Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Za one koji žele koristiti telekinezu

Go down 
+22
Tin95
Jaykof
Berny_Sinara
Legionar
OLugo
snark
Faithless
Sigmund Freud
None
ThE_IMMORTAL
KiChO666
Sengrath
silver
dady
Groinx
Tutankhamon
Svjetloisjena
Alpha
razzor123
Blizzard
vrapche
Flamezar
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Koristis li telekinezu?
Da
Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_vote_lcap13%Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_vote_rcap
 13% [ 13 ]
Ne
Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_vote_lcap16%Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_vote_rcap
 16% [ 16 ]
volio/la bi
Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_vote_lcap70%Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_vote_rcap
 70% [ 69 ]
Ukupno glasova : 98
 

Autor/icaPoruka
Tigon
Stanica
Tigon


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 26
Age : 38
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 4:46 pm

Pa ustvari ima razlike među njima jer kao što koristimo osijetila njuh,sluh i td tako se i ovdje određeni centri aktiviraju,dosta dugo tražim odgovor kako potaknuti telekinezu,pa sam nešto i naučio čitajući i surfajući.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 4:54 pm

A nisi napisao možeš li ju ti koristiti :)

Prema tome, značilo bi da samo određeni pojedinci mogu koristiti telekinezu i ostala 'čula'.
Vidiš, ja mislim da ih svi mogu koristiti i koriste ih povremeno svi, samo što ih većina nije svjesna i ne koriste ih dovoljno pa su 'otupila'.
Prije bih rekao, ako smo ih prije imali, a postoje neke činjenice koje na to ukazuju, tada smo zaboravili na njih. Također, sada je pravo vrijeme da ih se aktivira (ako ih prije nismo imali) ili ponovno probudi (ako jesmo).

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Tigon
Stanica
Tigon


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 26
Age : 38
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 5:11 pm

Legionar je napisao/la:
A nisi napisao možeš li ju ti koristiti :)

Prema tome, značilo bi da samo određeni pojedinci mogu koristiti telekinezu i ostala 'čula'.
Vidiš, ja mislim da ih svi mogu koristiti i koriste ih povremeno svi, samo što ih većina nije svjesna i ne koriste ih dovoljno pa su 'otupila'.
Prije bih rekao, ako smo ih prije imali, a postoje neke činjenice koje na to ukazuju, tada smo zaboravili na njih. Također, sada je pravo vrijeme da ih se aktivira (ako ih prije nismo imali) ili ponovno probudi (ako jesmo).


Ne u cijelosti,mogu osjetiti nešto i vidjeti nešto kao prošlost ali i budućnost,ali to nije to to je samo osjet koji mi govori što si radio i šta te čeka.
I ja mislim da je svi mogu koristiti.
[Vrh] Go down
Rainmaker94
Višestanični organizam
Rainmaker94


Male
Leo Dog
Broj postova : 57
Age : 29
Registration date : 06.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 8:31 pm

telekineza je u danasnje doba dio devolucije.....

to je kao npr....
kad sviras gitaru......

gitaristi imaju jake misice lijeve ruke, osobito saka..... oni koji se ne koriste toliko lijevom rukom oni ih nemaju.....
vrlo jednostavno za shvatiti....

Legionar...

kakva iskustva imas s electrokinezom????
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 10:15 pm

Rainmaker94 je napisao/la:
Legionar...kakva iskustva imas s electrokinezom????
Pisao sam nešto malo na Forumu.
Napunio sam bateriju mobitela kada mi je bilo zaista potrebno. Kasnije sam probao, ali nije išlo. Vjerojatno zato što se nisam trudio dovoljno pa snaga misli nije bila dovoljna.

Da ne pričam sve incidente sa mobitelima mojih prijatelja. Uvijek bi se software zeznuo, a ne mehanički dijelovi.
A moj, često mi se događa da kada ga punim i držim u ruci poludi, stalno iznova ponavlja ''optimizirano punjenje'' i tako oko 20 puta. Onda se potpuno ugasi. Zatim se pokušava upaliti, no i dalje ga zeza to ''optimizirano punjenje''. Kada se prvi puta to dogodilo jednostavno sam ga pustio iz ruke i ostavio (tražio sam garanciju). Vratio sam se do njega i vidio da radi. Moram ga pustiti i onda se normalizira.
Onda, bilo je isto nekih softwareskih greški, no zanimljivo je to što nisam nikad čuo da se netko žalio na taj model moba, a kada drugi moj mob koriste OK je.

Općenito, sve elektronske stvari koje potpuno nove kupimo: televizor, PS1 i 2, mobiteli, MP3 playeri, wireless miševi i tipkovnice, čak i wireless internet, sve s čim sam u kontaktu strada. Internet... joooj, u Metronetu znam već imena nekih operatera koliko puta smo ih zvali. Kažu da se takve stvari samo nama događaju.

Prije tog spomenutog punjenja mobitela sam svima pričao kako imam peh s elektronikom i kako je to kao nešto tipa prokletstvo i bio sam do prije godinu dana u to uvjeren. To da meni nije suđeno imati dobre tehnološke stvari zubi

Jesi li ti imao kakva iskustva s time?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 12:05 am

Te stvari podrazumijevaju puno vježbe. Sa filozofske razine gledanja, za ESP i sl. zadužena je 6. čakra (treće oko, ajna). "Kuća se ne gradi od 6.kata!!!!!!!!!!!!!!!!!". Da biste te stvari postigli potrebno je početi od nižih razine realnosti! Jedna starija žena koju poznam je imala prijatelja koji se bavio ovakvim stvarima (telekinezom), a sada je u vrapću (bez IKAKVE šale). POBOLDANO NAGLAŠAVAM: NEMOJTE SE IGRAT S TIM STVARIMA, POGOTOVO AKO IH NE RAZUMIJETE I NEMOJTE BEZ STRUČNJAKA, GURUA, UČITELJA IL TAK NEKOG!!!!!!!!!!!! zahvaljujem
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 12:08 am

jedini put do toga je meditacija, život u prirodi i s prirodom. Ovakvim stvarima, a to sam več negdje spomenuo, se ne posvečuje 10 min dnevno, nego ŽIVOT!!! Želite postić nešto tako visoko kao telekineza, PRAVAC-planina, pustinja, samovanje i MEDITACIJA!
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 12:54 am

hvala Ofca :) ovo je pomoglo :)
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 11:15 am

to je bio sarkazam ili si stvarno shvatio?
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 5:09 pm

nije bilo sarkazam... jer i ja isto mislim da je najbolje u prirodi uciti :) Shvatila sam =)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 6:04 pm

@Ofca, ne slažem se s tobom. Neki ljudi nekim stvarima mogu ovladati za puno kraće vrijeme nego što bi to isto savladali neki drugi. Ovisi o osobi. Svakako ne bi bilo dobro da se igra sa takvim stvarima i uzima ih za zabavu (makar i to nekad ne naškodi), nego treba živjeti s takvim stvarima jer one djelomice jesu i trebale bi biti dio naše svakodnevice. Meni osobno nije čista osoba koja ode u planinu ili pustinju, samuje i samo meditira.

@Berny, izvukla si pravu pouku iz cijelog Ofcinog posta ides

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Rainmaker94
Višestanični organizam
Rainmaker94


Male
Leo Dog
Broj postova : 57
Age : 29
Registration date : 06.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 7:11 pm

nemam iskustva s elektro....
[Vrh] Go down
Rainmaker94
Višestanični organizam
Rainmaker94


Male
Leo Dog
Broj postova : 57
Age : 29
Registration date : 06.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 8:58 pm

e, ajde mi reci neke tehnike s electrokinezom......
trazio sam ali nisam mogao nac.

e, i btw....
Dosadni ste. samo gluposti govorite.
budite pametni pa stavite koji sajt ili korisni link.
xD

ae pozzzz
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 10:33 pm

"Uzdajte se u vlastita iskustva!". Očito Legionar koristi telekinezu, pošto je ju ovladao za godinu-dvije, il kraće (ako je to istina, ja se nalazim s tobom sutra!). Puno kraće vrijeme je u ovom slučaju, svejedno, dugo vrijeme. Uostalom (pošto ja ovdje za neke očito serem) , dali ste ikada upoznali osobu koja je telekinezu NAUČILA???!!!(a da živi u gradu, ide u školu, na posao itd.) To je nešto više- to je STIL ŽIVOTA... Mi moramo obnoviti nešto što je, nažalost, evolucijom zagržljalo! To nešto je predivno i uzvišeno i da SVI danas počnu s trudom i radom oko toga, za izvjesno vrijeme (500g) evolucija bi opt napravila svoje i imali bi standarne neuromreže i centre za esp i takve uzvišene i predivne, a ono najbitniji NAJPRIRODNIJE stvari.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 10:34 pm

Nemam, ne znam... spontano to radim.
Evo, jučerašnjeg iskustva s elektrokinezom. Na noći prije 2 dana sam stavio puniti mob. Bio je skroz pun taj dan i nisam ga pretjerano koristio. Inače mi baterija traje oko 2-3 dana. Popodne sam se šetao frendom jednim baš lijepim naseljem i osjećao sam se jako veselo, priroda me napunila. Držao sam mob u ruci jer sam čekao SMS. Za par minuta sam htio slikati nekog old-timera, no nisam mogao jer mi mob nije imao baterije. Em nisam mogao slikati, em sam dobio SMS, ali nisam mogao odgovoriti na SMS (kada mi mob nema baterije mogu čitati, ali ne i pisati poruke) :con1:
Isto tako s mora uvijek imam malo slika jer mi se baterija isprazni. Mislim da kada sam tako iznenadno sretan zapravo upijam energiju prirode oko sebe, a vjerojatno i mobitela. Osjetim se baš... napunjeno zubi

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 10:36 pm

Ofca je napisao/la:
To je nešto više- to je STIL ŽIVOTA... Mi moramo obnoviti nešto što je, nažalost, evolucijom zagržljalo! To nešto je predivno i uzvišeno i da SVI danas počnu s trudom i radom oko toga, za izvjesno vrijeme (500g) evolucija bi opt napravila svoje i imali bi standarne neuromreže i centre za esp i takve uzvišene i predivne, a ono najbitniji NAJPRIRODNIJE stvari.
U potpunosti se slažem s tobom. Zapravo, čak i mislim da bi prije od 500 godina sve to uzelo maha.
Ofca, hoćeš li napisati ono o stajalištu kvantne fizike o odnosu um-materija? miga

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 10:40 pm

napisao sam već to, ali ako ne shvačaš(što jemoguće, jer sam bio sažet) samo napiši i pitaj, jer imam puuuno strpljenja! ;) ;)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 10:52 pm

ah za sve stvari treba imat strpljenja :) pogotovo ak su dobre stvari...a idem se baciti na gledanje horora xD
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 10:57 pm

ajde super. Predlažem ti "1408" psihološki-horor. Jedan od najboljih filmova!!! Predobar je film, fakat ga pogledaj.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 11:08 pm

Ofca je napisao/la:
ajde super. Predlažem ti "1408" psihološki-horor. Jedan od najboljih filmova!!! Predobar je film, fakat ga pogledaj.
Gledao sam. Soba 1408. Predobar film miga
Za one koji nisu gledali, glavni lik upravo istražuje misterije i nailazi na jednu sobu za koju se smatra da je ukleta. No ne ukleta u klasičnom smislu da ćelave curice s podočnjacima iskaču u mraku... ukleta u smislu da u njoj ne vrijede neki osnovni fizikalni zakoni. Cilj sobe je nagnati osobu koja boravi u njoj da počini samoubojstvo. On pokušava dokazati da je to izmišljotina. Istina je daleko od toga...

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Tigon
Stanica
Tigon


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 26
Age : 38
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimečet ruj 10, 2009 8:45 pm

Ofca je napisao/la:
jedini put do toga je meditacija, život u prirodi i s prirodom. Ovakvim stvarima, a to sam več negdje spomenuo, se ne posvečuje 10 min dnevno, nego ŽIVOT!!! Želite postić nešto tako visoko kao telekineza, PRAVAC-planina, pustinja, samovanje i MEDITACIJA!


Nisam siguran dali želiš suživot s prirodom ili preživljavanje.Naravno da se s telekinezom nije za igrati jer ako netko tako jako vjeruje u nju a nezna ništa o njoj i svakodnevno nešto pokušava naravno da poludi.telekineza nije nešto što postižeš vježbom kao u ratovima zvijezda.Moraš malo više proučiti svoje tijelo i funkcije u njemu da bi to razumijo,pa ćeš bolje i meditirati. Ovo nije bilo zlonamjerno već istinito.
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimečet ruj 10, 2009 11:55 pm

Naravno da se postiže vježbom nego kako drukčije? Nije baš da ide od prve. Prigrlite istinu: to ne ide prek noći-iako bi to htjeli.Nije dovoljna samo vjerovati i željeti i nadati se...Život u prirodi ne znači živjet u špilji i preživljavat nego život kakav i danas vode afrička plemena ili tibetanci.
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 12:00 am

Ako si ti to od prve uspio bez vježbe-idem se upoznat s tobom. Nemožeš reć da za to netreba vježba. To je ko da kažeš da prohodaš od prve, bez pokušaja. Nemojte slušat tehnike tipa ove: 1.Opusti se
2.Zamisli da pokrečeš predmet, ti i prdmet postanite jedno
3.vizualiziraj pomak
4.pomakni ga
(malo karikiram, ali nije daleko od istine kakva sve sranja možeš nać na internetu!!!)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 12:39 am

Ofca je napisao/la:
Naravno da se postiže vježbom nego kako drukčije? Nije baš da ide od prve. Prigrlite istinu: to ne ide prek noći-iako bi to htjeli.Nije dovoljna samo vjerovati i željeti i nadati se...Život u prirodi ne znači živjet u špilji i preživljavat nego život kakav i danas vode afrička plemena ili tibetanci.
o ne bez kompjutera??? O_O affraid
[Vrh] Go down
Tigon
Stanica
Tigon


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 26
Age : 38
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 6:24 am

Ofca je napisao/la:
Ako si ti to od prve uspio bez vježbe-idem se upoznat s tobom. Nemožeš reć da za to netreba vježba. To je ko da kažeš da prohodaš od prve, bez pokušaja. Nemojte slušat tehnike tipa ove: 1.Opusti se
2.Zamisli da pokrečeš predmet, ti i prdmet postanite jedno
3.vizualiziraj pomak
4.pomakni ga
(malo karikiram, ali nije daleko od istine kakva sve sranja možeš nać na internetu!!!)



Gledaj ako misliš da to itkomože od nas tu na forumu onda ti nadimak pristaje.Genetika je važna i bez nje možeš samo mlatiti praznu slamu ili se napušiti i misliti da si u svome reiki stanju ili letivaciji,zato jer MI LJUDI za sada nememo genetsku predispoziciju za to bar ne u ovim krajevima,jer smo BALKANCI.Možeš ti obavljati vježbe do mile volje ali završit ćeš u žutoj kući,a ne kao telekinetičar,zato i služi forum da se mišljenja rzmjenjuju,jer je to sve teorija a ne realnost.Vidim da si vođen duhom,ali još vjeruješ da će nas vanzmaljci spasit.Život ti se vrti oko jedne osobe koju si zapustio i sada dolaziš na forum kako bi našao prijatelja,bez brige radim što i ti mlatim praznu slamu.Proveo sam malo više vremena s ljudima kako bi saznao njihove emocije i prepoznavao život koji su vodili tokom godina nisam to niti htio već me je samo našlo,da vidim tvoju sliku znao bi sve o tebi.A da čujem boju glasa znao bi još i više Faco.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Za one koji žele koristiti telekinezu
[Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Postoji li telekineza?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: