Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Crna magija

Go down 
+54
Akasha
the last remnant
Demon2
Foto
lela
Kahali
Athena
orca
medonja
srki2000
Sin_Nanna
dobrila
primitive101
MoW
Fear
Wayne_Myth
whitelady
Chakotay
INFERNUS
Star
BIGFOOT
Lithium
biga
kirin the wannabe
Armin od Irima
OLugo
hromi
dr.chaos0
delaylah
Black_Pearl
Alpha
zvezda
Aurora Borealis
Hexenkind
Legionar
Comi
Berny_Sinara
snow queen
Blizzard
Gea
malenaivi
silver
Casper
comewithme1717
Cico
ThE_IMMORTAL
fastforward
Svjetloisjena
Groinx
KiChO666
None
gloria_g
razzor123
Flamezar
58 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
KiChO666
Stanica
KiChO666


Male
Aquarius Goat
Broj postova : 17
Age : 32
Registration date : 20.04.2008

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 5:42 pm

Flamezar je napisao/la:
ALI MENI NEIDE TA TELEKINEZA

Opet se deres, hehe lol
A i telekineza ti nece radit kad ti nevjerujes u nju.
Za telekinezu trebas imat velko samopouzdanje :)
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 7:09 pm

ZATO SE SVI DERITE, POVEĆAT ĆE VAM SE SAMOPOUZDANJE, POSTAT ĆETE TIRANI!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 8:42 pm

Čujte, ako ne prestanete pisati velikim slovima, počet ću se prijetiti face
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 8:57 pm

OK, NEĆEMO VIŠE!
:D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 9:16 pm

Odsad, tko piše velikim slovima bez dobrog razloga, mlati
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 10:42 pm

da da
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 10:50 pm

tirani sta to znaci
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 10:52 pm

napisi "tiranin" u wikipediju...ccc
[Vrh] Go down
fastforward
Riba
fastforward


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 119
Age : 38
Location : Rijeka
Registration date : 14.06.2008

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimepon lip 16, 2008 1:24 am

lol... svijetlo tak treba reci im ko ovdje nosi muda :D haha

People, crnu magiju izbjegavajte u velikom luku. Kao prvo nije svatko stvoren da se time bavi. Drugo kao sto i ime kaze, dobrota nema veze sa time. Znaci ako si dobra osoba ili odustani ili se pripremi postat ne bas najbolja.
Dalje. Od crne magije mozes imat jako trajne poslijedice, vezane na psihickoj bazi. Kako se to desava, neam pojma al znam da nije za svakog te dali puno ili malo malo ode uklinac na psihu.
Trece ako je i crna magija validirana aka. postojeca zasto sijat zlo, odi na druge magije jer ako i crna postoji onda postoje i druge. Takodjer u 90% slucajeva stagod da napravis vrati se nazad. Ljudi znaju imat teske paranoje, grozne snove jer kao prvo sjedis u pentagramu, molis razlicito bolesne molitve, imas bolesne rituale kojih se moras pridrzavat, stujes crno imas svog demona s kojim pokusavas stupit u kontakt. Bit velika je stupit u kontakt sa svojim demonom.

Onog cega sam se sjetio a da mi je receno od strane em ljudi koji se time bave em od onoga sto je meni moj teacher rekao dal to bilo istinito ili ne je da demoni nisu vrlo miroljubljiva bica kao prvo. Kao drugo njih je lagano pozvat al tesko vratit na svoje mjesto. Moras imat koliko se sjecam vrlo cistu viziju nekog dreka da bi to vratio cudo back. Moras znat i poznavat istog da bi to uspio. Dal ja sad serem ili ne neam pojma al to su stvari kojih se ja sjecam kroz maglu.

Malo razmislite o podcrtanoj recenici. Nije za salu u bilo kojem smislu. Stavimo na stranu cinjenicu dali je to istinito ili ne. Sta ako ga zapravo i pozoves i nekim cudom uspijes. Hebo si hebenog jeza ako ga ne vratis nazad. Koliko se sjecam ko da duha zlog dobijes u prostoru. tipa kao sto ljudi govore kad ih duhovi napadaju, gusi, trese, vristi i te fore.

Istinito ili ne ovo je ono sto ja znam o svemu tome.
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimepet lis 24, 2008 10:00 pm

u zadnje vrijeme pronalazimo cudne stvari po kuci koje nisu nase suspect
u zdjelici gdje mama drzi konce pronasli smo providnu vrecicu u kojem se nalaze veliko zensko i malo musko dugme, i probodena je, vidi se, iglom koja je odsjecena sa obje strane - znaci nema ni vrha ni usice. ne znamo sta to treba predstavljati, ali znamo da to ne pripada nama.
zivimo zajedno u kuci s babom i djedom koji nisu u dobrim odnosima sa mamom, posebno djed pravi probleme. on je alkoholicar i agresivan je kad je pijan, i znamo 100% da ide hodzama jer nam je baba to jedne prilike priznala. pod svaku cijenu djed zeli rastaviti mamu i tatu. oduvijek je mami pravio probleme (inace mama i tata su u braku vec 18 godina). posto su nekada bili i radili u Njemackoj bilo je podnosljivo, vidjali smo se jednom ili dva puta godisnje. sad kada su otisli u penziju vratili su se ovamo i od tad su poceli problemi.

osim toga po coskovima i iza vazni za cvijece smo pronalazili sol (prah) i to bas na mjestima gdje mama cesto prolazi. prije par dana smo pronasli i komadic soli velicine graska zakacen u zavjesi, a mama je tu zavjesu prije toga oprala i nije bilo nista, znaci da je skorog datuma. posto smo malo renovirali po kuci ponovo je prala tu zavjesu pa je to ispalo iz nje.

prije 2 godine mama je slucajno otkrila da ima vrlo visok krvni pritisak/tlak. svi moguci nalazi su ok, a ona nije nikako dobro. mora piti lijekove za tlak i smirenje. uz to cesto ne moze nocu spavati i znoji se, te ima tegobu u prsima. ima li to sada kakve veze sa ovim gore?
i sto mislite o svemu ovome? i sta da radimo?
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimesub lis 25, 2008 12:01 am

ThE_EMORTAL je napisao/la:
u zadnje vrijeme pronalazimo cudne stvari po kuci koje nisu nase suspect
u zdjelici gdje mama drzi konce pronasli smo providnu vrecicu u kojem se nalaze veliko zensko i malo musko dugme, i probodena je, vidi se, iglom koja je odsjecena sa obje strane - znaci nema ni vrha ni usice. ne znamo sta to treba predstavljati, ali znamo da to ne pripada nama.
zivimo zajedno u kuci s babom i djedom koji nisu u dobrim odnosima sa mamom, posebno djed pravi probleme. on je alkoholicar i agresivan je kad je pijan, i znamo 100% da ide hodzama jer nam je baba to jedne prilike priznala. pod svaku cijenu djed zeli rastaviti mamu i tatu. oduvijek je mami pravio probleme (inace mama i tata su u braku vec 18 godina). posto su nekada bili i radili u Njemackoj bilo je podnosljivo, vidjali smo se jednom ili dva puta godisnje. sad kada su otisli u penziju vratili su se ovamo i od tad su poceli problemi.

osim toga po coskovima i iza vazni za cvijece smo pronalazili sol (prah) i to bas na mjestima gdje mama cesto prolazi. prije par dana smo pronasli i komadic soli velicine graska zakacen u zavjesi, a mama je tu zavjesu prije toga oprala i nije bilo nista, znaci da je skorog datuma. posto smo malo renovirali po kuci ponovo je prala tu zavjesu pa je to ispalo iz nje.

prije 2 godine mama je slucajno otkrila da ima vrlo visok krvni pritisak/tlak. svi moguci nalazi su ok, a ona nije nikako dobro. mora piti lijekove za tlak i smirenje. uz to cesto ne moze nocu spavati i znoji se, te ima tegobu u prsima. ima li to sada kakve veze sa ovim gore?
i sto mislite o svemu ovome? i sta da radimo?

prijatelju sto da ti kazem, mislim da se na ovim prostorima mnogo ljudi susrelo s crnom magijom, cak nekad pomislim da je i meni nesto napravljeno, covjek nekad sumnja na sve... al to sto ti nalazis po kuci nije nimalo normalno, barem po meni... a to sto se tice hodža, moras naci dobrog hodžu da bi ti rekao stvarno u cemu je problem... jer masa njih ti danas koristi ljudsku naivnost i samo im uzimaju pare bezveze... cak sam cuo da ono covjek si stvori tako psihu da mu je napravljeno i ode hodži, a npr nije mu nista... I onda ti hodža napravi, pa te lijeci, samo da ti dize lovu... ne mos danas vjerovat nikome... no
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimesub lis 25, 2008 12:44 am

ThE_EMORTAL je napisao/la:
u zadnje vrijeme pronalazimo cudne stvari po kuci koje nisu nase suspect
u zdjelici gdje mama drzi konce pronasli smo providnu vrecicu u kojem se nalaze veliko zensko i malo musko dugme, i probodena je, vidi se, iglom koja je odsjecena sa obje strane - znaci nema ni vrha ni usice. ne znamo sta to treba predstavljati, ali znamo da to ne pripada nama.
zivimo zajedno u kuci s babom i djedom koji nisu u dobrim odnosima sa mamom, posebno djed pravi probleme. on je alkoholicar i agresivan je kad je pijan, i znamo 100% da ide hodzama jer nam je baba to jedne prilike priznala. pod svaku cijenu djed zeli rastaviti mamu i tatu. oduvijek je mami pravio probleme (inace mama i tata su u braku vec 18 godina). posto su nekada bili i radili u Njemackoj bilo je podnosljivo, vidjali smo se jednom ili dva puta godisnje. sad kada su otisli u penziju vratili su se ovamo i od tad su poceli problemi.

osim toga po coskovima i iza vazni za cvijece smo pronalazili sol (prah) i to bas na mjestima gdje mama cesto prolazi. prije par dana smo pronasli i komadic soli velicine graska zakacen u zavjesi, a mama je tu zavjesu prije toga oprala i nije bilo nista, znaci da je skorog datuma. posto smo malo renovirali po kuci ponovo je prala tu zavjesu pa je to ispalo iz nje.

prije 2 godine mama je slucajno otkrila da ima vrlo visok krvni pritisak/tlak. svi moguci nalazi su ok, a ona nije nikako dobro. mora piti lijekove za tlak i smirenje. uz to cesto ne moze nocu spavati i znoji se, te ima tegobu u prsima. ima li to sada kakve veze sa ovim gore?
i sto mislite o svemu ovome? i sta da radimo?

Možete napraviti samo jedno - hitno se odseliti od djeda i bake. Bila to crna magija ili ne, ovakva zatrovana atmosfera jako loše djeluje na ljude :(
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimened lis 26, 2008 9:53 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Možete napraviti samo jedno - hitno se odseliti od djeda i bake. Bila to crna magija ili ne, ovakva zatrovana atmosfera jako loše djeluje na ljude :(

sve mi to znamo; i rado bi, ali finansijska situacija to nikako ne dozvoljava.

zna li tko svrhu ovih stvari gore, na sto koji od njih djeluje?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimened lis 26, 2008 9:58 pm

ThE_EMORTAL je napisao/la:
sve mi to znamo. i rado bi, ali finansijska situacija to nikako ne dozvoljava.

zna li tko svrhu ovih stvari gore, na sto koji od njih djeluje?

Svrha je zastrašivanje. Nikakva magija ti ne može naštetiti dok se ne bojiš. Ali kad se čovjek uplaši, zapravo mu oslabi imunitet prema štetnim utjecajima i tuđim zlim namjerama. Prah i zrna soli sami po sebi ne bi trebali imati štetan utjecaj. Namjera je ta koja šteti, a ona se moćže pojačati određenim obredima. Trebali biste svakako razjasniti situaciju s to dvoje zlonamjernih ljudi jer ćete teško dalje, išli oni hodžama ili ne no
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimepon lis 27, 2008 1:43 pm

Veci utisak imaju loše misli i mržnja nego te "stvarcice". Treba imat samo jaku volju i borit se protiv toga. Razmišljat pozitivno, cinit dobro, ne pokazivati mržnju i ljubomoru i sve ce bit ok. Misli su najjace oružje. Ako nastave nek sjednu i popricaju s njima jer ce tako prije sebi naudit nego tvojim roditeljima.
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam
comewithme1717


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 87
Age : 34
Location : 9 krug pakla
Registration date : 24.09.2007

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimeuto sij 06, 2009 7:14 pm

iz nekog vlastitog iskustva znam da se protiv crne magije i uroka može samo jednim putem

naime nekoliko puta su se i meni dogadjale loše stvari i često sam bio na prekretnici i nisam znao kamo dalje od tolike nesreće

jednom tako kad sam se našao sam u ničijoj zemlji bez ičega odsječen od svijeta samo sam sam sebi rekao da idem dalje da ja to mogu da me neće ništa zaustaviti

iako sam vjernik ne idem u crkvu jer smatrama da čovjek ne mora ići u crkvu da bude uz Njega

u tim trenutcima kada sam najvjeroajtnije bio proklet samo sam pogledao gore i rekao: Budi uz mene

Njemu se obraćamo kad je najteže a nme redovito jer to je bit vjere

nije sad da ja tu držim neku propovijed ali želim reći da se protiv zla možeš oduprijeti molitvom i tako da svome djedu tvoja mati ili ti jednom iz čista mira kažete: Molim se za tebe

i uistinu pra puta se pomoli

možda bude bolje

isto tako se odhrvajte tom zlu samo idite dalje, jer ništa nije jače od čovjeka i njegova uvjerenja.. upamti to
[Vrh] Go down
Casper
Dinosaur
Casper


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 305
Age : 46
Location : Croatia
Registration date : 10.02.2009

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimeuto vel 10, 2009 2:00 pm

Flamezar je napisao/la:
jel zna ko koristit crnu magiju .
Kako? confused
ne znam, crna magija je jedna vrsta satanističkog obreda.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimesri vel 11, 2009 1:00 am

Casper je napisao/la:
Flamezar je napisao/la:
jel zna ko koristit crnu magiju .
Kako? confused
ne znam, crna magija je jedna vrsta satanističkog obreda.

a kako to znaš?
[Vrh] Go down
Casper
Dinosaur
Casper


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 305
Age : 46
Location : Croatia
Registration date : 10.02.2009

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimesri vel 11, 2009 1:34 am

silver je napisao/la:
Casper je napisao/la:
Flamezar je napisao/la:
jel zna ko koristit crnu magiju .
Kako? confused
ne znam, crna magija je jedna vrsta satanističkog obreda.

a kako to znaš?
Iz nje se nemože ništa normalno napraviti zato se i zove crna magija.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimesri vel 11, 2009 9:27 am

a bijela magija?
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimesri vel 11, 2009 1:48 pm

...je suprotna od crne lolcina
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimesri vel 11, 2009 6:39 pm

pa ne, nego mislim da se ništa normalno ne može iz nikakve magije napravit. niti ikakvo, al dobro sad.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimesri vel 11, 2009 6:52 pm

Pa da se podsjetimo nekakve približne definicije magije - to bi bio skup postupaka kojima praktikant nastoji utjecati na svijet oko sebe. Ako ima dobre namjere onda se radi o bijeloj magiji, ako loše, crnoj.

Kao što sam negdje gore napisala, budući da ljudi najčešće ne znaju s čim imaju posla u ovakvim postupcima, bilo crnim ili bijelim, trebalo bi se od toga držati podalje ili čak jako daleko. pop
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimesri vel 11, 2009 11:34 pm

nadnaravnih postupaka, koji nisu objasnjivi nikakvim prirodnim objasnjenjima vec se pripisuju nekim misterioznim silama.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitimečet vel 12, 2009 10:50 am

Postupci nisu nadnaravni, eventualno posljedice postupaka. Postupci su u biti često krajnje nelogični. Čini mi se da neki ljudi postupcima koje smatraju magijskima usmjeravaju moć svoga uma i zato dolazi do eventualnih posljedica tih postupaka.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Crna magija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Crna magija
[Vrh] 
Stranica 2 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Crna magija
» Crna rupa
» Crna strana Olimpijskih igara
» Magija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: