Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

John Titor

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: John Titor   pet lip 27, 2008 3:31 pm

Tutic, mozda si mogao primjetiti da Karl inace ima prilicno jasne predodzbe sto jeste, a sto nije... gica

@Karl...zbilja imas prekrute stavove...citala sam tvoje postove i...stvari nisu tako pravocrtne kakvim ih ti postavljas...

Stanica

Male
Virgo Dragon
Broj postova : 10
Registration date : 30.06.2008

PostajNaslov: Re: John Titor   pon lip 30, 2008 10:52 pm

a ti pogledaj ša je on napisao.. da se ratovi više neče vodit oružjem nego kapitalom..znači kupovinom posjeda,investuranjem i takvim stvarima a mislim da bi se ti trebo informirat malo bolje jer 2 svjetski rat je započeo zbog jednog luđaka koji je htio ujedinit europu i svijet arijevskom rasom a ne zbog kapitala...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: John Titor   pon lip 30, 2008 10:59 pm

Orbit je napisao/la:
a ti pogledaj ša je on napisao.. da se ratovi više neče vodit oružjem nego kapitalom..znači kupovinom posjeda,investuranjem i takvim stvarima a mislim da bi se ti trebo informirat malo bolje jer 2 svjetski rat je započeo zbog jednog luđaka koji je htio ujedinit europu i svijet arijevskom rasom a ne zbog kapitala...

Nikakav luđak ne bi povukao za sobom onoliku masu da ljudi nisu bili ojađeni i jako osiromašeni nakon reparacija (ratnih odšteta) koje su Njemačkoj nametnute nakon prvog svjetskog rata. A luđak i čudovište našao se u pravo vrijeme na pravom mjestu, na nesreću mnogih milijuna običnih normalnih ljudi :(
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek

Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Registration date : 22.12.2007

PostajNaslov: Re: John Titor   uto srp 01, 2008 11:56 am

Orbit je napisao/la:

Je,je,je ali tek nakon sta ih je digao iz siromastva i bijede decko dragi. Zar ti mislis da su Ameri sada dolje ratuju u Iraku radi demokracije ili radi nafte kava
[Vrh] Go down
Orbit
Stanica

Male
Virgo Dragon

PostajNaslov: Re: John Titor   uto srp 01, 2008 12:28 pm

zbog nafte sigurno ratuju jer da im te zemlje dole prestanu prodavat naftu prijatelju moj ameri nebi mogli napravit pola toga što sad rade..
[Vrh] Go down
Orbit
Stanica

Male
Virgo Dragon

PostajNaslov: Re: John Titor   uto srp 01, 2008 12:30 pm

ša ti msiliš da hitler da njemačka nije bila osiromašena nebi započeo 2 svjetski rat..daj molim te..on je htio pokorit cijelu europu i stvorit svoju arijevsku religiju..nikakava osiromašena zemlja njemu nije bila povod za to nego je jednosatvno bio nenormalan...
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek

Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Registration date : 22.12.2007

PostajNaslov: Re: John Titor   uto srp 01, 2008 12:35 pm

lood Boink
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: John Titor   uto srp 01, 2008 7:31 pm

Orbit je napisao/la:
ša ti msiliš da hitler da njemačka nije bila osiromašena nebi započeo 2 svjetski rat..daj molim te..on je htio pokorit cijelu europu i stvorit svoju arijevsku religiju..nikakava osiromašena zemlja njemu nije bila povod za to nego je jednosatvno bio nenormalan...

Rekla sam da je bio luđak i čudovište. No da teren nije bio spreman, ostao bi na nivou lokalnog Jacka Trbosijeka ili naprosto obiteljskog nasilnika.
[Vrh] Go down
snark
Žaba

Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Registration date : 19.04.2008

PostajNaslov: Re: John Titor   pet srp 04, 2008 11:46 pm

o hitleru se danas može svašta pročitati. daleko od toga da bih podržavao bilo što u vezi s njim, da se razumijemo, ali sjetimo se da su i ovdje povijest napisali pobjednici i prikazali stvari onako kako njima odgovara. mislim da on i nije bio baš toliko nenormalan. a i jako mu je malo nedostajalo da pobijedi u tom ratu! na sreću, nije uspio.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3230
Registration date : 23.09.2007

PostajNaslov: Re: John Titor   sub srp 05, 2008 12:13 pm

Ako nista drugo, cela ta stvar oko Hitlera veoma je zanimljiva za razmisljanje...
Tu je prica o psihologiji mase, liku vodje poistovecenom sa likom bozanstva, siroki eksperimenti kontrole uma i koriscenja talasa...
Sa druge strane, postojali su i ezotericni aspekti cele price, kao sto je potraga za Kopljem... no, ovde nije do kraja razjasnjeno i cesto se ostavlja slobodnom tumacenju o kojem je Koplju rec - Koplju Sudbine ili Koplju Moci, a razlika je velika... Bilo kako bilo, smatra se da je delotvornost koplja prestala nakon 2000., pa mozda vise i nije tako bitno...
Dalje, jedna od osnovnih ideja je pozajmljena iz Niceovog dela, samo sto je, po Niceu, Natcovek onaj koji se izdvojio iz mase i izdigao iznad nje svojim delima, zaslugama, licnim razvojem... dok je Fasizam Natcoveka odabrao definisati po rodjenju, po krvi... Ovo dalje implicira - po genetici, sto podrazumeva genetski tip koji se smatra najboljim i isticanje cistokrvne rase, u ovom slucaju Arijevaca, koji se kao pleme pominju mnogo hiljada godina unazad... Ono sto je diskutabilno u celoj prici je eliminisanje drugih rasa, npr. Jevreja... Ali i ovde ja bih zastala i zapitala se... prisecajuci se drevne podele izmedju jevrejskih plemena koja se i danas odrazava na svetskoj politickoj sceni, iako veoma prikriveno i zakulisno... itd...
Uostalom, sam simbol Svastike je drevni znak blagostanja, mira, utopije...

*

Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: John Titor   sub srp 05, 2008 1:36 pm

To je sve u redu, samo smo u posljednjih nekoliko postova zahvaljujući razmimoilaženju u mišljenju oko uloge kapitala u nastanku svjetskih ratova malo zabrazdili od teme koja je ipak John Titor - putnik kroz vrijeme. Imamo negdje i Hitlera na tapeti iako na malo drugačiji način.
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur

Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Registration date : 02.11.2008

PostajNaslov: Re: John Titor   pon stu 03, 2008 10:42 pm

Moram priznati iako se cini plitka i nerealna Titorova prica me ipak zaintrigirala i natjerala da se malo zamislim, a na ovo sam rezimirao sve svoje teorije i razmisljanja

1.John Titor je istini i govori istinu, e sad zbog manjka znanja o putovanju kroz vrijeme njegove propale teorije se mogu opravdati da postoje u njegovoj vremenskoj liniji.
Prema tome opet je moguce da se dogode npr. 3. ww

2.John Titor i njegova prica su laz, ali stvarno dobro konstruirana, izbalansirana laz, koja je potpomognuta sitnim detaljima.
Biblijski kod navodno je Johna Titor-a izbacio rezultat
''false prophet'' u prijevodu lazni prorok.

Ali vrijeme ce sve pokazati.
[Vrh] Go down
Q to the E
Riba

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 132
Registration date : 09.09.2008

PostajNaslov: Re: John Titor   uto stu 04, 2008 12:19 am

ja, kao skeptik svega, koji ne vjeruje u svakakve futurističko-predvidljive stvari i putovanja kroz vrijeme rići ću svoje mišljenje o ovim stvarima:

vremenski stroj se nemože napraviti. nema tog fizičkog zakona koji bi dokazao suprotno. ako ga i ima ali još nije otkriven, ipak je potrebno razviti tehnologiju za te stvari. uzme li se u obzir koliko se dugo pripremaju letovi na mjesec vidimo da se za čovječanstvo važne stvari odvijaju sporo. tako je i sa vremenskim strojem. mi još nemamo ni prihvatljivu TEORIJU kako bi se moglo putovati kroz vrijeme a kamoli da imamo nekakvu tehnologiju ili barem početak nekakvih otkrića u vezi toga. u današnje vrijeme znanstvenici se ni ne pokušavaju baviti time i smatraju da ima važnijih stvari od putovanja kroz vrijeme. dakle, kroz vrijeme se neće putovati još barem 100 godina a vjerojatno i više (ako ikad budemo putovali kroz vrijeme).

drugo, recimo da za 100 godina netko ode u prošlost. sigurno to nebi bio taj John Titor jer bi tada već bio ultra prestar za takve stvari

treće, kada bi i slali nekoga da nas upozori na treći svjetski rat sigurno ga nebi poslali su 2006,2007,2008 ili kad već. ako je treći svjetski rat 2015 onda je sada vjerojatno kasno da ga se spriječi. takvo zlo se mora sasjeći u korjenu koji je u vremenu hladnog rata a ne sada 5 minuta do 12.

hvala na razumjevanju

i još moram reći da se slažem s onim da ima važnijih stvari od putovanja kroz vrijeme. mislim da bi se prdonje u bijelim kutama trebali posvetit putovanju kroz svemir na duge staze, odnosno naći naćin kako da se ljudi presele na neki drugi planet. često se govori o prenapučenosti a nije baš prihvatljivo rješenje bacati nuklearke na kinu, indiju itd. a nemožeš ni zabranit ljudima da se razmnožavaju
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: John Titor   Today at 9:14 pm

[Vrh] Go down

John Titor
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» John "Lofty" Wiseman Survival Tool MK II
» Posjedujem 2 knjige na temu
» Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate