Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

nova vjera... pridruzite se..

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor/icaPoruka
Sigmund Freud
Dinosaur

Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Registration date : 28.03.2008

PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   sri kol 27, 2008 9:08 pm

svejedno,priznaj kome sluzis face kome ribas pod na koljenima
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   sri kol 27, 2008 11:27 pm

Ženi lolcina

Čovjek

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Registration date : 20.09.2007

PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   sri kol 27, 2008 11:41 pm

Ja proglašavam ovu sektu otvorenom.
Ime pristaša bit će "pundupeparac", bavit ćemo se ispiranjem mozga, a usput ćemo i nešto zaraditi, ono kao baj d vej i nećemo se s tim zamaravati.

Onaj tko bude protiv sekte, zvat ćemo uguzicumetac te ćemo ih kako će stajati u budućem zakoniku nabijati na kolac i škakljati gušćjim perjem dok ne skončaju svoj bijedni život ili se ne preobrate na našu vjeru.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   čet kol 28, 2008 9:03 am

Absynthia je napisao/la:
Tutankhamon je napisao/la:
Absynthia je napisao/la:
Freya je napisao/la:
Nema tu sekti... Krivo si povezala stvari...

Tako Vi 'vidite' svoju 'vjeru' - Vaše pravo. Ostali ljudi ju vide kao sektu za namakanje para.
A koja je to nasa vjera ?

Jesam se ja Vama obraćala? Ako se ne varam, a bome se ne varam, nisam. Ako netko ima problema sa shvaćanjem, lijepo neka klikne na prvu stranicu, prvi post. Ta sekta još nema ni ime. Ja nemam pojma kojoj Vi sekti/vjeri pripadate, nit me zanima.

Ako te ne zanima, zasto raspravljas i uopce citas ove postove?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   čet kol 28, 2008 10:12 am

Absynthia je napisao/la:
Absynthia je napisao/la:
Freya je napisao/la:
Tako Vi 'vidite' svoju 'vjeru' - Vaše pravo. Ostali ljudi ju vide kao sektu za namakanje para.
Jesam se ja Vama obraćala? Ako se ne varam, a bome se ne varam, nisam. Ako netko ima problema sa shvaćanjem, lijepo neka klikne na prvu stranicu, prvi post. Ta sekta još nema ni ime. Ja nemam pojma kojoj Vi sekti/vjeri pripadate, nit me zanima.

Ako je tko ovdije nesto krivo polovio onda si to jedino ti. Quotala si Freyin post koja, kao sto je Svjetloisjena rekla, nije bila ni bizu kad se tema otvarala nakon cega nastavljas riplajat i Tutankhamonu...

Varas se ti itekako jer da se ne varas Quotala bi prvi post od ovog Zuje, ili kako li se zove, koji je temu i otvorio i koji je, koliko se moze vidjet, jedini clan te sekte ili cega li vec...ostali se samo zabavljaju na racun teme obzirom bas nismo ekipa sklona sektasenju...pa cak ni nekim legitimnim vjerama, a kamoli sektasenju...

Meni je jasno da ljudi imaju 'elektricne' trenutke i da se svakom to moze dogodit i tolerirat ali ti ga vec pretjeruje s izljevima agresije po forumu pa bi bilo vrijeme da malo stanes na loptu i pogleda sto pises i kome pises.

Dinosaur

Male
Capricorn Cat
Broj postova : 353
Registration date : 26.08.2008

PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   čet kol 28, 2008 10:28 am

http://www.youtube.com/watch?v=y4mWiqkGy-Y

a dobro kaže lik
slobodno odgledate i druge clipove :D
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek

Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Registration date : 15.02.2008

PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   čet kol 28, 2008 10:35 am

Alpha je napisao/la:
Absynthia je napisao/la:
Absynthia je napisao/la:
Freya je napisao/la:

Ako je tko ovdije nesto krivo polovio onda si to jedino ti. Quotala si Freyin post koja, kao sto je Svjetloisjena rekla, nije bila ni bizu kad se tema otvarala nakon cega nastavljas riplajat i Tutankhamonu...

Varas se ti itekako jer da se ne varas Quotala bi prvi post od ovog Zuje, ili kako li se zove, koji je temu i otvorio i koji je, koliko se moze vidjet, jedini clan te sekte ili cega li vec...ostali se samo zabavljaju na racun teme obzirom bas nismo ekipa sklona sektasenju...pa cak ni nekim legitimnim vjerama, a kamoli sektasenju...

Meni je jasno da ljudi imaju 'elektricne' trenutke i da se svakom to moze dogodit i tolerirat ali ti ga vec pretjeruje s izljevima agresije po forumu pa bi bilo vrijeme da malo stanes na loptu i pogleda sto pises i kome pises.

Absinthia, da, nažalost malo si nas krivo shvatila.
Ako se vratiš unatrag par postova vidjet ćeš da smo se samo zezali u osnivanju "nove vjere". Jedino je kreator teme bio ozbiljan - pretpostavljam, jer mi to sve oko osnivanja nove vjere zvuči nekako neozbiljno.
Neznam čemu agresivnost, rađe se pridruži šali. :)
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek

Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Registration date : 01.12.2007

PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   pet kol 29, 2008 9:53 am

Ako se topic nadovezuje na prvi post - a nadovezuje se, nemam ja zašto citirat taj prvi post, jer je očito da komentiram temu i taj prvi post, a onima kojima nije, not my problem ;)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   pet kol 29, 2008 9:55 am

Absynthia je napisao/la:
Ako se topic nadovezuje na prvi post - a nadovezuje se, nemam ja zašto citirat taj prvi post, jer je očito da komentiram temu i taj prvi post, a onima kojima nije, not my problem ;)

Nije stvar u onome što NISI citirala, nego u onome što JESI :)
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek

Female
Virgo Rat

PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   pet kol 29, 2008 9:56 am

Svjetloisjena je napisao/la:

Dotična je komentirala da tu 'nema sekti', tako da sam ja lijepo samo odgovorila na njen :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   pet kol 29, 2008 10:07 am

Freya je u pravu...ovdje nema sekti...
Decko koji je otvorio temu je mozda u tome ali nitko drugi nije...osim toga njega nema otkako je temu otvorio...osim toga "sekta" je vrlo relativan pojam jer se moze reci i za katolicansku crkvu da je sekta samo ima puno clanova pa ima prostora da samu sebe ne zove tako...
Dakle, na osnov jednog decka koji se, sto se mene tice, mozda i zezao kad je otvorio temu sektasa tu nema kao ni mjesta za prozivanje ikoga.
A sve i da ima i da se tvoj post odnosio na te 'neke' valjalo je ipak quotat ili nekog od 'njih' ili malo bolje objasnit sto zelis reci. Naime, ako smo svi mi shvatili krivo tvoje rijeci mozda ce prije biti da je ipak 'problem' u tebi i da si se pogresno izrazila...ne mislis li?

zivili

Pračovjek

Female
Virgo Rat

PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   pet kol 29, 2008 10:09 am

Ne, nisam se krivo izrazila. Odgovarala sam na temu.
Ne želim se svađati. Krivo ste shvatili moj post, ne znam zašto, ali eto, šta ću Vam ja :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   pet kol 29, 2008 10:18 am

U redu Absynhia...nitko se ne zeli svadjati, ofc...

Samo sam te htjela (izrazito dobronamjerno) upozoriti na to da bi mozda trebala pazljivije quotati...nesporazumi se dogode svakome...nije neki problem...
Problem je ne uvidjeti da si i sam dio problema...ali ti ocito smatras da smo mi svi ostali krajnje nepismeni i da nema sanse da si ti ikako u krivu, pa dobro onda...

svejedno... zivili

Gost

PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   pet kol 29, 2008 1:16 pm

Absynthia je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:

Dotična je komentirala da tu 'nema sekti', tako da sam ja lijepo samo odgovorila na njen :)

Dotična nije nikoga ovdje napadala, a najmanje tebe, pa prema tome ne razumijem zašto si se namjerila "na dotičnu", kojoj ne možeš napisat ni korisničko ime??? Ili imaš nekih imaginarnih problema sa mnom za koje ja ni ne znam da postoje???
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   pet kol 29, 2008 1:45 pm

Absynthia je napisao/la:
Ne, nisam se krivo izrazila. Odgovarala sam na temu.
Ne želim se svađati. Krivo ste shvatili moj post, ne znam zašto, ali eto, šta ću Vam ja :)

Pa ne znam što ćeš nam, ali ako je nekoliko ljudi krivo shvatilo, najmanje troje što ja znam, da ipak malo pogledaš...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   Today at 9:04 am

[Vrh] Go down

nova vjera... pridruzite se..
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 7 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Moja nova sekira
» Nova godina
» Moja nova igračka (sjekira)