Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Indigo djeca

Go down 
+64
Jedi Mind Tricks
Ascended
Skulptura
2pac
Novus ordo seclorum
tinityrannical
Ymir
ficoom666
Korplikan
konoko1
Star
hromi
flory
Fantom
Ezio
ANTEA65
MoW
Dragony
AzrielofDeath
Grinder
schmizzl
Chakotay
.meLinda.
Indigo_girl
biga
Flamezar
Athena
Remke
Michael Wittmann
Lullaby
Gea
bravehart
Berny_Sinara
@nukaDsante
Drea
floridana
Daenerys
frostie
veseli
fazon
Blizzard
Legionar
tomo_z
Jaykof
ThE_IMMORTAL
Ivan-ik
Cuppycake.Disaster
OLugo
Neo
userNejm
Saroman
Srky
Galileo Galilei
gloria_g
fazan u hladnjaku
Faithless
Alpha
Sentinel
alexx
Tutankhamon
silver
Svjetloisjena
Sigmund Freud
arhont
68 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimened stu 16, 2008 12:04 pm

Alpha je napisao/la:
@Omega...kad citiras onda citiraj muski zubi ...iscupao si dio mog posta, a lijepo ti dalje pise zasto je to SF - zato jer Frostie pise o konkretnoj zlouporabi telekineze...dakle ne o pomicanju viska vec razbijanju zida mislima...e sad...mislim da je to opcenito gledano SF...

A onda je tu i ovo sto Svjetlo kaze...pa...

Pa pitao sam pitanje u vezi cijelog tvog posta, ali očito mi nije jasno na šta uopće misliš jer meni tu nije ništa čudno niti imalo SF (prema onome šta sam skužio da želiš reći).
A ovo sada sa zidom i mislima te uopće ne kužim. Jel može jednostavnija verzija te rečenice?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimened stu 16, 2008 12:22 pm

Frostie je rekao kako bi se telekineza mogla zloupotrijebiti...to bi znacilo da se mislima mora moci napraviti nesto konkretno. Ja sam za konkretno uzela razbijanje zida mislima...moze nesto drugo tipa otkljucavanje vrata trezora mislima da ne bude toliki nered ko kod razbijanja zida miga ...e sad...misljenja sam da je jedna stvar i jedna kolicina energije za pomaknuti visak ili papiric gdje isto pricamo o telekinezi, a druga stvar pomicanje ili radjenje neceg veceg i konkretnog. Mislim da bi i pomicanje upravljaca s drugog kraja sobe u ruku bio prilican skok...
Zato reko da kod konkretiziranja tako cega to asocira vise na SF nego na realnost...ipak, mnogi ljudi se danas bave visegodisnjom meditacijom i rade na tome da razviju telekinezu pa nisam bas sigurna da mogu napravit da im upravljac doleti...
A tome svemu jos pridonosi ovo sto Svjetlo kaze...to smo isto vec govorili...iako se slazem da je moguce da takvu sposobnost razvije i netko sa losim namjerama...jer moguce je da je to samo centar u mozgu i da je pitanje kada ce se roditi netko sa razvijenijim tim dijelom i...jasno je sto dalje...
Ali za sada...ono sto mi poznajemo jeste da je za savladavanje tako cega potreban prilican trud...

Jel sad bolje? :) hug

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimened stu 16, 2008 12:26 pm

A, na to si mislila. Ja mislio da si povezala nekako namjere sa razvijenošću telekineze, a ti si mislila samo na to... Da, tu se i ja slažem da je malo nevjerojatno tako nešto izvesti.

Mislim da telekinezu može svatko izvježbati bez obzira na namjere i na karakter, ali lakše bi možda bilo duhovnoj osobi.

Btw razbijanje zida ili otključavanje trezora ti je višak u rečenici, ne znam zašto si uopće to pisala, samo zbunjuje.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimened stu 16, 2008 12:30 pm

Pisala sam to kao primjer...vazno da smo se razumjeli :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimened stu 16, 2008 12:33 pm

Aj mi sad objasni primjer čega je to točno face

Shvatio sam da je čovjeku potrebna ogromna koncentracija za takvu telekinezu, pa... Možda tolika da bi to bilo razbijanje zida mislima da se uspije?
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 30
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimened stu 16, 2008 2:03 pm

Ovo više nije tema o indigo djeci! hehe :) ma telekineza i te gluposti su toliko nebitne to se meni isto činilo na tjedan dva velikom forom jer je zgodno a i ja sam ljenčina pa mi se ne da pospremati sobu rukama :) sto se tiče svega ovog šta ste napisali uvezi indigo moje mišljenje je da svatko ama baš svatko može bit indigo bio on rođen 1901 ili 1990. jer biti indigo to nije sada da ti možeš letjeti ili znati telekinezu ili se ponašati ko neki superheroj ma to su gluposti, ja uopće i ne želim govoriti o tome biti indigo jer je to samo posljedica čovjekovih razmišljanja i postupaka, ne znam dali vi uopće znate tko je objasnio pojam indigo i ko je napisao knjige o tome itd. to je organizacija kryon proučite malo to, ja dok sam slušao jedno od njihovih predavanja točno se sjećam meni su samo suze počele curit iz očiju jer sam bio sretan što sam napokon imao osijećaj da sam pronašao put koji me zanima i koji želm slijedit, ja se kao indigo ne osijećam ništa posebnije od ostalih, jer je svatko poseban i svatko ima svoj put bio on indigo ili ne, usput za mene su svi indigo, bilo tko, svatko od nas ima dio Boga u sebi, a onaj tko to prepozna on će naći mir.eto to je moje mišljenje :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimened stu 16, 2008 2:26 pm

Imaš lijepo mišljenje, Ivan-ik. Zapravo, možda bolje da kažem da se meni sviđa, i to jako ljubi
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 30
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimened stu 16, 2008 2:37 pm

Hvala :)
[Vrh] Go down
frostie
Riba
frostie


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 173
Age : 35
Registration date : 24.08.2008

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimened stu 16, 2008 3:05 pm

doista lijepo misljenje... :)
steta stha ga ne djeli vechina ljudi :/
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimened stu 16, 2008 3:35 pm

frostie je napisao/la:
doista lijepo misljenje... :)
steta stha ga ne djeli vechina ljudi :/

Možda ga dijeli, ali im je neugodno reći miga
[Vrh] Go down
frostie
Riba
frostie


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 173
Age : 35
Registration date : 24.08.2008

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimened stu 16, 2008 4:11 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
frostie je napisao/la:
doista lijepo misljenje... :)
steta stha ga ne djeli vechina ljudi :/

Možda ga dijeli, ali im je neugodno reći miga

i to stha kazhes :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimepon stu 17, 2008 1:57 am

Svjetloisjena je napisao/la:
frostie je napisao/la:
doista lijepo misljenje... :)
steta stha ga ne djeli vechina ljudi :/
Možda ga dijeli, ali im je neugodno reći miga
Ne znam bas...cini mi se da se isticu dvije 'struje'...one koje sute o tome i one koje govore...a one koje govore rijetko zvuce ko Ivan_ik vec vise zvuci ko hvalisanje...nazalost...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimepon stu 17, 2008 2:19 am

Omega je napisao/la:
Aj mi sad objasni primjer čega je to točno face
Shvatio sam da je čovjeku potrebna ogromna koncentracija za takvu telekinezu, pa... Možda tolika da bi to bilo razbijanje zida mislima da se uspije?
Kako cega? Pa reko si da si shvatio na sto sam mislila. Ne razumjem tocno sto je nejasno ali cu pokusat odogovoriti/pojasniti...

Dakle, to je, kao sto sam vec pisala, primjer u kojem bi se trebala istaknuti razlika da nije isto pomaknuti visak i razbiti zid...a oboje je telekineza.
Kako je Frostie pisao o zloupotrebi tako necega htjela sam istaknuti da to nije tako jednostavno. Zato sam koristila primjer. Mozda je relativno jednostavno pomaknuti visak mislima i mozda to moze svatko savladati...ali mislim da je puno teze to razviti do prakticne svrhe i zato mi je pomalo SF...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimepon stu 17, 2008 2:25 am

Ja sam mislio da koristiš riječ ''zid'' u kontekstu, kao neku barijeru. To si već nekoliko puta koristila tako...
Sada sam mislio da se opet radi o metafori, a zapravo si mislila doslovno na zid face

A ne znam, čuo sam da neki ljudi pomiču veće stvari sa mislima, ali slažem se da je razbijanje zida mislima ipak SF.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimepon stu 17, 2008 2:30 am

Eto...zabuna...desi se hug

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimečet tra 16, 2009 9:42 pm

Čitam po ostalim forumima kako se osnovaju udruge za indigo djecu. Bio sam na stranici jedne od tih udruga. To je za mene glupost teže vrste. Imati ideju da se pomogne svijetu u duhovnom razvoju je super, ali ako istovremeno imaš neke stavove i pričaš gluposti, tada to gubi svoj smisao.

Recimo čitam kako ljudi te neke udruge objašnjavaju indigo djecu... To je hiperaktivno dijete, visok IQ bla bla, prepoznaješ ga tako da osjećaš da je poseban bla bla. Super, pola djece je indigo, good to know.

Drugo što ne shvaćam jest pisanje nebuloza o znanosti, stvari tipa ''znanost je ograničena jer za nju sve vidljivo postoji, a nevidljivo ne postoji''. Tako nešto može reći samo osoba koja o znanosti - pojma nema! Pa jesu li atomi vidljivi? Jesu li elektroni vidljivi? Ne, nisu. Negira li znanost moć emocija i uma? Ne negira.

Uglavnom ne znam što vi ostali mislite o tim udrugama, ali meni se čini da je na pomolu nova religija budući da neki pripadnici tih udruga pričaju gluposti, a i pišu.
Neka osoba osjeti da je ''preposebna'' i zatim na netu čita to o indigovcima... I zaključi da je indigo! To su gluposti, to što netko osjeća da je poseban, to je njegov subjektivan doživljaj i ne mora značiti da je nužno duhovno napredan čovjek, može to biti i budala koja misli da se svijet vrti oko njega.

Te udruge su za mene glupost jer se svakakvi učlanjuju, neke osobe koje se učlane su još mlade i željne avanture, drugi u tome vide zaradu pa se odluče učlaniti, treći imaju stav da su mnogo preposebni na ovom svijetu, pa da tu pripadaju itd. Ako zbilja želiš pomoći svijetu u duhovnom razvoju, tada ti u tome neće pomoći neka tamo udruga gdje je pola njih koji s indigom veze nemaju, ali bitno je da se osjećaju preposebni i da osjećaju kako su sa planeta Tatooina.

Lako je vidjeti da se pojam indiga veže za nešto nadljudsko, indigo je osoba vrijednija od drugih jer pokazuje put... Gluposti, tko tako gleda na indiga, taj samo izražava svoju želju da bude iznad drugih, to je sve.

Isto vrijedi i za osobe koje stalno vole drugima nabadati na nos to da su indigo. ''Bok, ja sam Marta i indigo sam. Ne znam kako znam, ali znam.'' Draga Marta, čekaj da malo odrasteš i skupiš iskustva pa onda pričaj da si indigo jer tako osjećaš, a ako si zbilja indigo, tada nećeš imati potrebu to pričati na taj način.
Osoba poput Marte ima puno, ima ih i na ovoj temi i to su uglavnom mlade osobe još neiskusne i pred kojima je još glavnina života, još nisu niti pubertet prošle. Ako ste zbilja pravi indigo aka duhovno uzdignuti čovjek, tada nećete imati potrebu drugima nabadati na nos to da ste indigo niti ćete imati potrebu dokazivati da ste posebni, vi ćete jednostavno biti ''posebni'' bez ikakva dokazivanja. I svatko je poseban da ne bude zabune.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimečet tra 16, 2009 9:52 pm

ovo je neka nova kultura "posebnosti". svi se trude biti posebni na ovaj ili onaj način. bitno je iskočiti iz mase pa makar zabadanjem 16 čavala u tjeme. di su ona vrimena kad smo svi nosili plave kute kava
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimepet tra 17, 2009 12:14 am

Vampire ~ Cyon je napisao/la:
Lako je vidjeti da se pojam indiga veže za nešto nadljudsko, indigo je osoba vrijednija od drugih jer pokazuje put... Gluposti, tko tako gleda na indiga, taj samo izražava svoju želju da bude iznad drugih, to je sve.

Isto vrijedi i za osobe koje stalno vole drugima nabadati na nos to da su indigo. ''Bok, ja sam Marta i indigo sam. Ne znam kako znam, ali znam.'' Draga Marta, čekaj da malo odrasteš i skupiš iskustva pa onda pričaj da si indigo jer tako osjećaš, a ako si zbilja indigo, tada nećeš imati potrebu to pričati na taj način.
Osoba poput Marte ima puno, ima ih i na ovoj temi i to su uglavnom mlade osobe još neiskusne i pred kojima je još glavnina života, još nisu niti pubertet prošle. Ako ste zbilja pravi indigo aka duhovno uzdignuti čovjek, tada nećete imati potrebu drugima nabadati na nos to da ste indigo niti ćete imati potrebu dokazivati da ste posebni, vi ćete jednostavno biti ''posebni'' bez ikakva dokazivanja. I svatko je poseban da ne bude zabune.

Slažem s tobom i neću skrivati išta - znam da vi upravo mislite da sam ja ovakva osoba. Na ovom forumu sam se tako predstavio jer me upravo zanima kako ljudi malo otvorenijeg razmišljanja gledaju na to, ali sve je ispalo krivo..

Za ovaj prvi ulomak imam jedan komentar. Uočios sam neke ''indigovce'' koji za sebe govore da su 'nad-ljudi', da su vredniji od drugih, ali istina je da su to samo gluposti nabrijanih ljudi.

Zasmetao me ovaj komadić teksta:

Citat :
o su uglavnom mlade osobe još neiskusne i pred kojima je još glavnina života, još nisu niti pubertet prošle


Zašto misliš da starost ima veze i sa čim?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimepet tra 17, 2009 1:24 am

Napisah, to su uglavnom još mlade i neiskusne osobe, a kako znam, znam iz iskustva sa foruma, uglavnom su klinci ti koji dolaze sa takvim tvrdnjama, a godine... Godine su vezane uz iskustvo s kojim pak razvijamo sebe, ali van toga, godine ne znače mnogo niti sam reko išta u tom kontekstu.

A ti ''nad-ljudi'' su ništa drugo do li obične osobe sa razvijenim egoizmom.
[Vrh] Go down
Drea
Stanica
Drea


Female
Libra Cat
Broj postova : 13
Age : 36
Registration date : 17.04.2009

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimepet tra 17, 2009 1:50 am

Cek malo, a od ceg to braca Ameri ne naprave shititc svojim pseudoliberalnim shvatanjem i prihvatnjem?!? roll
Ne postoje nikakvi nad-ljudi i ne slazem se da su godine srazmerne mudrosti ma koliko iskustvo ih pratilo.
Ja sam indigo i ne zovem se Marta miga i izasla sam iz puberteta, mada ga nesh nisam bash ni imala. 3 ljudi zna da sam indigo jer:
1. Nemam poterbu da se hvalim ili da dokazivam to bilo kom. Dapace volim to zadrzati za sebe.
2. Nes mi se ucinilo da moja okolina to nece docekati bas toplo. :x

I one gluposti sa telepatijom, telekinezom etc. nisu u potpunosti gluposti. Ovo drugo mogu, ali uz dosta koncentracije. Inace neke od karakteristika indiga koje znam da su generalne su:
-extra dobar njuh, sluh i vid, empatija,
-sposobnost procene osoba na prvi pogled,
-hipersvesnost sebe i sveta u kom se zivi (sto cesto prati i depresija, bipolni poremecaj etc.),
-nesto paranormalno osim jake empatije,
-hiperaktivnost,
-prokleto jaka griza savesti kad se zabrlja...
I nista to nije ni cudno ni nenormalno. To se zove evolucija. I da, jesmo tu da promenimo svet. Svesni smo sebe i svojih postupaka i menjajuci samo i iskljucivo ono sto mozemo, menjamo svet. A mozemo promeniti samo sebe.
[Vrh] Go down
@nukaDsante
Prašina
@nukaDsante


Male
Gemini Dragon
Broj postova : 6
Age : 47
Registration date : 17.04.2009

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimepet tra 17, 2009 2:05 am

Postovanje i pozdrav svima.
Kao prvo, veliki pozdrav Drea, nalazim da si u ovoj temi apsolutno, i slazem se sa tvojim opisom evolucije ljudske rase..
Indigo deca postoje, nesumnjivo, oni su deo nas vec vise od decenije, bar zvanicno.. a nezvanicno Bog dragi zna.. samo smo ih mi nazivali drugim imenima..
Licno, mislim da si sasvim lepo odskrinula vrata drugima koji nisu upoznati adekvantno sa svetom indigo dece..
Deca sa darom da vide druge dimenzije u dusama nas samih, deca koja iz svojih snova umeju da protumace sakrivene svetove buducnosti, ili, deca koja prostim pogledom u fotografije nepoznatih ljudi umeju da osete tu nepoznau individuu.. upoznao sam ih..
I jedno sam od njih..
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimepet tra 17, 2009 2:23 am

@nukaDsante je napisao/la:
Postovanje i pozdrav svima.
Kao prvo, veliki pozdrav Drea, nalazim da si u ovoj temi apsolutno, i slazem se sa tvojim opisom evolucije ljudske rase..
Indigo deca postoje, nesumnjivo, oni su deo nas vec vise od decenije, bar zvanicno.. a nezvanicno Bog dragi zna.. samo smo ih mi nazivali drugim imenima..
Licno, mislim da si sasvim lepo odskrinula vrata drugima koji nisu upoznati adekvantno sa svetom indigo dece..
Deca sa darom da vide druge dimenzije u dusama nas samih, deca koja iz svojih snova umeju da protumace sakrivene svetove buducnosti, ili, deca koja prostim pogledom u fotografije nepoznatih ljudi umeju da osete tu nepoznau individuu.. upoznao sam ih..
I jedno sam od njih..
ja neznam al moram reci da sam i ja kada sam kod ljudi ja osjecam njihovu auru i to bome jako...neki puta se grizem zato sto svijetu nemogu pomoc ...a jos vise se grizem sta nemogu pomoci mackama i zivotinjskom svijetu koji se nalazi daleko od nas u Kini...najdraza zivotinja mi je tigar...i znam da ce ovo zvucat ludo al ja mislim da mogu pricati sa zivotinjama...sta se tice mog macka on razumije sve sta mu kazem i ja kao da razumijem sto on meni oce reci....isto tako sa zecom i sa ostalim macama.... al ne salim se ja ne vidim nista sto se tice dusa al bome osjecam i to ili pozitivnu energiju ili jako negativnu ...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimepet tra 17, 2009 2:37 am

eh da i sta se tice mog drugog nadimka Sinara (cijelo sam vrijeme mislila da to znaci Grijesnica...a kad ono bas suprotno Sinara znaci svjetlo na indonezijskom ^^
[Vrh] Go down
Drea
Stanica
Drea


Female
Libra Cat
Broj postova : 13
Age : 36
Registration date : 17.04.2009

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimepet tra 17, 2009 11:09 am

Berny je napisao/la:
@nukaDsante je napisao/la:
Postovanje i pozdrav svima.
Kao prvo, veliki pozdrav Drea, nalazim da si u ovoj temi apsolutno, i slazem se sa tvojim opisom evolucije ljudske rase..
Indigo deca postoje, nesumnjivo, oni su deo nas vec vise od decenije, bar zvanicno.. a nezvanicno Bog dragi zna.. samo smo ih mi nazivali drugim imenima..
Licno, mislim da si sasvim lepo odskrinula vrata drugima koji nisu upoznati adekvantno sa svetom indigo dece..
Deca sa darom da vide druge dimenzije u dusama nas samih, deca koja iz svojih snova umeju da protumace sakrivene svetove buducnosti, ili, deca koja prostim pogledom u fotografije nepoznatih ljudi umeju da osete tu nepoznau individuu.. upoznao sam ih..
I jedno sam od njih..
ja neznam al moram reci da sam i ja kada sam kod ljudi ja osjecam njihovu auru i to bome jako...neki puta se grizem zato sto svijetu nemogu pomoc ...a jos vise se grizem sta nemogu pomoci mackama i zivotinjskom svijetu koji se nalazi daleko od nas u Kini...najdraza zivotinja mi je tigar...i znam da ce ovo zvucat ludo al ja mislim da mogu pricati sa zivotinjama...sta se tice mog macka on razumije sve sta mu kazem i ja kao da razumijem sto on meni oce reci....isto tako sa zecom i sa ostalim macama.... al ne salim se ja ne vidim nista sto se tice dusa al bome osjecam i to ili pozitivnu energiju ili jako negativnu ...

Pa jes, zvuci ludo, ali ne mora znacit da nije tako. :) Ja obicno mogu smiriti pse koji laju dok prolazim i u generalu zivotinje me se ne boje (npr. golubovi).
I da, desavalo mi se da osetim kad je neko u blizini, neka meni draga i topla osoba ili neka koju bih zaobisla u velikom luku. A kad me najbolja zove obicne fon ne odzvoni ni jednom. shock :P
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitimepet tra 17, 2009 11:44 am

Drea je napisao/la:

Ja sam indigo i ne zovem se Marta miga i izasla sam iz puberteta, mada ga nesh nisam bash ni imala. 3 ljudi zna da sam indigo jer:
1. Nemam poterbu da se hvalim ili da dokazivam to bilo kom. Dapace volim to zadrzati za sebe.
2. Nes mi se ucinilo da moja okolina to nece docekati bas toplo. :x

E super, da te pitam, imaš li nekakve nesubjektivne dokaze da si stvarno indigo ili se ta tvrdnja temelji na tvojem mišljenju + mišljenju tvojih prijatelja?

''Nesubjektivne'' zato jer dosada mi je svaka osoba, koja se nazvala indigom, rekla da je indigo jer tako osjeća i da to treba osjetiti da se zna o čemu se priča (automatska pretpostavka da ja to nisam osjetio). Istina, stvari se najbolje skuže kad se osjete iz prve ruke (većinom), no baza argumenta za to da je netko indigo jest uglavnom vlastito mišljenje te osobe, a svakome je jasno koliko je mišljenje relativno i koliko pogrešno zna biti. To što se netko smatra Napoleonom ne znači da jest Napoleon, iz tog razloga pitam upravo za nesubjektivne dokaze jer subjektivni variraju.
[Vrh] Go down
Sponsored content





indigo - Indigo djeca - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Indigo djeca
[Vrh] 
Stranica 8 / 25.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece
» Divlja djeca
» Djeca i internet
» Kristalna ili oktarin djeca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: