Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Vremenski putnik!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor/icaPoruka
Maria Elena
Riba

Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Registration date : 24.06.2010

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   pet lip 25, 2010 7:18 pm

pa zato ti kažem...nema tu da se netko mučio za sve to...napravio je sve da se ćovjek zabavi XD

prvo je rekoda želi sve ljepo odgovorit i šta god pročitam niš ne odgovara JER NIŠ NE ZNA!!!
[Vrh] Go down
PathFinder
Riba

Male
Libra Monkey
Broj postova : 170
Registration date : 16.06.2010

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   pet lip 25, 2010 7:21 pm

Neznam zasto se ti zelis svadat samnom oko njega mene uopce nedira to jeli on govori istinu ili negovori istinu meni je drama to sto je koliko toliko ako je izmislio sve onda je izdrzo preko cetiri mjeseca u smisljanju lazi...

Ali po meni je dao dosta odgovora samo sto su glupa pitanja tipa reci nam nesto o buducnosti i tako jer ljudi u svemu vide svoju korist a covjek je odmah rekao necu vam odavati nista iz cega bi mogli imati korist
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba

Female
Virgo Goat

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   pet lip 25, 2010 7:23 pm

ma joj gle ga..pa nije meni do svađanja samo kažem da vidim da frajer laže!!! :D gle njega odma misli na svađu....a kaj misliš vlada govori istinu..i oni godinama lažu javnosti....sori ak misliš da želim svađu samo iznosim mišljenje...no hard feelings... ;) ;)
[Vrh] Go down
PathFinder
Riba

Male
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   pet lip 25, 2010 7:26 pm

Ma ne nego sam mislio da si napisala da ja lazem a ja ti nemam sta lagat jer ja mogu procitat isti tekst kao sto i ti mozes procitat...

Dalje svi znaju da je faks u vojsci koristen 20 godina prije nego sto je dosao u civilne svrhe zar onda nije logicno da nam skrivaju i vece tajne...
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba

Female
Virgo Goat

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   pet lip 25, 2010 7:27 pm

pa da to ti kažem....ima previše rupa...
nebi se ja svađala s tobom... ;)
[Vrh] Go down
PathFinder
Riba

Male
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   pet lip 25, 2010 7:51 pm

Ma koce znat ali eto neka ih ako jesu istiniti onda nek to fino dokazu daju nam noviju tehnologiju ili nesto a opet mozda i jesu ali to jos treba da dode do nas "malih dvonozaca" ...
[Vrh] Go down
Tomash
Stanica

Male
Libra Snake
Broj postova : 13
Registration date : 25.06.2010

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   ned lip 27, 2010 4:03 pm

ako je stvarno došao iz budućnosti, nadajmo se da je došao zbog razloga i da je ispunio to radi čega je došao, a ako je lagao onda je seljak koji nema život, jer i da znamo jeli istinit ili lažan nemamo ništa od toga ;)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   ned lip 27, 2010 4:05 pm

Mislim da ipak imamo nešto od toga ako znamo je li istinit ili nije jer ćemo se malo bolje pobrinuti za svoj smještaj u nadolazećem 3. sv. ratu zubi
No, ako si pročitao temu, osobno sam mu postavio neka pitanja u koja se upleo tako da mislim da je jednostavno ''seljak koji nema život''. Uostalom, po njegovom izražavanju vidim da nije baš previše obrazovan, a kada bismo birali nekoga da ode u prošlost u tako važnu misiju poslali bismo nekog obrazovanog i jakog :)

Riba

Male
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   ned lip 27, 2010 4:07 pm

Tomash je napisao/la:
ako je stvarno došao iz budućnosti, nadajmo se da je došao zbog razloga i da je ispunio to radi čega je došao, a ako je lagao onda je seljak koji nema život, jer i da znamo jeli istinit ili lažan nemamo ništa od toga ;)

Ako john titor (mada to nije ovaj tip u ovoj temi ali je isto putnik) govori istinu onda je on kako je i sam rekao dosao zbog racunala za zbrajanje koje se koristilo davno (neznam mu sad ime) jer kako kaze da to racunalo ima "cudan" nacin zbrajanja sto je njima u buducnosti potrebno a vecina tih pridoslica iz buducnosti su dosli povodom nekih starih racunala (tako sam bar citao negdje)...

evo nadoh ga :)

Citat :
Why did you go to 1975?
The first "leg" of my trip was from 2036 to 1975. After two VGL checks, the divergence was estimated at about 2.5% (from my 2036). I was "sent" to get an IBM computer system called the 5100. It was one the first portable computers made and it has the ability to read the older IBM programming languages in addition to APL and Basic. We need they system to "debug" various legacy computer programs in 2036. UNIX has a problem in 2038.
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba

Female
Virgo Goat

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   ned lip 27, 2010 7:02 pm

ma laže i ima glupe probleme...i mi zbog svojih problema sad moramo bežat u prošlost...ma joj daj.... hahahahaha :D
[Vrh] Go down
Tomash
Stanica

Male
Libra Snake
Broj postova : 13
Registration date : 25.06.2010

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   ned lip 27, 2010 11:44 pm

Legionar je napisao/la:
Mislim da ipak imamo nešto od toga ako znamo je li istinit ili nije jer ćemo se malo bolje pobrinuti za svoj smještaj u nadolazećem 3. sv. ratu zubi
No, ako si pročitao temu, osobno sam mu postavio neka pitanja u koja se upleo tako da mislim da je jednostavno ''seljak koji nema život''. Uostalom, po njegovom izražavanju vidim da nije baš previše obrazovan, a kada bismo birali nekoga da ode u prošlost u tako važnu misiju poslali bismo nekog obrazovanog i jakog :)

ma šta god oni rekli ja ode za švicarsku jer je tamo visok standard i uvijek su neutralni, il ću za amsterdam jer je trava legalizirana pa če me bolit uvo za sve :D
il kak kaze mujo, ak bude treći svjetski rat, kupim ženu,djecu i pravac njemačka xD
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   Today at 10:39 am

[Vrh] Go down

Vremenski putnik!
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 7 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7