Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Vremenski putnik!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Comi
banned

Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Registration date : 16.05.2009

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   pon svi 18, 2009 12:03 am

one shot one kill, no luck just a skill! lol!
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   pon svi 18, 2009 1:52 am

istina Gea :D
[Vrh] Go down
vrapche
Stanica

Male
Pisces Dog
Broj postova : 14
Registration date : 04.05.2008

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   ned svi 31, 2009 1:24 am

il je vidovit ili ne znam sta je, jer sve sto je zasad rekao je tocno, kopaju ga i ovako i onako, a da je nest krivo rekao vec bi ga bili ovi "pametni" na forum.hr dotukli..
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   ned svi 31, 2009 2:32 pm

Kako bi ti pobio nekoga tko dođe sa pričom koja se odnosi na budućnost? Mogućnosti koje ja vidim jesu da ga ispituješ te tražiš ''logičku'' grešku, natjeraš ga sa time na priznanje da je izmislio, onda možeš čekati do trenutka kada se nešto iz rečenog ne ostvari, zatim detektor laži...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   ned svi 31, 2009 3:31 pm

A ako se ostvari onda znamo što nam je činiti - slikati sve te stranice foruma s datumima, isprintati, staviti na USB-ove, memorijske kartice, CD-e i ne znam šta sve ne prije nego se mreža sruši.

Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   ned svi 31, 2009 3:43 pm

Treba uzeti u obzir da se neke stvari slučajno poklope sa proročanstvom, a sve ostalo nema nikakve veze s time. Sad bih rekao neku svoju teoriju čiji je početak ''sutra neće izbiti svjetski rat, Obama će preživjeti prekosutrašnji dan'', a završava ''2020. će Mars udariti u Zemlju te to bude smak svijeta''. Ovo s početka ima veliku mogućnost da je istina jer se radi o bližoj budućnosti, a ovo sa 2020... Do onda može 3 asteroida pasti na Zemlju.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   uto lip 02, 2009 5:10 pm

istina griff
[Vrh] Go down
Gea
Moderator

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10216
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   uto lip 02, 2009 8:31 pm

i to što kažeš :)

Stanica

Male
Pisces Dog

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   pet lip 12, 2009 10:01 pm

Legionar je napisao/la:
A ako se ostvari onda znamo što nam je činiti - slikati sve te stranice foruma s datumima, isprintati, staviti na USB-ove, memorijske kartice, CD-e i ne znam šta sve ne prije nego se mreža sruši.

ma ko da to vece nece obrisat s forum.hr-a.. shock
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur

Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Registration date : 25.06.2009

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   pet lip 26, 2009 11:23 pm

ma ja njemu ne vjerujem ništa. Vidim da je iz Splita i da je bio dijete u pelenama 2011 - TO JE MOJ SIN!!!! :D :D
cut the crap sada lol, nekako mi nije preuvjerljivo zvuča taj intervju, sklona sam povjerovat ovakvoj priči ali da bi mu povjerovala trebaju bi neki "jači" dokazi ovo mi je sve mutno
[Vrh] Go down
Magia
Stanica

Female
Virgo Rat
Registration date : 23.10.2009

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sub lis 24, 2009 11:22 am

Ah...ljudi su uvjek nevjerni i skeptični.To nam je toliko u rasi da prelazi smiješne granice samoumišljenosti.Sve do nedavno većina,kako bih rekla,obične raje,cerekala se opće na spomen vanzemaljskog života! Kao-hohohHoHo..mi smo jedini životni oblik od tolikog svemira i beeeelj- ne vjerujemo u ništa dok ne PoPiPamo i ne vidimo.Koliko mi se čini do dan danas neki su zavezali cerekat se.
Meni osobno ne zvuči tako nemoguće da če doći do rata i glavni glumci u njegovoj priči sasvim su logični.NISAM rekla da potpuno vjerujem,ali sam blizu.No,očito moramo ostati bez tri milijuna ljudi da bi se uvjerili.Tako prirodno za našu rasu.Zato i jesmo toliko dražesna bića :) :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   ned lis 25, 2009 10:58 pm

Magia, dobrodosla :)

Majmun

Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Registration date : 25.10.2007

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri lis 28, 2009 5:33 pm

sto je bilo s onim da ce proslogodisnje olimpijske igre bit otkazane?
[Vrh] Go down
Magia
Stanica

Female
Virgo Rat
Registration date : 23.10.2009

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri stu 18, 2009 9:58 pm

Hehe.Dobrovasnašlaaa :) ;)
[Vrh] Go down
vrapche
Stanica

Male
Pisces Dog

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   čet stu 26, 2009 8:03 pm

Ne bi htio biti naivan i na kraju kad lik mozda kaze da se za*ebavao da mi se ljudi smiju...

ali zasad je pogodio sve, cak se na RTS-u govorilo o ocjepljenju vojvodine, to je nas "markec" rekao odmah na pocetku, da ce se kosovo odcjepit, a nakon njega i vojvodina...

ima na forum.hr tema o tome..

Sto vi mislite?
[Vrh] Go down
vragek666
Prašina

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 3
Registration date : 12.01.2010

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   uto sij 12, 2010 5:45 pm

dal mozda netko zna još neku lokaciju, tj forum (osim forum.hr) di je taj markec (hrvoje) stavljao svoje posteve?
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun

Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Registration date : 16.12.2009

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   uto sij 12, 2010 10:40 pm

Gle, moguće je da ljudi zaratuju, pogledajte stanje u svijetu... užas...

Ako je on zbilja vremenski putnik:
On tvrdi da je došao iz paralelnog svemira, znači da su se ti ratovi dogodili u njegovom svemiru, a ne u našem... dakle, ne mora značiti da će se ti ratovi dogoditi kod nas... Ili sam ja nešto krivo pročitala? confused
[Vrh] Go down
bros
Majmun

Male
Leo Cat
Broj postova : 1348
Registration date : 01.12.2009

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   uto sij 12, 2010 11:08 pm

Zato sei zove parallelni svemir a ne jednostavno druga dimenzija.
Moguce da je i isti svemir a trud je uzaludan.
i moguce da je jedina razlika to sto taj hrvat koji putuje kroz vrijeme(zamisli,
a mi smo u nato paktu).
I da ako je hrvat, i vidi se da nije neki znanstvenik (mozda i je pa ne zeli objasnit stroj malo bolje)
Moze biti ili drzavni radnik(specijalac vojnik nesto) ili znanstvenik koji je radio na tome i razumije sve to, kog bi vi slali da imate stroj?
I ovo nije neki eksperiment u kojem se ispituje ispravnost stroja.

Ukratko,zasto ce netko slati hrvata u cern, odakle nam lova tko to financira.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   uto sij 12, 2010 11:38 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
silver je napisao/la:
Zuja je napisao/la:
ako mogu nadodat citao sam na forumu da je skolovanje bilo jako lose..
od nepismena covijek ocekujes cudo?

istina, ali zašto bi nepismen i neobrazovan čovjek putovao u prošlost? I to u prošlost o kojoj nema pojma, očito?

p.s. a ne bi ni tebi skodilo malo bolje poznavanje hrvatske gramatike :)

Kako to da uopće poznaje hrvatski, bosanski, srpski jezik???

Dakle, od 3 milijarde stanovnika zemlje "oni" odluče poslat u povijest baš Hrvata??? Zašto? Mi nismo niti jedan promil svjetske populacije?

Navodi se da je dotični dao podatke o pobjedniku izbora u Srbiji. Koje, di?
Ja sam skeptik, ali sam naučio da je povijest učiteljica života. A, što se tiće trećeg svjetskog rata. Ništa čudno. Pa na Balkanu nije bilo 50 godina mira, zašto bi ga bilo 2015.?

Eto toliko od mene, a vi kako hoćete.

pa ipak hrvati postaju sve poznatiji i poznatiji ako nisi skuzio, a i novi predsjednik tko zna mozda i napravi nesto od ove zemlje, pa prije je hrvatska bila samo takva, imala tvornicu tenkova, najbolje snajpere sta sve ne, a i hrvatski znanstvenici nisu nista losi, mozda su i oni to izmislili, a i nemora biti, mozda je taj lik to napravio, ipak tesla je bio hrvat, ko kaze da se tako sto nemoze dvaput dogodit
[Vrh] Go down
vragek666
Prašina

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 3
Registration date : 12.01.2010

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri sij 13, 2010 2:06 pm

on sam veli da je pobijeno 3 mlrd ljudi, mislim da nakon toliko smrti i nije bitno tko je kakav, bio on hrvat, talijan ili bosanac... i rekl je da je jedan od vojnika u vojnoj bazi pa su ga kao zato poslali... smjesno je kaj je to sve rekl, al ako Obama ode ove godine malo cu se i zamisliti...
dal zna tko di je jos kaj pisao?
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri sij 13, 2010 6:08 pm

nemora bit, Obama i nije ono sto se cini, gledo sam emisiju o tome, on je iz grada iz kojega rijetko tko uspije ako ima opake veze, kamoli ako je nitko i nista, i njegov slogan Yes we can negovori tocno sta to oni mogu, da se covjek malo zapita, ubiti neznam sada sve ali ako nadjem na netu o tome postat cu
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri sij 13, 2010 6:15 pm

fazan u hladnjaku je napisao/la:
GoodAlien je napisao/la:
Bas ne vjerujem tom vremenskom putniku al ajde iz ciste radoznalosti dal itko zna te "sigurne" dijelove hrvatske...?

vransko jezero, klokočevac, zračna linija zurich- zagreb rofl

ovom momku "iz budučnosti" nevjerujem ništa. pogotovo ne ono za dogovor s aliena s NATO-om ( lolcina ). pa na kojem jeziku su se dogovorili

varas se, area 51 nitko o tome nezna, a ako nasa tehnologija nije uspjela pronac vanzice, a oni nas jesu, znaci da imaju daleko vecu tehnologiju, pa vjerojatno imaju za prevodit nesto, ko mi ono za macke xD (ne bas neki primjer)
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri sij 13, 2010 6:21 pm

PEPE-Top Secret je napisao/la:
Usput mi je sad još nešto palo na pamet pročita san sad na nekoj strani da se on rodija 1998 šta znači da sam stariji od njega hhaahaha ma ne mislija sam to znači da ako je to istina šta je reka da on sada živi u splitu šta bi značilo da je reka svoje pravo ime sad bi ga u splitu svako moga nač i valjda zato nije i ovo šta si ti stavija tu je vrlo staro negdi iz 2000 godine a ne jednom mistu di san ja čita piše da se več vratija u svoje vrime a da je taj kompjuter uzeja u nekoj tamo godinei 1976 ja mislim i da je mora kad se vrača u svoje vrime prvo doč u 2000 da bi moga ič u svoje vrime i nigdise ne spominje da je on doša u naše vrime kako bi zaustavija ww3 to mi je amo reč bilo samo usput jel kolko razumim ako on kad bi zaustavija svoje rođenje to nebi utjecalo na njega ta i rat kad bi on zaustavija rat ako je to istina a to je nemoguče da jedan čovik to nampravi i to na ovakav način a i kad bi ga zaustavija to nebi utjecalo isto šta nebi utjecalo da on zaustavi svoje rođenje sad kad san teke više promislija ima neka sitnica koju je il prišutija ili je sve laž...

pise da se rodio u 2012 a reko je da nemoze zaustavit svoje rodjenje zato sto je on iz drugog svemira, onda mozda mozue zaustavit rat u nasemu svemiru ko ce ga znat, makar nevjerujem, mozda ce cak nafta bit krinka za rat potiv njih pa nebi zaustavili ni da znaju, samo uvije se svjetski rat pokrene na cudne razloge, neznam zasto sad ovi svi, jest da je kinezima i rusima dosta amera ko i nama, samo oni to nece trpit ko mi da oni budu glavni
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri sij 13, 2010 6:22 pm

josip21 je napisao/la:
i koja je bila njegova svrha putovanja kroz vrijeme??mozda da nas upozori na opasnost..pa recimo i da je to istina...znao je da mu nitko nece vjerovati zasto nije donio sa sobom koji dokaz ili makar nekakvu snimku recimo tog rata...ili to da je rekao da ce poginiti neka Balkanska zvijezda...zasto nije rekao ime i prezime...

vjerojatno zato sto nije smijeo, nije ni ovo ali nas je ipak htio upozorit, samo ne previse, pa ko vjeruje nek se spasi tko ne ne
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   sri sij 13, 2010 6:24 pm

Legionar je napisao/la:
Prije mjesec dana Markec ''se vratio'' na forum.hr.

Postavio sam mu par pitanja, trik pitanja, s krivim godinama i mjestima.

Stalno se vraćao gledati kaj je pisao na starom topicu i bio je tolko naivan da je na sva pitanja potvrdno odgovorio.

Greške - rekao je da je teleporter od 2000. poznat, a meni potvrdno odgovorio 2001.

Najsigurnije mjesto Brač ili Pag- meni potvrdno odgovio Krk.

I tako, još par stvari, šteta što je ta tema sada bačena u smeće.

vjerojatno neki lazan lik koji mu vjeruje pa zeli i da drugi povjeruju, kako je rekao bio je na dosta foruma, samo je valjda odusto, pa je taj nastavio, samo nije znao tocno pa je vjerojatno rekao neka balkanska zvjezda, mozda je i to ispravljam svoj prosli post
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Vremenski putnik!   Today at 5:21 am

[Vrh] Go down

Vremenski putnik!
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next