Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Za one koji žele koristiti telekinezu

Go down 
+22
Tin95
Jaykof
Berny_Sinara
Legionar
OLugo
snark
Faithless
Sigmund Freud
None
ThE_IMMORTAL
KiChO666
Sengrath
silver
dady
Groinx
Tutankhamon
Svjetloisjena
Alpha
razzor123
Blizzard
vrapche
Flamezar
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Koristis li telekinezu?
Da
Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_vote_lcap13%Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_vote_rcap
 13% [ 13 ]
Ne
Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_vote_lcap16%Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_vote_rcap
 16% [ 16 ]
volio/la bi
Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_vote_lcap70%Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_vote_rcap
 70% [ 69 ]
Ukupno glasova : 98
 

Autor/icaPoruka
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 11:36 am

Ja ne mlatim praznu slamu niti se bavim ovime (u životu nisam vježbao telekinezu). Samo pokušavam ushićene spiritiste koji malo krivo govore spustiti na zemlju i objsniti kako nešto funkcionira. Da malo pročitaš moje prijašnje postove shvatio bi da zapravo mislimo poprilično isto, jer sam i ja spominjao mozak, neuromreže i evoluciju...(u nekoj dr. temi) Bez brige, imam ja prijatelja i ljude koje volim i koji vole mene, a sebe nisam zapustio nego sam,dapaće, sve izgrađeniji i bolji. Prijatelji se ne traže na forumu, niti sam zato ovdije. I da, i ja isto dobro čitam ljude. To je jebena vještina kojoj te naući ŽIVOT.
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 11:44 am

Kad sam ja reko da će nas anzemaljci spasit??? ili je to neka metafora?
[Vrh] Go down
Tigon
Stanica
Tigon


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 26
Age : 38
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 4:43 pm

Ofca je napisao/la:
Kad sam ja reko da će nas anzemaljci spasit??? ili je to neka metafora?



Nisi,ja sam naveo to jer sam mislio da si hipi, izgleda da imamo isto mišljenje stoga oprosti nisam znao,pogriješio sam,ali svaki puta kada ćujem nešto vezano za nepostajono podivljam jer neki ljude misle kako je sve to energija ili nešto treće.Još jedamput oprosti.
ljubi
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 6:12 pm

Ako ništa, Tigon, znaš vrlo dobro namjestit situaciju. face
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 10:11 pm

Bez brige Legionar, nisam ja od jučer... :) O.K. nema beda. Pozdrav od HippiOfce!!!
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 8:59 pm

Ofca je napisao/la:
Bez brige Legionar, nisam ja od jučer... :) O.K. nema beda. Pozdrav od HippiOfce!!!
Kontaš ti, kontaš dobro miga
HippiOfca rofl2 zubi
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 10:09 pm

Ne znam o čemu govorite gica
[Vrh] Go down
Rainmaker94
Višestanični organizam
Rainmaker94


Male
Leo Dog
Broj postova : 57
Age : 29
Registration date : 06.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_minitimened ruj 13, 2009 8:57 pm

ok.... pa onda ako je po tvojoj logici....
na koji nacin se DNK moze izmijenit ? ? ????
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_minitimened ruj 13, 2009 10:30 pm

za to je potrebna evolucija :D
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_minitimened ruj 13, 2009 11:29 pm

ne radi se o dnk, nego o samom mozgu i neuromrežama. To ide s vremenom.
[Vrh] Go down
Tigon
Stanica
Tigon


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 26
Age : 38
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 5:04 pm

Rainmaker94 je napisao/la:
ok.... pa onda ako je po tvojoj logici....
na koji nacin se DNK moze izmijenit ? ? ????




To ti je evolucija,pratim te cijeli forum šta pričaš i vidim da si ti evoluirao u kukca tj tukca. affraid evil cry gupane
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 5:16 pm

Hej, na ovom Forumu nema vrijeđanja. Ako imaš nekome nešto za poručiti uputi kritiku bez vrijeđanja ili pošalji preko PM-a (tako sam i ja jednom).
Meni je Rainmaker jednom jako dignuo tlak, ali nisam ga uvrijedio, tako očekujem i od tebe.
[Vrh] Go down
Rainmaker94
Višestanični organizam
Rainmaker94


Male
Leo Dog
Broj postova : 57
Age : 29
Registration date : 06.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 6:44 pm

hahaha..... meni je to u redu.... i to je ljudski.
================================
E pa ako je to evolucija, zasto onda stalno govoris da je potrebno evoluirat.....
ako sve to vec mozemo......
ti si rekao da mozes znat stvari o ljudima.... e pa kako onda jos nisi shvatio da ja nisam kukac/tukac

i.....
ok.
[Vrh] Go down
Rainmaker94
Višestanični organizam
Rainmaker94


Male
Leo Dog
Broj postova : 57
Age : 29
Registration date : 06.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 6:45 pm

e, da.....

i nekako me iritira kada se netko pokusava pokusava pravit mudar....pametan....smiren....
najvise mudar....
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_minitimepet ruj 18, 2009 11:05 pm

mogu biti mirna kada ocu :) al mi neide u glavu vredanje :/
[Vrh] Go down
Tigon
Stanica
Tigon


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 26
Age : 38
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_minitimesub lis 10, 2009 9:46 am

Rainmaker94 je napisao/la:
e, da.....

i nekako me iritira kada se netko pokusava pokusava pravit mudar....pametan....smiren....
najvise mudar....



Pitam se zašto?U ostalom da bi koristio paranolmalno stanje uma kao što je telekinez moraš znati da vrijeđanje nije vrijeđanje već ispravka druge jedinke kada nemaš drugog izbora da je navedeš na pravi put.Djeca nebi bila danas toliko u afektu filmova da ih roditelji spuštaju na njihov nivo.međutim danas je sve napredno pa i previše otvoreno,a posljedica je vidljiva među nama i nižim generacijama.Stoga ljudi koji bi koristili telekinezu moraju biti povezani sa kaosom i dobro ga razumjeti tj projektirati i percipirati najsitniju česticu,a ja to ne mogu. affraid Zato ću vam odati jednu zanimljivu tajnu koju proučavam.Temelji se na vremenu i gibanju u vremenu te posljedice mišljenja u budućnost i kaotičnom djelovanju na njega jer telekineza je kaotično gibanje tj zbijanje čestica pomoću receptora koji tansormiraju silu gibanja u djelovanje na okolinu ipotiskivanje vremena u prostoru kako bismo to zaista radili.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_minitimesub lis 10, 2009 5:37 pm

Tigon je napisao/la:
telekineza je kaotično gibanje tj zbijanje čestica pomoću receptora koji tansormiraju silu gibanja u djelovanje na okolinu ipotiskivanje vremena u prostoru kako bismo to zaista radili.
Hm, hm... Da je telekineza kaotično gibanje mi bismo trebali energiju ili silu koja je minimalno na kub veća od usmjerenog gibanja telekineze. Priroda voli za određeni rad koristiti što manje energije i sile. Stoga to ne drži vodu. Što bi ti bilo zbijanje čestica? Povećavanje gustoće predmeta??? O kakvim receptorima pričaš? Kako oni mogu transformirati silu gibanja u nešto? Sila gibanja ne postoji, pogotovo ne u telekinezi kada se predmet pomiče jednoliko. Možda govoriš o sili potrebnoj za gibanje? Ono najzanimljivije, potiskivanje vremena u prostoru? Što mi pri telekinetičkom djelovanju na predmet postaramo taj isti predmet?

Vidiš li koliko sam pitanja izvukao iz svog posta samo zbog nepreciznog izražavanja koje mi se prije čini kao nekakvo bubanje stvari.
Definiraj bolje što si htio reći jer ovo ne vrijedi ni u kakvom znanstvenom i inom smislu.

EDIT: Za vrijeđanje se dijelom slažem s tobom. Neke kritike neki ljudi mogu doživjeti kao vrijeđanje zbog određene zatvorenosti na određenom području, no po mojem stajalištu vrijeđanje je kritiziranje osobe bez ikakvih argumenata, tj. izmišljanje negativnih stvari o nekoj osobi.
[Vrh] Go down
Wayne_Myth
Riba
Wayne_Myth


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 122
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 22.10.2010

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_minitimened lis 24, 2010 12:24 pm

sry ali citam tvoje postove i presmijesni su :D lolcina lol rofl rofl2 za razora lol
[Vrh] Go down
Sponsored content





Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Za one koji žele koristiti telekinezu
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Postoji li telekineza?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: