Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Vremenski putnik!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri sij 13, 2010 6:29 pm

Legionar je napisao/la:
PEPE-Top Secret je napisao/la:
štani možda i taj lik laže ali ko zna dobro nisam tija reč otome tija san reč da je vrlo velika mogučnost da nas zadesi treči svijetski rat a da mi budemo mravinjak između dvi hrpe ljudi i nas jednostavno zgazu šta je sra...nje alj jeb...iga ako glupi obama nepočne rat sviče onda reč da su bili upravu da crnac nemože bit prijecjednik SAD-a a ako on može bit prijecjednik može i onaj čovik iz afričkih plemena koji je u filmu bogovi su pali na tjeme bacija bocu s neke planine mislivši da je to rub svijeta... onisu svi kako bi moja baba rekla pobenavli...

Vidim, imaš malih problema s pravopisom zubo

Al da, slažem se s tobom. Onolko kolko sam te skuzio :).

@Anat - da to i ja mislim za njega jer, gle,vidi se u njegovom izražavanju da mu fali nešto, da nije obrazovan, a siguran sam da bi morao biti.
Uostalom, stalno priča da se ljudi 30.g. nakon rata oporavljaju od njegovih posljedica, a pogledajmo 70-ete, nitko ga se niti ne sjeća osim na godišnjice nekih napada.

Isto tako, kaže da ne zna budućnost jer ne može tamo ići, OK, ali zašto onda ne preskoči u budućnost našeg svemira ako on može ići iz naše prošlosti u budućnost njegovog. Mislim, tu je uopće diskutabilno pričati o vremenima u ta dva svemira -> gdje je prošlost ,a di budućnost.

i to sto kazes, ako se rodio 2011 ili koje vec (2010 mislim da sam napiso bio) onda mora da je poslije rata poslan, a kako onda nezna za buducnost, opet ona teorija o prepricavanju stvarnog dogadjaja, samo je naletio na krivog covjek jer sigurno bi netko pametniji pito sve, neznam zasto ali mu ja jednostavno vjerujem
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri sij 13, 2010 6:31 pm

Gea je napisao/la:
ma sve ovo izgleda nategnuto. mislim možeš predpostaviti da će švicarska biti neutrelna - nitko neće napadati vlastitu banku, SAD će pobjediti jer iskreno ima najviše love za to, a rusija će im biti najveći neprijatelj - koje iznenađenje
ako imaš dovoljno mašte i logike, možeš svakog uvjeriti
mislim ja sam napisala novelu o strastvenom pušaću, a da ne pušim iako sad frendicu ne mogu uvjeriti u to
dovoljna je samo mašta
možda pati od manjka pozornosti? confused

da svicarska je uvijek neutralana, i zato svi drze pare u njoj, najsigurnije je, a i to s rusijom i amerikom je ocito, makar ja nevjerujem, ja mislim da je to s rusijom i SAD-om samo za publicitet i da oni privatno suradjuju, ali to je samo pretpostavka
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri sij 13, 2010 6:34 pm

Comi je napisao/la:
Legionar je napisao/la:
Iskreno, ja sam se malo zapitao u njegovu istinitost kada sam cuo da ce Gruzija 2010. u NATO. Kada je to rekao svi su mu se smijali, kud je baš Gruziju uzeo! I onda vidim na dnevniku za par mjeseci da je NATO pozvao Gruziju u NATO zbog one priče sa Rusijom face
meni moj deda ostavio kuci ceo arsenal oruzija lol! tako da ako ce da izbije 3 svetski rat moze slobodno lol!

zaj*bi ti to, ww3 sve napredno tehnologija mislim da nece vise bit vojski, nuklearni rat vjerojatno, koji ce ti k*rac vojska kad mozes s jednom raketom pobit cjelu drzavu (omanju)
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri sij 13, 2010 6:37 pm

Omega je napisao/la:
Kako bi ti pobio nekoga tko dođe sa pričom koja se odnosi na budućnost? Mogućnosti koje ja vidim jesu da ga ispituješ te tražiš ''logičku'' grešku, natjeraš ga sa time na priznanje da je izmislio, onda možeš čekati do trenutka kada se nešto iz rečenog ne ostvari, zatim detektor laži...

i onaj tko govori istinu moze se natjerati da slucajno kaze gresku, to su oni nevjernici, a tko je malo pametniji vjerovat ce jer ce prosudit sam, ne samo nemoguce, nemoguce, nemozemo znati sto je nemoguce, moramo gledati ono sto je u ovom dobu moguce, a to je ww3 a on je putovao tko zna kada, i za letit su rekli da je nemoguce, cak su i rekli da je nemoguce svjetlo napravit
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri sij 13, 2010 6:40 pm

Omega je napisao/la:
Treba uzeti u obzir da se neke stvari slučajno poklope sa proročanstvom, a sve ostalo nema nikakve veze s time. Sad bih rekao neku svoju teoriju čiji je početak ''sutra neće izbiti svjetski rat, Obama će preživjeti prekosutrašnji dan'', a završava ''2020. će Mars udariti u Zemlju te to bude smak svijeta''. Ovo s početka ima veliku mogućnost da je istina jer se radi o bližoj budućnosti, a ovo sa 2020... Do onda može 3 asteroida pasti na Zemlju.

ko ono iz onog filma udar, to je sve stvanro (mislim smedji patuljak i to)

i to stvarno postoji, samo neznam da moze putovat ko komet a i da moze bili bi sretni da udari u mjesec nego da udari u zemlju i sve nas pobije i ako ne jos privucemo mjesec i on nas dokrajci
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri sij 13, 2010 6:43 pm

Magia je napisao/la:
Ah...ljudi su uvjek nevjerni i skeptični.To nam je toliko u rasi da prelazi smiješne granice samoumišljenosti.Sve do nedavno većina,kako bih rekla,obične raje,cerekala se opće na spomen vanzemaljskog života! Kao-hohohHoHo..mi smo jedini životni oblik od tolikog svemira i beeeelj- ne vjerujemo u ništa dok ne PoPiPamo i ne vidimo.Koliko mi se čini do dan danas neki su zavezali cerekat se.
Meni osobno ne zvuči tako nemoguće da če doći do rata i glavni glumci u njegovoj priči sasvim su logični.NISAM rekla da potpuno vjerujem,ali sam blizu.No,očito moramo ostati bez tri milijuna ljudi da bi se uvjerili.Tako prirodno za našu rasu.Zato i jesmo toliko dražesna bića :) :)

ispravak tri milijarde

da nazalost to je istina moramo sve vidjeti da bi vjerovali i nakon tolko godina skepticnosti jos uvijek mislimo za puno stvari da su nemoguce, to je stvarno zalosno, kad tad sve ce biti moguce

i da posto je ovo moj zadnji posto, odmah se ispricavam zbog tolko postova, ali morao sam odgovoriti dok sam citao i molim vas nemojte ih brisati, ako mozete spojite ih u jedan post i izbrisite ovo, hvala
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri sij 13, 2010 6:46 pm

bros je napisao/la:
Zato sei zove parallelni svemir a ne jednostavno druga dimenzija.
Moguce da je i isti svemir a trud je uzaludan.
i moguce da je jedina razlika to sto taj hrvat koji putuje kroz vrijeme(zamisli,
a mi smo u nato paktu).
I da ako je hrvat, i vidi se da nije neki znanstvenik (mozda i je pa ne zeli objasnit stroj malo bolje)
Moze biti ili drzavni radnik(specijalac vojnik nesto) ili znanstvenik koji je radio na tome i razumije sve to, kog bi vi slali da imate stroj?
I ovo nije neki eksperiment u kojem se ispituje ispravnost stroja.

Ukratko,zasto ce netko slati hrvata u cern, odakle nam lova tko to financira.

mozda cern, tko ce znati, mozda su zajbali nesto pa oce to ispravit
[Vrh] Go down
bros
Majmun

Male
Leo Cat
Broj postova : 1348
Registration date : 01.12.2009

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri sij 13, 2010 6:51 pm

Zelis neki rekord srusit?
I da taj lik iz buducnosti posta ovdje nebi toliko postova napravio :)
Ne kazem da spamas, nego mozes i edit koristit, ovo nije duble post ovo je 5x dabl post :P

Zadnja promjena: bros; sri sij 13, 2010 7:33 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri sij 13, 2010 6:57 pm

da al to moje nije spa prije bi se reklo da je to tvoje, a sad vratimo se na temu :)

i zanima me samo jeli on nesto govorio o juznoj americi i australiji jer ako je jesu li i onu u ratu? ali nemojte pitati likove s foruma.hr jer mi je taj lik sumljiv, koda svakodnevno putuje xD
[Vrh] Go down
vragek666
Prašina

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 3
Registration date : 12.01.2010

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri sij 13, 2010 7:47 pm

Remke je napisao/la:
da al to moje nije spa prije bi se reklo da je to tvoje, a sad vratimo se na temu :)

i zanima me samo jeli on nesto govorio o juznoj americi i australiji jer ako je jesu li i onu u ratu? ali nemojte pitati likove s foruma.hr jer mi je taj lik sumljiv, koda svakodnevno putuje xD

j. amerika je bila na strani rusa, i kao da su se gadno zajebali s time... a za australiju nije nista pricao, kolko se sjecam...
[Vrh] Go down
Sade
Prašina

Female
Scorpio Broj postova : 6
Registration date : 06.04.2010

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri tra 07, 2010 1:19 am

Meni zvuci ko da je moj profesor dosao i na osnovu danasnje situacije u svijetu predvidjao nasu buducnost. Jako vjerovatno i logicno, al ne zato sto je iz buducnosti nego zato sto je upucen u desavanja i stanja u svijetu. A ni taj FreePhone mi nije facninantan xD
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur

Male
Capricorn Broj postova : 360
Registration date : 24.01.2010

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri tra 07, 2010 3:08 pm

Remke je napisao/la:
pa ipak hrvati postaju sve poznatiji i poznatiji ako nisi skuzio,
lol wut? po cemu si to zakljucio?

Remke je napisao/la:
pa prije je hrvatska bila samo takva, imala tvornicu tenkova, najbolje snajpere sta sve ne,
ti mora da mislis na Jugoslaviju kad smo bili 4. vojna sila zemlje....
ali to je bila jugoslavija ne Hrvatska

Remke je napisao/la:
ipak tesla je bio hrvat, ko kaze da se tako sto nemoze dvaput dogodit
Covek je sam za sebe rekao da se ponosi svojim srpskim rodom i hrvatskim narodom...

@tema
Covek samo pise svoje gledanje na buducnost po sadasnjem stanju....ovako nesto moze zakljuciti bilo ko ( mislim na rat i na eventualni ishod rata)Svicarska uvek izbegne rat time sto kupi svoju neutralnosti....Kinezi , ha kineze izvlaci mnogobrojnost , koja se lako resi sa dve tri A bombe.....
Mene zanima sledece...Covek kaze da je iz buducnosti , ali opet kaze da je iz paralelnog svemira , koliko znam to nije isto ....ili je?
I jos nesto , kaze da ne mogu putovati u buducnost....kako se on vrati iz naseg vremena u svoje ? To je za njega buducnost....(sad cete reci ima neko cudo od tehnologije koje ga uspeva vratiti bla bla) Ako je iz paralelnog svemira , on iako uspe da zaustavi rat ovde , to nece promeniti nista kod njega....znaci da je samo jako human .....ili pglu :D
[Vrh] Go down
bros
Majmun

Male
Leo Cat

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri tra 07, 2010 11:17 pm

Ako je postojao i u svojoj vremenskoj liniji, ali u nase vrijeme,onda je moguce da je to isti svemir. ali za svaku stvar koja bi se drugacije odigrala samo zato sto je on tu sad, postojao bi poseban paralelan svemir.Svaki moguci ishod bi se dogodio u nekom paralelnom svemiru.
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur

Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Registration date : 05.10.2009

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   pet tra 09, 2010 11:45 pm

bros je napisao/la:
Ako je postojao i u svojoj vremenskoj liniji, ali u nase vrijeme,onda je moguce da je to isti svemir. ali za svaku stvar koja bi se drugacije odigrala samo zato sto je on tu sad, postojao bi poseban paralelan svemir.Svaki moguci ishod bi se dogodio u nekom paralelnom svemiru.

nemora znacit za svaki ishod postojo novi svemir npr.on ujtro dluci jest salamu i sad nastane drugi u kojem jede kobasice najvjerovatnije bi postojo jos jedan svemir ako se uplice u neciju sudbinu ali nesto vazno ko npr. obitelj zdravlje pa cak zivot ili smrt
[Vrh] Go down
bros
Majmun

Male
Leo Cat

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sub tra 10, 2010 12:38 am

Svaki ishod;) svaka akcija ima reakciju.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   uto tra 20, 2010 1:30 pm

Među izloženim fotografijama u virtualnom Bralorne Pioneer muzeju jedna je privukla posebnu pažnju. Zato je zaslužan muškarac koji svojom pojavom iskače iz vremena u kojem je fotografija snimljena.

Muškarac s modernim sunčanim naočalama, majicom s otisnutom slikom, finom džemperu i s prijenosnim fotoaparatom u ruci ističe se u gomili.

Fotografija je snimljena 1940. godine kada je moda bila sasvim drugačija, kao i fotografska oprema. Zato su mnogi komentatori ove fotografije zaključili da se radi o putniku kroz vrijeme koji je slučajno snimljen u malom kanadskom gradu u Britanskoj Columbiji. (Izvor)

Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   uto tra 20, 2010 8:05 pm

Taj fotić se ne vidi baš dobro. Ostalo bi možda i moglo proći, uvijek je bilo neobičnih likova i bit će ih, sunčane naočale su se valjda već nosile u to vrijeme. A da upada u oči među ostalim ljudima, upada face
[Vrh] Go down
DrChaos
Višestanični organizam

Male
Gemini Monkey
Broj postova : 32
Registration date : 18.04.2010

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   uto tra 20, 2010 8:26 pm

ajooooooooooooj....etko kad ne pazim :/

sad moram opet ići mjenjati boju kose i frizuru da me ljudi ne prepoznaju...............a trebao je biti samo jedan maleni odmor :/
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur

Male
Capricorn Broj postova : 360
Registration date : 24.01.2010

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   uto tra 20, 2010 9:32 pm

@Drchaos
FAIL
@tema

zanimljiva slika.....ako nije fake ...
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur

Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Registration date : 02.11.2008

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sub svi 01, 2010 12:26 pm

Zanimljiva slika ali ako malo bolje pogledate danas imamo cyberpunk likova koji izgledaju kao da su došli iz 2100. zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   ned svi 02, 2010 1:20 am

Danas imamo ali tada su postojale neke kruce norme. Sve su zene nosile isti tip haljina, frizure, sminke i td. Muskarci odjela, cesto sesiri, kosulje...bilo je to jedno drugo doba... A sada imamo svega...od kromanjonaca do futurista :P

Majmun

Male
Leo Cat

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   ned svi 02, 2010 5:39 pm

Naj cudnija stvar bi bila to sto ostali ljudi ne obracaju pozornost na njega. sto se tice kuta sjena i svjetla, postavka kontrasta i boje, svaka cast ako je netko sam u fotoshopu ubacio:) jos vise, ak je i u muzej podmetnuo. :)
[Vrh] Go down
zozo
Stanica

Male
Cancer Snake
Broj postova : 17
Registration date : 29.12.2007

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri lip 09, 2010 8:04 pm

Citat :
Odgovor
...
Stroj za putovanje se temelji na rotirajucim singularnostima unutar magnetskog polja. Smjerom mjenjamo vrijeme u koje zelimo putovati, ali iz nekog razloga nemozemo u buducnost.
...

Pitanje :
Kad se vracas u svoje vrijeme?

Odgovor:
Uskoro, ali vrijeme odlaska je jos uvijek tajna.
...

Na početku kaže da ne može putovati u budućnost, a na kraju da se uskoro vraća u svoje vrijeme tj. budućnost. lolcina
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur

Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Registration date : 05.10.2009

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   čet lip 10, 2010 10:52 am

zozo je napisao/la:
Citat :
Odgovor
...
Stroj za putovanje se temelji na rotirajucim singularnostima unutar magnetskog polja. Smjerom mjenjamo vrijeme u koje zelimo putovati, ali iz nekog razloga nemozemo u buducnost.
...

Pitanje :
Kad se vracas u svoje vrijeme?

Odgovor:
Uskoro, ali vrijeme odlaska je jos uvijek tajna.
...

Na početku kaže da ne može putovati u budućnost, a na kraju da se uskoro vraća u svoje vrijeme tj. budućnost. lolcina

tu najvjerovatnije misli da se nemoze putovat u njeagovu buducnost ali da moze ic u proslost pa se vratit u sadasnjost(tako je on to mislio objasnit kad je lago da je iz buducnosti)
[Vrh] Go down
Charles Dexter Ward
Višestanični organizam

Male
Libra Snake
Broj postova : 78

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   čet lip 10, 2010 12:07 pm

Alpha je napisao/la:

Među izloženim fotografijama u virtualnom Bralorne Pioneer muzeju jedna je privukla posebnu pažnju. Zato je zaslužan muškarac koji svojom pojavom iskače iz vremena u kojem je fotografija snimljena.

Muškarac s modernim sunčanim naočalama, majicom s otisnutom slikom, finom džemperu i s prijenosnim fotoaparatom u ruci ističe se u gomili.

Fotografija je snimljena 1940. godine kada je moda bila sasvim drugačija, kao i fotografska oprema. Zato su mnogi komentatori ove fotografije zaključili da se radi o putniku kroz vrijeme koji je slučajno snimljen u malom kanadskom gradu u Britanskoj Columbiji. (Izvor)

http://forgetomori.com/2010/fortean/time-traveler-caught-in-museum-photo/
:D sve je lijepo objašnjeno :D
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   Today at 5:16 pm

[Vrh] Go down

Vremenski putnik!
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 5 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next