Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Levitacija

Go down 
+54
Sanjar
julija81
Citadel
Athena
Melkior
Green
MisteryManiac
randajad
whitelady
ukiss
Skulptura
lmarkul7
Yo93
Pux
tinac
Chakotay
eni0
MoW
Eternity
konoko1
zvezda
biga
Collector604
hromi
Remke
bros
mEN_iN_WHite
josip21
v1p3r
tomi
Rainmaker94
Berny_Sinara
afrodita
tuby
grivion
Legionar
veseli
Sigmund Freud
snark
LarusArg
Jaykof
OLugo
razzor123
Groinx
gloria_g
Blizzard
None
dady
Sentinel
Alpha
Angel from shadow
Svjetloisjena
malena
Flamezar
58 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Zna li tko od vas levitirat?
da
Levitacija - Page 9 Icon_vote_lcap20%Levitacija - Page 9 Icon_vote_rcap
 20% [ 22 ]
ne
Levitacija - Page 9 Icon_vote_lcap80%Levitacija - Page 9 Icon_vote_rcap
 80% [ 87 ]
Ukupno glasova : 109
 

Autor/icaPoruka
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Levitacija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 9 Icon_minitimečet sij 06, 2011 2:09 am

Interesantno, mada je snimak po malo nejasan...u prvom trenutku mi se ucinilo da je zakacena za nesto scratch
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Levitacija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 9 Icon_minitimečet sij 06, 2011 5:07 pm

Hm kod takvih snimki je uvijek pitanje, da li su stvarne ili je pak sve naštimano. Inače nemamo priliku vidjeti ljude kako lebde. No tko zna možda je to i moguće misli
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Levitacija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 9 Icon_minitimečet sij 06, 2011 7:33 pm

Citadel je napisao/la:
Autor videosnimke je muškarac koji je šetao sa psom. Dok se igrao sa psom i snimao ga, pažnju mu je privukla silueta djeteta i jedne odrasle osobe – vjerojatno djevojke – desetak metara ispred, u smjeru šume.

Kaže da je odrasla osoba stajala i gledala mirno u dijete, koje je u jednom trenutku počelo lebdjeti.

U prvi tren ni sam nije mogao vjerovati u to što vidi i poprilično se prestrašio. Čini se da bi mu i rijetko tko povjerovao da nije nekako mobitelom uspio snimiti kratku videosnimku, koja izgleda prilično uvjerljivo.


Posto si sto i ja nekoliko stranica ranije ubuduce malo pripazi i uvijek ako znas odakle ti stavi izvor
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Levitacija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 9 Icon_minitimečet sij 06, 2011 8:15 pm

Nije on to postao nego sam ja spojio dva topica, a tvoj post sa tim video nikako ne mogu pronaći na ovoj temi, iako vidim da je Athena to jučer komentirala. Jel to možda nekako nestalo odavde misli
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Levitacija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 9 Icon_minitimečet sij 06, 2011 8:21 pm

Sad će se dva puta komentirati isti video.
Dupli post bi trebao u kantu?
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Levitacija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 9 Icon_minitimečet sij 06, 2011 8:45 pm

Pa kaj onda nek se komentira, ja sam tek sada vidio onaj prvi post.
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Levitacija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 9 Icon_minitimečet sij 06, 2011 8:46 pm

ma nek se komentira nema veze
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Levitacija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 9 Icon_minitimened sij 09, 2011 12:08 pm

ne vjerujem baš u to ,rekla bih prije da je to dobro namješteno :ghosts:
[Vrh] Go down
Citadel
Stanica
Citadel


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 16
Age : 38
Registration date : 05.01.2011

Levitacija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 9 Icon_minitimesub sij 22, 2011 4:41 am

sorry, nisam znao da je ovo o levitaciji djevojke u Rusiji stavljeno. Nije na odmet, samo dobiva na aktualnosti i daje motivaciju za raspravljati.
[Vrh] Go down
Sanjar
Prašina
Sanjar


Male
Virgo Dog
Broj postova : 4
Age : 29
Registration date : 15.02.2011

Levitacija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 9 Icon_minitimesri vel 16, 2011 4:13 pm

Citadel je napisao/la:
Autor videosnimke je muškarac koji je šetao sa psom. Dok se igrao sa psom i snimao ga, pažnju mu je privukla silueta djeteta i jedne odrasle osobe – vjerojatno djevojke – desetak metara ispred, u smjeru šume.

Kaže da je odrasla osoba stajala i gledala mirno u dijete, koje je u jednom trenutku počelo lebdjeti.

U prvi tren ni sam nije mogao vjerovati u to što vidi i poprilično se prestrašio. Čini se da bi mu i rijetko tko povjerovao da nije nekako mobitelom uspio snimiti kratku videosnimku, koja izgleda prilično uvjerljivo.


Evo razloga iz kojih smatram da je video lažan:

1. Ne vidimo "podizanje" curice u zrak već samo vidimo da je ona u zraku.
2. Smatram sumnjivim činjenicu da snimatelj točno u trenutku kada bismo trebali vidjeti njeno spuštanje i potom bijeg, spušta kameru kako bi pogledao prema svom psu. To se događa u 34. sekundi danog videa.
3. Djevojčica u zraku je u položaju kao da je privezana užetom oko pasa.
4. Zašto djevojčica i osoba uz nju nisu pobjegle čim su vidjele psa već tek nakon što ih je snimatelj snimio? Smatram da su mogle zaključiti da ako prema njima trči pas, koji je relativno čist(dakle, nije lutalica) ima neku osobu uz sebe. Također su mogle čuti lavež psa, pa također pobjeći.

Levitaciju ne smatram nemogućom, no međutim, smatram da ovaj video ne dokazuje da je moguća.
[Vrh] Go down
adnan
Prašina
adnan


Male
Aquarius Goat
Broj postova : 4
Age : 32
Registration date : 04.10.2011

Levitacija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Levitacija   Levitacija - Page 9 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 10:31 am

EEEEE novi sam ovdje ali hocu biti aktivan,cuo sam da neki ljudi doista mogu ovladati levitaciju,hidrokinezu,telekinezu i sl.
Pa me zanima jel zna neko nest o tome,mozda neke vjezbe? :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Levitacija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 9 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 10:50 am

Evo tema o tome pa prolistaj. Spojila sam tvoju sa postojecom.

Dobrodosao na forum :)
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Levitacija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 9 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 11:27 am

___kineza su obicno nazivi koristeni u novome dobu, odnosno popularizirani su putem kojekakve sf literature i sl. (iako mnogi nazivi vuku korjenje i iz nekih starih jezika) u stvarnosti se u biti radi se o naprednijem radu sa elementima koje je detaljno opisivao i Franz Bardon. Potrebno je jako puno odricanja i rada da bi se uopce pripremilo za pocetak rada sa tako necime .. za razliku od yoge kod magike se ne zahtjeva toliko celibat za uspijeh medjutim putem istoga je naj lakse i pojacati vizualizaciju koja je kod rada se elementima jako kljucna.. tako da tu u biti dolazimo do jednog paradoxa. U svakom slucaju, koncentracija i vizualizacija su jedni od glavnih kljuceva vezanih za ovakvu te slicne joj tehnike.


[Vrh] Go down
adnan
Prašina
adnan


Male
Aquarius Goat
Broj postova : 4
Age : 32
Registration date : 04.10.2011

Levitacija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 9 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 12:16 pm

Alpha je napisao/la:
Evo tema o tome pa prolistaj. Spojila sam tvoju sa postojecom.

Dobrodosao na forum :)
hvala
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Levitacija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 9 Icon_minitimesub pro 24, 2011 3:59 pm

ja jos ne znam...barem zasad...@
[Vrh] Go down
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Levitacija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 9 Icon_minitimepet pro 30, 2011 3:47 pm

Bas bi voleo upoznati nekoga ko zna da levitira, meni je to prosto neverovatno i voleo bih da saznam nacin kako to da ostvarim. frosty
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Levitacija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 9 Icon_minitimesri sij 18, 2012 5:07 pm

hmm...mozda bolje da ne upoznas, jer obicno u takvim situacijama zna biti opasna atmosfera...@ face
[Vrh] Go down
Sponsored content





Levitacija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Levitacija
[Vrh] 
Stranica 9 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Gravifugalna levitacija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: