Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)

Go down 
+54
bros
guenhwyvar
shadow_wortex
sign
TheNazgul
Athena
floridana
MisteryManiac
v1p3r
Ofca
brle
biga
Josipa Ban
tomi
Game_Fan
Reptil
Remke
Comi
Gea
zgemboadislic
ThE_IMMORTAL
Legionar
Shadowh86
switch
Blizzard
Berny_Sinara
Neobicni forumas
josip21
bube3lj
Jaykof
kety6
gothic45
Risk
fazon
kayser
gloria_g
TAy
userNejm
SHnjoF
Alpha
bir
silver
Siver fox
Eye
vitrys
zvezda
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
vladimir
gogx
Cvrcak
malena
pećina
Rain
58 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
Autor/icaPoruka
v1p3r
Višestanični organizam



Male
Pisces Horse
Broj postova : 35
Age : 34
Location : *ZAGBREG*
Registration date : 29.06.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimepet lis 02, 2009 11:58 am

ovo sa helicom i sa avionima izgleda istinito ali ovaj nlo kako pada u more i to nekako mi djeluje kao montaža.


p.s. sad kad gledam ovaj trenutak di nlo pada u vodu vidim kao da se razdvoio i jedan dio je pao u vodu a drugi krenuo zrakom na desno ...

evo ko zna španjoslki neka prevede https://www.youtube.com/watch?v=9tFuohvImu0 xD
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimepet lis 02, 2009 6:40 pm

v1p3r je napisao/la:
ovo sa helicom i sa avionima izgleda istinito ali ovaj nlo kako pada u more i to nekako mi djeluje kao montaža.


p.s. sad kad gledam ovaj trenutak di nlo pada u vodu vidim kao da se razdvoio i jedan dio je pao u vodu a drugi krenuo zrakom na desno ...

evo ko zna španjoslki neka prevede https://www.youtube.com/watch?v=9tFuohvImu0 xD
prijevod ti je na prvom videu par postova iznad :D
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimepet lis 02, 2009 7:22 pm

vjerojatno bila neka vojna vjezba pa su malo snimali i onda neko vidio taj snimak i odlucio dodat nlo i sve malo zacinit....lica su prikrivena tako da ne mozes vidit da li oni ono stvarno govore ili nesto drugo.....
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Vojni zrakoplovi gadjali NLO   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimepon lis 05, 2009 9:31 pm

Ako je to što vidimo na snimci stvaran događaj, onda nam nema druge nego reći da je ispred nas povijesni dokaz da ljudi i izvanzemaljci već ratuju. Ako je, pak, riječ o prevari, u što je uvjerena velika većina, skidamo kapu režiserima. Ako ni zbog čega drugoga, onda zbog truda da obmanu svijet i skrenu na sebe pažnju.
O videu se, nažalost, ne zna mnogo, osim da ga je u utorak na YouTube postavio anonimni autor, te da je od trenutka objave naprosto preplavio prostranstvo znano nam kao www.

Naravno, ujedno je izazvao i žestoku raspravu, s time da su brojčano nadmoćniji oni koji su uvjereni da se netko maštovit poigrao i režirao vlastitu verziju filma Projekt: Vještice iz Blaira. Dakle, čini se kao da su ratni zrakoplovi oborili nepoznati leteći objekt ili možda natjerali njegove pilote da se skriju pod morem.

Pored toga možemo uočiti još jedino da osobe na snimci govore galješki (Galicija, španjolska autonomna zajednica smještena na krajnjem sjeverozapadu Pirenejskog poluotoka, op.a.) i da je civil silno uznemiren.

Uglavnom psuje, tjera kolegu da ugasi kameru, dok iz helikoptera kapetanu broda poručuju da hitno napusti područje.

I to je, nažalost, sve. Možemo vam još tek napomenuti da su video u samo par sati prenijeli apsolutno svi relevatni portali koji se zanimaju za tematiku, te da do ovog trenutka nitko nije otkrio mjesto i vrijeme radnje, tko su akteri, kao ni ono najvažnije – je li snimka fake?

Uz nadu da ćemo to u skorije vrijeme to doznati pogledajte video na https://www.youtube.com/watch?v=v2wauxK8RKA&feature=player_embedded
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimepon lis 05, 2009 9:45 pm

imamo ovo vec.....ali tnx na trudu....
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimepon lis 05, 2009 10:26 pm

spajajte drustvo xD
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimepon lis 05, 2009 10:27 pm

spojeno miga
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimepon lis 05, 2009 10:51 pm

super :D
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 11:53 am

misterija rješena????? netko se izgleda dobro našalio...
http://www.net.hr/planet-x/page/2009/10/05/0671006.html
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 2:59 pm

zabavili su se ehehe
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 3:47 pm

svaka im cast....znaci vojnih aviona nije bilo..to su isto ubacili nekako......

a i nisam vidio tu snimku kao nose ga s plaze.....pa ne moze biti onako malen objekat.....nelogicno je......
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 3:54 pm

Baš sam se pitala po čemu je forum CE-4 dobio ime tj. što ga simbolizira. Moram priznati da to dosad nisam znala. Fascinantna priča, prilično uvjerljivi dokazi. Iako će vlade velesila uvijek pokušavati zataškivati takve stvari. conf1
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 9:21 pm

hehe svasta se novog nauci :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 10:57 pm

Iskreno, ja sam ranije čula za bliske susrete prve, druge ili treće vrste, ali ne i za to da se obeležavaju sa CE...
Ali CE-4 je zasigurno vrsta eksploziva... :) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 11:02 pm

cula sam da Ce-4 znaci otmica ljudi od strane vanzica :)
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 11:56 pm

zvezda je napisao/la:
Iskreno, ja sam ranije čula za bliske susrete prve, druge ili treće vrste, ali ne i za to da se obeležavaju sa CE...
Ali CE-4 je zasigurno vrsta eksploziva... :) *
kao zaluđenik u oružje i sve oko njega samo da kažem da imaš polovično pravo...
eksploziv se obilježava sa C-4... jedan od najjačih eksploziva, spada u vrstu plastičnih eksploziva.... može se oblikovat ko plastelin... to je ono što se viđa u filmovima kad otvaraju sefove... ;)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimesri lis 07, 2009 9:30 pm

a tako :) Hvala Biga :D naucila sam jos nes novog :D
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimesri lis 07, 2009 11:31 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
a tako :) Hvala Biga :D naucila sam jos nes novog :D
hehe.. oružje i auta su moja uža specijalnost, pa šta te god zanima, samo pitaj.... ;)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimečet lis 08, 2009 3:33 pm

ok :D
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimepet lis 09, 2009 3:57 pm

oni nas otimaju a mi ih popularno zovemo sivi
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimepet lis 09, 2009 10:10 pm

sivi i mali zeleni :D lol
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimened lis 11, 2009 2:49 pm

ako nas otimaju ja imam prijedlog sta da napravimo....bjez u septicku ako nas i nadju pobjec ce od smrada
[Vrh] Go down
TheNazgul
Prašina



Male
Aries Horse
Broj postova : 2
Age : 34
Registration date : 31.12.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: omg   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimečet pro 31, 2009 7:04 am

isse...
CE - close ecounter - bliski susret - nema fakin veze sa eksplozivom... :D :D
CE se dijeli na 4 razine, od kojih je CE-4 najgora i podrazumjeva otmicu i istrazivanje nad ljudima od strane, heh, pa nepoznate nam strane...
[Vrh] Go down
sign
Stanica
sign


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 23
Age : 30
Location : 4 dimenzija
Registration date : 28.12.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimečet pro 31, 2009 2:04 pm

dok mi uništavamo planet sivi i zeleni po zemlji traže
rješenje da nas spase!! ce4

i recimo da mene otmu vanzici i da mi usade neki predmet ja to nebi dao vadit, možda oni tako odabiru ljude koje če spasiti kad nastane apokalipsa. pa če ti ''odabrani'' ponovno pokretat civilizaciju na zamlji a možda i na nekom drugom planetu.

možda je čovjek propali pokus vanzemaljaca i sad odozgora gledaju kako se uništavamo, pa baš zbog toga što su nas možda stvorili žele nas spasit katastrofe i dat drugu šansu da se popravimo, budemo bolji i napredniji ili nas žele uništit jer se neponašamo onako kako su oni planirali i željeli.

mase
[Vrh] Go down
TheNazgul
Prašina



Male
Aries Horse
Broj postova : 2
Age : 34
Registration date : 31.12.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitimepet sij 01, 2010 5:28 pm

isse stari moj.... nešto debilnije i gluplje nisam dugo čuo...

Boink Boink Boink Boink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 14 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)
[Vrh] 
Stranica 14 / 16.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti
» Bliski susreti
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Halo fenomen

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: