Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)

Go down 
+54
bros
guenhwyvar
shadow_wortex
sign
TheNazgul
Athena
floridana
MisteryManiac
v1p3r
Ofca
brle
biga
Josipa Ban
tomi
Game_Fan
Reptil
Remke
Comi
Gea
zgemboadislic
ThE_IMMORTAL
Legionar
Shadowh86
switch
Blizzard
Berny_Sinara
Neobicni forumas
josip21
bube3lj
Jaykof
kety6
gothic45
Risk
fazon
kayser
gloria_g
TAy
userNejm
SHnjoF
Alpha
bir
silver
Siver fox
Eye
vitrys
zvezda
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
vladimir
gogx
Cvrcak
malena
pećina
Rain
58 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
Autor/icaPoruka
switch
Višestanični organizam
switch


Male
Leo Horse
Broj postova : 75
Age : 33
Registration date : 26.01.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimesri oľu 04, 2009 11:11 pm

pitaj boga sta su to ljudi gledali ima mali milion odgovora sta je to bilo
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimesri oľu 04, 2009 11:56 pm

switch je napisao/la:
pitaj boga sta su to ljudi gledali ima mali milion odgovora sta je to bilo
i to sto kazes
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 12:56 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Mislim da smo to imali kao post na onoj temi o susretima četvrte vrste, ali nisam sigurna.

Ajde ond ada merđam :D
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 1:00 am

Ja mislim da meteor nije. Je to slikano po noći ili po danu? Meni se čini koda je po danu i koda je jako veliko, mislim da takav meteor rokne na zemlju bi se osjetilo u okolici :D
[Vrh] Go down
Shadowh86
Višestanični organizam
Shadowh86


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 44
Age : 37
Registration date : 31.01.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 2:06 am

Ja mislim da je osvjetljeno od tog svjetla pa se cini kao da je dan

Ali kako se nije osjetilo nista kad je palo znaci da je bilo veoma lagano i/ili suplje
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 3:55 am

ma ja mislim ovako ako su nasi prijatelji jako razvijeni... i imaju noviju tehnologiju objasnite vi meni sto ce njima bica citaj:Mi koji smo za 10 koplja slabiji od njih... sta ce oni sa nama? Ubijat nas be razloga....vrsiti experimente na nama? Otimaju ljude zato sto su im ljudi zanimljivi a da ih ubiju...pa kaj ce sa njihovim lesevima?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 9:43 am

Pa možda smo im pokusni kunići za nešto miga alien
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 10:31 am

Berny je napisao/la:
ma ja mislim ovako ako su nasi prijatelji jako razvijeni... i imaju noviju tehnologiju objasnite vi meni sto ce njima bica citaj:Mi koji smo za 10 koplja slabiji od njih... sta ce oni sa nama? Ubijat nas be razloga....vrsiti experimente na nama? Otimaju ljude zato sto su im ljudi zanimljivi a da ih ubiju...pa kaj ce sa njihovim lesevima?

Kao sto mi proucavamo nas biljni i zivotinjski svijet, sve slabije vrste, ali ne samo to nego radimo i pokuse na nama samima, citaj ljudima, tako nas i oni proucavaju kao nizu vrstu, ako je sve to istina naravno.


Zadnja promjena: Neobicni forumas; čet oľu 05, 2009 10:39 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 10:39 am

Sto se tice meteora. Meteori su svakidasnja pojava i svi znamo kako jedan meteor izgleda. Mislim da je ovo moralo biti nesto drugo cim je ovakvu paznju privuklo. Mozda je satelit, ne kazem ja nista, ali cim je uzbunilo vojsku i policiju zna se da meteor nije.

Opet, meni su uvijek jako cudni bili ti padovi NLO-a, ono dolete iz ko zna koje galaksije, da bi se tu srusili na Zemlju lolcina

Oke, mozda im fizicki uvjeti, gravitacija, atmosfera itd stvaraju problem ali tako napredne letjelice se po pricama vec stoljecima ruse po zemlji, smijesno. Mozda je u cijeloj povjesti bio jedan ili dva pada, ako je i bilo padova. Moje misljenje....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 2:40 pm

Recimo da su kroz povijest ljudi mozda krivo dozivljavali rusenje od slijetanja. Da su rusenja bila tako cesta (tada) bilo bi posvuda izlozeno djelova letjelice i putnika onak, ako nista drugo, onda ko ukras. Drugo je danas kada imamo sredstva i mogucnosti skrivanja i zataskavanja...

Ako bi razmatrali zasto se NLO-i ruse bas na Zemlju (recimo da se ruse) onda bi odgovor mogao biti u tome sto ovdje mozda imaju sto za proucavati pa cesce vise blizu naseg planeta nego oko nekih drugih... Ipak, mozda se jednako cesto ruse i na Marsu... A zasto/kako se uopce ruse...nemam neku ideju osim da niti jedna tehnologija nije savrsena...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 5:29 pm

ima mnogo inteligentnijih Aliencica od nas...ma ja mislim da to nije istina... Mozda smo nizi nego oni (mislim mentalno ) al kaj ce oni s nama...za sada nas otimaju jer smo im zanimljivi radi neceg :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 6:21 pm

Mozda su samo znatizeljni...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Shadowh86
Višestanični organizam
Shadowh86


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 44
Age : 37
Registration date : 31.01.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 8:34 pm

A mozda rade smrtonosne viruse da nam lakse preotmu planet??
Ili iskoristavaju nesto iz nas
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 1:35 am

Shadowh86 je napisao/la:
A mozda rade smrtonosne viruse da nam lakse preotmu planet??
Ili iskoristavaju nesto iz nas
heheh a sta ce im nas polu zagadjeni planet od kojeg prakticki nemaju koristi jer je nas planet koma pun ozonskih rupa zatim pun Kiselih kisa itd 8)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 12:25 pm

Ako je tako bilo bi licemjerno kriviti ih. Mi radimo isto. Koristimo jednostavnija bica od nas za eksperimente korisne nama...dok u procesu radimo grozne stvari tim drugim, prema nama nemocnim, bicima...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 4:52 pm

Alpha je napisao/la:
Ako je tako bilo bi licemjerno kriviti ih. Mi radimo isto. Koristimo jednostavnija bica od nas za eksperimente korisne nama...dok u procesu radimo grozne stvari tim drugim, prema nama nemocnim, bicima...
da slazem se :)
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 10:31 pm

Jeste gledali ovaj video?
Mislim da je već bilo negdje nešto o tome ali davno, šta mislite o ovome?

[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 10:45 pm

Mislim da sam vidio to nekoć davno :D
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 11:22 pm

Pa to i kažem, bilo je davno neš o tome :D

Šta misliš?
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 11:24 pm

Osim da se video više nemre gledat lol

Mislim da su to bili leteći tanjuri il tak nekaj, to jest, da je snimka originalna :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 11:49 pm

Jaykoq je napisao/la:
Osim da se video više nemre gledat lol

Mislim da su to bili leteći tanjuri il tak nekaj, to jest, da je snimka originalna :)
zanimljivo :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 12:26 am

NLO iznad zadarskog područja, ČLANAK:

S obzirom na način kretanja, to nije bio avion. Predmet je bio malo crvene, a malo zelene boje, te je nestao iza otoka Ugljana', ispričala je svjedokinja Kata Colić.

Stanovnici Svetoga Petra, mjesta udaljenog desetak kilometara od Zadra, u nedjelju navečer su na nebu vidjeli nepoznati leteći objekt.

Potvrdila je to Kata Colić, koja je novinaru Večernjeg lista ispričala sljedeće:

"Izgledao je kao kugla, bio je brz, te je mijenjao boje. Malo je bio crven, malo zelen, a učinilo mi se i kao da dimi. Moglo ga se vidjeti desetak minuta, te je nestao je iza otoka Ugljana, možda kod Kukljice", izjavila je.

Svjedokinja je dodala kako to nije mogao biti avion s obzirom na način kretanja, te da takvo što dosad nije vidjela.

Podsjetimo, nepoznati leteći objekti su posljednjih mjeseci nekoliko puta viđani na zadarskom području o čemu svjedoči i slika koja je kolovozu prošle godine objavljena na portalu Dnevnik.hr.

Na You Tubeu se, pak, nedugo potom našao zanimljiv video snimljen iznad Petrčana.



[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 5:19 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
NLO iznad zadarskog područja, ČLANAK:

S obzirom na način kretanja, to nije bio avion. Predmet je bio malo crvene, a malo zelene boje, te je nestao iza otoka Ugljana', ispričala je svjedokinja Kata Colić.

Stanovnici Svetoga Petra, mjesta udaljenog desetak kilometara od Zadra, u nedjelju navečer su na nebu vidjeli nepoznati leteći objekt.

Potvrdila je to Kata Colić, koja je novinaru Večernjeg lista ispričala sljedeće:

"Izgledao je kao kugla, bio je brz, te je mijenjao boje. Malo je bio crven, malo zelen, a učinilo mi se i kao da dimi. Moglo ga se vidjeti desetak minuta, te je nestao je iza otoka Ugljana, možda kod Kukljice", izjavila je.

Svjedokinja je dodala kako to nije mogao biti avion s obzirom na način kretanja, te da takvo što dosad nije vidjela.

Podsjetimo, nepoznati leteći objekti su posljednjih mjeseci nekoliko puta viđani na zadarskom području o čemu svjedoči i slika koja je kolovozu prošle godine objavljena na portalu Dnevnik.hr.

Na You Tubeu se, pak, nedugo potom našao zanimljiv video snimljen iznad Petrčana.



a nis ljude zanima more :D haha sala a cuj moze biti da ih zanima more radi Lijekovitog svojstva ili tako nesta
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 6:22 pm

Neobicni forumas je napisao/la:
Jeste gledali ovaj video?
Mislim da je već bilo negdje nešto o tome ali davno, šta mislite o ovome?


za ovu pojavu sam gleao na tv-u i neki tip je tvrdio da su ona svijetla ustvari plameni iz naftnih busotina...cak je i letio istom rutom i vidio ta ista svijetla......

a za ono u Zadru evo bas citam na t-portalu da neki tip tvrdi da je to Venera:

Za neobičnu crveno-zelenu kuglu koju su nedavno snimili Zadrani i koja je pokrenula priče o NLO-u naš poznati astronom, profesor Korado Korlević ima znanstveno objašnjenje
'Iako ne mogu s potpunom sigurnošću reći o čemu je riječ jer prvo treba vidjeti snimke, ipak držim da su Zadrani snimili Veneru. Naime, kada je Venera nisko na nebu, dogodi se sintilacija ili treperenje. Zbog miješanja toplog i hladnog zraka Venera mijenja boje i oblik. Često su se takve pojave Venere znale 'uhvatiti' kamerom i tumačiti kao nepoznat objekt na nebu. Moja je prva pretpostavka da je na nebu iznad Zadra snimljena Venera u sintilaciji', kazao je Korlević za Večernji.hr.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitimečet oľu 12, 2009 2:16 am

josip21 je napisao/la:
Neobicni forumas je napisao/la:
Jeste gledali ovaj video?
Mislim da je već bilo negdje nešto o tome ali davno, šta mislite o ovome?


za ovu pojavu sam gleao na tv-u i neki tip je tvrdio da su ona svijetla ustvari plameni iz naftnih busotina...cak je i letio istom rutom i vidio ta ista svijetla......

a za ono u Zadru evo bas citam na t-portalu da neki tip tvrdi da je to Venera:

Za neobičnu crveno-zelenu kuglu koju su nedavno snimili Zadrani i koja je pokrenula priče o NLO-u naš poznati astronom, profesor Korado Korlević ima znanstveno objašnjenje
'Iako ne mogu s potpunom sigurnošću reći o čemu je riječ jer prvo treba vidjeti snimke, ipak držim da su Zadrani snimili Veneru. Naime, kada je Venera nisko na nebu, dogodi se sintilacija ili treperenje. Zbog miješanja toplog i hladnog zraka Venera mijenja boje i oblik. Često su se takve pojave Venere znale 'uhvatiti' kamerom i tumačiti kao nepoznat objekt na nebu. Moja je prva pretpostavka da je na nebu iznad Zadra snimljena Venera u sintilaciji', kazao je Korlević za Večernji.hr.
uvijek ima isprika :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)
[Vrh] 
Stranica 6 / 16.Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti
» Bliski susreti
» Bliski susreti - osobna iskustva

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: