Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što znaci biti vjernik?

Go down 
+11
Saroman
marko suzic
burnme
Merkurica
Alpha
Blizzard
Svjetloisjena
Tutankhamon
meli
snark
vladimir
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:41 pm

Jesam li ja reko nekom da se suzdržava,nerazumijem,napad bez razmišljanja,cilj:svađa.neću da trošim tipkovnicu,nešto konkretno da raspravljamo može.trebalo bi bit zabavno ovo.
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:42 pm

Freya je napisao/la:
Saroman je napisao/la:
Freya je napisao/la:
Nemam ja ništa protiv tebe, nego što ne toleriraš nikoga.
A tko je meni dao život i svima nama, ostaje nepoznanica, kako nama tako i tebi, pa molim lijepo suzdrži se od prodikovanja tko je meni što DAO, a tko nije. Komentiraj sebe i svoja iskustva prije nego počneš ribati po drugima. Rasprava je jedno, a ovo što ti radiš posve drugo.
Osim toga, ti kažeš potrebno je vjerovat-tebi je, pa vjeruj-tko ti brani???
Al ostavi one koji to ne žele na miru, svi mi imamo pravo na izbor.


zašto bi se suzdržavao pa ovo je forum imam pravo na mišljenje,nenamećem ništa na silu,samo pričamo,a ti prema meni imaš samo agresiju ništa više.

Agresiju??? Bože sačuvaj, samo se ne slažem s tobom i ne želim ti povlađivati samo zato da se ti ne bi osjetio "napadnuto". Osim toga, pročitaj malo i svoje postove, pa budi i malo samo kritičan. Kritiziraš od forumaša, preko postova u kojima bi kažnjavao malu djecu itd. Ma molim te...

Ma daj molim te,ovo nie provociranje,izvuci čitavu rečenicu što sam napisao pa onda se javi,samo provociraš.Kakvu malu djecu,koliko se sjećam bio je smiješak na kraju,malo humora ciničnog kao odgovor na drugi pomalo smiješan tekst.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:43 pm

Saroman je napisao/la:
Freya je napisao/la:
Saroman je napisao/la:
Freya je napisao/la:
Nemam ja ništa protiv tebe, nego što ne toleriraš nikoga.
A tko je meni dao život i svima nama, ostaje nepoznanica, kako nama tako i tebi, pa molim lijepo suzdrži se od prodikovanja tko je meni što DAO, a tko nije. Komentiraj sebe i svoja iskustva prije nego počneš ribati po drugima. Rasprava je jedno, a ovo što ti radiš posve drugo.
Osim toga, ti kažeš potrebno je vjerovat-tebi je, pa vjeruj-tko ti brani???
Al ostavi one koji to ne žele na miru, svi mi imamo pravo na izbor.


zašto bi se suzdržavao pa ovo je forum imam pravo na mišljenje,nenamećem ništa na silu,samo pričamo,a ti prema meni imaš samo agresiju ništa više.

Agresiju??? Bože sačuvaj, samo se ne slažem s tobom i ne želim ti povlađivati samo zato da se ti ne bi osjetio "napadnuto". Osim toga, pročitaj malo i svoje postove, pa budi i malo samo kritičan. Kritiziraš od forumaša, preko postova u kojima bi kažnjavao malu djecu itd. Ma molim te...

Ma daj molim te,ovo nie provociranje,izvuci čitavu rečenicu što sam napisao pa onda se javi,samo provociraš.Kakvu malu djecu,koliko se sjećam bio je smiješak na kraju,malo humora ciničnog kao odgovor na drugi pomalo smiješan tekst.

Aha, sad je stvar humora, nisam vidjela da su to tako i drugi shvatili...
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:46 pm

Neznam šta bi smješak drugo mogao značiti.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:47 pm

Saroman je napisao/la:

Ako si ti svog tijela gospodar onda živi vječno ako možeš,nemoj se nikad razboliti kad si vlasnik,snagom volje uradi sve šta pomisliš kad si vlasnik!!
Drage volje ali ne mogu, tijelo nije predvideno za besmrtnost, tako da bilo sto uradio (medicinski ili vjerski) tjelo mora umrjeti. Tjelo je samo kontenjer u kojem je zarobljen duh. Ako cemo iskreno, ja osobno ne bih zeli zivjeti vjecno.

Saroman je napisao/la:

Da ljudi su po prirodi znatiželjni,ali znatiželja je ubila mačku,radi znatiželje smo stvorili atomsku i upotrijebili je samo da vidimo šta će bit,strašna stvar ta znatiželja.Uništavamo sve oko sebe i sami sebe na sve moguće načine radi znatiželje.
E vidis, u jednu ruku tocno, ali ta ista atomska nam daje jeftiniju struju, mozemo u svemir idt. Stvar je u tome da u danasnje vrijeme se sva otkrica stavljaju prvo u vojne svrfe a potom u civilne.

Saroman je napisao/la:

Pitam se šta je bolje živjet u pećini i nenauditi nikome niti da vam iko naudi ili ovako.
E vidis, to isto pitanje se i ja pitam i negdje je bilo na nekoj temi rasprave oko toga.

Saroman je napisao/la:

Nema ti šta žao bit,nisi me ti napao.
Ipak mi je zao sto se kao clan foruma osjecas tako.
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:50 pm

znam da nemožeš to mi je i bio cilj da dokazem da nisi svog tijela vlasnik,neodlučuješ ni o čemu,nisi se pitao kad se odlučivano kakve ćeš boje oči imat kosu na glavi itd. itd.
šta imamo od te jeftinije struje kad umiremo.zašta će nam ?da sporije umiremo.
I nemoj me žalit :)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:51 pm

Saroman je napisao/la:
Neznam šta bi smješak drugo mogao značiti.

Pošto nikako ne bismo željeli da se osjećaš napadnuto, ja ti od sada na dalje neću više pisati niti komentirati tvoje postove, ali to isto tražim i od tebe. Ne provociraj me, ne podbadaj i pusti me da živim, i neću te ni pogledat. Ok?
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:53 pm

Freya je napisao/la:
Saroman je napisao/la:
Neznam šta bi smješak drugo mogao značiti.

Pošto nikako ne bismo željeli da se osjećaš napadnuto, ja ti od sada na dalje neću više pisati niti komentirati tvoje postove, ali to isto tražim i od tebe. Ne provociraj me, ne podbadaj i pusti me da živim, i neću te ni pogledat. Ok?

opet ti tražiš svadju,šta ti je,kad sam tebi nešto radio.sve agresivno je od tebe prema meni,ja se samo branim i volim te puno.cmok
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:54 pm

Saroman je napisao/la:
Freya je napisao/la:
Saroman je napisao/la:
Neznam šta bi smješak drugo mogao značiti.

Pošto nikako ne bismo željeli da se osjećaš napadnuto, ja ti od sada na dalje neću više pisati niti komentirati tvoje postove, ali to isto tražim i od tebe. Ne provociraj me, ne podbadaj i pusti me da živim, i neću te ni pogledat. Ok?

opet ti tražiš svadju,šta ti je,kad sam tebi nešto radio.sve agresivno je od tebe prema meni,ja se samo branim i volim te puno.cmok

Kad ti netko kaže da se osjeća napadnuto, poslušaj ga, razmisli koji je tvoj udio i pokušaj korigirati. To spada u male tajne dobre komunikacije.
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:55 pm

Ako želite chatati imate topić za to, ovdje molim vas pišite o temi. mudri


Zadnja promjena: meli; uto kol 19, 2008 2:55 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:55 pm

Saroman je napisao/la:
znam da nemožeš to mi je i bio cilj da dokazem da nisi svog tijela vlasnik,neodlučuješ ni o čemu,nisi se pitao kad se odlučivano kakve ćeš boje oči imat kosu na glavi itd. itd.
Geni, sve su geni to odlucili, cak i moju zivotnu trajnost. Nisi cu za gene ???

Saroman je napisao/la:

šta imamo od te jeftinije struje kad umiremo.zašta će nam ?da sporije umiremo.
Imamo manje rezija a vise struje face
A kada umrem tko jeb.... struju kada tamo kuda idemo nam ne treba, nek se zivi s njom jeb..... face

Saroman je napisao/la:

I nemoj me žalit :)
A dobro, necu onda face
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:58 pm

Da geni su to,ali to neobjašnjava ništa.od koga su ti geni,to je samo jedno ajmo reć sredstvo kojim je neko drugi odlučio kakvi ćemo biti.Zašto je abortus ubojstvo.mnogi danas opravdavaju to kao da zametak nije ništa,nije živo stvorenje,ja nešto nebi volio da me je neko maknuo dok sam još bio zametak,nebi me danas bilo.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:00 pm

Saroman je napisao/la:
Da geni su to,ali to neobjašnjava ništa.od koga su ti geni,to je samo jedno ajmo reć sredstvo kojim je neko drugi odlučio kakvi ćemo biti.Zašto je abortus ubojstvo.mnogi danas opravdavaju to kao da zametak nije ništa,nije živo stvorenje,ja nešto nebi volio da me je neko maknuo dok sam još bio zametak,nebi me danas bilo.

Ali nije te maknuo, ovdje si i imaš puno posla iza sebe i pred sobom. Nije dobro tako razmišljati, da ne kažem da bi to netko proglasio grijehom.
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:03 pm

nisam te razumio baš svjetlosjena,nije dobro ovaiko razmišljati,neznam našta točno misliš.nebi volio pomislit da opravdavaš ubojstvo.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:14 pm

Saroman je napisao/la:
nisam te razumio baš svjetlosjena,nije dobro ovaiko razmišljati,neznam našta točno misliš.nebi volio pomislit da opravdavaš ubojstvo.

Oprosti, ja sam kriva, pročutala sam da bi ti bilo drago da te je netko maknuo dok si bio zametak oops Boink

Ispričavam se na predavanju.
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:20 pm

heeh,heeh,ahahhaha lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:27 pm

Kod začeća djetetu su određene boja očiju i kose, fizionomija, stas, otisci prstiju i spol. Svatko od nas je žensko ili muško od začeća, svatko od nas je čovjek od začeća. Srce djetetu počinje kucati oko tri tjedna nakon začeća i nakon nekoliko dana uhodavanja, srce kuca oko 64 puta u minuti 24 sata na dan. Isto srce, koje danas kuca u našim prsima i tjera krv našim žilama kroz tijelo. Dijete često ima različitu krvnu grupu od majke. Sa šest tjedana nakon začeća, dijete počinje micati ručicama i nožicama, makar majka još ne može osjetiti micanje svog majušnog djetešca.
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:30 pm

da i zamisli da neko ubije to dijete samo da izbjegne odgovornost .
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:31 pm

Imamo temu Pobačaj na Zdravlju, možeš i tamo pogledati.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:38 pm

Odgovornost je najprije po meni ne doći u situaciju da se razmišlja o abortusu ili ne...
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:40 pm

Da slažem se,ali ipak kad se dodje zar je odgovor ubiti.nebi smio biti po meni,imam 2 djece i borim se svaki dan,svaki dan je teško,ali abortus nemogu zamislit da ljudi urade tako nešto
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud


Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Age : 107
Registration date : 28.03.2008

Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:42 pm

tako je , ne dati da te zavede đavol plavih ociju i maljavih prsiju evil , apstinencija do braka makar to bilo i poslije 4 banke nono




sto ako npr zenu/curu ti siluje netko , jel bi se onda odlucio za abortus , isto pitanje za curke
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:44 pm

Ja ne bih to gledala samo s vjerskog aspekta, začeto dijete nije ničemu krivo... A upravo to dijete nitko ništa ne pita, niti je ono odlučilo da bude stvoreno...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:46 pm

Moze pitanje za Saromona.

Obzirom se na raznim temama to povlacilo tesko je bilo odabrati gdje da se zakacim s pitanjem...ali mislim da je ovdje najbolje mjesto obzirom na naslov teme...

Dakle, vise puta si nagasio da nisi vjernik ali tvoji postovi govore malo drugacije...tj. da nisi toliko ponavljao da nisi vjernik dalo bi se jako lako zakljucit da jesi...i to prilican...

Pa mene zanima...da li si vjernik ili ne i ako jesi u sto vjerujes?

Eto, hvala.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 4:05 pm

Pa iskreno mislim da sam ovo već i napisao.odgojen sam ko vjernik,i imao sam svoje periode,jak u vjeri slab u vjeri,ovakav onakav,nikako da budem jednak uvjek,držim do vjere pa potpuno zapostavim,u biti svidja mi se šta isus govori,sve što on kaže je prelijepo.u biti poruka mira ljubavi i put kojim se čovjek može spasiti,a s druge strane kad čitam sveto pismo slušam ljude koji ga tumače moj mi razum nedozvoljava neda mi da u to vjerujem,nemože to tako bit i gotovo.Pa eto sad ti donesi sud šta sam,neznam ni ja,izgubljen?:)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što znaci biti vjernik? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što znaci biti vjernik?
[Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Biti prvi, biti alfa
» Sta znaci svjesnost ili ko je ustvari taj ko je svjestan ?
» Imati ili biti?
» Kada se prestaje biti Teen?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: