Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"

Go down 
+14
Saroman
Sigmund Freud
marko suzic
Jaykof
arhont
fastforward
snark
Alpha
gloria_g
Pandora
Svjetloisjena
Tutankhamon
Galileo Galilei
meli
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 7:58 pm

marko suzic je napisao/la:
Alpha i Freya
Bog-Isus Krist je samo ljubav.....
ne postoji osoba koja ima cijeli dan odnos s Bogom preko biblije i molitve a da se bavi yogom......to ne moze biti.....jer osoba koja ima odnos s Bogom preko tg odnos sve dobiva od Boga, svu snagu i mir i ljubav i srecu i radost....i tada joj ne treba yoga niti neki drugi idol ovoga svijeta
Pa ako je samo ljubav onda kako to da se trebamo bojat? Kada sin nesto pogrijesi otac mu oprosti...a govorim samo o ljudima...i to je ljubav...
Ako je Bog ljubav cemu te sve prijetnje s tvoje strane? Zar nas Bog ne voli bezuvjetno kao sto majka voli dijete?
U sto ti tocno vjerujes Marko?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 10:46 pm

MIslim da se marko jasno izjasnio ušta vjeruje,dok s druge strane mi nije jasno ušta ostali vjeruju,baš bi volio znat,trebalo bi otvoiti temu u šta vjerujete,da vidimo čem ljudi teže.
[Vrh] Go down
burnme
Višestanični organizam
burnme


Male
Capricorn Dog
Broj postova : 65
Age : 41
Registration date : 31.05.2008

"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 11:21 pm

marko suzic je napisao/la:
, ali sama yoga je stvrena da ti da snagu i dobar osjecaj u tijelu kako nebi imao potrebu da se molis Bogu i da citas Bozju rijec......to je cilj yoge ali i svih drugih idola ovoga svijeta od muzike do ovisnosti raznih
Stani Markiz, to ti je pogrešno. Ti vjerovatno ni ne čitaš ništa o jogi tako da to nije tvoj teren. Ne možeš jogu poimat putem Biblije. To ti je kao da dođeš na basket i staneš šutat loptu nogom.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 9:08 am

marko suzic je napisao/la:
Alpha i Freya

Bog-Isus Krist je samo ljubav.....

ne postoji osoba koja ima cijeli dan odnos s Bogom preko biblije i molitve a da se bavi yogom......to ne moze biti.....jer osoba koja ima odnos s Bogom preko tg odnos sve dobiva od Boga, svu snagu i mir i ljubav i srecu i radost....i tada joj ne treba yoga niti neki drugi idol ovoga svijeta

Dobro, znači do Boga mogu doći samo kršćani-to ti meni želiš reći?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 9:09 am

burnme je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
, ali sama yoga je stvrena da ti da snagu i dobar osjecaj u tijelu kako nebi imao potrebu da se molis Bogu i da citas Bozju rijec......to je cilj yoge ali i svih drugih idola ovoga svijeta od muzike do ovisnosti raznih
Stani Markiz, to ti je pogrešno. Ti vjerovatno ni ne čitaš ništa o jogi tako da to nije tvoj teren. Ne možeš jogu poimat putem Biblije. To ti je kao da dođeš na basket i staneš šutat loptu nogom.

ides zivili
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 9:10 am

Saroman je napisao/la:
MIslim da se marko jasno izjasnio ušta vjeruje,dok s druge strane mi nije jasno ušta ostali vjeruju,baš bi volio znat,trebalo bi otvoiti temu u šta vjerujete,da vidimo čem ljudi teže.

Ja sam u jednim od mojih prvih postova ovdje jasno rekla u što vjerujem.
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 9:27 am

marko suzic je napisao/la:
Alpha i Freya

Bog-Isus Krist je samo ljubav.....

ne postoji osoba koja ima cijeli dan odnos s Bogom preko biblije i molitve a da se bavi yogom......to ne moze biti.....jer osoba koja ima odnos s Bogom preko tg odnos sve dobiva od Boga, svu snagu i mir i ljubav i srecu i radost....i tada joj ne treba yoga niti neki drugi idol ovoga svijeta

Postoje razni putevi uspostavljanja odnosa s Bogom. Marko nije tvoj put jedan i jedini. Ako on tebi donosi sreću i ljuvav i zadovoljstvo ja sam zbog toga jako sretna i stvarno te podržavam. Zašto onda ti mene ne podržavaš kad ja velim da meni joga nosi sreću, ljubav i zadovoljstvo i moj je put do Boga, do duhovnog ispunjenja.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 10:26 am

meli je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Alpha i Freya

Bog-Isus Krist je samo ljubav.....

ne postoji osoba koja ima cijeli dan odnos s Bogom preko biblije i molitve a da se bavi yogom......to ne moze biti.....jer osoba koja ima odnos s Bogom preko tg odnos sve dobiva od Boga, svu snagu i mir i ljubav i srecu i radost....i tada joj ne treba yoga niti neki drugi idol ovoga svijeta

Postoje razni putevi uspostavljanja odnosa s Bogom. Marko nije tvoj put jedan i jedini. Ako on tebi donosi sreću i ljuvav i zadovoljstvo ja sam zbog toga jako sretna i stvarno te podržavam. Zašto onda ti mene ne podržavaš kad ja velim da meni joga nosi sreću, ljubav i zadovoljstvo i moj je put do Boga, do duhovnog ispunjenja.

zivili
Meli, ja te podržavam!!!! lovely
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 11:35 am

Hvala Freya lovely
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 2:03 pm

meli je napisao/la:
Hvala Freya lovely

Nema na čemu, uvijek... ljubi
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 2:15 pm

Saroman je napisao/la:
MIslim da se marko jasno izjasnio ušta vjeruje,dok s druge strane mi nije jasno ušta ostali vjeruju,baš bi volio znat,trebalo bi otvoiti temu u šta vjerujete,da vidimo čem ljudi teže.

Većina ekipe se ovdje izjasnila, prije ili kasnije o tome u što vjeruje.

Ali znamo da je ponavljanje majka mudrosti, pa stoga.

Vjerujem da ukoliko se ne školuje i ne radim, da neću moći preživijeti slijedećih 50 godina života ako mi ih Bog podari.
Znam da ukoliko ne budem težio što većem znanju, da neću moći doći do dobro plaćenog posla, a putem čega do novca, kao što i sam Freud kaže novac vrlo često potiče žensku znatiželju za muškim spolom.
Znam da ukoliko se ne budem družio s ljudima (na faxu, poslu, disku, feštama) da neću moći naći svoju životnu družicu.
Znam da ukoliko ne nađem svoju životnu družicu i ne stvorim potomstvo da je moje bistvo na ovom planetu uzaludno.

Znam da ukoliko ne težim materijalnom, tj. novcu niti jedan on prije navedenih stvari neću moći izvesti.
Stoga ukoliko se želim držati isključivo Biblije tada bi se cijelo društvo moralo promijeniti kako bi to bilo ostvarivo.
U sadašnjem času to nije i stoga ne namjeravam iznevjeriti svoje pretke, tako što neću imati potomke, a također ne želi iznevjeriti potomke time što neću imati što da im ostavim u naslijedstvo.

Evo nadam se da ti je ovo dostatno.
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 2:45 pm

To bi ko trebala biti ko neka mudrost velika,to što si napisao mi je dostatno da shvatim da neznaš u šta vjeruješ.totalno izgubljen,baš kao i ja
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 2:49 pm

Saroman je napisao/la:
To bi ko trebala biti ko neka mudrost velika,to što si napisao mi je dostatno da shvatim da neznaš u šta vjeruješ.totalno izgubljen,baš kao i ja

???
Obrazoloži.
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 2:58 pm

pa to nije vjerovanje što si naveo to je znanje.
sve poznato.sve su to stvari vidljive okom.Spomeno si Boga,ako ti ih Bog podari ,koji Bog? očito nije ovaj u kojeg vjeruje marko jer si protiv toga.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 3:02 pm

U teoriji bi trebao biti to isti Bog, ali izgleda da nije, barem ja Boga ne shvaćam kao on.
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 3:06 pm

Ovo što marko priča sve stoji u Bibliji vjerovati u tog boga bi značilo da vjeruješ u bibliju,ali u pitanju je neka viša sila u koju vjeruješ a to nije ovaj bog.
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 3:07 pm

Ja mislim da jednostavno mora biti neko veće dobro.nemogu prihvatit da sve zlo učinjeno prodje nekažnjeno.nešto mora postojati,svašta se danas nudi,kako bit dovoljno bistar pa razlučiti šta je ispravno,neznam uistinu.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 3:29 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:

Znam da ukoliko ne nađem svoju životnu družicu i ne stvorim potomstvo da je moje bistvo na ovom planetu uzaludno.

Moje je mišljenje da nije uzaludno naše postojanje bez obrzira imali djecu ili ne.

Aleksandar Veliki je napisao/la:
U teoriji bi trebao biti to isti Bog, ali izgleda da nije, barem ja Boga ne shvaćam kao on.

Saromana zanima kako ti gledaš na Boga, šta je On za tebe miga

Saroman je napisao/la:
Ja mislim da jednostavno mora biti neko veće dobro.nemogu prihvatit da sve zlo učinjeno prodje nekažnjeno.nešto mora postojati,svašta se danas nudi,kako bit dovoljno bistar pa razlučiti šta je ispravno,neznam uistinu.

Nijedan čovjek ne može biti dovoljno bistar da to razluči jer naše mišljenje dijelom ovisi i o karakteru, stvar je subjektivne procjene. Upravo zbog toga je samo zlo relativno. Po nekome je zlo ubijati ljude, po nekome nije...

Marko misli da je tu zato Biblija koja bi bila kao smjernica i koja bi nam omogućila da saznamo šta je dobro, a šta loše. Međutim on pomalo pogrešno objašnjava Bibliju jer po njegovom mišljenju mi se doslovno trebamo pretvoriti u robote da dođemo na nebo, a to nije u redu da se samo tako odbacije život. Tko zna zašto postojimo, ali svakako mislim da to nije zato da se odreknemo užitaka i volje jer u biti to i ne možemo.
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 6:23 pm

Alpha je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Sigmund Freud je napisao/la:
koji dio yoge priziva đavla ? je li to sjedenje prekrizenih nogu , duboko disanje ili izvijanje tijela ?
je li trebamo izbjegavati i slicne istocnjacke i nekrscanske aktivnosti

neznma sto je brat htio reci i koje je njegovo misljenje, ali sama yoga je stvrena da ti da snagu i dobar osjecaj u tijelu kako nebi imao potrebu da se molis Bogu i da citas Bozju rijec......to je cilj yoge ali i svih drugih idola ovoga svijeta od muzike do ovisnosti raznih

Jel to pise u Bibliji ili je to tvoje misljenje? Ja recimo nisam naisla da to pise u Bibliji.

Osim toga zlo je tamo gdje ga vidimo, a to najvise govori o nama samima. Trebao bi se zapitat zasto svuda vidis zlo i prokletstvo i ko zna sto. Ako si ispunjen Bogom trebao bi svuda vidjeti ljubav i pozitivnu stranu. Zapitaj se Marko...


pa ne treba pisati, ako covjek koji se bavi yogom ne cita bibliju i ne moli se to je onda problem.....da je od Boga yoga nas nebi odvojila od Boga....

ne mozemo mi vidjeti sto je grijeh ako nismo u zajednici s Bogom koji je svijetlo i koji nam otkriva tamu.....

skoro sav svijet je pod vlascu zla i skoro sav svijet je sebican i nema u njima ljubavi Bozje i kad je tako.....onda vidis kako đavo unistava ljude i kako ljudi pate i ne zele kad im je tesko da se mole, nego se tada prepuste svojim sebicnim uzitcima.....Isus kao nas uzor je cesto bio razocaran s ljudima......a i biblja govori o zalosti zbog ovoga svijeta.....ljudi sami sebe ubijaju hranom i svojim grijesima i na sebe svojim sebicnim uziticima cine zlo i nesrecu.......to nije lako gledati.....kad bi vasa pitanja bila o Kristu i o pravom putu i o spasenju i o vjecnom zivotu i o Bozjem kraljevstvu.....onda bi bilo drugacije.....
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 6:30 pm

Alpha je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Alpha i Freya
Bog-Isus Krist je samo ljubav.....
ne postoji osoba koja ima cijeli dan odnos s Bogom preko biblije i molitve a da se bavi yogom......to ne moze biti.....jer osoba koja ima odnos s Bogom preko tg odnos sve dobiva od Boga, svu snagu i mir i ljubav i srecu i radost....i tada joj ne treba yoga niti neki drugi idol ovoga svijeta
Pa ako je samo ljubav onda kako to da se trebamo bojat? Kada sin nesto pogrijesi otac mu oprosti...a govorim samo o ljudima...i to je ljubav...
Ako je Bog ljubav cemu te sve prijetnje s tvoje strane? Zar nas Bog ne voli bezuvjetno kao sto majka voli dijete?
U sto ti tocno vjerujes Marko?


imas Bozju ljubav prema nama i sto ce ti yoga da bi ti pokazala ljubav prema Bogu???

mi u sebi nemamo ljubavi, ne moze na yoga svoriti ljubav u nama.....
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 6:38 pm

Saroman je napisao/la:
MIslim da se marko jasno izjasnio ušta vjeruje,dok s druge strane mi nije jasno ušta ostali vjeruju,baš bi volio znat,trebalo bi otvoiti temu u šta vjerujete,da vidimo čem ljudi teže.


e o tome ti ja pricam.....ne samo u sto vjeruju, nego da li u ono sto vjeruju i zive.....inace su licemjeri.....

ali meni nije cilj da se pobijamo, nego da svi budemo ljudi molitve i biblije i da ljudi upoznaju Bozju ljubav.....da im Bog pokaze koliko ih voli....da ih ta ljubav prozme svaki dan i da ta ljubav zivi s njima.....

ali ako netko to ne zeli, nego zeli da pati, da mu bude tesko, da se osjeca jadno, usamljeno, tuzno, besmisleno, da osjeca nemir u sebi, da ga boli srce, da osjeca pritisak i kao da nosi teret, ako netko zeli takav zivot....onda mora samo da i dalje bude sebican, da i daje misli samo na sebe, da se ne moli i ne cita bibliju i da se ne zeli mjenjati i traziti pravi put......i đavo ce mu tada dati takav zivot.....


Matej 11,28 "Dođite k meni svi koji ste izmoreni i opterećeni i ja ću vas odmoriti.

Matej 11,29 Uzmite jaram moj na sebe, učite se od mene jer sam krotka i ponizna srca i naći ćete spokoj dušama svojim.

Matej 11,30 Uistinu, jaram je moj sladak i breme moje lako.
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 6:43 pm

burnme je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
, ali sama yoga je stvrena da ti da snagu i dobar osjecaj u tijelu kako nebi imao potrebu da se molis Bogu i da citas Bozju rijec......to je cilj yoge ali i svih drugih idola ovoga svijeta od muzike do ovisnosti raznih
Stani Markiz, to ti je pogrešno. Ti vjerovatno ni ne čitaš ništa o jogi tako da to nije tvoj teren. Ne možeš jogu poimat putem Biblije. To ti je kao da dođeš na basket i staneš šutat loptu nogom.


o prijetelju ti to samo mislis, kad bi se toliko ponizio da uđes svi srcem u onaj tekst biblije i da se potpuno predas bogu da ti pokaze sto je đavo napravio od ovoga svijeta.....onda bi shvatio sve.....a yoga je prijevara i tice se covjeka i Boga i tice se i biblije.....yoga je jedan od danasnijih plodova koje je eva pojela.....kad je konzumiras sve je krasno i lijepo, kao i onaj plod, a poslije te đavo unistava i ubija tvoj odnos s Bogom.....

ja ti dajem savjet da se ne bavis time.....samo dođi Kristu i on ce ti sve dati........citaj evanđelja i onda djela i onda poslanice......
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 6:51 pm

Freya je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Alpha i Freya

Bog-Isus Krist je samo ljubav.....

ne postoji osoba koja ima cijeli dan odnos s Bogom preko biblije i molitve a da se bavi yogom......to ne moze biti.....jer osoba koja ima odnos s Bogom preko tg odnos sve dobiva od Boga, svu snagu i mir i ljubav i srecu i radost....i tada joj ne treba yoga niti neki drugi idol ovoga svijeta

Dobro, znači do Boga mogu doći samo kršćani-to ti meni želiš reći?

mi zivimo u krscanskom svijetu, u hrvatskoj.....i tu nema opravdanja za yogu, imas bibliju za 120kn i molitvu i Isusa......

pitanje je sto ti s yogom zelis????

do Boga ce doci svi koji ce ga traziti i biti spremni mjenjati svoj zivot i odbaciti sve da dođu do Boga......ne postoji laki put do Boga.....jer je put jako uzak i nema kompromisa i tvoje stanje tijela i Duha mora biti savrseno jer sve sto radimo utjece na nas odnos s Bogom.....sve utjece....a sad kako ce Bog voditi ljude koji su muslimani....o tome mi nebi trebali pricati.....ali onaj koji odbaci Krista i odu u muslimanstvo iako mu savjest govori da to ne cini, onda je to grijeh.....
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 6:59 pm

meli je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Alpha i Freya

Bog-Isus Krist je samo ljubav.....

ne postoji osoba koja ima cijeli dan odnos s Bogom preko biblije i molitve a da se bavi yogom......to ne moze biti.....jer osoba koja ima odnos s Bogom preko tg odnos sve dobiva od Boga, svu snagu i mir i ljubav i srecu i radost....i tada joj ne treba yoga niti neki drugi idol ovoga svijeta

Postoje razni putevi uspostavljanja odnosa s Bogom. Marko nije tvoj put jedan i jedini. Ako on tebi donosi sreću i ljuvav i zadovoljstvo ja sam zbog toga jako sretna i stvarno te podržavam. Zašto onda ti mene ne podržavaš kad ja velim da meni joga nosi sreću, ljubav i zadovoljstvo i moj je put do Boga, do duhovnog ispunjenja.


ja se slazem da ti donosi određenu srecu, ljubav izadovoljstvo ali ne i ono pravo koje je potpuno......

koliko si ti sigurna da je to pravi put???

sto ti je dokaz da je to taj put???

koje je promjene ucinio Bog preko yoge u tvom zivotu????

ako ti yoga daje sve, da li ti trebaju drugi uzitci u kojima trazis srecu li ti yoga daje sve????

ja samo kazem da yoga ne moze dati sve, kao sto Krist moze dati sve!!!!!

a ti me razuvjeri....meni nije cilj, da se dokazujemo, nego ti znas sve, tebi bog preko savjsti govori da li je yoga prava i pravi put, ne moras iznositi svoje osjecaje i ti sama s Bogom rijesi, jer ako to nije pravi put, onda ga odbaci, iako ce ti đavo reci ma nemoj, samo vise se jos bavi s yogom i bit ce bolje.....

bez odricanja grijeha i sebicnosti mi ne mozemo biti sretni!!!

a kako se hranis, da li si vegetarijanka i da li imas potrebu da jedes nezdravo i slatko i grickalice i slicno???
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitimesri kol 20, 2008 7:13 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Saroman je napisao/la:
MIslim da se marko jasno izjasnio ušta vjeruje,dok s druge strane mi nije jasno ušta ostali vjeruju,baš bi volio znat,trebalo bi otvoiti temu u šta vjerujete,da vidimo čem ljudi teže.

Većina ekipe se ovdje izjasnila, prije ili kasnije o tome u što vjeruje.

Ali znamo da je ponavljanje majka mudrosti, pa stoga.

Vjerujem da ukoliko se ne školuje i ne radim, da neću moći preživijeti slijedećih 50 godina života ako mi ih Bog podari.
Znam da ukoliko ne budem težio što većem znanju, da neću moći doći do dobro plaćenog posla, a putem čega do novca, kao što i sam Freud kaže novac vrlo često potiče žensku znatiželju za muškim spolom.
Znam da ukoliko se ne budem družio s ljudima (na faxu, poslu, disku, feštama) da neću moći naći svoju životnu družicu.
Znam da ukoliko ne nađem svoju životnu družicu i ne stvorim potomstvo da je moje bistvo na ovom planetu uzaludno.

Znam da ukoliko ne težim materijalnom, tj. novcu niti jedan on prije navedenih stvari neću moći izvesti.
Stoga ukoliko se želim držati isključivo Biblije tada bi se cijelo društvo moralo promijeniti kako bi to bilo ostvarivo.
U sadašnjem času to nije i stoga ne namjeravam iznevjeriti svoje pretke, tako što neću imati potomke, a također ne želi iznevjeriti potomke time što neću imati što da im ostavim u naslijedstvo.

Evo nadam se da ti je ovo dostatno.


pazi frende, ti pokusavas da napravi nemoguce.....zelis graditi kucu na pjesku....sto znaci da zelis da ti u svojoj sili radis i pokusavas izgraditi svoj zivot, ali to ti je krivo, sve ce ti đavo srusiti, i nemoj traziti zenu ti nego se Bogu moli da ti pokaze pravu......jer ces krivo izabrati.....kao mnogi.....đavo je pametniji.....

ja ti dajem savjet da se svaki dan molis i prvo Bogu prepustis sve da vodi i vjerujes njemu a onda ides i radis i da te on vodi....Bog ce ti pomoci ako mu dopustis, ali ako ces ici sam i odbijat ces Boga, Bog ce te pustiti i bit ces ljut ako ti propadne cilj neki u zivotu....

i trebas biti spreman mjenjati sebe i svoje navike....ako ide lose i ako je neki kriz na tebi, znaci da ides krivo......krivi put.....tada se moli Kristu

pogle citat, sve ce ti reci:

Matej 6,25-34:
"Zato vam kažem: Ne budite zabrinuti za život svoj: što ćete jesti, što ćete piti; ni za tijelo svoje: u što ćete se obući. Zar život nije vredniji od jela i tijelo od odijela?
"Pogledajte ptice nebeske! Ne siju, ne žanju niti sabiru u žitnice, pa ipak ih hrani vaš nebeski Otac. Zar niste vi vredniji od njih?
A tko od vas zabrinutošću može svome stasu dodati jedan lakat?
I za odijelo što ste zabrinuti? Promotrite poljske ljiljane, kako rastu! Ne muče se niti predu.
A kažem vam: ni Salomon se u svoj svojoj slavi ne zaodjenu kao jedan od njih.
Pa ako travu poljsku, koja danas jest a sutra se u peć baca, Bog tako odijeva, neće li još više vas, malovjerni?
"Nemojte dakle zabrinuto govoriti: `Što ćemo jesti?` ili: `Što ćemo piti?` ili: `U što ćemo se obući?`
Ta sve to pogani ištu. Zna Otac vaš nebeski da vam je sve to potrebno.
Tražite stoga najprije Kraljevstvo i pravednost njegovu, a sve će vam se ostalo dodati.


Ne budite dakle zabrinuti za sutra. Sutra će se samo brinuti za se. Dosta je svakom danu zla njegova.


Zadnja promjena: marko suzic; sri kol 20, 2008 7:20 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"   "Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu" - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
"Vrag putem joge ulazi u ljudsku dušu"
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Bog vs. vrag
» Aleister Crowley i njegova "Knjiga zakona"
» Pravila podforuma "Audio - video svijet"
» NASA otkrila veliki "Smiley" na Marsu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: