Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Legenda o nastanku vampira

Go down 
+23
Armin od Irima
hromi
sanjak
whitelady
argonian
Q Aludel
AzrielofDeath
Malkavian
delaylah
Hexenkind
Remke
Game_Fan
Berny_Sinara
KiChO666
alexandra
Groinx
silver
None
Alpha
Svjetloisjena
zvezda
meli
Angel from shadow
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimepet srp 31, 2009 11:04 am

To si ti, krvopijo, došao do te teme... ;) Nije ni čudo, ako si svim svojim devojkama isisao i zadju kap krvi iz tela... :)
Ok, o energetskom vampirizmu smo već pisali na ovoj temi. Imam čak i neku simpatičnu knjižicu o tome, neki Rus... Pogledaću pa ću staviti naslov. Nisam sigurna ima li u e-formi, ja sam je kupila u knjižari... Mislim da je izdavač Ezoterija - Beograd... Imam jednu knjižaru u blizini koja može da naruči sva njihova izdanja. Tako sam uzela i "Inicijaciju" (Elizabet H.) i "Inicijaciju u Hermetizam" (Franc Bardon). A "Vrata Percercije" sam ipak pronašla u elektronskom izdanju na 4share...

Energetski vampiri... Kako si osećao to uzimanje energije?... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimepet srp 31, 2009 12:10 pm

Vidiš za Bardona nisam niti znal da je preveden na neki od naših jezika...sve što ja imam od njega je na engleskom...a mislim da imam sve, uključujući i spomenuto...meni je Bardon posebno drag, nekako blizak, a relativno malo ljudi je čulo za njega...
....ja sam prvi puta za pojam energetskih vampira čuo od Živorada Mihajlovića Slavinskog iz neke njegove knjigice...a osjetim ih kao da me nešto usisava, gubim energiju, odnosno olakšanje kad se ta osoba makne...neko gušenje, stezanje, knedla u grlu ili grč u želucu, pritisak u prsima...a nije infarkt conf1
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimepet srp 31, 2009 1:11 pm

Izdaje ga Ezoterija sada, samo ga je malo teško pronaći, zgob potražnje...
Evo ti ovako:
http://www.4shared.com/get/114115270/765cd850/FrancBardon-Inicijacija_u_hermetizam.html

Po prvih par strana koje sam pogledala, rekla bih da je to ono izdanje koje ja imam, ili je tu negde...

Ako ti treba još nešto, reci pa ću pokušati. Dobro mi ide traženje e-knjiga. ;)

Recimo, na istom sajtu imaš i Astralni plan i Praksu magijske evokacije, samo u pretražnik ukucaš bardon franc, time eliminišeš druge jezike...

Malo je ritualista za moj ukus, ali je nesumnjivo dobar.

Što se ovih kvazi-vampira tiče, nikada ih nisam osetila, ali znam za iskustva (čak i seksualna-brrrrr) mnogih ljudi koji jesu i nije prijatno. Možda sam imuna. :) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimepet srp 31, 2009 1:44 pm

Super, thx za ovo, skinul sam i šljaka...
...od Bardona si pročitaj The Key to the True Kabballah...potpuno drugačiji pogled na kabalu od onog na koji smo navikli...osnova toga je ono što ja radim, pronalaženje prave snage riječi...imam ja tu knjigu samo je u pdf-u i na engleskom, a ako te zanima, pošaljem ti je mailom...
...a s jednom sam ja takvom vampiricom dugo bio u vezi...jedva sam se maknul, a kad sam konačno uspio, kakvo je to olakšanje bilo...a sada nakon toliko godina otklona, uopće ne razumijem kaj sam ja vidjel u tom čudovištu
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimesri kol 05, 2009 11:19 am

Nešto čudovišno privlačno, verovatno... ;)

Nema na čemu, i drugi put...

Ostatak teme prebacujem na Duhovnost, Kabala... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
delaylah
Stanica
delaylah


Female
Leo Rooster
Broj postova : 22
Age : 30
Location : najstariji srednjovjekovni bosanski grad
Registration date : 22.12.2009

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimeuto pro 22, 2009 11:53 pm

Angel from shadow je napisao/la:
Nisam htjela postati u onu temu jer bi stvarno bilo "k'o šakom na oko" točnije - rasprava tamo je previše odvukla na neku desetu temu da bi bilo smisleno. No, pa slobodno vi stavite gdje god želite :)

Zapravo, to nije legenda nego više plod fikcije koji je stvoren u izdavačkoj kući White Wolf kao pozadinska priča o prirodi vampira za igru Vampire: the Masquerade. Što je po meni prilično zapanjujuće i interesantno jer, moram priznati, priča "drži vodu" više nego ijedna koju sam do sada čula.
ne ,ovo spominju stare religije....starije od islama i krcanstva i judaizma..itd.... svi spominju LILITU, NIN-LIL ili LILITH....mozda drugim imenima..to nije nesto sto je ta White Wolf izdavacka kuca izmilsila....nego stvarno..prica postoji...ali sa drukcijom interpretacijom...niko ne spominje ovog kain i prokletsvo anđela... niko nije ni upoznat da se u nasim prostorima tj balkana tacnije na granici srbije i bosne imaju jako stare price iz doba ilira bas o njima....ja kako se sjecam u to doba krcanstvo nije ni postojalo
[Vrh] Go down
Malkavian
Višestanični organizam
Malkavian


Male
Pisces Dog
Broj postova : 65
Age : 30
Location : Šuma
Registration date : 30.07.2008

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimesri pro 23, 2009 12:23 am

ja jednostavno obozavam tu igru...kao sto mi i ime govori...=D
preporucujem je svima, ne radim reklamu (mozda i da) al zbilja se isplati igrati... zubo
sto se tice te price, ja sam isto negdje procitao da ju je White Wolf izmislio...
[Vrh] Go down
AzrielofDeath
Riba
AzrielofDeath


Male
Virgo Pig
Broj postova : 111
Age : 28
Location : Far,Far Away
Registration date : 02.01.2010

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimesub sij 02, 2010 4:42 am

aaaaaa...moram si ponovo instalat Soul reaver na komp,pa ću ga malo još zaigrati na Plejci 1....dugo nisam...ugl,tnx Zvezdi što mi je na neki način pomgla da nađem te e-knjge...volim to čitat,zanimljivo je...
[Vrh] Go down
Q Aludel
Stanica
Q Aludel


Male
Leo Broj postova : 21
Registration date : 04.01.2010

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimepon sij 11, 2010 3:44 pm

@zvezda ta prica uopce nije izbacena iz biblije, osim krscanskih bi9lbija svaki zidov ortodoksni dan danas zna za Lilith, premda Lilith nije bila ljudska zena, opisana je kao krilata zena koja je htjela zadominirati nad muskarcom, Adamu se to nije svidilo pa je ''otpustija'' naknadno se ona zbog toga pocela zero ljutit na njega i cinit mu gluposti, a usto ne samo njemu i posevila se sa pola demona paklenih i radjala im djecu pa se eto Bog odlucio da je malo izbaci. Sada se za nju zna kao Lilith majku svih demona. To je kao legenda.

Postoji cak ''teorija'' da je dio Knjige Nezemlje (Noda) istinit te da je White Wolf samo prepisivao. To je dio o Kainu i Antediluvianima. Nesicam se tocno godine ali zna se tocno da je primjerak Knige Noda (Nazvana tako nadjen i odnesen u vatikan)
[Vrh] Go down
argonian
Višestanični organizam
argonian


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 40
Age : 37
Registration date : 10.07.2009

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimepet sij 22, 2010 4:00 am

super pričica :D
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimesri lis 20, 2010 3:16 pm

našla sam nešto slično i jako zanimljivo

Dio Biblije "za koji Crkva zna, ali ga ne želi priznati ! "


Ona nije napisana kao konacna knjiga o postanku vampira i njihovom osnivacu Kainu ...
Knjiga Noda nije samo prica , a ovo nije samo igra ...

Spisi po kojima je knjiga napisana nastali su u Nodu , zemlji istočno od Edena- ( RAJSKOG VRTA ) . Pročitate li knjigu , znat ćete s kolikim je strahom pisana , kakav teror opisuje i koji prikazuje ...

U pocetku , Bog je najprije stvorio Adama i prvu zenu Lilith .
Napravio ih je jednako i Lilith je zahtijevala ravnopravnost s Adamom , medu tim je išla protiv Božje volje , pa je izbacena iz Edena , lutala je svijetom .

Zatim je Bog napravio ženu Evu , od Adamovog rebra , i bilo joj je u prirodi da ništa ne zahtijeva . Živjeli su tako u Edenu , pa kad su bili izbaceni , otišli su i osnovali svoje selo .

Tamo je Eva na svijet donijela Kaina i Abela . Kada su oba odrasla , Bog je od njih tražio žrtve . Abel je bio stocar i žrtvovao janjad , a Kain vocar i prinosio je najljepše voce kao žrtvu .

Kada mu je Bog rekao da žrtvuje polovicu svoje srece , on je to i ucinio . Ubio je brata Abela , ono sto je najviše volio . Zbog te zablude i velikog grijeha bio prisiljen otici . Kain je patio u usamljenosti .

Kao sto govori u stihu : „ Bijah sam u Tami I postao sam sve gladniji , bijah sam u tami kako sam postao sve hladniji . Bijah sam u Tami , plakao sam . „

Tada je do njega došla žena tamna i lijepa , te ga je nahranila , obukla i zavoljela . Lilith je imala posebne moci koje je razvila , njih je zahtijevao i Kain . Ona nije znala kako ce one utjecati na njega , jer je bio proklet od Oca , no ,znala je da ce umrijeti bez njih .

Tako je Kain pio njenu krv i pao u najdublju tamu . Bog je poslao 4 arkanđela kako bi spasio Kaina :
Michael se obratio Kainu rijecima : 'Sine Adama , Sine Eve , tvoj zlocin bijaše velik , pa ipak je i milost moga Oca takoder velika . Zar se neceš pokajati za zlo koje si pocinio , i pustiti da te Njegov oprost procisti ?
„ A Kain mu odgovori da ne traži Božji oprost , nego svoj , jer si nije mogao oprostiti ubojstvo svoga brata .

Po Kaina su došla i ostala 3 arkanđela:
-Raphael ,
-Gabriel i
-Uriel .
Ali Kainov odgovor je i dalje ostao isti .
-Michael ga prokleo da se boji njegovog vatrenog plamena , jer ce ga pretvoriti u pepeo .

-Raphael ga proklinje da se boji zore jer ce ga ona tražiti i opeci kao vatra .

-Uriel : andeo Smrti ( kojeg Biblija ne spominje ) , proklinje ga 'Kad krociš ovom zemljom, ti i tvoja djeca cete se držati Tame , Piti cete samo krv, jesti samo pepeo , Bit cete onakvi , kakvi ste bili prije smrti , Nikad umrijeti , zauvijek živjeti . Zauvijek hodati samo Tamom , i sve sto dotaknete , pretvorit ce se u ništa , sve do sudnjega dana .

Tako je Kain , proklet i ponovno sam !
Otišao i osnovao prvi grad Enoch , i tu se njegovo prokletstvo da pije krv svoje braće širilo na njegove potomke . U Enochu je vladala hijararhija , gdje ja Kain bio najmocniji ,a djeca smrtnika su im služila . Postojali su zakoni unutar vampira , a Kaina je obuzela tuga kad sazna za unutarnje borbe i kako njegova djeca izmisle rijec rat, koja se sve više uvukla medu ljude .

Ćitao je znakove s neba , ali njima nije rekao ni rijeci . Došlo je do Noina potopa i grad je bio uništen . Kain je uspio preživjeti tako što se zakopao duboko u zemlju . Poslije potopa njegova djeca su se vratila u zemlju smrtnika i poceli vladati, pošto su željeli postici Kainovu slavu,mladi su vampiri - Djeca poceli ubijati Starije (stariji od 300 god.) .

Došlo je do stvaranja 13 klanova na ruševinama bivšeg carstva . Jedan od klanova bijaše Nosferatu - klan skrivenih.

Stvarali su svoju djecu, ali su se bojali Urielovog prorocanstva Kainu;
Svako Dijete , koje stvoriš , imat ce kletvu tvoju , i pošto ce nositi sjeme zavisti , oca svoga ,zauvijek ce se zavjeriti i boriti medusobno . Tako su zabranili stvaranje novih vampira , a tko je prekršio zakon , progonjen je i ubijen , kao i njegov potomak .

Kain je sve to stalno promatrao. Vec navedeni klan Nosferatu, zlouptrebljavao je pijenje krvi, pa ih je Kain prokleo da ce njihovi potomci nositi zlocu i biti izopaceni. Tako je sjeme zla bilo posadeno i cvjetalo kao krvavo-crvena ruža .

Ratovi izmedu vampira u klanovima su postajali sve cesci, kršili su Kainove zakone, osnivali su nove gradove koji su brzo propadali,i došlo je do gubljenja njihovih moci. Tako oslabljene, ijudi su ih uspijevali držati pod kontrolom. Sve je to uzrokovalo nesuglasice medu vampirima i oni su se rasirili po cijelome svijetu; i nikada više nije došlo do njihovog ujedinjenja, tako je ostalo do danas.

Postoji kletva; kada se Kain probudi iz sna i dode na zemlju, pozvati ce Ghennu, Zadnji Grad, Grad Pravde, njihov potpuni Armagedon, i to ce biti sudnji dan za sve one, medu nama prisutne.
[Vrh] Go down
sanjak
Majmun
sanjak


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 1267
Age : 35
Registration date : 26.09.2010

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimesri lis 20, 2010 7:21 pm

za ovu verziju znam jer sam je procitala na internetu.(dosta sam istrazivala o vampirima).
jako zanimljiva i fascinantna prica.a koliko je tacna to je pitanje.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimečet lis 21, 2010 12:52 am

Vi ste svesni da je legenda o vampiru nastala na nasim prostorima?
Samo sto nasa verzija bila da je vampir meshina , naduvana koza koja je ispunjena krvlju . Ubiti vampira je bilo lako , samo se trebao probosti bilo cime , bilo gde! Ali problem je bio sto je nevidljiv za ljudsko oko i mogao je uzimati oblike zivotinja , isto tako zivotinje su ga jedino mogle videti. I dan danas se na ogradama od dvorista kuca mogu ovde videti zice od trnja.
Onda je vlad tepes III proglasen drakulom zato sto je ispio tursku krv , onda jedna legenda , pa druga , pa zapad zmislio svoju verziju itd itd.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimečet lis 21, 2010 8:25 am

@hromi - zar ti nije zanimljivije pratiti koliko daleko može ići ljudska mašta (osobito kad je u pitanju neznanje) pa da vidiš koliko se različitih priča može stvoriti i kako su žustre diskusije između onih koji smatraju neku od priča/teorija više točnom? ;)

Vlad Tepeš je bio plemić, a porfirija bolest koja se pojavljivala uglavnom među plemstvom i u zatvorenim zajednicama. Nekako mi se ta teorija čini najrealnijom.
[Vrh] Go down
sanjak
Majmun
sanjak


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 1267
Age : 35
Registration date : 26.09.2010

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimečet lis 21, 2010 4:11 pm

znam da je legenda o vampirima nastala kod nas.
ali kao sto kaze @Armin od Irima(sto i po mojoj logici ima smisla)da je Vlad Tepes bio plemic koji je bolovao od porfirije.i najvjerovatnije da su sve legende o vampirima nastale upravo od
ove bolesti za koju ljudi nisu znali pa su izmislili pricu o vampirima i prosirili je sirom planete.
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimečet lis 21, 2010 6:31 pm

potpuno se slažem s @sanjak i @Armin od Irima . ništa mi drugo i nije logićno osim teorije da su bolovali od porfirije ,a tada neuki ljudi su nečem nepoznatom dodjelili nešto nadnaravno i evo nastali vampiri.
[Vrh] Go down
sanjak
Majmun
sanjak


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 1267
Age : 35
Registration date : 26.09.2010

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimečet lis 21, 2010 6:40 pm

upravo tako.i nije ovo jedini slucaj kojem ljudi ako nisu upuceni u nesto da odmah pocnu
kao je to nesto sto se desava lose i djavoljsko.sto uopste ne mora da znaci.nije bilo samo tada ljudi koji su bili neuki,ima ih i sada koji smatraju da ukoliko covjek se striktno ne drzi biblije ili onoga kako oni misle(sto su pretezno ljudi sa sela,i oni koji su zivjeli u 20 vijeku,mada nisu svi takvi)da su takvi djavolji ili izopaceni ljudi.sto je glupo.(mada sam ja sada srenula sa teme)nadam se da svatate sta hocu da kazem.
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimečet lis 21, 2010 7:37 pm

kužim te, istina ! i dan danas ima takvih ljudi .
[Vrh] Go down
sanjak
Majmun
sanjak


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 1267
Age : 35
Registration date : 26.09.2010

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimečet lis 21, 2010 7:40 pm

to je nejverovatno.takvi me nerviraju,jer smatraju ili je crno ili bijelo.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimečet lis 21, 2010 9:08 pm

@sanjak
Nije legenda nastala kod nas , nego OD nas.
[Vrh] Go down
sanjak
Majmun
sanjak


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 1267
Age : 35
Registration date : 26.09.2010

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimečet lis 21, 2010 9:19 pm

dobro od nas je sve pocelo.
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimepon lis 25, 2010 8:35 am

naravno da je od nas ljudi sve poćelo kako ostale legende pa tako i ta !
[Vrh] Go down
tomovujevic
Stanica



Male
Aquarius Cat
Broj postova : 16
Age : 36
Registration date : 27.12.2011

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimeuto pro 27, 2011 4:08 pm

prica dobra svaka cast
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimeuto pro 27, 2011 11:14 pm

sanjak je napisao/la:
upravo tako.i nije ovo jedini slucaj kojem ljudi ako nisu upuceni u nesto da odmah pocnu
kao je to nesto sto se desava lose i djavoljsko.sto uopste ne mora da znaci.nije bilo samo tada ljudi koji su bili neuki,ima ih i sada koji smatraju da ukoliko covjek se striktno ne drzi biblije ili onoga kako oni misle(sto su pretezno ljudi sa sela,i oni koji su zivjeli u 20 vijeku,mada nisu svi takvi)da su takvi djavolji ili izopaceni ljudi.sto je glupo.(mada sam ja sada srenula sa teme)nadam se da svatate sta hocu da kazem.
Hahaha sad si me podsjetila kad sam naprvila party za Halloween za sestre i djecu. Hahaha baka mislila da sam prava vještica. Drugi dan pitala mamu 'A šta su one vračele?'. Ja sam pišala od smjeha kad mi mama to pričala.
*Ispričavam se na off topicu
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitimepet pro 30, 2011 5:21 pm

Stari sloveni su izmislili vampire i vukodlake
[Vrh] Go down
Sponsored content





Legenda o nastanku vampira - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Legenda o nastanku vampira   Legenda o nastanku vampira - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Legenda o nastanku vampira
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Urbana legenda Kuchisake-onna

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Kriptozoologija-
Forum(o)Bir: