Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nokti / Nail art

Go down 
+28
Lyra
kika13
Einar
orca
Dantalion
Fantom
Gea
Cinderella
flory
Flamezar
Athena
Angeo sa greškom
Dragony
MoW
Legionar
Blizzard
malenaivi
masha196
Neo
floridana
meli
zmija
urbanaaa
Nefertiti
Alpha
Merkurica
Svjetloisjena
malena
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Autor/icaPoruka
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Nokti / Nail art - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 9 Icon_minitimeuto lis 22, 2013 10:26 am

Athena, dobri su noktići! Meni se sviđa taj nail art, kada se crta po noktićima. Čak i naljepnice dobro dođu za neuke poput mene. U glavnom, baš su dobri! 8)

EDIT: ovo su moji novi noktići...

Nokti / Nail art - Page 9 Yqy4

Vrlo brzo napravljeni, decentni a opet nisu standardni.  raspa 


_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Nokti / Nail art - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 9 Icon_minitimeuto lis 22, 2013 11:53 am

@Dada, sad imaš nešto duže nokte, ali sviđa mi se kombinacija. ides
Nije previše upadljiva, može se uklopiti za svaki dan, samo što bi ja radije da su mi rubovi noktiju malo više obli, nego četvrtasti.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Nokti / Nail art - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 9 Icon_minitimeuto lis 22, 2013 12:05 pm

Ja volim tu cetvrtastu varijantu. face 

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 9 Icon_minitimened stu 17, 2013 1:17 am

@Athena...super je boja. Imam jedan takav lak (Avon). Već sam ga spominjala. U masi je izgledao bordo a kad se nanese je crno-smeđi s bordo odsjajem iz određenih kuteva :)
Vidim da ima i nekih točkica/crteža po laku raspa


Inače....da vidimo...ti si praktična osoba, voliš prirodne znanosti, filozofiju, pravo, politiku... Voliš sigurnost, oprezna si, nevjerni Toma (što bi se reklo). Cijeniš logično razmišljanje ali si i tvrdoglava i teško te uvjeriti u nešto što se ne slaže s tvojim mišljenjem. Ipak, voliš slobodu misli. Isto tako, iako poštuješ autoritet cijeniš slobodu kao takvu.
Imaš intuiciju međutim puno promišljaš i možda ne vjeruješ samoj sebi (intuiciji) dovoljno.

I tako... raspa


Da se vratim na temu noktiju face

Zadnjih (x) godina otkako su postali popularni umjetni nokti, gel i tome slično došla je i ta moda četvrtasto rezanih noktiju. Ne kontam kako je netko to proglasio estetki privlačnim i kako se to toliko dugo zadržalo. Tek nekim ljudima odgovara taj četvrtasti izgled (a ni onda ne da je baš rezano praktički na 90°). Najbolje je pogledati kakav je korjen nokta i sukladno tome oblikovati i vrh.
Moja baka (koja mi tehnički nije prava baka al sad nije bitno) je rezala nokte na špic. Uvijek (otkako ja znam). To mi je bilo tako weird muha

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 9 Icon_minitimened pro 01, 2013 1:17 am

Lak s magnetnim česticama. Lakirala sam nokte prošlu nedjelju a danas su još uvijek "ko novi". Mora bit da je to neko kvalitetno željezo raspa :D

Nokti / Nail art - Page 9 3cu1

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Nokti / Nail art - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 9 Icon_minitimened pro 01, 2013 7:49 pm

@Alpha, to su bile neke srebrne naljepnice, eksperiment. :P

Alpha je napisao/la:

Inače....da vidimo...ti si praktična osoba, voliš prirodne znanosti, filozofiju, pravo, politiku... Voliš sigurnost, oprezna si, nevjerni Toma (što bi se reklo). Cijeniš logično razmišljanje ali si i tvrdoglava i teško te uvjeriti u nešto što se ne slaže s tvojim mišljenjem. Ipak, voliš slobodu misli. Isto tako, iako poštuješ autoritet cijeniš slobodu kao takvu.
Imaš intuiciju međutim puno promišljaš i možda ne vjeruješ samoj sebi (intuiciji) dovoljno.

I tako... raspa
Dosta zanimljiva analiza face, praktički sve točno osim onog dijela sa prirodnim znanostima. Nisu me baš zanimale, a nisu nas ni zainteresirali.miga 

Inače, odličan ti je ovaj magnetni lak, sviđa mi se i boja. ides
Jel to od Alessandra?
Ne znam jesam li spomenula da sam i ja prije kojih mjesec dana isto stavila magnetni lak, međutim nije baš bio kvalitetan.
Jako brzo se počeo ljuštiti, namaz nije bio ujednačen. Dobro, već je bio star godinu dana, ali nije potrajao, inače od Essence (love potion).
Da još spomenem kako mi je njihov magnet vrlo nespretan pa sam koristila onaj od frižidera. :P

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 9 Icon_minitimeuto sij 07, 2014 1:24 pm

Osnove Hiromantije :DVidim da je dosta točno jer te ipak donekle poznajem ali sve je napisano samo temeljem pogleda na ruke :D

To je lak od Avona. Evo stavit ću sliku od online kataloga. Moj je taj plavi :)

Nokti / Nail art - Page 9 Cjgp


Čini mi se da jeste bilo prije riječi o tim magnetnim lakovima ali ne znam što. Inače meni je Essecnce super za ovako neke nadlakove ili oni njihovi šljokičasti. Međutim za neke ozbiljnije boje ne koristim njih jer nisu dovoljno kvalitetni pa se brzo krenu ljušiti. Al zato šljokice stoje da ih ne možeš skinut i kad hoćeš :D

Uglavnom koristim Avonove lakove jer mi je OK cijena a zadovoljna sam kvalitetom. Recimo, u istim uvjetima Avonov lak i OPI lak se ponašaju i traju jednako a OPI košta 4 puta više od Avona.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 9 Icon_minitimeuto sij 21, 2014 3:35 pm

Prekjuče sam se opet igrala s magnetnim lakom. Ovaj put boja - fuksija :D

Nokti / Nail art - Page 9 9z6s

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Nokti / Nail art - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 9 Icon_minitimečet srp 10, 2014 11:31 pm

Wow
Super je efekt.
Ja sam taman počela uzgajati kanđe i planiram nešto opako s njima evil 
Razišljala sam da si priuštim manikuru, ali mogla bi i sama nekaj smislit confused 

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 9 Icon_minitimened srp 13, 2014 1:09 pm

Vidjela sam ti nokte nekidan na kafi i savršeni su lovely

Na Jutjubu sam vidjela one neke klipove kako se napravi efekt razlivenih boja na noktu. Doduše to je meni previše da bih išla radit al prezakon je.

Evo link na jedan od tih videa: LINK

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nokti / Nail art - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nokti / Nail art
[Vrh] 
Stranica 9 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Nokti otkrivaju zdravstvene probleme

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: