Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Indigo djeca

Go down 
+64
Jedi Mind Tricks
Ascended
Skulptura
2pac
Novus ordo seclorum
tinityrannical
Ymir
ficoom666
Korplikan
konoko1
Star
hromi
flory
Fantom
Ezio
ANTEA65
MoW
Dragony
AzrielofDeath
Grinder
schmizzl
Chakotay
.meLinda.
Indigo_girl
biga
Flamezar
Athena
Remke
Michael Wittmann
Lullaby
Gea
bravehart
Berny_Sinara
@nukaDsante
Drea
floridana
Daenerys
frostie
veseli
fazon
Blizzard
Legionar
tomo_z
Jaykof
ThE_IMMORTAL
Ivan-ik
Cuppycake.Disaster
OLugo
Neo
userNejm
Saroman
Srky
Galileo Galilei
gloria_g
fazan u hladnjaku
Faithless
Alpha
Sentinel
alexx
Tutankhamon
silver
Svjetloisjena
Sigmund Freud
arhont
68 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimepon lip 07, 2010 4:25 pm

Jel mene ovdje itko čita? zubi
@Alpha, ovdje sam izrazio što i ti drugim riječima
Legionar je napisao/la:
Svatko je u nekoj mjeri ovakav. Kod nekih ljudi to puno više dolazi do izražaja. Puno više. A neki takve osobine gotovo nemaju.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimepon lip 07, 2010 10:37 pm

Čitam ja, kad pišeš ovako kratko :D

Slažem se s tobom da ne bi trebali pričati o lažnim indigovcima. Ustvari kad god se počne pričati o nekome npr. o bioenergetičarima, automehaničarima, pravnicima... uvijek se krene od onih loših, no oni ustvari uopće nisu važni. Izgleda da je isto i sa indigovcima. Možda ste i vi sami tome krivi jer previše ističete tu svoju karakteristiku, a ne i neke druge, pa se ljudi osjećaju kao da ih prisiljavate na nešto, makar to bilo i dobro za njih, no na prisilu će ljudi uvijek negativno reagirati.

Ono što bi indigovci trebali činiti je da svojim primjerom pokažu da su «indigo», da se to vidi iz njihovog života, ne iz riječi već iz djela, pa da ljudi sami zaključe da stvari mogu biti drugačije i da oni samo to isto mogu činiti što će biti bolje za njih i za sve ostale.

To je naravno teži i dugotrajniji put, no jedino ispravan put. Legi ti to ponekad činiš i to kad širiš optimizam, nadu, kad ukazuješ na ono dobro i pozitivno kod drugih iako toga možda nisi niti svjestan, već misliš da moraš pričati o tome na dugo i široko, a tada ustvari postaješ dosadan i nitko te ne sluša tj. čita :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 12:29 am

''Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu'' zivili
Zato i mislim da se oni koji uistinu žele promjenu neće načekati nje.
Chakotay, hvala na odličnom savjetu hug

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 4:05 am

http://hr.wikipedia.org/wiki/Indigo_djeca
alpha i legi, tu vam piše o podrijetlu pojma... :)


ne slažem se sa većinom vaših postova lol

sam taj pojam indiga nastaje u skladu sa drugim bojama aure. crvenci, zelenci, plavci... ukoliko vas je volja, otvorit ćemo temu za svaku boju aure pojedinačno! ;)

po pitanju indigo boje, ma nema tu depresije! malo dijete ne kuži ni da je živo, a gdje da mu ti sada objašnjavaš što je aure, koje je on boje i sl. hahahahahahahahahaha.... so wrong!

kako se razvija svaka znanost, tako se naravno razvijaju psihologija, pedagojija i ostale humanističke znanosti!
to što roditelji veličaju svoju djecu i kite ih, protivi se i deklaraciji o pravima djeteta... u mojoj je kući to srodno sa zlostavljanjem djeteta... to je širok pojam! uvjeravanje djeteta da je nešto što nije može dovesti do poremećenih socjalnih vještina! to je meni nezamislivo! :(
trebala bi postojati dozvola za roditeljstvo! :)

i mene su moji starci hvalili! nismo znali ni što je aura, tako ni obilježja indigo boje, starci su me zvali genijem, i svaki su mi dan govorili da sam najbolja i najljepša na svijetu!! i ja to jesam, u njihovim očima (end vajsversa)... a osvješteni smo da je to samo naš svijet! jer legijevoj je mami najljepši legi, itd.
oni meni, ja njima najsavršeniji - a dobro znamo da uvijek od dobroga ima bolji, od pametnog pametnij i tako u nedogled!

lažni indigovci ne postoje!!! ili imaš indigo boju aure, ili ju nemaš; eventualno se nadaš da si indigo... ali NISI jer ti je aura primarno npr. crvene boje!

@alpha, ti nisi nikad upoznala nikoga tko ima indigo boju aure; a ja nisam nikad upoznala nekoga tko ima zelenu boju aure - možda i jesam, ali to ni ta sama osoba nije znala!
i ako je obilježje zelene boje aure, lupit ću, sklonost umjetnosti, to ne znači da će svi "zelenovci" biti umjetnici, ili da će svi umjetnici imati zelenu boju aure!
kraj tebe je zasigurno prošlo puno ljudi sa indigo bojom aure! primjećujem, ljudi sa tom bojom aure, govore kako smo svi isti, a ljudi sa bilo kojom drugom bojom aure sigurni su kako se mi smatramo posebnima!! :) :)
ja sam sigurna da se u smislu na koji misliš, legi ne osjeća poseban.. ni ja.
ali se u jednom drugom vidu osjećam jako posebnom! i znam da bi se tako svi ljudi trebali osjećati!
a i posebno je normalno, jako normalno! tek je nenormalno, čista suprotnost normalnoga!
vjeruj, meni je normalno što ti smatraš pod normalnom osobm onu s indigo bojom aure koja sebe smatra posebnom... i normalno mi je što znam da ćeš i mene svrstati u tu kategoriju! ljubi


ni ja ne znam što sve točno nosi indigo boja aure. riješila sam test, ispalo je što je ispalo, našla sam se u puno stvari, u nekoliko njih ne.
to ne govorim ljudima, nit ću ikad govoriti! kada kažem da sam pola bosanka, pola istrijanka, već me se čudno gleda!!a gdje da još kročim u parapsihologiju! lol

ljudi svih boja aura nisu baš takvi kako negdje piše! čitav život svi radimo na sebi, gradimo, rušimo, popravljamo :)
koji će indigovci spasiti svijet? a tko će nas spasiti? ah......
ja znam da je u meni cijeli spektar boja!
vjerujem u boga, a pljujem na crkvu
mrzim crve u trešnjama, pa ih ipak jedem
ne volim crvenu boju, a na nekim me predmetima tako privlači
vjerujem u paranormalno, a u duši sam znanstvenik
a to sam samo ja... a čega svega na svijetu ima!! drunken

svi smo mi isti - kontraiktorni, istovremeno sveci i grešnici, heroji i kukavice, darežljivi i gramzljivi... plavi i žuti, indigi i kristal!!!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 10:00 am

@Legi...aj nemoj da ti ja procitam neke tvoje postove sa f.hr-a kao i neke stare odavde kava

@Chak...ja ne pricam o indigovcima nego o pojmu.

@Smizla...hvala za link...bas su to u krasnom svjetlu opisali zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 2:48 pm

Aura nije uzrok necijeg ponasanja, vec indikator karaktera. Ne ponasa se netko kao indigo jer ima takvu boju aure vec je aura takve boje jer se on tako ponasa i zato jer je to dio njegovog karaktera. Osim toga nekim se ljudima boja aure mijenja po raspolozenju. Samo ljudski mozak pravi nijanse u pojmovima kako bi mogli bolje percipirati solidni svijet oko sebe. Tako se onda prave i razlike izmedu indigovaca i "obicnih" ljudi.

Svaka karakterna mana i vrlina bez obzira na osobu je u svima nebitno tko si i šta si i šta radiš. Samo što neki ljudi više imaju izražene jedne osobine od drugih kao što je @smizla napomenula, znanstvenik i vjernik istovremeno. To dvoje se u stvari nimalo ne razlikuje osim u nasim glavama. Kao iskre je to sve unutra samo sto pojedine izađu van gdje ih drugi mogu vidjeti.

Istina, ne postoji "lažni" indigovac, ali samo iz razloga jer oni ne postoje kao skupina za sebe.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 3:03 pm

Tako je. Aura je relativna stvar. Ali lazni indigovci za nas ipak postoje iz prostog razloga sto najveca vecina ljudi jos ne vidi boju aure te je "osudjena" vjerovati necijim rijecima i tome slicno. Posljedica toga je da se svatko proglasi indigom pa ti dokazi da nije :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 7:24 pm

schmizzl je napisao/la:

svi smo mi isti - kontraiktorni, istovremeno sveci i grešnici, heroji i kukavice, darežljivi i gramzljivi... plavi i žuti, indigi i kristal!!!
...a opet tako različiti :)

Legionar je napisao/la:
''Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu'' zivili
Zato i mislim da se oni koji uistinu žele promjenu neće načekati nje.
Chakotay, hvala na odličnom savjetu hug
Molim Legi i drugi puta, drago mi je da si prihvatio i savjet o kratkim postovima :)

@Alpha nemoj biti tako stroga prema Legiju jer svi mi imamo pravo promijeniti mišljenje, pa tako i petnaestogodišnji indigovci, pogotovo kad je ta promjena na bolje :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 8:39 pm

@šmizla, sviđa mi se tvoj post. Osobno mi se sviđa biti čovjekom upravo radi tih opisanih ''kontradiktornosti''. No, u potpunosti se slažem sa starom, te kontradiktornosti su samo kontradiktornosti u našoj glavi. Promatrajući na taj način mi smo jako slojeviti i složeni, no ako se prestanemo gubiti u silnim pojmovima psihologije, filozofije i znanosti, ako se prestanemo gubiti u onome što smo si zadali da si olakšamo stvari, tada smo u konačnici veoma jednostavni.

@Alpha, slobodno pročitaj. Ne sramim se tih postova. Dapače.
Istaknuo bih primjer flamezara. Kada sam pročitao njegove postove prije dvije godine ostao sam zabezeknut, no koliko se on naučio kontrolirati, ponašati i koliko se razvio u tom periodu je super i odlično.
Kao bebe nismo naučili ići na WC i zadavali smo svojim roditeljima puno posla. No sada se roditelji prema nama više ne ponašaju kao da ne znamo ići na WC jer znaju da smo naučili ići. U ranijoj dobi, a i za vrijeme bolesti ili posebnih stanja svijesti (pijanstvo) se zna dogoditi ono što nam se događalo u ranijoj dobi. No nitko više ne tvrdi da te osobe, opravdano (radi bolesti) ili neopravdano (radi nebrige o svojem zdravlju), ne znaju ići na WC.
EDIT: Ispričavam se što sam uzeo možda ružan primjer, no on je najbolje čega sam se mogao sjetiti da opišem što hoću reći oops

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimesri lip 09, 2010 1:57 am

@Chak...nisam stroga...ovaj puta ne...

@Legi...ne trebam citati, znam sto si rekao...a cuj...meni bi bilo neugodno ali ljudi su razliciti raspa

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimesri lip 09, 2010 4:52 pm

Jedna stvar je biti mi neugodno od toga, a druga sramiti se toga.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimesri lip 09, 2010 5:18 pm

Nije to poanta young jedi nego da prestanes vise s time ja, ja, ja...jer ako cemo pravo ono sto ti sad govoris je mahom odraz nekih spoznaja prikupljenih upravo ovdje, upravo od nas, a usudila bih se reci i dosta upravo od mene...ili sam u krivu?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimesri lip 09, 2010 5:50 pm

Da, tako je. Jel te to smeta?
To citirano sam isključivo naučio od tebe i to sam ponovio mnogo puta, no nisam citirao tvoje riječi i pripisao ih sebi. Ja sam to uključio u svoje misli s kojima se ti, koliko vidim, čak nisi previše složila. Zato nisam ''kopirao'' tebe. Nisam niti ponovio tebe. Iznio sam svoje mišljenje, a taj citirani dio je odraz onoga što si me ti naučila. A znaš da to već znam i znaš što sam ti sve rekao, a i dalje si išla kao da ne znam.
Ne razumijem poantu niti ovo ja, ja, ja conf1 ?
Ajde sada objasni young jediju cerek

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
konoko1
Riba
konoko1


Male
Virgo Dog
Broj postova : 102
Age : 41
Location : SL.BROD
Registration date : 24.01.2010

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimesri lip 09, 2010 8:51 pm

a kako da ja utvrdim boju svoje aure(ako ju uopce imam) tj kako da vidim svoju auru???
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimesri lip 09, 2010 10:13 pm

Alpha je napisao/la:
Nije to poanta young jedi nego da prestanes vise s time ja, ja, ja...jer ako cemo pravo ono sto ti sad govoris je mahom odraz nekih spoznaja prikupljenih upravo ovdje, upravo od nas, a usudila bih se reci i dosta upravo od mene...ili sam u krivu?
Alpha jesi ti zaboravila koliko Legi ima godina, je da izgleda malo starije, ali godine u njegovom profilu su točne, vjeruj mi :)

I super da je naučio nešto na ovom forumu to je i jest bit foruma, dijeljenje iskustava, mislim da tebi može biti čast da je upravo od tebe naučio puno toga. No i on je dao puno korisnih savjeta drugima, tako da smo i mi mogli nešto naučiti od njega. No nemoj mu to reći da se ne umisli :)

@konoko možeš riješiti test koji će ti više/manje reći koju boju aure imaš
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimesri lip 09, 2010 11:02 pm

@Legić...ja sam mislila bas to sto si kazao i sam. Ne smatram da si nesto "nabiflao" pa sad ponavljas. Mislim da si jako napredovao samo u pogledu toga sto si poslusao nesto suprotno od onog u sto si vjerovao i sto si razmislio o tome i onda odlucio da promjenis misljenje. Ljudi jako tesko prihvacaju nove modele i mijenjaju misljenja. Mozda je i ovo sto sada smatramo relativno logicnim posve nelogicno ali to trenutno ne mozemo vidjeti. Mozda cemo opet jednom promijeniti misljenje. I ti i ja :)
A zasto sam ti uopce nesto kazala tj. kao 'upozorila' te i jos istaknula ono 'ja, ja, ja'...paaa...cesto se desi da tako nesto napises u stilu "pa ja sam to vec kazao". Na to se odnosilo 'ja, ja, ja'. Ali krivo sam se izrazila. Nedovoljno precizno. Ispalo je da se odnosi na tvoj post ali zapravo sam samo htjela reci da cesto istices ono sto si kazao. Nemoj biti toliko nesiguran. Jel mislis da drugi ne citaju tvoje postove? Ili da ja nisam procitala? Jesam :) hug

@Chak...znam koliko ima godina i bas mu godine idu u prilog u ovom slucaju. Iskreno, prije cu se ponasati tolerantno prema nekom starijem kad su ove teme u pitanju nego prema nekom mladjem. Stariji su obicno vec kronicno zatucani. A Legi ima potencijala i nekako mi se ne da ponasati prema njemu kao prema djetetu. Kazem, njegove godine mu idu u prilog.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimesri lip 09, 2010 11:09 pm

Alpha hug ljubi

Manjak samopouzdanja je iz RL-a. Ma, znaš i sama :)

P.S. Ja se sam uvijek pozivam na to da me se gleda jednako po godinama tako da ne bih trebao nalaziti opravdanja u njima niti želim. Naravno, u trenucima slabosti se uvijek to dogodi niti ne mogu nešto shvatiti što ću moći shvatiti s više životnom iskustva. Toga sam svjestan, no ipak se što više truditi ne opravdavati se na godine.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimesri lip 09, 2010 11:20 pm

Ajde izvukla si se ovim postom Alpha :)

@Legi ono što ne kužim je da ti još uvijek ne kužiš Alphine riječi, je da je ponekad oštra u svojim postova, ali je to u pravilu u pozitivnom smislu nije da te želi vrijeđati kao osobu, već ukazati na neke stvari za koje smatra da radiš pogrešno.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimečet lip 10, 2010 12:23 am

Ja nisam razumio što mi je ona željela ukazati, a ne što radi :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimečet lip 10, 2010 11:59 am

@ konoko1 , prva boja koja ti padne na pamet ... onu boju koju bi si dao to je najvjerojatnije boja tvoje aure. Imas taj test tamo i mozes to rijesiti tehnikom gledanja. Nađi bijelu ili crnu pozadinu stavi ruku pred nju i gledaj dok ti se vid ne počne disfokusirati, nemoj to raditi namjerno več čekaj dok se to ne dogodi samo od sebe i vidjet češ obrise.

@ rasprava na temu neznam točno čega ali vjerujem da ću shvatiti nakon što prokužim vašu psihologiju:

Možda vam se više isplati o tome uživo, razgovor ide brže.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimened svi 29, 2011 12:58 pm

Ne vjerujem u postojanje istih

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimepon svi 30, 2011 4:02 pm

@Star...ma nitko to ne kuzi. Ni mi zubi

@Korplikan...ne vjerujes u sto tocno? Postojanje aure ili samo indigo boje aure?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimened lip 05, 2011 2:29 pm

svih nematerijalnih stvari okolo čovijeka osim duše. u dušu vjerujem. u auru i ostale golom oku nevidljive stvari ne vjerujem. a u indigo djesu još manje vjerujem. eto face

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimeuto sij 15, 2013 4:41 pm

Evo neceg vezanog za ovu temu:Bijela Arhanđelska Zraka koja rađa Kristalnu Djecu

Prva koju vam želimo opisati je Bijela Arhanđelska Zraka koja rađa Kristalnu Djecu. Ovaj tok počinje teći kroz vas, čisteći vas i otvarajući vas prema bijeloj svjetlosti Božjeg duha koji živi u vama. Dišite dok primate ovu zraku, kao potporu da se dublje otvorite vašoj Božjoj Prisutnosti. Dišite dok je Anđeli i Arhanđeli pretaču kroz vaše biće i usredotočite se na duboko disanje. Dok se punite s njom, pošaljite ju svôj Kristalnoj Djeci već na Zemlji i onoj koja stižu. Kristalna Djeca dolaze na Zemlju da povežu sva bića direktno sa Božjim duhom i da pročiste, porode, obnove i regeneriraju Zemlju.
Ona dolaze iz dalekih prostranstava, iza zvijezda koje vidite na nebu iznad vas. Ona dolaze iz prostranstva geometrije, i upravo je geometrija ta vrata koja im omogućuje da sami sebe upoznaju. Svako od ove Kristalne Djece ima moć da prekonfigurira sve prema svetoj geometriji odnosno božanskom uzorku. Ona mogu ponekad biti emocionalno neuravnotežena ako njihova okolina ne može držati vibraciju svetog prostora oko njih. Njima je stvarno potreban sveti prostor da bi mogli boraviti na Zemlji.
Oni su telepati i komuniciraju kroz unutarnje sfere misli i kroz tijelo, i bez svetog prostora oni imaju tendenciju da poprime emocije i misli svih bića oko sebe. Zbog toga njihova duša često više ne želi biti na Zemlji. Bijela Arhanđeoska Zraka je ta koja im pomaže, a i vama, da zadržite vezu sa svojom unutarnjom Božjom Prisutnošću. Dišite duboko i primite ju i ispunite se, i onda je pošaljite svôj Kristalnoj Djeci već na Zemlji i onoj koja stižu. Ovo će stvoriti vezu između vas i njih a isto tako njima će znatno pomoći da postanu svjesni svoje misije na Zemlji.
Arhanđelska Zraka Akvamarin boje, koja donosi Delfinsku djecu

Druga zraka koju vam želimo opisati je Arhanđelska Zraka Akvamarin boje, koja donosi Delfinsku djecu. Ova zraka potiče sva bića da stvaraju atmosferu i grupnu svjesnost najvećeg potencijala za sva bića. Ova zraka potiče sva bića da se povežu sa svojom duhovnom obitelji i usmjere energiju na grupne projekte i stvaranja. Ova zraka također potiče viši um i telepatiju da se probudi unutar bića. Dišite i dok primate ovu zraku, otvarate se prema svojoj duhovnoj obitelji i grupnoj kreaciji na jedan sveti način. Dišite dok je Anđeli i Arhanđeli prelijevaju kroz vaše biće, i usredotočite se na svoj dah da vas skroz napuni. Dok se punite s njom, pošaljite ju svôj Delfinskoj Djeci na Zemlji i onoj koja dolaze. Ova djeca nose energiju nove organizacije kroz igru, zabavu i grupnu povezanost. Oni imaju sposobnost da pomognu svima da osnuju nove oblike organizacije i upravljanja energijama koje sadrže svjetlost, radost i koje teku jednostavno i graciozno. Oni ne ulažu svoju energiju u ništa što ne teče jednostavno i graciozno, jer im to nije u prirodi.
Ako se nađu u nekoj okolini u kojoj ih se uči da se moraju boriti, ova djeca će se pobuniti i često naći neko drugo mjesto daleko od nasilnih energija. Nasilje im nije u prirodi, ni borba u bilo kojem obliku. Ovoj djeci je potrebna okolina bez borbe i nasilja, i ako je nešto od toga prisutno, oni će se izolirati od svih ostalih. Ova zraka im daje potporu i pomaže da poboljšaju vezu sa svojim prirodnim tokom energije, i podupire sve ostale duše da se više usklade sa gracioznošću i jednostavnošću u životu. Oni imaju dar potpune predaje za cijelo čovječanstvo.
Arhanđelska Zraka Duginih boja, koja donosi Duginu Djecu

Treća zraka koju vam želimo opisati je Arhanđelska Zraka Duginih boja, koja donosi Duginu Djecu. Arhanđelska Zraka Duginih boja podupire sva bića na Zemlji čija je svjesnost otvorena prema božanstvenoj moći Božje Prisutnosti, ili božanskom biću na Zemlji. Dišite, i dok primate ovu zraku, ona vas potiče da se otvorite prema vašoj moći i božanstvenosti. Svako od ove djece ima prekrasan dar koji im omogućuje da prihvate sva bića kao jedno i da vide sva bića kroz Božje oči. Njihova uloga je da pomognu drugima da vide sebe kao uzvišenu manifestaciju Svega Što Postoji, i da vide sebe kroz Božje oči.
Dok primate ovo, pomozite svojoj duši da vidi sebe kao uzvišenu i primi ovaj božanski eliksir. Dišite i napunite se tim, dok se ne počne prelijevati, a onda je pošaljite svoj Duginoj Djeci na Zemlji i onoj koja dolazi. To će im pomoći da osjete potporu on onih na Zemlji. Ova djeca se još nisu nikada inkarnirala u ljudskom tijelu i potrebna im je velika pomoć da nauče kako boraviti u fizičkom tijelu. Važno je da ih se prepozna i da im se pruži potpora, jer bez fizičke potpore u svom životu, isključiti će se od svojih darova i onoga što stvarno jesu i prestati će gledati kroz Božje oči.
U ovom slučaju, najčešće počinju gledati kroz oči svojih roditelja ili najbliže im osobe, i izgube u potpunosti vezu sa svojom pravom prirodom. Ova zraka ima moć da to ispravi, i upravo je onaj eliksir koji im treba.
Arhanđelska Zraka Breskvine boje, koja donosi Alkyonsku Djecu

Četvrta zraka o kojoj vam želimo govoriti je Arhanđelska Zraka Breskvine boje, koja donosi Alkyonsku Djecu. (Alkyon – najsjajnija zvijezda u galaksiji Pleiade nap.a.) Ova zraka pomaže svim bićima da upoznaju Božju istinu koja je u njima, i da se usklade sa svojom Božjom Prisutnošću. Alkyonska Djeca dolaze kroz Alkyonski portal Pleiađana i kroz ovu zraku se rađaju na Zemlji. Dišite i dok primate ovu zraku, ona vam na sveti način pomaže da se otvorite prema uzvišenoj istini.
Dišite i dok je Anđeli i Arhanđeli prelijevaju kroz vaše biće, usredotočite se na svoj dah dok se u potpunosti ne napunite. A onda ju pošaljite svoj Alkyonskoj Djeci na Zemlji i onoj koja dolazi. Ova djeca su uzvišeni čuvari podataka koji imaju prekrasnu sposobnost da znaju istinu o drugima na duševnoj razini, i da znaju koji je najveći potencijal nekog bića. Ona često nose u sebi veliku mudrost i odraslima mogu dati jednostavne odgovore u smislu poznavanja Božje istine o tom biću ili nekom dijelu njegovog života. Ova zraka također pomaže ovoj djeci da vide svoju istinu, jer ako im njihova okolina ne pruža potporu i ne prepozna njihov dar, oni će se često povući u sebe i osjećati nevjerojatnu usamljenost.
Ova zraka snažno ispravlja ovo i usmjerava ove duše na pravi put. Ovoj djeci je potrebna okolina u kojoj su svi oko njih iskreni i govore istinu, jer ako to nije slučaj, ona će se povući u sebe.
Zlatna Arhanđelska Zraka, koja donosi Zlatnu Djecu
Peta zraka o kojoj vam želimo pričati je Zlatna Arhanđelska Zraka, koja donosi Zlatnu Djecu. Ova zraka aktivira Kristovu svijest u svima. Ova djeca dolaze iz prostranstava iza svih sunâca, uključujući i Veliko Središnje Sunce, i rađaju se na Zemlji kroz sva sunca. Ova djeca su nositelji Kristove svijesti i imaju prirodnu sposobnost da ispoljavaju Kristovu svijest i sadrže tri Kristove osobine; bezuvjetnu ljubav, oprost i preobrazbu. Ova zraka donosi ove osobine i aktivira Kristovu svijest u svim bićima.
Dok dišete, primijetit ćete tok ovog eliksira i zraku koja dopušta Kristovoj svijesti u vama da se još dublje otvori. Dok činite ovo, napunite se kroz svaku čakru vašeg tijela i pošaljite ovaj eliksir svôj Zlatnoj Djeci na Zemlji, i onoj koja tek dolaze. Oni često imaju problema kad im njihova sredina ne dopušta da budu ono što jesu. Kad su ova djeca u okolini koja sadrži stare energije, kao nabacani namještaj, stare stvari (vezane za stare uspomene), ili bićima u kući koja ne mogu nastaviti dalje… oni imaju potrebu da prerasporede okoliš i često će nešto i razbiti ako treba samo da se promjena dogodi.
U suprotnom, oni će se zatvoriti u svoj svijet i udaljiti će se od svojih roditelja. Ova zraka može pomoći u njihovom osvještavanju ako dolazi kroz kuću, može donijeti novu, svježu energiju. Vrlo je važno za ovu djecu da nemaju oko sebe nabacane stvari, kao što je važno i za odrasle oko njih koji podržavaju Kristovu svijest da ni oni nemaju nabacanih stvari oko sebe.
Srebrna Arhanđeoska zraka, koja donosi Mjesečevu Djecu

Šesta zraka koju želimo podijeliti s vama je Srebrna Arhanđeoska zraka, koja donosi Mjesečevu Djecu. Ova zraka podupire sva bića da se otvore prema božanskom putovanju kroz nepoznato. Dok dišete, donosimo vam ovu zraku u zlatnom snopu punom srebrne esencije i počinjemo vas puniti s njom. Dišite s nama i primite ovo i dozvolite da se prelije kroz vas, i okrenite se tako nepoznatome otvorenog srca. Dišite i punite se, i zatim pošaljite to svôj Mjesečevoj Djeci na Zemlji i onoj koja dolaze. Ona koja su na Zemlji i ona koja se vraćaju na Zemlju, dolaze kako bi podupirali svâ bića da se otvore prema nepoznatoj i božanstvenoj misteriji života.
Ova djeca imaju veliku vjeru i pronose svoju energiju lako bez plana kroz svoj um. Njih snažno vodi jedna aktivna inteligencija koja postaje dio njihovog intuitivnog uma. Oni su često vrlo kreativni, i bez kreativnog toka u svom životu ili kreativne okoline, nemaju u što usmjeriti svoju energiju i onda postaju strašno frustrirani i ponekad ljuti zbog nevažnih stvari u životu.
Za njih je vrlo važno da imaju kreativnu okolinu koja im omogućuje da rade bez plana i jednostavno slijede slobodan tok stvaranja. Ukoliko to nije slučaj, ove duše često imaju previše unutrašnje vatre a nemaju ju kamo usmjeriti, pa jednostavno „eksplodiraju“ emocionalno i mentalno, umjesto da se kreativno izraze. Srebrna Arhanđeoska zraka im omogućuje lakši dolazak na svijet i uzemljuje ih kroz stvaralačku okolinu.
Dijamantna Arhanđeoska Zraka, koja donosi Dijamantnu Djecu

Sedma zraka koju želimo podijeliti s vama je Dijamantna Arhanđeoska Zraka, koja donosi Dijamantnu Djecu. Ova zraka pomaže svim bićima da se otvore prema Jednom Srcu kroz jasnu vezu sa energijom Božanstvenog Oca. Ova zraka pomaže svim dušama da se otvore prema božanstvenoj muškosti i svim muškarcima. Ova djeca su ovdje zbog muškaraca, i da podupiru sve duše da prigrle muškarce na Zemlji i mušku energiju u svima. Svatko od njih ima u sebi istinsku muškost i njihova uzvišena muškost je već, na više razina, povezana sa njihovom Božanstvenošću.
Ova uzvišena djeca unose zaigranost u mušku energiju i donose novu mušku energiju na Zemlju – energiju jasnoće, organizacije i zaigranosti. Dišite i dok primate ovaj božanstveni eliksir, njegov snop se pretače kroz vas i potiče vašu vlastitu mušku energiju da se uskladi sa Božanstvenošću u vama. Dok dišete, i punite sebe, podmlađujete svoju mušku energiju. Mnoga bića dolaze da vam dadu potporu dok šaljete ovaj eliksir svôj Dijamantnoj djeci na Zemlji i onoj koja tek dolaze rođenjem.
Dok ga primaju, osjećaju se podržanim da budu ono što jesu na Zemlji. Ova djeca trebaju okolinu koja im omogućava da ispoljavaju energiju Božanstvenoga Oca i roditelje koji ih podupiru da njeguju ovu unutrašnju mudrost.
Smaragdna Arhanđeoska Zraka, koja donosi Smaragdnu Djecu

Osma zraka o kojoj vam želimo ispričati je Smaragdna Arhanđeoska Zraka, koja donosi Smaragdnu Djecu. Ova zraka potiče sve duše da prigrle i da se otvore prema energiji Božanstvene Majke. Ova zraka pomaže pri stvaranju nečije nebeske ličnosti i pri uzemljenju u zemaljsko tijelo. Ova zraka potiče otvorenost prema novom rađanju i prema završetku starih ciklusa u životu. Dišite i dok primate ovo, Arhanđeli i Anđeli vas pune ovim eliksirom.
Dišite i dopustite da proteče kroz vas, da vam alkemijsko poravnanje pomogne da završite stare cikluse i otvorite se prema novima. Smaragdna djeca također pomažu vama i svim ostalim bićima na Zemlji da uđu u nove cikluse i završe sa starima. Oni u sebi drže prirodnu ljubav koja potiče drugih da budu ono što jesu i da prepoznaju cikluse u životu. Oni su stari mudri čuvari znanja životnih ciklusa, i ako ih njihova okolina ne podupire da se mijenjaju sa sezonama i kroz svoje starosne cikluse, oni se mogu pomaknuti iz svog ciklusa. Njima je važno da borave u okolini koja se mijenja s godinama i godišnjim dobima, jer u suprotnom imaju tendenciju da malo polude.
To izgleda poput tornada koji projuri kroz njihovo biće i oni izgube sposobnost komuniciranja, i rade pomalo lude stvari koje nemaju smisla. To je dio u njima koji pokušava da izbalansira energije i ponovno pokrene cikluse. Pošaljite svoju ljubav i ovu zraku njima bez obzira gdje se nalazili na svijetu, i prema onim portalima koji ih donose na Zemlju.
Biserna Arhanđelska Zraka, koja donosi Bisernu Djecu

Deveta zraka koju želimo podijeliti s vama je Biserna Arhanđelska Zraka, koja donosi Bisernu Djecu. Ova zraka donosi mekoću, nevinost i čisto srce koje otvara bića. Ova zraka je prepuna Arhanđelskih šapata i mekih njegujućih dodira. Ova zraka pomaže svim bićima koja su ultra-osjetljiva da se osjećaju njegovanima. Dišite i dok ju primate kroz svoje biće dozvolite sebi da proteče kroz vas i da njeguje najosjetljivije dijelove vašeg bića. Dok se punite, dozvolite joj da se proširi prema van i pošaljite ju svôj Bisernoj Djeci na Zemlji i onoj koja dolaze. Ova djeca su ultra-osjetljiva i na njih ostavlja duboki trag psihičko stanje Zemlje.
Njihova uloga je da donesu ljubav i sigurnost na psihičku razinu Zemlje. Oni su telepati i imaju nadnaravne sposobnosti i povezani su sa svima na Zemlji. Njihova okolina mora biti vrlo sigurna, jer bez te sigurnosti osjećaju se odvojenima od ljubavi, a kad se to dogodi čuju sve misli svih bića na Zemlji. To im onemogućava da se fokusiraju i budu mirni, i stvara se hiperaktivnost. Ako nisu na sigurnom mjestu, oni će često napustiti svoje tijelo do neke određene mjere, jer im je preteško biti potpuno u svom tijelu. Ova zraka im pomaže da se vrate u tijelo i da pročiste misli i da otvore ponovno svoje srce.
Do toga može doći samo ako su u sigurnoj okolini u kojoj je sigurnost prioritet. Ova djeca često pomažu dušama koje imaju poteškoće na psihičkoj razini Zemlje, preuzimaju ulogu neke vrste vodiča. Ova zraka im pomaže da budu ono što jesu i u svakom trenutku je mogu prizvati da im pomogne.
Ružičasta Arhanđeoska Zraka, koja donosi Ružičastu Djecu

Deseta zraka koju želimo podijeliti s vama je Ružičasta Arhanđeoska Zraka, koja donosi Ružičastu Djecu. Ova zraka pomaže svim bićima da iskuse ljubav prema sebi kao i bezuvjetnu ljubav prema drugima, i stvara ljusku od ljubavi oko duše. Ukoliko se ova ljuska razbije na bilo koji način, bilo kroz iskustvo poroda ili traumu u djetinjstvu, radeći s ovom zrakom možete tu ljusku ponovno zaliječiti. Ukoliko ljuska nije cijela, gotovo je nemoguće za dušu da osjeća ljubav prema sebi i bezuvjetnu ljubav prema drugima istodobno.
Ružičasta Djeca imaju vrlo snažnu ljusku s kojom se rađaju, i vrlo ju je teško razbiti. Ukoliko ih okolina ne podržava i ne daje im ono što trebaju, često počinju gušiti one oko sebe i ponašaju se zaštitnički, jer prirodni tok bezuvjetne ljubavi postane zaštitnička ljubav. Ako ova djeca odrastu u okolini u kojoj nemaju dovoljno ljubavi i potpore, ponekad se fokusiraju na probleme koje vide oko sebe, i ulažu svu svoju energiju u zaštitu tih energija od bilo kakvih smetnji. Oni po prirodi imaju ljubav za svih, i bez ovog toka oko sebe, oni kompenziraju tako da guše sve oko sebe. Dok sada udišete, mi vam donosimo ovu zraku da se ispunite i da proteče kroz vas.
Udišite duboko i primite ju, i dopustite da vas napuni i da vam popravi i očvrsne vašu ljusku. Nakon što se napunite, pošaljite ju svôj Ružičastoj Djeci na Zemlji i onoj koja dolaze. Dok to činite, povezati ćete se s njima i zaželiti im dobrodošlicu.
Ljubičasta Arhanđeoska Zraka, koja donosi Ljubičastu Djecu

Jedanaesta zraka o kojoj vam želimo pričati je Ljubičasta Arhanđeoska Zraka, koja donosi Ljubičastu (Indigo op.a.) Djecu. Ova zraka podešava i aktivira spiritualni fokus i disciplinu svih bića. Sve duše koje koračaju ovim putem idu najprije snažno i često su duhovni vodiči drugima. Ova zraka potiče sva bića da se otvore prema svojoj spiritualnosti i da ojačaju svoju vezu s Bogom i svoj put. Dišite i primit ćete ovaj eliksir koji će vam pomoći u učvršćivanju veze sa vašim spiritualnim putom, fokusom i disciplinom u životu i vašom spiritualnom slobodom i jedinstvenošću. Dok se punite s ovim, otvorite se potpuno prema moći koja je u vama, i opustite se sa svojom jedinstvenom spiritualnošću. Napunite se i pošaljite ju svôj Ljubičastoj Djeci na Zemlji i onoj koja se tek probijaju.
Ova djeca imaju spiritualna znanja i donose nove inspiracije kako bi potakli druge da dožive duhovnu slobodu na Zemlji. Njima najčešće treba fokusirana okolina i ona sa jasnim vodstvom. Ukoliko to nije slučaj, često osjećaju potrebu da sami usmjeravaju druge oko sebe kako bi zadržali ravnotežu energija. Ova djeca će često usmjeravati svoje roditelje i ako ih se ne posluša, postavit će se kao control-freak jer njihov temperament je takav da će im emocije biti neuravnotežene ako nema vodstva u okolini.
Ova zraka pomaže njihovom srcu, kao i svima ostalima da jasnije vide svoj put i da primaju vodstvo direktno od unutrašnjeg Boga. Iznad je kratki opis i veza prvih 11 duhovnih obitelji od 77 grupa koje ću opisivati. Ovih 77 grupa žive u grupnoj svijesti i svatko u duhovnoj obitelji je povezan sa svakim. Drugim riječima, sva Delfinska Djeca imaju snažnu međusobnu energijsku vezu kroz grupnu svijest.
I ne samo to, nego i sva Delfinska Djeca su povezana sa ostalih deset grupa koje sam spomenuo, jer svaki od 11 grupa o kojima sam pisao ima grupnu povezanost.
Ovih jedanaest dijele međusobnu vibracijsku povezanost i lako se usklađuju, stoga ćete često pronaći Delfinsku Djecu sa Ružičastom Djecom ili bilo koju od ovih vrsta kako se miješaju međusobno na dječjim igralištima, u kućama ili raznim ekipama. No, ova djeca nisu samo mala djeca, već ima i onih starijih, srednjoškolske dobi. Informacija koju vam dajem odnosi se na prošle 22 godine i na slijedećih 9. To je informacija koju mi pružaju Božanstvena Majka, Anđeli i Arhanđeli.
Ovih jedanaest grupa se smatraju prvim valom nove djece, i oni su se počeli rađati prije 22 godine. Kroz taj period djeca iz svih ovih grupa su se usidrila na Zemlji, no Kristalna Djeca se nisu počela masovno rađati do prije pet godina.
Drugim riječima, kroz protekle 22 godine uvijek je bilo Kristalne Djece, ali bili su rijetkost. Treba znati i da su mnoge danas odrasle osobe povezane sa nekim od ovih grupa, jer su se Indigo, Ružičasta i Zlatna Djeca rađali i prije puno više godina, ali opet, puno rjeđe nego danas. Ako želite znati da li vaša djeca pripadaju jednoj od ovih grupa, možete zazvati Arhanđela Mihaela i Majku Mariju i zatražiti njihovu pomoć. Ukoliko je to Božja istina, bit će vam tri puta potvrđeno kroz duh ako je dijete povezano sa jednom od ovih grupa.
Ovih jedanaest navedenih duhovnih familija ima slične potrebe u svom životu. Tokom slijedeće godine podijeliti ću s vama drugih jedanaest duhovnih familija od Arhanđelske zrake, i dvije grupe od po jedanaest familija nove djece Anđeoske zrake, te dvije grupe od po jedanaest familija nove djece galaktičke zrake. Svaka od ovih duhovnih familija ima svoje različite potrebe okoliša, osobne potrebe i potrebe na razini grupne svijesti. Isto tako, svaka grupa ima zajedničke vrste sposobnosti i karakteristika. Tokom slijedeće godine, svaki mjesec ću opisati jednu od ovih 11 grupa i informacije o njihovim potrebama, sposobnostima i zrakama koje ih donose.
Obje ove grupe imaju dvije zajedničke osobine. Prva se odnosi na njihovu sposobnost da se usklade s čovječanstvom i sa njegovom dušom. Drugim riječima, sva ova djeca imaju sposobnost da se povežu direktno sa dušom bilo kojeg čovjeka, osjete njezino stanje i komuniciraju s njom telepatski. Zbog toga oni teško mogu ostaviti nekog na miru ako osjete da ima probleme. Oni duboko osjećaju kada druge duše pate i to utječe na njih. Ne mogu se isključiti iz njih ako osjete da tim dušama nitko drugi ne pomaže. Drugim riječima, ako se jedno od ove djece nalazi u okolini u kojoj postoje bića kojih nitko ne podupire, oni će sebe pretvoriti u sustav potpore za njih. Također, ova djeca trebaju i sami potporu koja bi im pomogla da prepoznaju svoj dar. Oni će uspostaviti odnos sa dušama u nevolji unutar svojih zemaljskih obitelji, škole, itd. Svim dušama koje se nalaze u okolini. Ta djeca su visoko osjetljiva i vrlo duhovna, ali nisu ona duhovna djeca koju mnogi opisuju na Zemlji. Oni osjećaju kroz svoje tijelo više nego kroz direktni kontakt u mentalnoj okolini.
Druga osobina koja je zajednička ovim dvjema skupinama je njihova sposobnost da budu prirodno optimistični i pozitivni. Ovo je karakteristika koju svi imaju, i iako je na različiti način ispoljavaju, to je snažna komponenta u vibraciji njihove duše. A najviše dolazi do izražaja onda kad se u okolini pojavljuju stres i napetost. Oni se udaljavaju od stresa i preusmjeravaju energiju u snažni izvor života. To je njihov način komuniciranja drugim dušama da se ne miješaju u stres i napetost, već da se ponašaju prirodno pozitivno, što donosi povratak izvoru života.
Ako se nalaze u okolini sa negativnim duševnim izričajem, gdje duše sadrže velike količine negativnosti u sebi, svaka od ove djece će im spontano pokušati pomoći, ali će imati velikih poteškoća zbog negativnog izričaja. Obično će pokušati komunicirati, i ako ih se ne posluša, a okolo se nalazi negativna energija, to biće će u budućnosti nastojati potpuno izbjegavati jer ne žele primiti negativnu energiju. Zbog toga mogu prestati komunicirati i sa svima oko sebe, jer njihova srca uvijek žele pomoći svim dušama. Ovih jedanaest familija svi imaju potrebu za izbjegavanjem negativne energije. Ukoliko to ne bi činili, cijela njihova životna konstitucija bi bila ugrožena.
Ne samo da ovih jedanaest familija ima zajedničke elemente potreba i darova, već i pojedine grupe unutar familija također ima zajedničkih elemenata. Ovi se dijele u tri grupe. Kristalna, Delfinska, Dugina i Alkyonska djeca imaju zajedničku potrebu za izdvajanjem u svoj vlastiti prostor, kako bi integrirali sve što se događa u njihovom životu. Oni imaju potrebu da ponekad budu sami, i ako im se to ne omogući, postati će introvertirani ili ekstrovertirani na neuravnoteženi način koji nije za njihovo najviše dobro. Zlatna, Mjesečeva, Dijamantna i Smaragdna djeca imaju zajedničku potrebu da stvaraju u zajedništvu sa veseljem i srećom.
Ako ne postignu potrebnu razinu zajedništva u stvaranju s drugima, osjećat će se isprazno, bezvrijedno i neispunjeno u svom potencijalu stvaranja. Oni imaju potrebu da stvaraju u zajedništvu, a ne sami, jer je to dio onoga što jesu. Biserna, Ružičasta i Indigo djeca imaju zajedničku potrebu za primanjem energije od majke Zemlje, energiju koja ih redovito obnavlja. Ukoliko ne prime tu energiju od majke Zemlje, osjećat će se odsječenima od ženstvene energije i ne-njegovanima. Ova djeca se lako izgube u ovom slučaju i postanu zbunjeni i nejasni u svojem komuniciranju. Kroz njihovu redovitu vezu sa majkom Zemljom preko stabala, njihove energije će se spontano regenerirati i pomoći im da ostanu pribrani i komuniciraju smisleno. Svako od ove djece ima dušu o kojoj se brine Božanstvena Majka. Ona ih blagoslivlja, i vas također, sa svojom ljubavlju, i traži od svakog od vas da budete svjesni ove nove djece i njihovih potreba i darova i da ih podupirete da budu ono što jesu tu na Zemlji. Ona stavlja kristalni cvijet u vaša srca i traži od vas da primite ovih jedanaest Arhanđelskih zraka koje donose duše ove djece na Zemlju kako bi vam pomogli u vašem vlastitom procesu iscjeljenja i usklađivanja. Copy-paste-ovao sam. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitimeuto sij 15, 2013 9:23 pm

Ovo mi je više na temu aura...al nek stoji :)

Inače, kad nešto copy-paste-aš daj izvor od kud je to :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Indigo djeca - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 22 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Indigo djeca
[Vrh] 
Stranica 22 / 25.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next
 Similar topics
-
» Kristalna ili oktarin djeca
» Djeca i internet
» Divlja djeca
» Gdje nestaju djeca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: