Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 John Titor

Go down 
+14
Tutankhamon
Karl Marx
Urlikavac
snark
Glock
Blizzard
silver
zvezda
Sentinel
userNejm
Kirk
Yado
Svjetloisjena
Annon Imus
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 34
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimečet svi 08, 2008 11:19 pm

svjetloisjena je napisao/la:
A kako smo sad ovdje završili na Bibliji? (retoričko pitanje, pročitala sam)
a nevermind moja greska
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimečet svi 08, 2008 11:20 pm

svjetloisjena je napisao/la:
A kako smo sad ovdje završili na Bibliji?

affraid još nam fali IKD da sad reče koju pametnu! pop
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimečet svi 08, 2008 11:22 pm

Sentinel je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
A kako smo sad ovdje završili na Bibliji?

affraid još nam fali IKD da sad reče koju pametnu! pop

Ako sam ja kriva što sam spomenula riječ vjera, kajem se i posipam pepelom (ovo je chat, naravno)
[Vrh] Go down
Yado
Riba
Yado


Male
Scorpio Rat
Broj postova : 144
Age : 63
Registration date : 30.09.2007

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimečet svi 08, 2008 11:24 pm

Sentinel je napisao/la:
affraid još nam fali IKD da sad reče koju pametnu! pop
ne treba nam on kad si ti tu lolcina mase

i ovo je chat...naravno

sorry sis


Zadnja promjena: Yado; čet svi 08, 2008 11:30 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimečet svi 08, 2008 11:26 pm

oops
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimečet svi 08, 2008 11:28 pm

[quote="Yado"]
Sentinel je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
affraid još nam fali IKD da sad reče koju pametnu! pop
ne treba nam on kad si ti tu lolcina mase

i ovo je chat...naravno

Vrlo neobično citiranje. Mislim da je vrijeme da ovdje završimo s razgovorom. Što se mene tiče, mase
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimesub svi 10, 2008 4:44 pm

cijela teza Johna Titora se temelji na građanskom ratu u Americi, s početkom 2004. godine. A koliko ja znam, to se baš i nije dogodilo, a 4 godine su prošle.
Taj rat bi trebao biti početak trećeg svjetskog rata, to je temelj na kojem leži cijela budućnost o kojoj on govori.
A tog temelja, očito, nema.

To vam je glavni problem proročanstava / predviđanja: uvijek se s vremenom se dokaže njihova (ne)istinitost.

p.s. a ako se radi o drukčijem vremenu, kako on kaže, znači da je razlika veća od tih 2.5%, već malo veća, što opet znači da to nije naše vrijeme i da se ne bi trebali brinuti oko toga.
Što se tiče radijacije i nuklearnog rata između velikih svjetskih sila - svi od toga strahujemo još od razvoja nuklearnog oružja, ništa novo.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimesub svi 10, 2008 10:07 pm

Problem svih predvidjanja su upravo vremenske odrednice. Vreme je varljivo i kolebljivo... Ako se ista i moze predvideti, veoma bi mudro bilo izostaviti vremenske okvire. Problem je obicno u tome sto smo mi ljudi tako bolecivi prema vremenskim odrednicama i sto toliko volimo vreme parcati, sitniti, komadati i meriti... *
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimesub svi 10, 2008 11:18 pm

''U mojoj 2012, ja sam imao četrnaest godina''

''Rođen sam 1988''

Gdje je pravopisna pogreška?

Zanimljiv tekst moram priznat. Kako uopće dokazat je li lažan ili točan? Ključna rečenica svega jest: ''Teorija Everett-Wheeler-Graham ili teorija o višestrukom svijetu točna je''

To je to, ne možemo dokazati da nije iz budućnosti ako se ne nađe čovjek odgovoran za sve te priče.
[Vrh] Go down
Yado
Riba
Yado


Male
Scorpio Rat
Broj postova : 144
Age : 63
Registration date : 30.09.2007

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimened svi 11, 2008 1:06 am

Yado je napisao/la:
ovdje vam je naš titor
http://www.time-travel.co.nr/board

neočekivani obrat u vezi našeg vremenskog putnika...ako još koga zanima nek prati gornji link
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimened svi 11, 2008 9:00 am

Yado je napisao/la:
Yado je napisao/la:
ovdje vam je naš titor
http://www.time-travel.co.nr/board

neočekivani obrat u vezi našeg vremenskog putnika...ako još koga zanima nek prati gornji link

Daklem, svi na kiosk po časopis, zgodno :)
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 34
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimened svi 11, 2008 9:32 am

svjetloisjena je napisao/la:
Yado je napisao/la:
Yado je napisao/la:
ovdje vam je naš titor
http://www.time-travel.co.nr/board

neočekivani obrat u vezi našeg vremenskog putnika...ako još koga zanima nek prati gornji link

Daklem, svi na kiosk po časopis, zgodno :)
ili pak lijepo isplanirani trik za podizanje citanosti
[Vrh] Go down
Yado
Riba
Yado


Male
Scorpio Rat
Broj postova : 144
Age : 63
Registration date : 30.09.2007

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimened svi 11, 2008 1:01 pm

ne isključujem mogućnost niti da je trik za podizanje tiraže...onda je to ili isti čovjek...sada s drugim nickom...ili su u dogovoru.
nadam se da ćemo saznati istinu...dakle, ili će rasprodati slijedeći broj UFO Dossier-a pa poslije ključ u bravu...ili nas čeka zanimljivih nekoliko godinica
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 34
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimened svi 11, 2008 1:33 pm

Yado je napisao/la:
ne isključujem mogućnost niti da je trik za podizanje tiraže...onda je to ili isti čovjek...sada s drugim nickom...ili su u dogovoru.
nadam se da ćemo saznati istinu...dakle, ili će rasprodati slijedeći broj UFO Dossier-a pa poslije ključ u bravu...ili nas čeka zanimljivih nekoliko godinica
a jedno je sigurno vrijeme ce pokazati isto ko sta je pokazalo za titora
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimepon svi 12, 2008 7:25 pm

Chuck Norris je napisao/la:
Yado je napisao/la:
ne isključujem mogućnost niti da je trik za podizanje tiraže...onda je to ili isti čovjek...sada s drugim nickom...ili su u dogovoru.
nadam se da ćemo saznati istinu...dakle, ili će rasprodati slijedeći broj UFO Dossier-a pa poslije ključ u bravu...ili nas čeka zanimljivih nekoliko godinica
a jedno je sigurno vrijeme ce pokazati isto ko sta je pokazalo za titora

ne kuzim koja je ovaj uopce predvidjanja donio?

i zanimljivo kako se ti 'vremenski putnici' stalno pojavljuju iskljucivo na internetu. sigurnost, rekli bi neki. a da nije i nemogućnost provjeravanja stvarnosti?
[Vrh] Go down
Yado
Riba
Yado


Male
Scorpio Rat
Broj postova : 144
Age : 63
Registration date : 30.09.2007

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimepon svi 12, 2008 8:31 pm

kao što sam rekao u prethodnom postu...sve je moguće...samo...da se ja prebacim (ne ulazim u mogućnosti) iz budućnosti u današnje vrijeme također bih to napravio preko interneta...naime...ako ne bih mogao ili smio dati dokaz da potkrijepim svoje izjave tko bi to prihvatio kao istinu...baš naprotiv...mediji bi radili cirkus s tim i pokazivali bi me kao rasplesanog međeda whee
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimeuto svi 13, 2008 10:23 am

a zašto bi uopće netko iz budućnosti otkrivao preko interneta istinu i predviđao stvari? ionako bi trebao znati da na taj način sigurno neće ništa promijeniti u povijesti, jer nema dovoljno ljudi koji vjeruju. pogotovo ako se ne daju konkretne činjenice, onda nema smisla. mislim da bi se vremenski putnici trebali baviti pametnijim poslom nego raspravljanjem po forumima xD

i s druge strane, vrijeme nije nešto s čim se treba zezati, jer svaka akcija donosi reakciju, odnosno poslijedice. Čak i najmanja promjena u sadašnjosti, koliko god se mala i nebitna činila, možda može imati ogroman utjecaj na budućnost.
to je domino efekt ili onaj efekt leptira.
leptir zamahne krilima na jednom kraju svijeta, što dovodi do npr. vulkanske erupcije na drugom kraju (uzimam proizvoljni primjer). ok, to zvuči glupo, ali poanta je u tome da nikad ne znamo koliko toga možemo promijeniti čak i najmanjim upletanjem.
[Vrh] Go down
Glock
Prašina



Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 8
Age : 43
Registration date : 31.05.2008

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimepet lip 06, 2008 6:09 pm

John Titor jedna velika prevara, dokazano na italijanskoj emisiji ''Il bivio''.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimepet lip 06, 2008 9:13 pm

hm, negdje sam vidio, na nekoj od tih 'titorovskih' stranica da je rekao da se neće održati olimpijske igre 2008.
iako je bilo sra* s tibetom, ipak smo poprilično daleko od toga bili i ostali..
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 34
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimepet lip 06, 2008 10:04 pm

silver je napisao/la:
hm, negdje sam vidio, na nekoj od tih 'titorovskih' stranica da je rekao da se neće održati olimpijske igre 2008.
iako je bilo sra* s tibetom, ipak smo poprilično daleko od toga bili i ostali..
prijatelju ne obaziri se na gluposti cuga
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 9:15 pm

dakle pročitah ovo jer sam pojam vremenskog putnika mi je zanimljiv, ali je ovdje očito da se radi o najobičnijim bitangama koji bi nešto ušićarili preko interneta. sve to treba poslat u prošlost, u sedamdesete prošlog stoljeća i to na goli otok pa nek onda piskaraju po forumima.
[Vrh] Go down
Urlikavac
Prašina
Urlikavac


Male
Leo Pig
Broj postova : 9
Age : 40
Registration date : 31.12.2007

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimeuto lip 24, 2008 10:31 pm

snark je napisao/la:
dakle pročitah ovo jer sam pojam vremenskog putnika mi je zanimljiv, ali je ovdje očito da se radi o najobičnijim bitangama koji bi nešto ušićarili preko interneta. sve to treba poslat u prošlost, u sedamdesete prošlog stoljeća i to na goli otok pa nek onda piskaraju po forumima.


Nažalost, odlučio sam da neću govoriti o događajima u vezi kojih vi ili ja možemo nešto poduzeti. Važno je da oni budu iznenađenje. Možda vam je poznata priča o Egipćanima i Crvenom moru?

Pa biče iznenadjenja,bar sam se ja frapiro kad sam ovo procitao
znaci po Islamskom vjerovanju jedan od predznaka sudnjeg dana je moment kad se povuce rijeka Nil ili Crveno more gdje ce se ukazati Solomonovo blago,koje se bezpoštedno trazi od strane Cionista i njihovih sluga


Frajer me onako iznenadio načitan je sigurno i dobro upucen u politiku znaci nista ga nije sprijecilo da svojom inteligencijom napravi neke konture buducnosti ali ipak ov je PATKICA neka oproste oni koji su povjerovali
[Vrh] Go down
Yado
Riba
Yado


Male
Scorpio Rat
Broj postova : 144
Age : 63
Registration date : 30.09.2007

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimesri lip 25, 2008 12:04 am

Urlikavac je napisao/la:

Nažalost, odlučio sam da neću govoriti o događajima u vezi kojih vi ili ja možemo nešto poduzeti. Važno je da oni budu iznenađenje. Možda vam je poznata priča o Egipćanima i Crvenom moru?

Pa biče iznenadjenja,bar sam se ja frapiro kad sam ovo procitao
znaci po Islamskom vjerovanju jedan od predznaka sudnjeg dana je moment kad se povuce rijeka Nil ili Crveno more gdje ce se ukazati Solomonovo blago,koje se bezpoštedno trazi od strane Cionista i njihovih sluga


Frajer me onako iznenadio načitan je sigurno i dobro upucen u politiku znaci nista ga nije sprijecilo da svojom inteligencijom napravi neke konture buducnosti ali ipak ov je PATKICA neka oproste oni koji su povjerovali

post mi je potpuno nerazumljiv...možeš li ga malo pojasniti?
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned



Male
Cancer Goat
Broj postova : 165
Age : 32
Registration date : 26.06.2008

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimepet lip 27, 2008 12:02 am

Chuck Norris je napisao/la:
http://www.johntitor.com/
evo bas citam i cini mi se jako zanimljivim pogotovo izjava da 2013 poceinje ww3
*isprika ako je ova tema postana na krivo mjesto ili je vec bila
ma kakav 3 svjetski rat ljudi moji neče bit više ratova poslje krize na bliskom istoku i gotovo sad se vodi rat kapitala a ne oružjem
snajper :patrolira:
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitimepet lip 27, 2008 3:19 pm

Karl Marx je napisao/la:
Chuck Norris je napisao/la:
http://www.johntitor.com/
evo bas citam i cini mi se jako zanimljivim pogotovo izjava da 2013 poceinje ww3
*isprika ako je ova tema postana na krivo mjesto ili je vec bila
ma kakav 3 svjetski rat ljudi moji neče bit više ratova poslje krize na bliskom istoku i gotovo sad se vodi rat kapitala a ne oružjem
snajper :patrolira:

E moj Karl malo se bolje informiraj i vidjet ces da su i 1 i 2 svjetski rat zapoceti zbog kapitala.
[Vrh] Go down
Sponsored content





John Titor - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: John Titor   John Titor - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
John Titor
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: