Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Levitacija

Go down 
+54
Sanjar
julija81
Citadel
Athena
Melkior
Green
MisteryManiac
randajad
whitelady
ukiss
Skulptura
lmarkul7
Yo93
Pux
tinac
Chakotay
eni0
MoW
Eternity
konoko1
zvezda
biga
Collector604
hromi
Remke
bros
mEN_iN_WHite
josip21
v1p3r
tomi
Rainmaker94
Berny_Sinara
afrodita
tuby
grivion
Legionar
veseli
Sigmund Freud
snark
LarusArg
Jaykof
OLugo
razzor123
Groinx
gloria_g
Blizzard
None
dady
Sentinel
Alpha
Angel from shadow
Svjetloisjena
malena
Flamezar
58 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Zna li tko od vas levitirat?
da
Levitacija - Page 6 Icon_vote_lcap20%Levitacija - Page 6 Icon_vote_rcap
 20% [ 22 ]
ne
Levitacija - Page 6 Icon_vote_lcap80%Levitacija - Page 6 Icon_vote_rcap
 80% [ 87 ]
Ukupno glasova : 109
 

Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimened vel 28, 2010 11:14 pm

Collector, fanatici odlaze na jednu krajnost i pri objašnjavanju nečeg samo malo nepoznatog ne vide ništa drugo osim onog posebno nadnaravnog i misterioznog. To je tako zato što im je dosadno u životu i žele malo nečeg uzbudljivog ili su pak prepraznovjerni.
S druge strane, ti si iznerviran upravo takvima napisao post koji je u sasvim drugoj krajnost.
Prvo, pobrkao si medicinu i farmaceutsku industriju. Činjenica je da je zapadna medicina dogurala i napredovala najdalje od svih medicina, ali joj se ipak može zamjeriti što neke jednostavne i upravo, kako ti napominješ, prirodne stvari odbacuje.
Puno forumaša blati farmaceutsku industriju. Načini na koje je ta grana gospodarstva zaradili većinu novca su blagorečeno nehumani.
Druga stvar, u pravu si kada tvrdiš da bi se ponekad ljudi mogli usredotočiti na prizemljenije stvari, ali jbg, isto tako ima napretek ljudi koji su previše usmjereni na materijalno. Zašto se njima puno rjeđe prigovara?
Moja perspektiva gledanja na parapsihologiju je znanstveno-duhovna. Ne samo da vjerujem u mnoge stvari koje pripadaju nadnaravnom nego sam ih osobno iskusio i to pred više svjedoka. Svim tim iskustvima pokušavam barem otprilike odrediti znanstveno podrijetlo i pristupiti im na znanstveni pristup, no oprezan sam pri tom pristupu jer pokušavanjem racionalizacije svega postavljaš barijeru ispred onoga što ne možeš (na znanstven način) razumjeti.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimened vel 28, 2010 11:42 pm

Fanatici odlaze u drugu realnost zbog nedostatka kritickog razmisljanja...

Nebi bas rekao da sam iznerviran,jer ne susrecem se bas prvi put sa Pseudonaukom pa da sam nesiguran u sebe ili svoje postove pa da se nerviram.Nema mjesta nerviranju...


Mislim da parapsihologija nema nikakav mehanizam koji bi odvojio istinu od lazi...A tako ni pseudonauka..Samim tim nedostatkom tog mehanizma ima veoma veoma puno prostora za manipulaciju....

A nauka vec ima mehanizam kojim se odvaja laz od istini...
U nauci nema mjesta manipulaciji jer se svaki dio price mora iznijeti na papir i kao dokaz..

Mislim da ne treba biti pametan da kazemo da je veoma neozbiljno vjerovati u nesto samo na osnovu prica i video snimaka...
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimened vel 28, 2010 11:46 pm

mEN_iN_WHite je napisao/la:
Bezveze sedeo sam u skoli i ajde da pokusam :D znam i sam da je pero za pocetak ali to sam imao pri ruci.

sad me i neki bezveze osecaj kad probam da pomaknem olovku mislim da me neko gleda i da ce reci da sam poremecen ;) i da gica

sta sad da radim? jel alfa????
ma nebrini... ja to stalno radim na predavanjima... zanimljivije mi je nego slušat profesora... ozbiljno!! šta ima veze tko šta misli o tebi, iako vjerovatno većine i ni skužit neće... sve je to psihički, ono svak će vidit, a uglavnom nitko ne kuži..
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimepon oľu 01, 2010 1:38 am

Oh, pa, ako je završeno izlaganje o nerazumnosti i nedostatku kritičkog mišljenja nas koji smo nedovoljno ozbiljni pa sudelujemo u ovakvim "pseudo"-temama, možda je vraćanje na temu ovog topic-a mudar izbor... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimepon oľu 01, 2010 6:39 pm

QQ Colektor potrosio si mi 4min zivota.... Smorio si sa glupim uporedjivanjem.... "Zato sto su ovi, zato sto su oni" testirali ma daj bre odmori.... imas tamo topic, ko zna mozda ti i nesto pravilno kazes ali ovo je topic LEVITACIJA a nema veze sa tvojim testiranjima, tamponima, sokicima i drugo... Ne mislim ja nista lose o tebi samo si pogresio topic
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimepon oľu 01, 2010 8:33 pm

Zasto da odmorim kad sam se tek registrovao na forum.Smeta ti moj nacin komunikacije ?

Ili vidis neki otpor u mojim postovima,jer jedino tako mogu shvatiti cim vidim da si se uzbudio toliko...

A za te 4 minute potrosenog tvog zivota..Imas moj 4shared folder u mom potpisu i skini neke knjige sebi.Nadoknadit ces i vrijeme koje si prespavao ovih 16 godina koliko imas...


Ima veze kako nema..Da bi nesto bilo proglaseno istinitim i pouzdanim mora se dokazati i podrzati cinjenicama,Ako postoji drugi nacin osim ovog sto sam naveo reci mi....

Zar si toliko neozbiljan da povjerujes u nesto samo na osnovu prica koje imaju staklene noge..


Ma hajde..ne funkcionise svijet tako tako funkcionise samo manjina,grupice fanatika...
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 12:04 am

Napravi si forum 8)
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 1:57 am

bros je napisao/la:
Napravi si forum 8)

hahhahahahaha
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 1:59 am

da, nisi samo meni potrosio to vreme nego i njima, bavis se banalnim stvarima koje su potpuno nebitne.... Ajde nek ti dokaze ona devojcica koju su silvali demoni, ti i ona bi se bas napricali.....

Mi ovde pricamo i delimo iskustva a ti si dosao sa nekom vilozofijom fanatika a u stvari sta ti radis i cime se bavis?????
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 3:08 am

OK, dosta je bilo of topic-a... Molim da dalji postovi ovde budu o levitaciji... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
konoko1
Riba
konoko1


Male
Virgo Dog
Broj postova : 102
Age : 41
Location : SL.BROD
Registration date : 24.01.2010

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 5:08 pm

Collector604 je napisao/la:
Fanatici odlaze u drugu realnost zbog nedostatka kritickog razmisljanja...

Nebi bas rekao da sam iznerviran,jer ne susrecem se bas prvi put sa Pseudonaukom pa da sam nesiguran u sebe ili svoje postove pa da se nerviram.Nema mjesta nerviranju...


Mislim da parapsihologija nema nikakav mehanizam koji bi odvojio istinu od lazi...A tako ni pseudonauka..Samim tim nedostatkom tog mehanizma ima veoma veoma puno prostora za manipulaciju....

A nauka vec ima mehanizam kojim se odvaja laz od istini...
U nauci nema mjesta manipulaciji jer se svaki dio price mora iznijeti na papir i kao dokaz..

Mislim da ne treba biti pametan da kazemo da je veoma neozbiljno vjerovati u nesto samo na osnovu prica i video snimaka...
The intention experiment-Lynne McTaggart ako mislis da se telepatsko ne istrazuje nznanstveno malo procitaj,ja shvacam da ti zelis znanstveno objasnjenje ali ako nisi upucen na svijetu je jako puno stvari koje znanost pokusava objasniti a ti ako smatras da nesto ne postoji jer nije dokazano grijesis(kao znanstvenik) ili jer TI nisi uspio dokazati sa trenutnim znanjem opet grijesis, lol! , levitacija je moguca ali za to se ipak ja mislim treba roditi sa dodatim postotkom koristenja mozga jer bi covijek kao covijek morao promijeniti svoju frekvenciju da dobije magnetni vpol koji je suprotan zemljinoj gravitaciji i da pojacava odnosno smanjuje snagu "proizvedenog"magnetnog polja zavisno o visini levitacije
@collector treba zivjeti otvorenog uma,mozda danas ili sljedecih 1000 god nesto nemozemo ali mozda nakon 1001 god uspijemo,ali ako to nesto odbacimo danas i ne mislimo o tome tada to necemo moci ni za 10000 god
ako si shvatio poantu
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 6:07 pm

A ko je rekao da Nauka ne istrazuje pseudonauku...

Dobro si to rekao pokusava da objasni,a problem sa Pseudonaukom sto nista ne pokusava da objasni,nego samo vjeruje i tacka...

Pseudonauka se nije pomakla sa mjesta sa kojeg je krenula skoro vec stotinama godina.

Fizika to tako ne objasnjava da je moguca....


Drugo je pokusavati a drugo je dokazati..CIA je davnih 90-tih godina istrazivala Pseudonauku duboko u detalje pa je nakon nekoliko godina odustala jer je vidjela da nema potencijala...

Na tvoju zalost takav se covjek nije rodio nikada u evo hiljadama godina...

Kakvu covjek da promijeni frekvenciju,cega frekvenciju mozga jel ?

Mozes li mi samo reci zasto vec skoro 20 i kusur godina niko nije osvojio nagradu James Randi-a da posjeduje paranormalnu sposobnost u pocetku je bila 10.000 dolara a sada je milion dolara?


Ako covjek moze levitirati onda bi se to kosilo sa Fizikom.A sve sto se kosi sa fizikom propada,pokusaj da prkosis inerciji,gravitaciji,centrifugalnoj sili.Pokusaj sve sto se kosi sa fizikom pa ces vidjeti kako ces zavrsiti....

Tako da.....
[Vrh] Go down
konoko1
Riba
konoko1


Male
Virgo Dog
Broj postova : 102
Age : 41
Location : SL.BROD
Registration date : 24.01.2010

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 6:22 pm

da te ispravim pseudoznanost istrazuju pseudoznanstvenici ako bi to istrazivali "znanstvenici" ,znaci bilo koje polje pseudoznanosti onda to vise ne bi bila pseudoznanost nego "znanost",da ti pojasnim moju teoriju moguceg levitiranja(ne tvrdim da je to 100% tocno) svako ljudsko bice odasilje odredene frekvencije i ima svoje magnetno polje(koliko ja znam)znaci ima nesto sto uzrokuje te manifestacije a ako bi ljudsko bice na nekakav nacin steklo kontrolu nad tim uzrocnikom,zar onda ne bi bilo moguce da se dobije dovoljno jako magnetno polje da ljudsko bice lebdi, i da CIA je to istrazivala jako prije 90ih,sad prvi put cujem za tu nagradu,i to sto se takav covijek izgleda jos nije rodio nije na moju zalost nego na zalost svih ljudi jer ako se rodi to ce biti velik napredak za covijecanstvo,zar ne?
[Vrh] Go down
Eternity
Višestanični organizam
Eternity


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 79
Age : 26
Location : Metabunker
Registration date : 02.03.2010

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 7:37 pm

Moguce je svakako.Gravitacija ne postoji nego smo je mi izmislili i nas mozak je zamislja zbog primitivne umne gradje nas samih.
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 8:09 pm

Za tu ozbiljnu teoriju se obrati Fizicarima oni ce ti objasnit ko je sta izmislio....

To je tvoja teorija..Jeli ta teorija potvrdjena od Fizike?

Jeli to magnetno polje sto covjek ima dokazano Fizikom ili nekom drugom naukom?

To sa magnetima zagovara Alternativna medicina...Cak govori da sa magnetima poboljsava cirkulaciju....

Jel dokazano da mi posjedujemo magnetno polje

Ako posjedujemo,zar nije logicno da ako bi drugi magnet suprotnog pola stavili blizu naseg tijela da bi ga sila privlacenja privukla nasem tijelu ?

O kojima se tacno frekvencijama radi....Preptostavljam da je neko moram izmjeriti te frekvencije da bi rekao da postoje jel tako?


Evo ti link http://www.randi.org/site/index.php/1m-challenge.html Pa procitaj i vidi sta te zanima za nagradu....


Eh i ti vala teorije bubas koda su Drva...Jel ista dokazano od tih teorija,ti nabroja barem 2 teorije u dva posta a nigdje dokaza...Hehehe neide bolan to tako.Prvo se dokaze pa onda se kaze da postoji...

Svi bi mi voljeli da mozemo privlaciti drva snagom uma,da letimo...Ali neide to tako...
[Vrh] Go down
Eternity
Višestanični organizam
Eternity


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 79
Age : 26
Location : Metabunker
Registration date : 02.03.2010

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 8:31 pm

@ Collector

Po toj teoriji tokom vekova provedenih u civilizaciji mozak ima deo koji je zaduzen za to da mislimo da gravitacija postoji.Bas zato vracevi i samani mogu da levitiraju,jer su prevladali taj deo mozga.
(ovo je moja teorija)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 8:44 pm

12MEGAPASKALA je napisao/la:

Po toj teoriji tokom vekova provedenih u civilizaciji mozak ima deo koji je zaduzen za to da mislimo da gravitacija postoji.Bas zato vracevi i samani mogu da levitiraju,jer su prevladali taj deo mozga.
(ovo je moja teorija)

Dakle, istoga slijedi da onda ona bića koja nemaju taj dio mozga ne poznaju gravitaciju i mogu lebdjeti?
Hmm... ajmo reći da mrav nema mozak, da li onda on lebdi? :)
Mislim da ti ta teorija pada u vodu, nemoj se ljutiti.

Ono što je zanimljivije, to je da li postoji način da se gravitacijsko djelovanje poništi oko čovjeka.
Zanimljivo je da su istraživači kojima je navodno ovo uspjelo redovito govorili o jednoj drugoj vrsti magnetizma, pa su tako govorili da osim klasičnog svojstva magnetičnosti različitog od elementa do elementa(feromagnetizma, dijamagnetizma i paramagnetizma), koji su nazvali pozitivnim magnetizmom, postoji i suprotno svojstvo koje su nazvali negativnim magnetizmom. Svaki objekt bi u principu imao negativni magnetizam, jednako kao što ima i pozitivni magnetizam, i pod pravilnim uvjetima, uravnoteženjem negativnog i pozitivnog magnetizma uzrokovao bi prekid sile vezanja, gravitacijske sile.
Međutim, postoji problem mjerenja negativnog magnetizma kao i problem toga da ne znamo kako uravnotežiti oba magnetizma.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 8:55 pm

Cekaj cekaj.Ti hoces da kazes da ti samani mogu da prkose Gravitaciji.To znaci ako skoce sa zgrade nece pasti jer ih gravitacija ne privlaci zemlji.


Jel taj dio mozga postoji u teorijama Biologije,Psihologije i Medicine.

Gdje si procitao tu informaciju o tom dijelu mozga..

Pozzz ;)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 10:44 pm

@MoW, a kakve bi točno veze magnetizam imao s gravitacijom suspect

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 10:53 pm

Kako to mislis kakve? suspect Btw, super ti je novi avatar ides

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 10:55 pm

Kako* bi magnetizam imao veze s gravitacijom?
Fulao sam gramatički... znam :)

EDIT: Znao sam da će ti se svidjet cerek

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 11:02 pm

Legionar je napisao/la:
@MoW, a kakve bi točno veze magnetizam imao s gravitacijom suspect

E to je pitanje za milijun dolara. cerek

Kad bi gravitacija bila uspješno povezana sa Standardnim modelom, dobili bi konzistentnu Teoriju svega.
Ne zna se, međutim, kako interagiraju kvantna gravitacija s elektromagnetizmom, jakom i slabom nuklearnom silom. Na tome se naveliko radi, to je sveti Gral fizike.
Budući da rješenje još uvijek nije pronađeno, očekuje se da tu fali još nešto. Što točno fali je pitanje na koje nema zasad odgovora. Je li to tamna energija. Je li to negativan magnetizam? Interagiraju li gravitacija i elektromagnetizam u nekoj višoj dimenziji, pa mi u tri dimenzije ne možemo dokučiti tu vezu, tj. ne vidimo direktne poveznice? misli

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 11:09 pm

Hehe, prije nego si spomenuo tamnu energiju sjetio sam je se (zbog popularnosti).
Jesu li slaba i jaka sila obrnuto proporcionalne kubu ili kvadratu udaljenosti?
Moguće je da fundamentalne sile imaju neku poveznicu u više dimenzija. Ajde mi odgovori na pitanje pa napišem još jednu ideju :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 11:30 pm

Eh, da je sve tako lako kao kod elektromagnetizma. Nažalost, nije. Kod jake nuklearne sile sila je uvijek ista, bez obzira na udaljenost, a iznosi približno oko 100000 Newtona. Kod slabe je to pak kompleksna ovisnost d/dr(exp(-m(W,Z)*r)/r). zubi

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
eni0
Stanica



Male
Pisces Horse
Broj postova : 15
Age : 34
Registration date : 14.03.2010

Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitimened oľu 14, 2010 7:44 am

Alpha je napisao/la:
i znam za jedan slican nacin odizanja covjeka visoko iznad zemlje...
Ovako to ide ako uspijem objasnit...jedan sjedi na stolici (najbolje onaj koji je najvec i najtezi). Cetvero ljudi stoji do njegovih koljena i ramena. Postave kaziprste ispod pazuha i koljena onog koji sjedi i pokusaju ga dignut. Ako ga i uspiju odlijepit od stolice to ce ici prilicno tesko i ovaj kojeg dizu ce im 'curiti' iz ruku...ali...onda ekipa koja dize postavi ruke iznad glave ovog koji sjedi (necemo u detalje kako, ipak je to magija lolcina )...izvuku ruke i pokusaju ponovo... Sada ga mogu dignuti iznad svojih glava, a osoba koju se dize ostat ce tocno u polozaju kao da je stolica i dalje ispod njega...
.

NAma je to prof iz fiz u srednjoj objasnila. To ti ima veze s nekakvim "poljem" koje nas okruzuje, i kretanjem ruku u odredjenom smjeru redoslijedom, se ono porementi i covjekova masa se tad cini laganom i smanji se intenzitet gravitacijske sile i covjekova masa postane velicine svega par kg.... ali nakon par sec ili min ovisno, to se polje stabilizirava i osoba tezi svojoj vlastitoj tezini. =) revealed :) @sta se tice levitiranja...
gledao sam na Rubu znanosti . tj SHaman levitirajuci.. vjv u transu i koncentracija velika, nie trick jer je emisija prerealna i prerealno snimljeno iz svakog ugla kamerama.. stoga :) Ugl bacam se na citanje o tom TM i pokusat cu u narednih par god to uspijet. javim rezultat :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Levitacija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Levitacija
[Vrh] 
Stranica 6 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Gravifugalna levitacija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: