Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu

Go down 
+19
Legionar
RippedArtist
Fantom
Neo
Saroman
Jaykof
YoUnG LiOn
zvezda
mare
fastforward
snark
Alpha
None
Blizzard
silver
Flamezar
Angel from shadow
Svjetloisjena
Rain
23 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimepet svi 09, 2008 6:52 pm

Dječak Boris Kipriyanovich (12) indigo dijete iz Volgograda tvrdi da je živio na Marsu i predvidio je kraj svijeta od između 2009. i 2013. godine

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Dgsx5
Roditelji su uvjereni da je on genijalac. Čim je došao u vrtić tete su primjetile da je mali Boriska izrazito napredan. Roditelji su uvjereni da on informacije prima preko "misterioznih kanala" jer su ga nekoliko puta ulovili kako "komunicira s nekim".
- Ono što on zna mu nitko nikad nije rekao niti ga učio o tome. Ponekad je znao samo sjesti i pričati o svemiru, planetama, pogotovo o Marsu i civilizacijama koje su nekad postojale - tvrde roditelji, a prenosi Pravda. Boriska je o svemiru prvi put progovorio s dvije godine, a u toj dobi izradio je svoj prvi svemirski brod.
- U jednom trenutku počeo je pričati o civilizaciji Lemuria koja je odumrla jer se nisu htjeli duhovno razvijati - kaže majka koja je kasnije otkrila da je Lemuria zaista postojala prije 70.000 godina. Kad ga je pitala otkud mu te informacije Boriska je kratko rekao: "Nije mi nitko rekao, to sam vidio".
Dječak je navodno prognozirao i kraj svijeta koji će se dogoditi između 2009. i 2013. godine, a prema njegovoj teoriji samo nekolicina ljudi će preživjeti katastrofu.
- Ne bojim se smrti jer mi živimo vječno. Preživio sam i katastrofu na Marsu gdje sam nekad živio i ljudi poput nas i dalje tamo borave. Gore se dogodio pravi nuklearni rat između njih - govori Boriska.

Izvor
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimepet svi 09, 2008 7:02 pm

Kad nešto uđe u naš zajednički spremnik znanja, onda izbija na najneobičnijim mjestima van :) O svim tim predviđanjima i tvrdnjama unatrag u vezi Marsa čitala sam na više mjesta :)
[Vrh] Go down
Angel from shadow
Riba
Angel from shadow


Female
Leo Rooster
Broj postova : 158
Age : 30
Registration date : 16.12.2007

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimepet svi 09, 2008 7:44 pm

Vrlo zanimljivo. Bilo bi ga jednako tako zanimljivo poznavati.
Ono što je meni zapelo za oko je ovaj kraj svijeta. Jeste li primjetili da nam baš svi predviđaju neku ogromnu katastrofu do u koju se kako god okrenemo uklapa 2012. godina? Znam da odvlačim temu i da postoji već takva, ali kad smo već tu...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimepet svi 09, 2008 7:55 pm

Angel from shadow je napisao/la:
Vrlo zanimljivo. Bilo bi ga jednako tako zanimljivo poznavati.
Ono što je meni zapelo za oko je ovaj kraj svijeta. Jeste li primjetili da nam baš svi predviđaju neku ogromnu katastrofu do u koju se kako god okrenemo uklapa 2012. godina? Znam da odvlačim temu i da postoji već takva, ali kad smo već tu...

A recimo da je ta godina ušla u podsvjest njegovih roditelja ili na neki drugi način doprla do malca (koji i nije više tako mali). Meni se čini da sad već i vrapci na grani pjevaju o 2012. face
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimepet svi 09, 2008 9:23 pm

AH JEB... BAS SAM SE UZIVIOU ZIVOT
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimesub svi 10, 2008 8:58 pm

intrigantno..

a sta se tice tog kraja svijeta.. a i ja ko i flamezar, ono, stvarno, taman krećem na faks i sve i onda za 4 godine kraj svijeta. pa kvragu. nije posteno. :(
doduse, ne slazu se svi baš oko toga kako ce izgledat ta 2012.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimesub svi 10, 2008 11:24 pm

Super. Titor, Boris, IKD... svi pričaju o skoroj katastrofi. Vidjet ćemo...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimesub svi 10, 2008 11:33 pm

Ne brinite, dečki, imam dojam da se te famozne godine na materijalnom planu neće dogoditi ništa što se inače ne događa :) A ako se dogodi, dobro je imati malo znanja u rukavu...
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimepon svi 12, 2008 1:35 pm

ma joj svi cemo umrijeti prije ili kasnije... Svatko ima svoj sat koji odkucava do kraja... a sad dal cemo svi umrijet za 4 godine ili za 80 nije bitno... život je samo jedna stepenica do smrti. mene nije strah :)
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimeuto svi 13, 2008 4:10 pm

ni mene nije strah ali
daj tek sam se sad uzivio u zivot i telekinezu i ..... druge stvari
nadam se da ce mi se zivot nastavit posli smrti
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimeuto svi 13, 2008 7:20 pm

birdy je napisao/la:
ma joj svi cemo umrijeti prije ili kasnije... Svatko ima svoj sat koji odkucava do kraja... a sad dal cemo svi umrijet za 4 godine ili za 80 nije bitno... život je samo jedna stepenica do smrti. mene nije strah :)

rađamo se da bi umrli, ha?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimesri svi 14, 2008 1:29 am

silver je napisao/la:


rađamo se da bi umrli, ha?

Ne, rađamo se da bismo živjeli. Umrijet ćemo ionako (fizički, mislim miga )
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimesri svi 14, 2008 7:32 pm

birdy je napisao/la:
ma joj svi cemo umrijeti prije ili kasnije... Svatko ima svoj sat koji odkucava do kraja... a sad dal cemo svi umrijet za 4 godine ili za 80 nije bitno... život je samo jedna stepenica do smrti. mene nije strah :)

to ja komentiram gore rečeno mišljenje. :) odnosno, skracujem ga.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimesri svi 14, 2008 8:05 pm

Decko mi na toj fotki ne izgleda ko netko ko puzdano zna da nam je svima za koju godinu odzvonilo...nekako mi se ne cini bas pod stresom :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimesri svi 14, 2008 8:59 pm

Alpha je napisao/la:
Decko mi na toj fotki ne izgleda ko netko ko puzdano zna da nam je svima za koju godinu odzvonilo...nekako mi se ne cini bas pod stresom :P

Znaš, takav dječak zna postoji li afterlife ili ne. Možeš zaključiti da postoji prema njegovom držanju ako želiš, ali ionako je to samo fotografija :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimečet svi 15, 2008 1:26 am

Je...ali mogu ja sto put znati da postoji afterlife pa kad pomislim na paniku, strah, pomutnju koja bi uslijedila prilikom 'smaka svijeta' nekako mi ne bi bilo svejedno...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimesub svi 31, 2008 11:50 pm

moj prijatelj je poznavao braću blizance koji su tvrdili da njihovi roditelji nisu pravi njihovi roditelji i da su došli sa planete Sapitor. Kaže da su o tome govorili kao o nečemu što se samo po sebi podrazumijeva. Meni je to prije desetak godina bilo smiješno a onda sam čitao o toj indigo djeci pa mi to postaje sve više zanimljivo.
[Vrh] Go down
fastforward
Riba
fastforward


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 119
Age : 38
Location : Rijeka
Registration date : 14.06.2008

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimesub lip 14, 2008 9:29 pm

Ma nece bit smak svijeta. Neki kufercina iz svjetske vlade ce htjet testirat neku superkricavu 50tonsku mazohisticu u nadi da cemo svi imat bolji ten i tako cemo svi mi lipo u 3 da nekazem sta... To je nasa sudbina garant!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimened lip 29, 2008 2:31 pm

MA vjerojatno ce se to jedino i dogodit...Jebe me mal taj smak svijeta...Sve vise citam o njemu...
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimesub srp 26, 2008 7:28 pm

smak svijeta mnogi dozivljavaju kao-bum-i nema nas vise....
nije to tako.mali je rekao da ce nekolicina prezivjeti.
smak svijeta su ratovi,poplave....smak svijeta je znak da cemo nestati mi zbog nas samih,sami cemo se unistiti,mi predstavlljamo svijet....
sami se trujemo,sami se svadamo s drugim narodima,to je smak svijeta,a ne bum-i nema nas.



a sto se tice ovog da ce biti izmedu `09 i `13
mislim-opca katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!IMAM TEK 18,I SVI PRICAJU-NEMOJ OVO-LOSE JE;NEMOJ ONO-TO NE VALJA.....
CEMU ONDA UPOZORENJA?ZIVI DAN KAO DA JE ZADNJI.... gica klopa ban :vopi:
ITD
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimened srp 27, 2008 1:19 am

Upravo taj stav zivi danas kao da sutra nece biti dobrim je delom doprineo mogucim katastrofama koje navodis...
Sve u krug...

*

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
YoUnG LiOn
Višestanični organizam
YoUnG LiOn


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 59
Age : 34
Registration date : 11.06.2008

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimened srp 27, 2008 2:49 pm

mare je napisao/la:
smak svijeta mnogi dozivljavaju kao-bum-i nema nas vise....
nije to tako.mali je rekao da ce nekolicina prezivjeti.
smak svijeta su ratovi,poplave....smak svijeta je znak da cemo nestati mi zbog nas samih,sami cemo se unistiti,mi predstavlljamo svijet....
sami se trujemo,sami se svadamo s drugim narodima,to je smak svijeta,a ne bum-i nema nas.



a sto se tice ovog da ce biti izmedu `09 i `13
mislim-opca katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!IMAM TEK 18,I SVI PRICAJU-NEMOJ OVO-LOSE JE;NEMOJ ONO-TO NE VALJA.....
CEMU ONDA UPOZORENJA?ZIVI DAN KAO DA JE ZADNJI.... gica klopa ban :vopi:
ITD
u potpunosti se slažem s tobom face
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimened srp 27, 2008 4:06 pm

muha
zvezda je napisao/la:
Upravo taj stav zivi danas kao da sutra nece biti dobrim je delom doprineo mogucim katastrofama koje navodis...
Sve u krug...

*
da,znam ali kad je vec takva situacija kakva je....nemas drugo nista na izboru.ma neznam.....
nemre se ni zamislit kaj se moze desit.koliko znamo-opet jos vecu kolicinu neznamo.....giba
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimened srp 27, 2008 4:08 pm

young_lion je napisao/la:
mare je napisao/la:
smak svijeta mnogi dozivljavaju kao-bum-i nema nas vise....
nije to tako.mali je rekao da ce nekolicina prezivjeti.
smak svijeta su ratovi,poplave....smak svijeta je znak da cemo nestati mi zbog nas samih,sami cemo se unistiti,mi predstavlljamo svijet....
sami se trujemo,sami se svadamo s drugim narodima,to je smak svijeta,a ne bum-i nema nas.



a sto se tice ovog da ce biti izmedu `09 i `13
mislim-opca katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!IMAM TEK 18,I SVI PRICAJU-NEMOJ OVO-LOSE JE;NEMOJ ONO-TO NE VALJA.....
CEMU ONDA UPOZORENJA?ZIVI DAN KAO DA JE ZADNJI.... gica klopa ban :vopi:
ITD
u potpunosti se slažem s tobom face
kaj-zato sto imas 18????whee :x
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitimened srp 27, 2008 6:17 pm

vidimo se poslije katastrofe tad ćemo znat tko je bio u pravu a tko nije lood
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ljudi na marsu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: