Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu

Go down 
+19
Legionar
RippedArtist
Fantom
Neo
Saroman
Jaykof
YoUnG LiOn
zvezda
mare
fastforward
snark
Alpha
None
Blizzard
silver
Flamezar
Angel from shadow
Svjetloisjena
Rain
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
RippedArtist
Prašina
RippedArtist


Female
Gemini Dragon
Broj postova : 4
Age : 35
Location : Ri
Registration date : 06.01.2010

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Icon_minitimesub sij 09, 2010 3:38 pm

Prilično zabrinjavajuće informacije, osobito jer dolaze sa strane znanstvenika.. Sami prosudite..

http://www.ezadar.hr/clanak/znanstvenici-najavljuju-moguci-smak-svijeta-2012-godine
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Icon_minitimesub sij 09, 2010 3:42 pm

Dobro,,to znamo,,a mislim da ima i ta tema,,pa je to offtopic,ali da,to je prilično zabrinjavajuće,to su i Maje znale!!!
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Icon_minitimesub sij 09, 2010 3:46 pm

Po čemu su roditelji zaključili da je dječak genijalac?
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Icon_minitimesub sij 09, 2010 3:48 pm

RippedArtist je napisao/la:
Prilično zabrinjavajuće informacije, osobito jer dolaze sa strane znanstvenika.. Sami prosudite..

http://www.ezadar.hr/clanak/znanstvenici-najavljuju-moguci-smak-svijeta-2012-godine

2012. će Sunce doći na svoj maksimum do kojeg dolazi svakih ne znam ni ja koliko godina, a taj maksimum će ovaj put biti ispod prosjeka, tako da se ne trebamo toliko brinuti...
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Icon_minitimesub sij 09, 2010 3:50 pm

Znam,,izbaciti će nekakvu solarnu baklju,,,
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 6:35 pm

Ma sve u svemu bude nesto al ija sam vise uvijeren da bude nesto sta nismo ocekivali.
Jer Apokalipsa znaci otkrivanje micanje zastora.
Tak oda mozda napokon sve shvatimo.
živi bili pa vidjeli
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Icon_minitimepet vel 12, 2010 1:27 am

Sta se mora nije tesko. Nemojte se bojati. Sta bude bitice, bez obzira na vas ili nas, uvijek ce biti zivota, sa ili bez nas kao ljudi. Duse ce zivjeti i nacvi neki drugi ancin da sakupe iskustva koja su im potreban za daljni razvoj. Jedino sto me cudi je to sto je taj mali toliko stara dusa. Mislim logicno gledano on bi vec davno trebao proci ovo sve i biti daleko od ovuda jer bi vec za sad imao sva iskustva.moguce da ej samo varka. A mozda je dosao samo upozoriti. Mogce i da je shizofrenija. Tesko je o tome prcati. Ono sto vam zelim rec je to da sve sto mora biti biti ce. I da se ne bojite i brinite zbog prolaznih stvari.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Icon_minitimepet vel 12, 2010 1:46 am

Ono što mora biti biti će, a ono što mora biti mi određujemo.
Prvo, ovo okruženje nije dobro za dječaka. Koliko sam imao prilike vidjeti, dječaku sa svih strana bruje da je genijalac za svaku stvar. To nije dobro za njega i njegovo promatranje svijeta oko sebe. I da je jako stara duša, on je ipak dječak na kojeg okolina puno utječe.

Važno je što će i kako će biti. Mi smo ljudi... barem sada. Planet Zemlja funkcionira na temelju hranidbenih lanaca. Svaka vrsta mora osigurati svoj opstanak. Ako postane preekspanzivna, uništit će svoj okoliš, a potom i sebe. To mi radimo. Kao osoba s ljudskim iskustvom na Zemlji trebamo živjeti 'prema pravilima' koja ovaj planet nalaže. Zato smo tu, da naučimo kako to učiniti. Ako ljudska vrsta prođe, neće biti svejedno za nas i naše duše. Iako i u slučaju neuspjeha budemo naučili mnoge stvari, ovdje jesmo da bismo u nekim stvarima i - uspjeli.
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Icon_minitimepet vel 12, 2010 5:59 pm

Slažem se. Šta se tiće dećka, uopće nije bitan, neka ga hrane sa informacijama kakvim žele. Šta se tiće Zemlje, svi mi ljudi smo toliko mali čak i dok smo uujedinjeni tako i da ako se nešto mora dogoditi, ako je priroda tako odredila onda će se dogoditi bez obzira na naše želje. Naš mozak je kompleksan i mi imamo ego tipa "MI SMO uništili Zemlju", ajd realno ono što smo mi uništili je naše živote, i da u ovom trenu sva otružja budu ipucana samo 10 poto zemljine kore će nestati i preživjeti će žohari štakori i neki virusi i bakterije i bez problema će ponovo nastati život.
Ono što ja želim reć je to da mi kao ljudi ne određujemo ništa, pogotovo ne u ovakvom svjetu gdje nam je i svjest srezana i pravo na slobodu i ono najbitnije istina!
[Vrh] Go down
megawar888
Riba
megawar888


Male
Libra Horse
Broj postova : 196
Age : 33
Location : Zona Sumraka
Registration date : 30.04.2012

Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Icon_minitimened svi 13, 2012 9:29 pm

Smak svijeta ne mora doslovno biti smak svijeta nego samo velika promjena.Npr. za indijance je smak svijeta Columbo,jer su onda počeli ubijati indijance.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu   Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dječak - genijalac tvrdi da je živio na Marsu
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» ljudi na marsu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: