Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Indigo djeca

Go down 
+64
Jedi Mind Tricks
Ascended
Skulptura
2pac
Novus ordo seclorum
tinityrannical
Ymir
ficoom666
Korplikan
konoko1
Star
hromi
flory
Fantom
Ezio
ANTEA65
MoW
Dragony
AzrielofDeath
Grinder
schmizzl
Chakotay
.meLinda.
Indigo_girl
biga
Flamezar
Athena
Remke
Michael Wittmann
Lullaby
Gea
bravehart
Berny_Sinara
@nukaDsante
Drea
floridana
Daenerys
frostie
veseli
fazon
Blizzard
Legionar
tomo_z
Jaykof
ThE_IMMORTAL
Ivan-ik
Cuppycake.Disaster
OLugo
Neo
userNejm
Saroman
Srky
Galileo Galilei
gloria_g
fazan u hladnjaku
Faithless
Alpha
Sentinel
alexx
Tutankhamon
silver
Svjetloisjena
Sigmund Freud
arhont
68 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimepet sij 15, 2010 10:18 pm

Ja si baš sad razmišljam zašto toliko visim na ovo Forumu xD
Zato što ste najbolji hug

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimesub sij 16, 2010 12:41 am

Mislim da sve kod ljudi ide nekako sinusoidalno. Tako valjda i sada trebamo lupit u dno da bi krenuli put gore. Taj ljudski princip jasno je vidljiv u svakodnevnom zivotu. Imamo roditelje i imamo djecu. U jednom trenu djeca hoce biti bolja/pametnija/nesto trece od svojih roditelja i krenu raditi po svoju. Dizu revolt. Hoce silom nesto na jedan nacin i posve su uvjereni da bolje znaju od onoga sto im se savjetuje. Nemojte me krivo shvatit. Djeca cesto (na koncu) i jesu pametnija od svojih roditelja. To je normalno i tako mora biti. Pricam to cisto kao primjer. Dijete, dakle, nece prihvatit savjet jer je 'pametnije' sve dok ne nauci na svojoj kozi, a i onda moze doci do problema jer moze ne htjeti priznati ni sebi ni drugima da je bilo u krivu.

Tako smo i sada, valjda, u nekoj donjoj točci ali se nadam da uskoro idemo put gore :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimesub sij 16, 2010 1:39 am

Mnogi spominju tu sinusoidu. :) Slažem se s njom no... kada čitam i pomislim na te nepromjenjive zakonitosti jednostavno osjetim netrpeljivost, počnem se osjećati neugodno i dobijem napadaj srdžbe... Nešto u meni izaziva potrebu za opiranjem takvim zakonitostima i ne mogu se smiriti sve dok ne zaboravim na njih ili ne smislim kako ih 'razbiti' scratch

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimesub sij 16, 2010 1:43 am

Sam razbi sve što misliš da bi te spriječilo da ostvariš svoj puni potencijal ;)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimesub sij 16, 2010 1:45 am

Točno to, Gea!! hug
Mislim da takve zakonitosti upravo ograničavaju i sputavaju mene (a mislim i druge ljude) da ostvarim, iskoristim i ispunim svoj puni potencijal!
Gea, ljubi hug :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimesub sij 16, 2010 8:37 pm

Na taj način učimo, malo provirimo u još neistraženo područje, pa se vratimo na sigurno i razmišljamo o tome koliko je ono bolje. Tada idemo probati ponovo i ostajemo malo duže, pa se opet na kratko vračamo na sigurno i dok konačno u potpunosti ne spoznamo da je to novo bolje, kada u potpunosti odbacujemo staro.

@Alpha dijelim tvoj optimizam, no sve to ovisi o nama samima i na razini pojedinca, na razini društva, ali i cijele civilizacije. Moguće je da ćemo ići gore, a možda i dole. Ja imam dojam da na svijetu ima puno dobrih ljudi koji vuku društvo prema naprijed, to ne moraju biti neki poznati ljudi, već naizgled mali, nepoznati ljudi.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimečet sij 21, 2010 5:32 pm

Uvijek su to takvi neki 'mali' miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 5:51 pm

svi odosmo dolje... :(

tamo gdje i trebamo biti...

inke, maye, babilonci, stari egipćani... toliko su toga znali više od nas - jer su se prilagođavali okolišu i vremenu!!

a mi danas, sve prilagođujemo sebi.. i to je put koji nema povratka..

naša kosa, nokti.. rudimenti koji bi nas trebali podsjetiti gdje smo nekad bili...

interesantna je izjava da sve što stvorimo koristimo za uništavanje... to je naša kazna...

kaznjeni smo jer želimo sve spoznati i biti bog stvoritelj - prilagoditelj svega.
a smiso je živjeti život, štovati ga i služiti mu..
ne pokušati ga razumijeti, prevariti, prilagoditi..

postoji li čovjek koji razumije beskonačnost svemir? pogled na sliku gdje je točka a udaljena od točke b 100 svjetlosnih godina???
smisao...
ne postoji...
a tako se trudimo, da samo nazadujemo... i ono što smo mogi spoznati, neboderi su zagradili... i sad smo tako glupi... globalno...

dovraga.. i ja sam dio svega toga... :(
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 11:03 pm

Tako tužno i tako istinito, no citirat ću Alphinu optimističnu izjavu

Alpha je napisao/la:

Tako smo i sada, valjda, u nekoj donjoj točci ali se nadam da uskoro idemo put gore :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimečet oľu 11, 2010 1:20 am

Mislim da sami biramo hoćemo li biti gore ili dolje, bez obzira na objektivne (ne)prilike. A izbor je strogo individualan.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimečet oľu 11, 2010 1:28 am

@šmizla... ja ne vjerujem! Taj motiv nebodera sam i ja iskoristio da objasnim do kuda su ljudi došlo. Gledao sam prije 2 godine Zagreb kada se onako debelo gradilo na sve strane. Visoke, niske zgrade, blokovi kuća... ostao sam zgranut i zgrožen. Tada sam prijatelju koji je bio pored mene rekao:''Ovo nije izgradnja. Ovo je zagradnja!!!'' Uistinu, toliko se odvajamo od prirode, zapravo, nije priroda toliko važna. Toliko se odstranjujemo od one naše prve prirodnosti, iskonske ljudskosti i nas kao bića, a ne onoga što je prezentirano prema van.
Ipak, smatram da ne trebamo samo služiti životu, nego, uz prilagođavanje, provoditi njegove ciljeve i svrhu. Za to nam je potrebna znanost i suvremena civilizacija. Jer za provođenje svrhe života trebamo se truditi upoznati što je svrha, shvatiti i razumjeti. Pa to nam je u prirodi. Znatiželja. Trud i rad.
Slična anegdota je bila od prošle godine kada sam bio na Hvaru. Prišao mi je neki malo stariji čovjek i nešto se zezao na plaži. Skakao sam cijelo vrijeme pa mi je neš dobacio, a onda me pitao ''Kako ćemo riješiti to što je voda slana?''. Ja mu onako s izrazom face -.-' rekoh ''Nikako'', a onda me pitao:''Kako nikako! Slušam te i uvijek imaš nešto za reći'', a onda sam mu upao u riječ i rekao da nemamo mi što promijeniti slanost vode, nego se mi upravo moramo prilagoditi vodi.
Nadam se da je jasna poanta :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimečet oľu 11, 2010 12:46 pm

weeeeeeeeeeeeeee legi!!! :)

@svjetlosjena, to što kažeš je istina.. ali.. danas i kada broj osvještenih ljudi prelazi egoističnu gamad, vraćamo se principu - vlada bogata manjina! pare, koje zu izvor svega zla, danas upravljaju ljudima, i svijetom općenito!!! evil

a the universe ne igra našu igru.. kad kazni jednog, kaznit će nas sve... sami smo krivi što se ne borimo žešće, oni su krivi, jer su odmalena učili da budemo izgubljeni!!

ja sam prva izgubljena... smatram da sam inteligentna, puna ideja i želja za dobrobit.. pa opet, umjesto da sam sada vani i da se borim, ja sjedim za kompom, i pišem vama.. i što sam napravila??? ništa... :(

@legi, kužim te u potpunosti!!! :)
možda smo na istoj frekvenciji? :)
lol
@chakotay, u jednu dobru ruku, i ja sam optimistična :)
a ti optimizam svakako ne smiješ izgubiti.. zar nije nada koja nas sve drži?? :) drunken
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimečet oľu 11, 2010 2:04 pm

schmizzl je napisao/la:
ja sam prva izgubljena... smatram da sam inteligentna, puna ideja i želja za dobrobit.. pa opet, umjesto da sam sada vani i da se borim, ja sjedim za kompom, i pišem vama.. i što sam napravila??? ništa... :(
Znaš šta?! :) Ti si upravo sada ponovila moje riječi koje sam nedavno Chakotayu preko Skype napisao. Svi mi ovdje na Forumu pišemo o ''osvještavanju'', a u biti, vidim da ništa oko toga ne poduzimamo. Ako ništa, ne lijepimo plakate po gradu, makar da i pričamo s prijateljima o tome. OK, ja pričam, malo po malo, al to nije ono kako bismo trebali djelovati s obzirom na ono što ovdje pišemo.
Chakotay može potvrdit, isto što si ti napisala ja sam njemu pred par dana na Skype! miga

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimečet oľu 11, 2010 8:03 pm

to je ta frekvencija legi!!!!!!

za par mjeseci sam prava učiteljica, spremna za rad!!!
uživam i u samoj pomisli da ću raditi sa klincima... njih će mi biti zadovoljstvo osvještavati!!! weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimepet oľu 12, 2010 2:23 am

Sjećam se ja tog razgovora Legi i potaknuo me na razmišljanje. Nažalost nikakve naše akcije ne bi urodile plodom. Zašto? Ljudi žele ovakav način života, malo njih bi se složilo s nama, možda čak riječima i bi, ali djelima nikako. Novac i močnici igraju važnu ulogu u tome, a njih je malo teže promijeniti.

Naša civilizacija srlja u propast, e sad da li ćemo se izvući i preokrenuti trend to ovisi o svima nama ili ćemo sami sebi uništiti. Ti si odlično uočio Legi da je ono što se dešavalo u Zagrebu ali i drugim gadovima zagradnja, a ne izgradnja. No evo kriza nam je pomogla da to prestane, kriza nam je pomogla da kupujemo manje autiju, trošimo manje energije i svega ostalog. No mislim da iz toga nismo ništa naučili. No ipak dobili smo bar nekoliko godina više :)

A što onda možemo mi kao pojedinci učiniti, jednostavno ponašati se onako kako bi se trebali ponašati, uporzoravati, pričati, možda nas netko i pokuša oponašati, ali to mora biti njegovo odluka, ne možemo mi nikoga na to prisiliti.

@schmizzl super nadam se da ćeš barem nekolicini prenijeti svoje stavove i svoj način razmišljanja i naravno optimističan sam ja, nadam se da će naša civilizacija promijeniti svoj način života i da ćemo se vratiti prirodi.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimepet oľu 12, 2010 12:08 pm

@Legi...Chak je u pravu. Kada sam bila tvojih godina isto sam imala takav entuzijazam i sve sto uz to ide. S vremenom se pokazalo da cak ako necija energija na tren pokrene neke ljude oni ubrzo gube interes (osim ako sami po sebi nisu spremni, a onda ce ionako naci taj pravi put).
Fora je u tome da ako ides lijepit plakate po gradu vise od iceg ces diskreditirat sam sebe jer ce te masa gledat kao 'onog ludjaka koji lijepi plakate po gradu' niti ne pogledavsi sto pjesnik hoce reci.
Jednostavno valja kooperirat sa ljudima u svojoj blizini kako se najbolje zna. I onda se magicni krug siri. Recimo, jedna od mojih zemaljskih uciteljica ima odredjene izreke koje sam ponovila prilicnom broju ljudi. I oni su shvatili poantu i prenijeli poruku dalje. Moja uciteljica niti ne zna na koliko je ljudi zapravo utjecala. Ona zna samo za mene. Ja samo za "moje" ljude ali krugovi se sire.
To je isto kao kad pokupis papiric sa ceste i bacis ga u kos. Mozda se cini samo kao papiric koji si dignuo gledajuci svoja posla ali netko te vidio i sutra dignuo neki drugi papiric i tako otpocne magicni krug...ti ga mozda uvijek ne vidis ali on je tu hug

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimepet oľu 12, 2010 11:11 pm

Upravo tako Alpha, postoji jedna stara izreka koja kaže: «ako želiš promijeniti Svijet, promijeni prvo sebe» tako da ako i kada počnemo mijenjati sebe te promjene će se umnogostručiti i pokrenuti te magične krugove o kojima ti govoriš.

Nažalost to se ponekad čini premalo i bez nekog učinka, no opet to je jedino što mi uistinu možemo napraviti.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 12:08 am

Ali tako otpočinju i magični krugovi sa mnogo ružnih stvari :(
To nije dovoljno.
Znam što hoćete reći, ali to za mene nije zadovoljavajuće. Osobno želim imati veće ciljeve i radim na tome da uspijem. Ja neću pristati samo na tu igru. Nadam ćemo se prikupiti dovoljno ljudi koji planiraju više djelovati. Nakon toga dio onih koji smatraju da to nije moguće, poput vas dvoje, bi se priključili.
Ne znam za vas, ali moji osobni uspjesi i životna sreća meni nikada neće biti satisfakcija i životna svrha. Ne zanima me osobna dobit i smještenost ako znam kako može drugačije biti. Ja kao ja, pojedinac, kao odrasla osoba koja je uspješna u onome što radi i ima sretnu obitelj me ne zanima ako neću raditi nešto što će biti značajno, drugačije od ovog. I ako vidim da neću uspjeti, neću se smirit. I dalje ću pokušavat djelovat. Koliko mogu. Nakon što umrem možda će netko nastaviti ono što sam ja radio pa će tako trag onoga što želim ostati ovdje.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 12:26 am

Da Legi pitanje je kojih ljudi ima više, onih koji žele dobre ili ružne stvari, ako je ovih drugih onda nam se ne piše dobro, kao što to upravo sada izgleda.

Drugi dio posta mi se čini kao Sizifof posao, no možda sam ja u krivu, a ti u pravu tako da ti neću govoriti suprotno. U svakom slučaju volim vidjeti optimizam, a to se kod tebe vidi ides
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 12:58 am

I ego kada vjerujem da sam za to sposoban. Iako, ako se razočaram, mogao bih puknuti, ali spreman sam na taj rizik. miga

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimened oľu 14, 2010 7:37 pm

bravo legi!!! :)

da sam mlađa, zaljubila bih se u tebe!! weeeee lovely

tako mlad i optimističan.. ne odustaj, na mladina svijet ostaje!!! :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimepon oľu 15, 2010 5:21 pm

@Legi...neces puknut. Samo ces pokontat neke stvari :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimepon oľu 15, 2010 11:42 pm

I meni je drago da vidim optimizam kod Legija i kod još nekih ljudi. Kad se malo razmisli ovaj trend u kojem se mi nalazimo se mora promijeniti ili ćemo se samouništiti. E sad kada će to biti i tko će biti pokretač, možda baš Legi, nije nemoguće, po mom mišljenju malo vjerojatno, no tko mene pita i kao da je moje mišljenje važno :) Tako da ću citirati staru narodnu poslovicu da i najveći požar započinje jedna mala iskrica.

Zato svaka čast i sve pohvale na optimizmu Legi ides
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 11:45 pm

@ cha.. tvoje mišljenje je jako važno!

njušim tvoju auru na kilometre, i baš mi je simpatična bojica!! hug
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 1:13 am

schmizzl je napisao/la:
da sam mlađa, zaljubila bih se u tebe!! weeeee lovely
Da, 105-15=90 godina je ipak prevelika razlika :P zubi

Koja je Chakova boja aure?? :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Indigo djeca - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 19 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Indigo djeca
[Vrh] 
Stranica 19 / 25.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece
» Divlja djeca
» Djeca i internet
» Kristalna ili oktarin djeca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: