pm

ma nee, čekajte malo..

Citat :
Olga je uvjerena da je zamagljeni lik nasred fotografije snimljene u
katedrali Svetog Paula duh svećenika koji je živio u 16. stoljeću.

ne taj lik na desno, nego u sredini.. e, o tome bi se već dalo razmislit..
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimesub svi 10, 2008 9:40 pm

Ma da, mutni su jer su se gibali za vrijeme kada je žena slikala
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimepon svi 12, 2008 9:40 am

Omega je napisao/la:
Ma da, mutni su jer su se gibali za vrijeme kada je žena slikala
Upravo tako, i meni je nekoliko slika tako ispalo, snimi ga u pokretu i to je to
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimeuto svi 13, 2008 10:26 am

ako je tu malo širi prolaz onda to sve razjašnjava, al inače mi nije jasno kako su se između dva reda stolica mogli provuć dvoje ljudi usporedo.
al čini mi se da je tu ipak prolaz, kad usporedim stolice s ove i one strane, one su puno manje.
vjerojatno onda neki postariji u odjeći iste boje.
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimeuto svi 13, 2008 2:35 pm

ma širi je prolaz. vidi se... ma na toj slici nema ama baš ništa cudno
[Vrh] Go down
matikk
Prašina



Male
Gemini Snake
Broj postova : 2
Age : 34
Registration date : 12.06.2008

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimečet lip 12, 2008 9:36 pm

meni tu ništa ne izgleda kao duh
vidim svećenika u pokretu
ak je to mislila da je duh onda stvarno
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimepet lip 13, 2008 8:06 pm

Dobro došao, matikk! :)
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimepet lip 13, 2008 8:33 pm

ThE_IMMORTAL je napisao/la:

znam taj video, vidio sam ga nedavno na youtube. straaaaaaasno pale affraid
bas sam se bojao u noci, da necu sto tako vidjeti kad budem otisao u wc. joj, HVALA TI STO SI ME PODSJETIO pale

Link? 8)
[Vrh] Go down
danyf5
Višestanični organizam
danyf5


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 72
Age : 36
Location : Pula
Registration date : 24.06.2008

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimened lip 29, 2008 8:02 pm

Ovo meni igleda na Papu Ivana Pavla 2
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimepon lip 30, 2008 10:48 am

Absynthia je napisao/la:
ThE_IMMORTAL je napisao/la:

znam taj video, vidio sam ga nedavno na youtube. straaaaaaasno pale affraid
bas sam se bojao u noci, da necu sto tako vidjeti kad budem otisao u wc. joj, HVALA TI STO SI ME PODSJETIO pale

Link? 8)

stvarno se ne sjecam koji je link. ukucaj na youtube "ghosts" i pretrazi pa ces nac sigurno. snimano je u noci, znaci crno-bijelo-zelen je snimak.
[Vrh] Go down
GoodAlien
Višestanični organizam



Male
Aquarius Cat
Broj postova : 80
Age : 49
Registration date : 03.08.2008

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimepon kol 04, 2008 8:04 pm

ma de to je sigurno anti krist obucen u svecenicku odjeci ali bas u tom trenu prelazio u 7 dimezniju i tak ga je uhvatila....
pa joj joj olga sve sto je mutno je duh jel?
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimepon kol 25, 2008 4:37 pm

Nije duh u crkvi nego na vjenčanju:


dnevnik.hr

Dječak koji je fotografirao vjenčanje svojih prijatelja bio je nemalo iznenađen kada je na jednoj od fotografija ugledao nepozvanog gosta – duha.


12-godišnji Jordan Martin napravio je seriju fotografija s vjenčanja koje su mu se učinile prilično običnima.
Ali nakon što ih je bolje proučio zaprepastilo ga je ono što je vidio. Obrisi nepoznate žene ukazali su se nasuprot mjesta gdje se nalazio DJ.
'Nisam uopće primjetio duha sve do prije nekoliko dana kada sam slike ponovo pregledao na kompjuteru,' rekao je Jordan.
'Jako sam se iznenadio kada sam uočio tu pojavu. Čudno je, jer zbilja izgleda kao duh.'
Fotografija prikazuje trenutak kada mladenci izlaze na plesni podij. Jordan je fotografirao sa strane kada je snimio nezvanog gosta.
Njegova majka Ann inače ne vjeruje u duhove, ali nema objašnjena za ono što se vidi na fotografiji.
'Šokirala sam se kada sam vidjela sliku. Sve se jasno vidi i izgleda dosta realno. Jordan je zbog svega prilično uzbuđen,' rekla je majka.


Duh u crkvi 60146288
Je li neobična pojava zaista duh ili se radi o kombinaciji svjetlosnih efekata? (Foto: Daily Mail)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitimepon kol 25, 2008 5:02 pm

Digitalna fotografija se jako masovno koristi u današnje vrijeme i samim time se povećava šansa da se na fotkama nešto neobično ubode. E sad, voljela bih kad bi neki stručnjak za digitalnu fotografiju pojasnio te pojave koje nastaju uglavnom na amaterskim snimkama. (I ja sam već imala neobičnih preklapanja i pojava, osobito na noćnim fotografijama kao i na onima gdje sam isključila blic.) Onda bi bilo lakše razlučiti varke raznih vrsta od pojava za koje ne sumnjam da postoje, samo mislim da nisu tako masovne kao što se čini kad se pogleda ta serija loših fotografija. Činjenica je da se na kristalno jasnim profesionalnim fotografijama takve stvari ne pojavljuju. Duhovi ili izbjegavaju profiće ili je u pitanju njihovo znanje i puno bolja oprema?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duh u crkvi Empty
PostajNaslov: Re: Duh u crkvi   Duh u crkvi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duh u crkvi
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Vas stav o crkvi kao instituciji?
» Dozvao demona da u crkvi ubija vjernike

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: