Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 AV preporuke i kritike

Go down 
+20
Absynthia
tomi
zvezda
Michael Wittmann
Legionar
josip21
Daja
urbanaaa
Nefertiti
Annon Imus
Berny_Sinara
malenaivi
floridana
bata
burnme
Blizzard
Alpha
Svjetloisjena
meli
Sentinel
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Filmska večer   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 11:56 pm

Komentirajte filmove. A oni, koji se boje da će im neka informacija ovdje pokvariti doživljaj, molim vas, nemojte otvarati topic kava lolcina lol
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimesri pro 02, 2009 7:00 am

Jennifer's Body

AV preporuke i kritike - Page 5 701megan

Upravo pogledala, film je predobar!
Trebao je doći u Cinestar negdje krajem desetog mjeseca, vidla sam najavu prije par mjeseci, ali, nisu ga otkupili. Ne znam točan razlog, znam kaj sam čula. Kao, u Americi film nije dobro prošao, pa su se pobojali da će pare bacit u vjetar ako ga prikažu kod nas.

Dečki bi kupovali karte samo da vide Megan Fox, i par njenih sočnih scena, kao i ustalom, dve scene između obje glavne glumice.

Dobar izbor glumaca, svaka čast. Kaj drugo za očekivati, Diablo Cody je napisala scenarij =)

Ako ga netko želi skinut, dam linkove.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimečet pro 10, 2009 6:38 am

Skulptura je napisao/la:
Law Abiding Citizen

I kaj veliš?
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Preporuke filmova   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimesub pro 19, 2009 1:20 pm

Avatar (jucer gledo u kinu prezakon film)

AV preporuke i kritike - Page 5 4926d

Otkriven je novi planet Pandora na kojemu zive velika plava stvorenja i sva su povezana medjusobno bioloski s planetom ljudi su dosli na taj planet i stvorili bica koja izgledaju ko domorodci i ljudi se mogu povezati umno i dok "spavaju" kontrolirat ih...

dalje otkrijte sami :D


Saw 5, Saw 6 (www.thepiratebay.com xD)

AV preporuke i kritike - Page 5 4462d

Horror, mucenje kriminalaca, ubojica i tako to


Underworld Rise of the licans

AV preporuke i kritike - Page 5 4573d

Rat vampira i vukodlaka, dolazi nova rasa lycan pola vukodcai pola ljudi, robovi vampira koji se pobune zbog nepravde i zajedno s vukodlacima napadaju vampire


2012

AV preporuke i kritike - Page 5 4889d

Smak svijeta


It (nije novi film ali ipak je prezakon i nevjerujem da vas ima vise od 10 koji su gledali)

AV preporuke i kritike - Page 5 701it

Horror, klaun ubojica
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimesub pro 19, 2009 1:22 pm

Možeš li malo objasniti što se radi u tim filmovima?
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimesub pro 19, 2009 2:33 pm

Remke je napisao/la:
It

horror, klaun ubojica
Dobar film, ja sam to gledao prije nekih 15 tak godina, ali kao miniseriju od 4 nastavka, mislim.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimesub pro 19, 2009 4:33 pm

ja sam skinuo film u dva dijela, to mi je prijatelj preporucio
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimepon sij 04, 2010 12:26 am

Upravo sam gledala Avatar, film je presuper ides ides
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimepon sij 04, 2010 12:43 am

Remke je napisao/la:

It (nije novi film ali ipak je prezakon i nevjerujem da vas ima vise od 10 koji su gledali)

Neki su ga gledali dok se ti još nisi ni rodio, hell.. još nisi bio ni u planu.

Ja ga prvi put gledala dok sam bila tvojih godina.
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimepon sij 18, 2010 12:52 pm

Evo par osvrta, odnosno kritika za ovih par malo novijih filmova koje sam pogledao u zadnje vrijeme:

SHERLOCK HOLMES

AV preporuke i kritike - Page 5 Sherlock-holmes-movie

Što reći, odličan film koji nam nudi malo drukčiji pogled u život Sherlocka Holmesa. Naime ovaj film sam pogledao u kinu protiv moje volje i mislio sam da ću se pokajat, ali eto prevario sam se, i zapravo sam tek na kraju filma saznao da je film režirao nitko drugi nego Guy Ritchie. Daklem ukoliko još niste odgledali ovaj film, a namjeravate to, samo vas moram upozorit da ne očekivate onog starog Sherlocka, ovaj Ritchiev Sherlock je daleko od starog Holmesa i to je u biti ono što se meni najviše sviđa u cijelom filmu. Film ima dosta humorističnih scena, ali u biti ako ste gledali prijašnje Ritchieve filmove, znate otprilike što vas čeka. Sve u svemu svakako preporučam.
Ocjena 9/10


PLANET 51


AV preporuke i kritike - Page 5 Planet512

Koliko sam upoznat ovo je prvi Ilionov crtić, odnosno CG. Ilion Animation Studio je animacijski studio smješten u Madridu, i ako je sudit po ovom crtiću ispred njih je bogata budućnost. E sad da se vratimo na crtić. Planet 51 je crtić o izvanzemaljskom planetu 51, u kojem izvanzemaljci žive kao ljudi, rade, idu u školu, roštiljaju, šetaju ljubimce i tako to. Radnja se odvija u nekakvim 50-im godinama 20-tog stoljeća, ako ti izvanzemaljci računaju vrijeme kao i mi AV preporuke i kritike - Page 5 18695 . E sad, oni žive u idili sve do jednog dana dok na njihov planet ne sleti "izvanzemaljski" brod. U biti taj izvanzemaljski brod je zemaljski brod, sa astronautom sa planeta zemlja, dakle čovjekom, ali za njih izvanzemaljcem. E sad, na planetu odmah nastaje panika, i svi su uvjereni da će im "izvanzemaljac" svima pojest mozgove... Da vam sad ne pričam cijelu priču, ovo je svakako veoma zabavan CG, u kojem su izvanzemaljci ljudi, a ljudi izvanzemaljci AV preporuke i kritike - Page 5 257951 AV preporuke i kritike - Page 5 257951 . Što mi je još drago kod ovog CGa je to što traje 1h 20min, što je taman, tako da svakako preporučam svakome da pogleda ovo.
Ocjena 9.5/10


THE MEN WHO STARE AT GOATS


AV preporuke i kritike - Page 5 Men-who-stare-at-goats-500x333

Hm... pojma nemam što da kažem ovdje, film je dobio odlične kritike, glumačka postava je odlična (Clooney, Spacey, McGregor, Bridges), međutim film na mene nije ostavio neki dojam, nekako mi je... ma nemam pojma nije mi sjeo! U biti u filmu se ukratko radi o tome kako novinar (McGregor) u Iraku sreče bivšeg američkog vojnika (Clooney) koji je svojedobno bio član paranormalne postrojbe američke vojske, i sa oni tako idu kroz pustinju, i ovaj njemu priča priču kako je ta paranormalna postrojba nastala i kako se raspala, i novinar (McGregor) misli da ima priču života i onda na kraju sazna da ta priča nikoga ne zanima bla bla bla... Ma u biti priča mi i nije baš neka, ali eto film traje 1h 25min, pa se eto da pogledat, nije predug, a da se mene pita mogo bi bit još krači ali eto.
Ocjena: 5/10
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 3:06 pm

Preporučam:

Serija
SAVRŠENO ORUŽJE

AV preporuke i kritike - Page 5 1068532225_cbf84fc116

Originalni naslov:
BIONIC WOMAN

Autor:
David Eick

Redatelj:
David Eick, Laeta Kalogridis, Jason Smilovic

Uloge:
Michelle Ryan, Miguel Ferrer, Molly Price, Lucy Hale, Isaiah Washington, Will Yun Lee, Mae Whitman, Chris Bowers, Mark Sheppard

Godina:
2007.

Žanr:
znanstveno-fantastična serija

Trajanje:
45 min.

Konobarica Jaime Sommers (Michelle Ryan) u San Franciscu jedva spaja kraj s krajem, pogotovo zato što svojoj sestri tinejdžerki Becci (Lucy Hale) mora i igrati ulogu majke. Čini joj se kako joj život nipošto ne može biti teži, sve dok ne doživi stravičnu prometnu nesreću. Jaimena jedina nada za preživljavanje jest iznimno moderna operacija izvodiva najtajnijom tehnologijom, koja će njene oštećene udove i organe zamijeniti bioničkim umecima. Nakon operacije, Jaime primjećuje kako su joj snaga, brzina i izdržljivost neusporedivo veće, te je ubrzo primorana početi raditi za grupu Berkut, organizaciju koja i jest zaslužna za njenu operaciju. Jaime sada mora naučiti koristiti svoje nove sposobnosti, kao i pojmiti sve detalje novog života u koji je ubačena i protiv svoje volje. Pomažući drugima, međutim, Jaime će shvatiti i kako pomoći samoj sebi i novoj ženi koja je postala.

Atraktivna i uzbudljiva znanstveno-fantastična serija „Savršeno oružje" svojevrsna je prerada istoimene kultne serije iz sedamdesetih godina prošlog stoljeća, ali autor David Eick nipošto se nije oslonio samo na puko moderniziranje potvrđenog originala. Preuzevši samo osnovnu potku radnje o ženi koja nakon operacije dobiva bioničke dodatke koji je čine bržom i snažnijom, Eick je zaplet osmislio drugačije, a razvojne linije priče odveo u drugom smjeru. U znanstveno-fantastični okvir ubačeni su i napeti elementi akcijskog trilera, ali i dramsko propitivanja nečijeg identiteta uslijed golemih promjena na tijelu osobe o kojoj je riječ.

Kao junakinju Jaime Sommers, koja se odbija predati i usred nezamislivo nepogodnih okolnosti, koje bi slomile gotovo svakoga drugog, gledamo lijepu Michelle Ryan, koja je izvrsno uspjela objediniti fizičku i mentalnu snagu lika koji tumači. U svakoj od osam 45-minutnih epizoda Jaime će riješiti nekakav slučaj koji traži njenu vještinu, no druga velika linija radnje jest ona njena odnosa s buntovnom mlađom sestrom, koju sjajno portretira Lucy Hale. Upravo je odnos ta dva lika dodatna dramska prtljaga serije koja se inače bazira na akciji i spektakularnim scenama. U ostatku glumačke ekipe gledamo pouzdana televizijska lica kao što su, među ostalima, Miguel Ferrer, Molly Price ili Isaiah Washington.



Meni je super
:)
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 7:45 pm

@ urbanaaa

zvuči zanimljivo AV preporuke i kritike - Page 5 158397

E sad malo kritiziranja filmova, odnosno filma

CLOUDY WITH A CHANCE OF MEATBALLS

AV preporuke i kritike - Page 5 Cloudy-with-a-chance-of-meatballs-0

Ovdje je nepotrebno trošit riječi. Ukoliko niste vlasnik djeteta u razdoblju od 4 do 9 godina, nemate zašto gledat ovaj film! O čemu se radi? Ma neki znanstvenik smisli uređaj koji kišu pretvara u hranu, i na početku sve bude divno-krasno, ali kasnije aparat popizdi... Ma znate već!!!
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 8:25 pm

^^LOL!!!


Tko nije gledao, preporuka!

http://akas.imdb.com/title/tt0120382/

THE TRUMAN SHOW

AV preporuke i kritike - Page 5 The-truman-show-poster-c10314403

američka SF tragikomedija

"inteligentan i zabavan film"

Truman Burbank (JIM CAREY) je sretan i bezbrižan prodavač osiguranja koji živi u idiličnom gradiću Seahaven. Oženjen je s Meryl (LAURA LINNEY), prekrasnom medicinskom sestrom, a vrijeme provodi s najboljim prijateljem Marlonom (NOAH EMMERICH).

Nakon nekoliko neobičnih događaja Truman počinje sumnjati da stvari oko njega nisu onakve kakvim se čine... Malo po malo on počinje otkrivati pravu istinu o svijetu u kojemu živi.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimečet sij 21, 2010 3:12 pm

Meni je Sherlock Holmes takodje jako dobar, a Muskarce koji bulje u koze jos nisam pogledala. Naime, ono sto sam cula od ljudi je slicno tvojim komentarima, Senti. Steta. A ovako na prvi pogled obecava.
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimečet sij 21, 2010 4:55 pm

Alpha je napisao/la:
Muskarce koji bulje u koze jos nisam pogledala. Naime, ono sto sam cula od ljudi je slicno tvojim komentarima, Senti. Steta. A ovako na prvi pogled obecava.

A čuj, to su opet moji doživljaji filma, film u biti i nije toliko loš koliko je čudan!? Ma u biti bilo bi najbolje da ga sama pogledaš i ocijeniš AV preporuke i kritike - Page 5 158397
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimečet sij 21, 2010 5:18 pm

Da, najbolje tako. Ionako po citav dan buljim u nekakve konje pa ce koze biti zanimljiva promjena kava
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimeuto vel 09, 2010 12:48 pm

Alpha je napisao/la:
Da, najbolje tako. Ionako po citav dan buljim u nekakve konje pa ce koze biti zanimljiva promjena kava

I? Jesi gledala?
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimesri vel 17, 2010 8:36 pm

Evo jedna preporuka malo starijeg filma odnosno serijala filmova tamo negdje iz 60-ih i 70-ih godina prošlog stoljeća! AV preporuke i kritike - Page 5 158397

ŽANDAR IZ ST. TROPEZA

AV preporuke i kritike - Page 5 701d-2

Originalni naslov:

Le gendarme de Saint-Tropez

Žanr:
komedija, krimić

Uloge:
Louis de Funès, Geneviève Grad, Michel Galabru, Daniel Cauchy, Madeleine Delavaivre, Maria Pacôme

Režija:
Jean Girault

Scenarij:
Jacques Vilfrid, Jean Girault

Trajanje:
95'

Godina izdanja:
1964.

Zemlja:
Italija, Francuska

Izdavač/Distributer:
Franca Films

Kratak sadržaj:
Ambiciozni policajac Ludovic Cruchot, iz malenog francuskog mjesta je promaknut i prebačen u St. Tropez. Njegova glavna preokupacija u St. Tropezu je hvatanje nudista, ali još više brige mu zadaje kćer tinejđerka, koja pokušava impresionirati svoje bogate prijatelje govoreći im da joj je otac milijunaš i vlasnik jahte u luci. Cruchot biva uvučen u tu igru nakon što je pokušao pokriti kćer koja je zajedno sa prijateljem ukrala auto vlasnika jahte. Naime, na kraju ispada da pravi vlasnici jahte nisu točno onakvi kakvi su ih svi zamišljali...

Trailer:



Nadam se da su svi malo stariji forumaši gledali ovaj francuski klasik, ali eto nije se s gorega prisjetit ovih genijalnih komedija. Naime, Le gendarme de Saint-Tropez je drugi u nizu iz serijala filmova o žandarima, kojih ukupno ima 5. Eto, što još reč, nemam pojma, možda jedino to da mi je žao što se dan danas ne snimaju ovako dobre komedije, a i one koje se snime (europske produkcije, da se razumijemo) je teško do njih doć, a najveći problem je pronać titlove za iste. Tako da evo svim ljubiteljima dobre komedije preporučam da nabave svih 5 dijelova (posudit u videotekama naravno, a ne skidat s torenta AV preporuke i kritike - Page 5 733858)

zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimepet srp 02, 2010 4:11 pm

Jel tko gledao ovaj novi nastavak ovog filma s vampirima i tako time?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimečet kol 19, 2010 1:15 pm

Dosao je! Jessss :D :D :D

Nisam jos gledala al jedva cekam i nadam se da ce bit preporuka! cerek

AV preporuke i kritike - Page 5 6889

POSLJEDNJI AIRBENDER / THE LAST AIRBENDER

ŽANR: Avanturistični SF
REDATELJ: M. Night Shyamalan
ULOGE: Jackson Rathbone, Dev Patel, Nicola Peltz, Cliff Curtis

KRATAK SADRŽAJ:Zrak, voda, zemlja, vatra. Jedna od četiri nacije koje spaja sudbina, ona koja upravlja vatrom, objavit će rat ostalima. Taj rat trajat će puno stoljeće bez ikakve nade na vidiku koja bi mogla spriječiti njihovo potpuno uništenje. Uhvaćen između borbe i hrabrosti, mladi Aang (Noah Ringer) otkriva da je on usamljeni Avatar koji posjeduje nevjerojatnu moć manipulacije sa sva četiri elementa. Uskoro će se pridružiti Katari (Nicola Peltz), koja može manipulirati vodom, i svom bratu Sokki (Jackson Rathbone) kako bi zajedno povratili ravnotežu u ratom razorenim nacijama. Redatelj M. Night Shyamalan (nominiran za dvije nagrade Oscar za remek-djelo Šesto čulo) vraća se u punoj snazi s ovom adaptacijom popularne animirane televizijske serije u filmu koji će oduševiti sve generacije gledatelja. izvor
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimečet kol 19, 2010 1:26 pm

Jeeeeeeeeeej!!!

Najbolja crtana serija koju sam gledao u dugo vremena konačno je dobila i filmsko ostvarenje. Baš me zanima što je Shyamalan napravio. zubi

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimečet kol 19, 2010 1:43 pm

Ja sam vec rezervirala kartu! :jedva ceka:
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 3:53 pm

Bila gledat. Meni je dobar. OK, malo stisnuto naguran u nesto vise od sat i pol ali svejedno mi je dobar :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimepet ruj 10, 2010 5:57 pm

i ja sam ga sinoć pogledala u kinu. sviđa mi se, posebno efekti. rekli su mi da ima i drugi dio. jel to istina? tako je i završilo.
hm i da, uvik vatrene okarakteriziraju kao zloćeste...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 10:34 am

na stranici Ex-Yu Fimovi Online možete pogledati filmove sa ovih prostora.
[Vrh] Go down
Sponsored content





AV preporuke i kritike - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: AV preporuke i kritike   AV preporuke i kritike - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
AV preporuke i kritike
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Kritike alternativne medicine
» Fitnes,savjeti preporuke,pitanja fitnes i teretana,za SVE!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Audio - video svijet-
Forum(o)Bir: