Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Indigo djeca

Go down 
+64
Jedi Mind Tricks
Ascended
Skulptura
2pac
Novus ordo seclorum
tinityrannical
Ymir
ficoom666
Korplikan
konoko1
Star
hromi
flory
Fantom
Ezio
ANTEA65
MoW
Dragony
AzrielofDeath
Grinder
schmizzl
Chakotay
.meLinda.
Indigo_girl
biga
Flamezar
Athena
Remke
Michael Wittmann
Lullaby
Gea
bravehart
Berny_Sinara
@nukaDsante
Drea
floridana
Daenerys
frostie
veseli
fazon
Blizzard
Legionar
tomo_z
Jaykof
ThE_IMMORTAL
Ivan-ik
Cuppycake.Disaster
OLugo
Neo
userNejm
Saroman
Srky
Galileo Galilei
gloria_g
fazan u hladnjaku
Faithless
Alpha
Sentinel
alexx
Tutankhamon
silver
Svjetloisjena
Sigmund Freud
arhont
68 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimesub lip 14, 2008 10:25 pm

alexx je napisao/la:
I ja sam malo razmisljala o tom fenomenu indigo djece, da ne copy/pejstam sve - tu su moji zakljucci:

http://svjesnost.com/?p=42

Slažem se, treba biti vrlo oprezan u klasifikacijama, tim više što velika većina ljudi zasad ne vidi aure ili ih ne vidi u potpunosti i u boji, a razni upitnici za detektiranje indigo pojedinaca vrlo su općeniti i zapravo sam došla do zaključka da svatko tko se zainteresira i lati rješavanja takvog testa gotovo sigurno "ispada" indigo. Moglo bi se o tim stvarima dosta pisati.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimesub lip 14, 2008 11:50 pm

Sentinel je napisao/la:
Da li da ovaj post shvatimo kao reklamiranje stranice svjesnost.com :P

Ne, ne vidim razloga zašto se ne bi stavio link na ovu stranicu, ako bez problema stavljamo linkove na galaksiju, metafizički portal i slične stranice. Svi se mi bavimo sličnim temama, samo na različite načine :)
[Vrh] Go down
alexx
Stanica



Female
Sagittarius Dog
Broj postova : 13
Age : 53
Location : www.svjesnost.com
Registration date : 08.06.2008

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimened lip 15, 2008 12:48 am

Alpha je napisao/la:

ono sto je moj prvi i najjaci dojam pojma Indiga je upravo emocionalno, dohovno, empatijsko stvorenje...

Pa, ne znam koliko si upoznata sa Ra materijalom, Donositeljima svitanja ( ima topic tu na forumu ) ili Cass skriptama; tu se govori o tim bicima sa visih nivoa svjesnosti koji se inkarniraju na Zemlji - sada, koji su OPD, koji su dosli pomoci podignuti nivo svjesti pri ovom prijelazu, (Žetvi - prema Ra, Valu/ Talasu prema Kasiopejcima) i koji jesu empaticni, puni suosjecanja, mudrosti itd.

Tako da, mislim da ti mislis na ove "Wanderere" (Donositelje svitanja) koje tako opisuje Ra - tu su, po meni, jako dobro opisani ti "Wandereri":

http://www.lawofone.info/results.php?category=Wanderers&sc=1&ss=0


Druga stvar je da postoji i ova druga grupa djece koja se radjaju i koja su - stvarno HIBRIDI.
Kao sto kazem u svom textu, oni sami kazu da su im - Greysi - "rodjaci", "roditelji" i slicno, kazu da idu kod njih na brodove po noci, da se tamo osjecaju kao doma, da njihovi roditelji nisu njihovi roditelji, da telepatski kontaktiraju Greyse i oni njih, da ime se za vrijeme sna ili tokom tog kontakta downloadiraju infomacije u mozak, majke te djece izvjestavaju o OTMICAMA od strane vanzemaljaca prije, - sve se to slaze u jedan ruzan i gadan OPS mozaik otimanja i usadjivanja genetski promjenjenih embrija, radjanja genetski promjenjenih hibrida od strane Greysa, Reptila i OPS hijerarhije.

Ti hibridi - prema svim ovim izvjestajima - jesu mentalno superiorni normalnim ljudima. Ali nisu superiorni emocionalno / suosjecajno.



Citat :
kako onda prolazi varijanta da je surova inteligencija na cijeni?
Meni to nema smisla...ali to je samo moje misljenje...

Ne znam da li ta varijanta prolazi ili ne, ali moj dojam je da se ta varijanta - potencira.
Ali opet, to je samo moj dojam, kao sto je ovaj moj post moje razmisljanje, koje se presjeca u mnogim tockama sa ovim drugim istrazivacima tog fenomena, medjutim moze biti naravno da sam ja u krivu.

Koliko sam ja citala o tome, stekla sam dojam da se propagira da nas duhovni napredak treba biti jacanje mentalnih kapaciteta, telepatije, telekineze, vidovnjastva i slicnog, a nigdje se ne propagira da trebamo pocet osjecat - sa osjecajima, sa dushom - suosjecanje za sva ziva bica i prestat im jesti/ uzimati/ krasti energiju, da trebamo "gledati" oko sebe i vidjet sebe, druge i ovaj svijet cim objektivnije.

Jako puno izvjestaja tih raznoraznih autora knjiga, hipnoterapetura ili autora koji proucavaju tu indigo djecu - ukazuje da su ta "nadarena" indigo djeca prosto receno hibridi sa ciljem da budu nova rasa, bescutna i beskrupulozna.
I dok se te "telepatija, telekineza i slicno" propagiraju kao nove i pozeljne vrijednosti duhovnog napretka covjecanstva, a ovi mali ih vec imaju, slabo ce se onda ljudi koncentrirat na ono sto je po meni zbilja bitno: dusha, objektivno vidjenje sebe i svijeta oko sebe kakav jest, a to je da je ovaj svijet jedno OPS mjesto bazirano na kradji i uzimanju energije, te ce se slabo koncentrirat na suosjecanje za ostala bica, suosjecanje za patnju i bol drugih i slicno.

I ovo je, naravno, samo moje misljenje.. :-)
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimened lip 15, 2008 2:06 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Sentinel je napisao/la:
Da li da ovaj post shvatimo kao reklamiranje stranice svjesnost.com :P

Ne, ne vidim razloga zašto se ne bi stavio link na ovu stranicu, ako bez problema stavljamo linkove na galaksiju, metafizički portal i slične stranice. Svi se mi bavimo sličnim temama, samo na različite načine :)

Ma naravno, ovaj gornji post je bilo samo maleno zezanje novoga člana 8)
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimepon lip 16, 2008 11:33 am

nisam srela još takvo dijete :)
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimepon lip 16, 2008 12:46 pm

ja sam bio takvo dijete, tek sam sad to shvatio cry
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimepon lip 16, 2008 12:47 pm

SF, jesil kad čuo za kirijanovu fotku kava
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimepon lip 16, 2008 12:47 pm

moja je bila full plava (u photoshopu zubo )
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud


Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Age : 107
Registration date : 28.03.2008

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimepon lip 16, 2008 2:16 pm

fotografija aura ... jel moze nekad bit i sarena :P

zanimljivo u svakom slucaju ali to me podsjeca na horoskop i barnumov efekt iliti "ovce za šišanje" tako da sam skeptican oko toga tj konkretnije oko tumacenja aura i osobnosti ljudi raznih boja
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimesri lip 18, 2008 10:13 am

Galilei Galileo je napisao/la:
SF, jesil kad čuo za kirijanovu fotku kava

kirlijanovu :)
[Vrh] Go down
Srky
Višestanični organizam
Srky


Male
Taurus Goat
Broj postova : 39
Age : 32
Registration date : 09.10.2007

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimečet srp 10, 2008 2:40 pm

Nije mi jasno...Skeptičnost prema nekoj temi i pobijanje neke tvrdnje se radi argumentima a ne nekakvim nesuvislim komentarima...Mislim da indigo djeca postoje, nisu oni s drugog planeta ili nešto fiktivno, oni su samo osobe koje su svjesne svoga duha i značenja duha u ljudskom životu i koje duh kao nematerijalni dio čovjeka cijene, iako ga (valjda) ne vide.
Ono što sam ja čitao o indigo djeci i što smatram da je točno (no ne u potpunosti i u svakom primjeru), je da su ta djeca malo borbenija, smatraju se kao ratnici tj. oni koji utiru put kristalnoj djeci. Takva djeca su aktivna, s novim idejama i dobrim mislima, a na umu im je duh i prisutnost nečeg lijepog i onog humanog u nama...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimečet srp 10, 2008 2:45 pm

E...a na sto tocno mislis pod time da ti nije jasno?

Argumenti su relativan pojam kod neceg tako neopipljivog i nemjerljivog kao sto su aure, indigo/kristali i td.

I ti kazes samo svoje misljenje...kao i ostali...ali bas argumenti...

Osobno se slazem s tobom kao sto se i vidi iz teme...nadam se da ima nesto u tome...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Srky
Višestanični organizam
Srky


Male
Taurus Goat
Broj postova : 39
Age : 32
Registration date : 09.10.2007

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimesub srp 12, 2008 3:13 am

Alpha je napisao/la:
E...a na sto tocno mislis pod time da ti nije jasno?

Argumenti su relativan pojam kod neceg tako neopipljivog i nemjerljivog kao sto su aure, indigo/kristali i td.

I ti kazes samo svoje misljenje...kao i ostali...ali bas argumenti...

Osobno se slazem s tobom kao sto se i vidi iz teme...nadam se da ima nesto u tome...

ma samo sam komentirao kako mi nisu jasni komentari sigumnda freuda.
svi imamo svoje misljenje, jasno i ne omalovažavam ničije mišljenje ali komentari su fakat čudni i neozbiljni...

da imas pravo, krivu sma rjec totalno upotrijebio, nemoze se argumentirati nesto sto jos nije dokazano.

al nadam se da ce uskoro moc bit istrazeno dovoljno da se argumentira i da se konacno zna nesto malo vise o tome...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimesub srp 12, 2008 11:17 am

A, to...pa Sigmund ti je saljivdjija... miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimeuto srp 29, 2008 8:33 pm

0.5% od svega ovoga vjerujem,danas je zaraditi najvaznije,pa tako i svi mediji koji prenose sve te vijesti,izdavaoci knjiga,treba sve uzimati to s rezervom,vrlo malo vjerujem išta od toga.ne samo vezano za ovu temu.
Uvjek sam se pitao kako uvjek negdje drugdje nekakva ukazanja,NLO-i bizarne i čudne osobe .proroci,vidioci,neznam šta sve ne,i uvjek je neko to prepričao,od nekoga koji mu je prepričao.Zašto za NLO nema kvalitetan digitalni video zapis,ili digitalna fotografija,sve nekakve tamne sličice.Kako ja nikad nevidim ništa takvo,jok ja se moram ustavat u 5 ujutro rintat brinut se o obitelji kao i milijoni drugih ljudi.čini mi se da se neko dobro zeza sa nama,neko smišlja vake gluposti a mi k upujemo radi zabave radi neke težnje u nama za nepoznatim,dok se oni bogate na račun toga.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimeuto srp 29, 2008 8:55 pm

Mozda zato jer ako predpostavimo da su barem neke od snimki NLO-a istinite onda vjerojatno oni koji su ih uspjeli snimiti nisu imali pored sebe vrhunsku opremu u kljucnom trenutku...

Mislim...da setas okolo i najednom vidis NLO...sto bi...eventualno ga snimio mobitelom...ako bi se snasao i za tako sta...vjerojatno...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimeuto srp 29, 2008 9:12 pm

ja se ne bi zamarao s mobitelom da slikam nlo... ja bi uživao u prizoru i čekao da slete rofl2

a i dio ljudi koji su vidjeli nlo su ili preuzbuđeni ili preplašeni :)
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimeuto srp 29, 2008 9:22 pm

Uredu u nekom početku tog ukazivanja NLO-a,ali to je već učestalo.a nema ko nema digitlnu kameru foto aparat i da baš niko nije uslikao nikada nečim kvalitetnim,uvjek nešto mutno.6 milijardi ljudi i smao 1 snimak jedan jedini,moreš mislit
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimeuto srp 29, 2008 9:32 pm

Khm...zaboravljas da od tih 6 milijardi ljudi vecina zivi u takvoj bijedi da nisu ni culi za nesto poput digitalnog fotoaparata...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud


Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Age : 107
Registration date : 28.03.2008

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimesri srp 30, 2008 4:36 pm

Saroman je napisao/la:
Uredu u nekom početku tog ukazivanja NLO-a,ali to je već učestalo.a nema ko nema digitlnu kameru foto aparat i da baš niko nije uslikao nikada nečim kvalitetnim,uvjek nešto mutno.6 milijardi ljudi i smao 1 snimak jedan jedini,moreš mislit


zato sto pecaju u mutnom lol!

ako uslika necim kvalitetnim pa onda ce se odma vidjet da mu je neka musica zas... objektiv i nece moc napravit slona face


Znam za dosta ljudi koji vide aure , aliene , bijele miseve i sl. neki cak i pricaju s njima , imaju ih na mailing listi ... trenutno su odsjeli u Vrapče i Popovači pa ako netko zeli razmjenit iskustva s njima tamo nek trazi kava zubo
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimesri srp 30, 2008 7:17 pm

Saroman je napisao/la:
Uvjek sam se pitao kako uvjek negdje drugdje nekakva ukazanja,NLO-i bizarne i čudne osobe .proroci,vidioci,neznam šta sve ne,i uvjek je neko to prepričao,od nekoga koji mu je prepričao.
Evo odmah prvo da ti kazem da je 1997 snimljen i viden NLO u Puli i to iznad Zlatnih vrata, videni su i na Pagu, imas par dogadaja iz bivse juge i tako, eto ne dogadaju se samo u Americi, ima i kod nas.....

Saroman je napisao/la:

Zašto za NLO nema kvalitetan digitalni video zapis,ili digitalna fotografija,sve nekakve tamne sličice.
Ako koriste pogon jakih el. generatora koji mogu utjecati na prostor i gravitaciju, onda je slika mutna zbog savijenog prostora i ioniziranog zraka oko letjelice, ili zbog same brzine letjelice....

Saroman je napisao/la:
Kako ja nikad nevidim ništa takvo,jok ja se moram ustavat u 5 ujutro rintat brinut se o obitelji kao i milijoni drugih ljudi.
Mozda dobro ne gledas, mozda gledas u krivo vrijeme a mozda si prezaposlen da gledas u nebo.
Pa i ovi drugi koji su vidjeli NLO-e isto moraju rintati.

Saroman je napisao/la:

čini mi se da se neko dobro zeza sa nama,neko smišlja vake gluposti a mi k upujemo radi zabave radi neke težnje u nama za nepoznatim,dok se oni bogate na račun toga.
Ovo si dobro zakljucio. Netko se zeza sa narodom jer stalno ga lazu, da ima onih koji sljepo vjeruju i zaludeni su do jaja i na takvima se zaraduje a takvih uvijek bude.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimesri srp 30, 2008 7:20 pm

Sigmund Freud je napisao/la:

Znam za dosta ljudi koji vide aure , aliene , bijele miseve i sl. neki cak i pricaju s njima , imaju ih na mailing listi ... trenutno su odsjeli u Vrapče i Popovači pa ako netko zeli razmjenit iskustva s njima tamo nek trazi kava zubo
Blago nama sa takvim doktorima.... jedina dijagnostika koju znaju je ili imas gripu ili si lud...

Morali bi svakom psihijatru dati psihijatra..... gica
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimesri srp 30, 2008 7:23 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Sigmund Freud je napisao/la:

Znam za dosta ljudi koji vide aure , aliene , bijele miseve i sl. neki cak i pricaju s njima , imaju ih na mailing listi ... trenutno su odsjeli u Vrapče i Popovači pa ako netko zeli razmjenit iskustva s njima tamo nek trazi kava zubo
Blago nama sa takvim doktorima.... jedina dijagnostika koju znaju je ili imas gripu ili si lud...

Morali bi svakom psihijatru dati psihijatra..... gica

Ali cemu koristi od toga 8) ... zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimesri srp 30, 2008 7:26 pm

Pa nikakva, u tome i je fora.... koja korist od psihijatra face
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitimesri srp 30, 2008 7:28 pm

Aj dobro...Sigi...daj da cujemo tvoje 'vjerovanje'...

Sto...sami smo u Svemiru, samo je jedan zivot i nema nista poslije njega, slucajnosti postoje i td. ... ?

U redu...apsolutno je moguce i to...zasto ne...ali to ne znaci da se drugi moraju soziti s time...i ne znaci da si u pravu...

Svatko ima pravo vjerovati u sto zeli ali ne i nametati svoje misljenje kao ni omalovazavati tudje.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





indigo - Indigo djeca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Indigo djeca
[Vrh] 
Stranica 2 / 25.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece
» Djeca i internet
» Kristalna ili oktarin djeca
» Jesu li djeca sve pametnija?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: