Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Crna magija

Go down 
+54
Akasha
the last remnant
Demon2
Foto
lela
Kahali
Athena
orca
medonja
srki2000
Sin_Nanna
dobrila
primitive101
MoW
Fear
Wayne_Myth
whitelady
Chakotay
INFERNUS
Star
BIGFOOT
Lithium
biga
kirin the wannabe
Armin od Irima
OLugo
hromi
dr.chaos0
delaylah
Black_Pearl
Alpha
zvezda
Aurora Borealis
Hexenkind
Legionar
Comi
Berny_Sinara
snow queen
Blizzard
Gea
malenaivi
silver
Casper
comewithme1717
Cico
ThE_IMMORTAL
fastforward
Svjetloisjena
Groinx
KiChO666
None
gloria_g
razzor123
Flamezar
58 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimepet lis 22, 2010 10:47 pm

affraid buuu gadna stvar ,al ipak nebi se bavila ni jednom ni drugom magijom giba
[Vrh] Go down
Wayne_Myth
Riba
Wayne_Myth


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 122
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 22.10.2010

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimened lis 24, 2010 10:22 pm

Jel ima netko tko fakat jos vise se kuzi u magiju i pogotovo da mi objasni ... "evil eye "spell ne kuzim ga bas... to mi je u skripti naj veci stupanj magije inajtezi... rezultira se smrcu ali zelim znati za sta je tocno ne razumijem bas...
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimepon lis 25, 2010 8:43 am

@Wayne_Myth što ne pokušaš proućiti neke knjige o tom možda nađeš više odgovora,npr. imaš na http://www.baneprevoz.com/e-knjige/Walter-Hartenbach-Laz-o-holesterolu-medicina_3760 ,tu ti ima sveg i svašta možda nađeš neku knjigu za skinuti i o tom ,sretno !
[Vrh] Go down
Wayne_Myth
Riba
Wayne_Myth


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 122
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 22.10.2010

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimepon lis 25, 2010 3:12 pm

thx ljudofi :D
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimeuto lis 26, 2010 11:11 am

nema na ćemu zubo
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 31
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimened pro 19, 2010 12:17 pm

imam zapisan obred iz jedne stare knjige kojim se navodno postaje mag, dosta je dugačak ali ako želite mogu ga napisati ovdje
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 31
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimened pro 19, 2010 12:32 pm

Wayne_Myth je napisao/la:
Jel ima netko tko fakat jos vise se kuzi u magiju i pogotovo da mi objasni ... "evil eye "spell ne kuzim ga bas... to mi je u skripti naj veci stupanj magije inajtezi... rezultira se smrcu ali zelim znati za sta je tocno ne razumijem bas...

'Vražje oko' datira još iz vremena Egipćana i osoba ga nemože steći već se mora roditi sa njime a može prokleti ljude, životinje, pa čak i imovinu. Njegov utjecaj je poznat diljem svijeta pa tako škoti imaju naziv 'droch suil', talijani 'mal occhio', arapi 'ayin harsha' a židovi ga nazivaju 'ayin horehom'.
Možda najpoznatija ličnost koja je posjedovala vražje oko bio je Papa IX. jer ga je pratial nesreća kud god da je krenuo, ali općenito vražje oko posjeduju žene i to one s plavim očima.
Kao zaštitu naši preci su koristili talismane plodnosti koji su bili načinjeni od roga ili školjke a predstavljali su spolne organe, no ukoliko ljudi nisu imali talismane uza sebe posezali su za različitim pokretima ruku kao što je naš poznati 'srednjak' jer predstavlja penis ili znak bikove glave (ispružen mali i kažiprst) koji simbolizira maternicu i jajnike.
Možda najpoznatiji primjer u povijesti kao zaštite su bile nacrtane oči na brodovima.
Ima još podosta teksta ali nadam se da je pomoglo. 8)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimened pro 19, 2010 8:28 pm

"Evil eye" je, kao što @Fear kaže, zapravo staroegipatski simbol. Radi se o Horusovom oku, koje je simbol zaštite, zdravlja i kraljevske moći. Izvorno je simbol predstavljao žensku božiću Wadjet, a kasnije se isto povezivao sa ženskim božanstvima među kojima je najznačajnija Hathor. Oko se zove Horusovim budući da su amuleti obično bili izrađivani u obliku sokola, što je Horusov simbol.
Neki alternativni izvori upućuju na to da je Horusovo oko povezano s vanzemaljskom inteligencijom. Tu teorije idu od toga da je to veliko oko izduženog oblika zapravo vanzemaljski leteći disk, do toga da se tu jednostavno radi o velikom oku kakvo je imalo vanzemaljsko biće viđeno u drevnom Egiptu (a i kasnije).

Jedno pitanje za vas okultiste. Što znači da neka osoba "posjeduje" to oko ili da se rodila s njima? Ima li ga negdje urezanog na koži? O čemu se točno radi?

[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 31
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimened pro 19, 2010 8:50 pm

MoW je napisao/la:
"Evil eye" je, kao što @Fear kaže, zapravo staroegipatski simbol. Radi se o Horusovom oku, koje je simbol zaštite, zdravlja i kraljevske moći. Izvorno je simbol predstavljao žensku božiću Wadjet, a kasnije se isto povezivao sa ženskim božanstvima među kojima je najznačajnija Hathor. Oko se zove Horusovim budući da su amuleti obično bili izrađivani u obliku sokola, što je Horusov simbol.
Neki alternativni izvori upućuju na to da je Horusovo oko povezano s vanzemaljskom inteligencijom. Tu teorije idu od toga da je to veliko oko izduženog oblika zapravo vanzemaljski leteći disk, do toga da se tu jednostavno radi o velikom oku kakvo je imalo vanzemaljsko biće viđeno u drevnom Egiptu (a i kasnije).

Jedno pitanje za vas okultiste. Što znači da neka osoba "posjeduje" to oko ili da se rodila s njima? Ima li ga negdje urezanog na koži? O čemu se točno radi?



To je vrsta prokletstva, znači osoba to ima u sebi a prokletstvo prenosi pogledom, namjerno ili nenamjerno to nije važno.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimened pro 19, 2010 9:08 pm

U redu, ali kako se to prokletstvo dijagnosticira, dakle, kako možeš znati nosiš li baš to konkretno, evil eye prokletstvo, a ne neko drugo? :)
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 31
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimened pro 19, 2010 9:16 pm

mislim da to sam nemožeš saznati, jedino možda ako shvatiš da te često ljudi znaju čudno gledati ili se čudno osjećati nakon što ih pogledaš
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimepon pro 20, 2010 7:53 pm

Dacu moje skromno razmisljanje o temi...Naravno da je izvor SVEGA samo jedan.Svi u sebi imamo taj izvor jer mi smo svi bogovi u punom smislu te rjeci.Ali naravno da smo spustanjem u ovaj svjet materije(koja je samo jako gusta energija) ostali jako udaljeni od bozanstva u nama.Svaki covjek ima mougcnost da bude SVE.Bjeli,crni,mag,guru,buda,isus djavo...Ali i sami izvor djavola i isusa je isti.To je visa svjest iz koje sve izlazi.Tek nakon tog izlaska vise svjesti ili energije dolazimo do pojmova dobro ili lose.Naravno,iz bozje,prve svjesti,koju svi mi imamo ne postoji ni dobro ni lose.I mislim da nikakvim cinima ne mozes nekome uticati na tu prvobitnu svjest ili dusu.

Osnova svakog homosapiensa je svjest.Emocije i misli su tek prozivod toga i dolaze kasnije.Sve je neki vid energije oko nas,samo je razlicita frekvencija te energije.Emocije su nenormalno jake i svaka ima svoju frekvenciju.Postoje frekvencije koje nas jos vise "zaguscuju" te kako biblija figurativno kaze udaljava od boga u nama a postoje one druge koje elimisisu ove prve i vracaju nas stanju blazenstva.Najgusca frekvencija koju mi ljudi mozemo osjetiti je naravno i ona koja nas je najvise udaljila od izvora nas samih.A ta emocija je STRAH.Ako je osoba u toj frekvenciji ona je velika zrtva za sve,jer je mozemo lako manipulisati.Tj kad je dusa nekoga okruzena strahom ona je toliko zarobljena i udaljena od boga.Malo sam citao o Fibonacijevom nizu,broju Fi(ne Pi),zlatnoj sredini i svetoj geometriji.Cjela priroda,atomi,elektroni i sva energija prati sablone te svete geometrije.Osnova je zlatna sredina.Sve su to frekvencije.

Pokazano je da bezuslovna ljubav(koja je jako drugacija od obicne uslovne ljubavi) ima identicnu frekvenciju kao i zlatna sredina.A da strah i mrznja remete tu zlatnu sredinu i udaljavaju osobu od osjecaja blazenstva.Tada je ona podlozna svim mogucim uticajima.Ne samo to,takva osoba nikad nije zadovoljna i jedini joj je izlaz da se hrani istim gustim frekvencijama drugih ljudi.Svaka osoba koja zeli da je najbolja,koja zeli manipulisati,iskoristiti druge,nanjeti im zlo da bi se oni osjecali bolje je ustvari zarobljena sa STRAHOM.Htjela ona to priznati ili ne,nema veze sa tim.Ona se samo vara,zivi u iluziji,a istina je drugacija.

Izvor zla je strah,strah da se voli.JEr koga volis toga se ne strasis.A koga se strasis toga manje vise mrzis,jer mislis da te ugrozava.Svi zli ljudi su puni podsvjesnih strahova u sebi.Glavna osobina straha ja da vara svoju zrtvu(blazenu dusu).Strah brani samog sebe tom varkom.

Po meni "crni" magovi su obicne kukavice,slabici,ljudi koji zive u OGROMNOJ ilzuziju,varaju sebe(svoju blazenu dusu punu ljubavi) tako sto misle da su bolje ako povrjede druge.Ali koliko god su te osobe u iluziji njihove radnje utice na strahove drugih ljudi.Kako je strah tih drugih ljudi velika frekvencija puna energije,ti crni magovi mogu da se hrane time,ali ne SEBE,vec svoje strahove.Sto se vise strasih,ti nastojis to prikriti zlim ponasanjem.Svi zli ljudi u istoriji su obicne kukavice.Svi..Boje se da pokaze ljubav i udaljavaju se od zlatne sredine svog postojanja.Zlatna sredina je konstruktvina i kreira svjet oko sebe.a svaka frekvencija van nje unistava svjet oko sebe.Remeti sklad.Stvara haos.

Zasto crna a zasto bjela? Zasto je crna zla,a bjela dobra?

To cu samo malo natuknuti.Glavna karakteristika ljudi koji su pod ogromnih strahom,svih ljudi,je naravno da ne priznaju taj strah.Ne zato sto ne zele,vec jer nisu ni svjesni strahova u sebi,zbog mnogih ego sranja.A taj strah im oduzima mnostvo zivotne energije,bozanskog potencijala kojeg imaju,zlatne kreativne sredine.Uglavnom,taj strah je sakriven od njih samih,od njihove svjesti.Crni magovi se zovu crnim,jer su njihove mnoge energije koje posjeduju u svojim energijama mracna,nisu nijedne boje.Ni bjele,ni zelene itd...One su mracne jer su skrivene.Crni mag skriva sebe od samog sebe.On je nepoznat samome sebi te je crn,mracan nepoznat.A gdje je taj strah onda sakriven kad je tako tezak da mu se pristupi od strane svjesti?

U podsvjesti.Kada je vani dan i ima svjetlosti mi tada kreiramo svoj zivot,druge ljude i sami svemir.Svjetlost je skup elektromag talasa,energije,koja utice na nase glavne zljezde u mozgu koje kontrolisu sve u tjelu.Od seksa,hrane,pica,misli itd..Sve nase misli su ustvari samo prozivod podsvjesti.Sto je podsvjest i njeni strahovi veci,to samo znaci da ih nismo osvjestili ili bolje reci osvjetlili.
Ko sanja? Sanja podsvjest,to je trenutak kada ti potisnuti nerjeseni strahovi i zelje dolaze da oslobode energiju.Inace bi mozak eksplodirao od te energije.A sanjamo kad je mrak.Epifiza cim nema svjetla, kod svih ljudi to je opbicno od 10 navece do tri ujutro luci melatonin,koji nas opusta i sprema za san.Sprema nas na okrsaj sa nama samima.U mraku sanjamo,u mraku podsvjest izlazi na vidjelo.Podsvjest je zlo,jer nije osvjestena,jer je potisnuta i udaljena od boga ljubavi u nama.Podsvjest je destruktivna jer je udaljena od zlatne sredine prirode.Ona je puna strahova i zlih misli...Ona je nepoznata svjesti,mracna je i nije osvjetljena.

Cak i crni magovi koji govore javno da su zadovoljni svojim zivotnim pozivom su i dalje u lazi,mraku i iluziji.Htjeli to oni ili ne.Oni jos uvjek imaju neosvjestene,potisnute,duboke strahove u svojoj psihi.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimepon pro 20, 2010 8:17 pm

Kad vidite zastrasene ljude,pomozite im.Osvjestite ih njihovih strahova jer ih oni nisu svjesni.To je bjela magija.Bjela boja je polihromatska i ukljucje u sebi sve boje.Svako je u toku zivota i bjeli crni mag.Nego se ljudi boje i same pomisli od tih magija i ne priznaju to.Jer zastraseni ljudi pate,njihova dusa pati.Morate ih vratiti u stanje zlatne sredine,ljubavi.Dajte im svjetlo.

A sto se tice priznatih "crnih"magova njima se smijte.Zajebavajte ih da su kukavice i da su prestraseni od samih sebe.Ubijajte ih u pojam ne bi li na kraju njihov zastraseni ego pukao sam od sebe i vratio se zlatnoj sredini.Oni su u najvecem strahu.Njih je strah toliko obuzeo da oni od razlike obicnih ,prestrasenih ljudi,uzivaju u njemu.Naravno varaju se,ne uzivaju oni nego strah u njima.On se hrani dusama tih zlih,crnih magova.Crni magovi su otisli u kurac,oni su toliko daleko od ravnoteze i zlatne sredine ljubavi.Oni su u to,ikoj iluziji da to nije normalno.Ne treba se bojati njih jer onda i vi ulazite u frekvencije neravnoteze i dajete im energiju.Smijte im se,jer smjeh je jako blizu frekvencije zlatne sredine.A ako vam se javi strah u vama smijte se i njemu.Osvjetlite sve svoje strahove i vratite se zlatnoj sredini.

Crne magove cete "unistiti"( ne njih,vec njihov strah i mrznju) tako sto cete im se smijati,uzivati u njima i voliti ih.Smijte se na njihove pokusaje da vas udalje od zlatne sredine,svjetla i istine.Samo im govorite da se boje,da su mali i jadni.Tada njihov zli ,sebicni i prestraseni ego puca.Tada se njihova skrivena podsvjest budi i dolazi do svjetla svjesti.Tada se njihov strah muci i ima problema jer je dosao do svjetla i istine-SVJESTI i nemocan je.Jer svjest je izvor svega,ona je bozanstvo.Nemojte misliti da niste svakodnevno okruzeni crnom magijom.Mi smo svi pod njenim uticajem cim imamo strahove u sebi.Vasi roditelji,vasi najdrazi su sigurno prestraseni i samim tim van balansa i istine.Budite bjeli mag svaki dan i sirite svjetlo i istinu svuda.To je jedino istinito zivotno znanje.Ne vjerujte sebi,jer ako budete previse vjerovali sebi zavrsicete ko crni magovi.Ne vjerujte ni meni,nego jedino ISTNI.Svjetlu i ljubavi.Prihvatanju i toleranciji.Zlatnoj sredini.NEka ona bude vrh piramide vasih radnji.Vi ste istina i vi ste vjecni.Jedino se strah radja i umire...JEr on se makne od zlatne sredine i kad tad se mora vratiti njoj,istini.Jedini posao koji trebamo raditi na Zemlji je vracanje zlatnoj sredini i ljubavi.Malim frekvencijama energije,blazenosti....

Niste svjesni koliko bih volio da uzivo provedem par sati sa svim mogucim crnim magovima i da ih ubijem u pojam.I svaki bi pao,podvio rep i pobjegao gdje-------- U MRAK,U STRAH,gdje je jedino i mocan,dok ne dodje svjetlo da pretvori taj mrak u STA?----U svjetlo naravno...

Svi crni magovi ubijte svoje strahove i vratite se izvoru.Vi mislite da koristite neki visi izvor,a ustvari ste daleko od njega.Miljama...Vi zivite u iluziji,mraku i lazi.Htjeli vi to priznati sebi ili ne...Uzivajte dok mozte,dok vas ne OSVJETLIMO... sunceko sunceko sunceko sunceko
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimesri pro 22, 2010 1:08 am

U potpunosti se slažem s tvojim postovima good

dosta sam svakakvih ljudi upoznala koji se bave magijom. Oni koji se nazivaju "crnim " magovima su u biti derišta i sve navedeno u gornjim postovima. Oni ne znaju što je to magija, znaju uništavati jer se tako brzo vide rezultati. Brzi rezultati ne znače i dobri i poželjni rezultati.
Oni koji su stariji već u tome nikad neće uzeti taj naziv... ja osobno sam razgovarala s jednim koji mi je pričao o tome kako se klanja kaosu... u toj priči on se nije nazvao ni magom, ni wiccanom nego mojim bratom poganikom.
Kaos je samo još jedan naziv za mračnu magiju.. samo zato jer se lakše igrati s njim nego poštovati mir i red vlastitog postojanja.

Tako da upozorim na još jedan naziv koji koriste :) i oni u biti nisu toliko crni kao što nam je filmska industrija urezala njihovu sliku u moždanu koru kao neke mračnjake/mučitelje itd... već su to iznimno duševno nestabilne osobe.. koje se igraju i nije ih briga što će iz toga ispasti.. čak ni pod cjenu da si sprže ruku strujom ili bace niz provaliju (doslovno) kako bi nešto sebi dokazali da imaju i čuju tajne koje se skrivaju ispod površine "pakla"
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 31
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimesri pro 22, 2010 7:14 pm

poznavao sam jednog momka kojemu je vrhunac bavljenja 'crnom magijom' bilo klanje crne mačke...tuga je to na što su ljudi spremni samo kako bi širili neki strah a zapravo su kako kaže Gea veoma duševno nestabilne osobe kojima treba neko samoostvarenje a to najčešće ispada ovako jadnoi tragično po životinje a i nerijetko ljude
[Vrh] Go down
dobrila
Prašina



Male
Leo Horse
Broj postova : 2
Age : 33
Registration date : 11.07.2011

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimepon srp 11, 2011 11:48 pm

POZDRAV SVIMA..

JA SAM NA FORUMU PRVI PUT, TAKO DA NE ZNAM KAKO NI FUNKICONIŠE..

PIŠEM JER IMAM PROBLEM KOJI NE ZNAM KAKO BIH VIŠE RIJEŠILA.

NAIME MOJ OTAC JE OKORJELI ALKOHOLIČAR KOJI JE POPRILIČNO UNIŠTIO SVOJ ŽIVOT, AL MOŽDA I VIŠE ŽIVOT MOJE MAJKE.. KAKO SU SVI ONI NORMALNI POSTUPCI DA SE NEKOG NAGOVORI DA OSTAVI ALKOHOL PROPALI, NE OSTAJE MI BAŠ PUNO IZBORA.. ZANIMA ME DA LI IKO OD OVDJE PRISUTNIH ZNA DA LI POSTOJI OSOBA KOJA BI MOGLA UTICATI NA ALKOHOLIČARA POMOĆU MAGIJE ILI NEČEG TAKVOG? ŽIVIM U RS, BIH, PA AKO STE IZ TOG DIJELA BALKANA, MOLIM, ALI MOLIM, DA MI ODGOVORITE...

[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimeuto srp 12, 2011 10:06 am

dobrila, prvo pozdrav, dobro došla...
drugo, molim te piši malim slovima...

e sad o problemu: to će ti reći ovi što se bave magijom. ja ti mogu samo moje mišljenje napisati...
dakle:

nikakva magija tu niti priča s tim čovjekom neće pomoći dok on sam ne shvati u kolikom je problemu.
najprije treba skužiti kako je počelo piće... jel zbog rata, neke osobe nečeg trećeg ili jednostavno iz fore pa onda preraslo u ovisnost.
znam u kakvoj si situaciji jer mi jedan prijatelj ima sličan problem.

e sad ne znam kako stvari rade u RS, al ako on stvarno radi probleme, npr tuče il tako nešto slično, bolje bi bilo da makar ti i ako imaš brata il sestru negdje lagano odete. u babe, đeda il jednostavno ako ideš na faks, jednostavno se udalji od problema. jer on je tvog ćaća, sumljam da ga baš želiš i možeš(pošto si žensko) ozljediti idući put kad zagusti.

npr. ja sam istukao oca tog prijatelja kad je doma došao pijan i tukao njega i majku, i on nije pio mjesec dana, al jbg opet čovjek počeo. ne kažem niti potičem da netko drugi to isto radi!!!

od takvog problema se najbolje udaljiti ako se može. a o pitanju će ti više reći ljudi koji se bave magijom...

pozz...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimeuto srp 12, 2011 12:33 pm

Dobrodosla Dobrila...nadam se da tvoj zivot ipak nije ozbiljno narusen citavom situacijom. Koliko znam nema magije za rjesenje problema tvog oca. Mozda netko ipak zna za neku metodu pa se javi...

U pravilu iz nicega nema lakog izlaza. Tvoja majka je birala ostajati s tvojim ocem ponovno i ponovno iako je situacija takva kakva je. Mogla je odabrati i otici. Ako ne radi sebe onda radi djece. Ali to je nenormalno tesko i kompleksno da bi se moglo tek tako banalizirat iako zapravo jeste prilicno banalno. Naravno za svih osim za one koji su u toj situaciji.

Problem o kojem pises zapravo nije tvoj. To je stanje tvog oca i prvenstveno njegov problem. Nakon toga je problem tvoje majke koja bi se trebala brinuti za tebe, a ne ti za nju. Ali kada je vec tako kako jeste onda rjesnje treba traziti na nacin da se zastite od oca. To bi bilo odlaskom od njega. Druge metode nema. Cak i da ga mozete pretuci (ko sto je Biga spomenuo) to ne rjesava problem. Bar ne dugorocno.

Nadam se da ce se stvari pomaknuti na bolje.
[Vrh] Go down
dobrila
Prašina



Male
Leo Horse
Broj postova : 2
Age : 33
Registration date : 11.07.2011

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimeuto srp 12, 2011 2:24 pm


Hvala vam na odgovorima..

Srećni ste ako niste doživjeli da članovi vaše porodice žive samo zbog "običaja", kad za najveće praznike, jedva provedete sat-dva za doručkom i ručkom, kad jedni drugima ne čestitate ni rođendan, da sanjate svog oca krvavog i mrtvog za volanom, zbog decilitra više..
kad vam majka ako ne ujutru, onda uveče redovno pije bensedine.

Nisam ja BUSH, pa da nasiljem pokupavam napraviti mir, ali kad nikakav normalan razgovor ne može promijeniti volju mog oca, pokušala sam i sa ovim (možda bi neka travka, gatka smučila mu alkohol).. Očigledno bezuspješno!

Svejedno, hvala..
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimeuto srp 12, 2011 2:31 pm

A navodno ima taj neki lijek od kojeg ti bude zlo od alkohola ali se treba informirati kod doktora. Alkoholizam je opaka bolest i ako on ne zeli ozdravit tesko ga se moze natjerat da nesto poduzme.
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimeuto srp 12, 2011 4:50 pm

Tačno je, Apha. Postoji ta metoda gde ti ubrizgaju taj lek i ti ako popiješ kap alkohola umireš. Dobrodošla Dobrila, ne znam da li postoji magija, ali jedino ako ga zajedno sa majkom napustuš verovatno će se tada trgnuti i razmisliti o svemu.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimesub srp 16, 2011 1:06 am

Dobro došla, Dobrila.
Većina alkoholičara nastavlja piti kada ih zbog toga napusti obitelj. Čak i kada su zdravstveno ugroženi ne prestaju. Ne znam možeš li utjecati na svojeg oca, ali probaj razgovarati s majkom i pokušati je odmaknuti od njega.
Takve ljude jednostavno treba pustiti. Možda samo radiš kontraefekt nagovarajući ga da prestane. Jedino što možeš učiniti je prestati emocionalno zamarati se njime. Znam da je to teško, ali svatko je odgovoran za svoju sudbinu. Ako netko svjesno drugima nameće brige i probleme, takvi ljudi nisu spremni primiti tuđu pomoć. Pokušaj gledati stvar na taj način. Tvoje noćne more su uzaludne. Ljubav je bezuvjetna, i ti vjerojatno bezuvjetno voliš svoga oca. Ali on tebe ne. On ne voli nikoga. Nije sposoban za to. Ne voli niti sebe. Zaslužuje li, zapravo, nebitno jel zaslužuje, ima li ikakve koristi od tvojih briga?

Ono što možeš učiniti, bez imalo šale, ako redovito pijan vozi - "ukradi" mu auto. Prijavljuj ga na policiju. Štogod. Osim što može slupati sebe, može ubiti neku sasvim nevinu osobu.

Ako ikada naiđeš na kakvu biljku ili preparat koji uistinu može zgaditi alkohol, proširi to posvuda. Vrati se reći i ovdje na forum ;) Samo što se bojim da bi alkoholičari našli neki još lošiji porok kao zamjenu...
[Vrh] Go down
srki2000
Stanica
srki2000


Male
Cancer Pig
Broj postova : 19
Age : 28
Location : BiH
Registration date : 31.07.2011

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimepon kol 01, 2011 12:59 pm

Ovo crna magija a vi se raspravljate o fontu!
Ljudi,ljudi! roll
A brate što ne guglaš,već nama dosađuješ,pitaj babu ili nekog!
[Vrh] Go down
srki2000
Stanica
srki2000


Male
Cancer Pig
Broj postova : 19
Age : 28
Location : BiH
Registration date : 31.07.2011

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimepon kol 01, 2011 1:03 pm

dobrila je napisao/la:
POZDRAV SVIMA..

JA SAM NA FORUMU PRVI PUT, TAKO DA NE ZNAM KAKO NI FUNKICONIŠE..

PIŠEM JER IMAM PROBLEM KOJI NE ZNAM KAKO BIH VIŠE RIJEŠILA.

NAIME MOJ OTAC JE OKORJELI ALKOHOLIČAR KOJI JE POPRILIČNO UNIŠTIO SVOJ ŽIVOT, AL MOŽDA I VIŠE ŽIVOT MOJE MAJKE.. KAKO SU SVI ONI NORMALNI POSTUPCI DA SE NEKOG NAGOVORI DA OSTAVI ALKOHOL PROPALI, NE OSTAJE MI BAŠ PUNO IZBORA.. ZANIMA ME DA LI IKO OD OVDJE PRISUTNIH ZNA DA LI POSTOJI OSOBA KOJA BI MOGLA UTICATI NA ALKOHOLIČARA POMOĆU MAGIJE ILI NEČEG TAKVOG? ŽIVIM U RS, BIH, PA AKO STE IZ TOG DIJELA BALKANA, MOLIM, ALI MOLIM, DA MI ODGOVORITE...


Welcome komšija!
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitimened kol 07, 2011 3:11 am

Nije reč o fontu već o vikanju ili pristojnom govoru (što tvoj u gornjem postu baš i nije). OK je da pita, ako nemaš ideje, Google-anje baš i nije neki "eureka" savet i nije lepo ućutkavati bilo koga!!!!!

Dakle, vezano za Dobrilin problem:
Imaš medicinske ustanove za smeštanje pacijenata koji boluju od bolesti zavisnosti
Manastire istog tipa
Lekove, psihologe i psihijatre
Policiju
Socijalnu službu
Ali, poenta je u tome da sve to utiče na posledicu, a ne bavi se ni pronalaženjem a kamoli uklanjanjem uzroka...
Dakle, bitno je Zašto on pije? (tu bi ti možda magija mogla pomoći, neki od metoda uvida, npr. Tarot ili Geomantija ili nešto slično, što pri pitanju daje opis cele situacije)...
To je (po meni) jedino što može dovesti do razrešenja problema.
Tu će dodatni problem biti što verovatno ni on (svesno) ne zna razlog, niti ima snage da ga seni prizna...
Ne zavidim ti nimalo, ali na žalost znam kako ti je...
Ne bih da budem pesimista, ali teško će to ići...
Gledaj da u svakom slučaju zaštitiš sebe (fizički, psihički, emotivno), jer, ma koliko to bilo teško, shvati da je to sudbina tvojih roditelja a ne tvoja, a najgore što može da ti se desi jeste da upadneš u njihove karmičke obrasce... onda si stvarno u problemu... *
[Vrh] Go down
Sponsored content





Crna magija - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Crna magija
[Vrh] 
Stranica 9 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Crna magija
» Crna rupa
» Crna strana Olimpijskih igara
» Magija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: