Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Indigo djeca

Go down 
+64
Jedi Mind Tricks
Ascended
Skulptura
2pac
Novus ordo seclorum
tinityrannical
Ymir
ficoom666
Korplikan
konoko1
Star
hromi
flory
Fantom
Ezio
ANTEA65
MoW
Dragony
AzrielofDeath
Grinder
schmizzl
Chakotay
.meLinda.
Indigo_girl
biga
Flamezar
Athena
Remke
Michael Wittmann
Lullaby
Gea
bravehart
Berny_Sinara
@nukaDsante
Drea
floridana
Daenerys
frostie
veseli
fazon
Blizzard
Legionar
tomo_z
Jaykof
ThE_IMMORTAL
Ivan-ik
Cuppycake.Disaster
OLugo
Neo
userNejm
Saroman
Srky
Galileo Galilei
gloria_g
fazan u hladnjaku
Faithless
Alpha
Sentinel
alexx
Tutankhamon
silver
Svjetloisjena
Sigmund Freud
arhont
68 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next
Autor/icaPoruka
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimeuto sij 15, 2013 11:38 pm

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimečet sij 17, 2013 2:20 pm

Super :)

I tako Fico...spadaš u Indigo djecu? :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimečet sij 17, 2013 2:49 pm

Pa nisam siguran,ali aura mi je kristalna(znam po onome testu koji si nam dala).To bi valjda trebalo biti to. :) Ali necu znati sve dok ne uspijem da vidim svoju auru i ne izmjerim svoju bio-energiju.Ne zelim da potpuno vjerujem u to dok ne budem sebi to dokazao 100%.Test je zabavan,ali ko zna,mislim da nije u potpunosti tacan.Vidjecemo Alpha :) Probacu danas stavit ruku na nesto bijelo pa mozda i budem vidio svoju auru. :) Citao sam o njima i potpuno se ponasam kao kristali.Mada ne vjerujem nesto u to...


Zadnja promjena: ficoom666; sub vel 09, 2013 11:31 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimečet sij 17, 2013 2:58 pm

Da, trebalo bi biti to... :)

Ali pazi na sebe i uvijek radi na sebi jer mi smo ti koji definiramo ono tko smo i time kakvom bojom aure zračimo ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimečet sij 17, 2013 3:05 pm

Hocu,a jesi li ti indigo? :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimečet sij 17, 2013 3:21 pm

Nebitno zapravo...to se ionako mijenja...jednom prije davno kad sam popunjavala tu istu tablicu bila sam kristalna boja kao i ti. Tako je pokazalo i čitanje preko jednog stroja koji to može. No, kristalna boja lako preuzima osobine mnogih drugih boja. Ona je kao bijela svijetlost koja je zapravo sastavljena od svih drugih boja. Koja bi boja bila viđena upravo u ovom trenu? Nemam pojma. Možda zelena jer trenutno odrađujem neke probleme oko posla. Onda crtam, čitam, dolazim u doticaj s drugim ljudima...i sve to utječe. No, kao što rekoh nije (mi) ni bitno sada. Dobro je pročitati osobine indigo i kristalne aure kako bi lakše i bolje razumio sebe ali ne smije se upasti u ''ropstvo'' ideje kako smo mi neka boja i da nas to definira.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimečet sij 17, 2013 4:07 pm

Slazem se,dobro kazes. bravo
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimepet sij 18, 2013 2:31 pm

Razmisljao sam nesto na ovu temu i zapitao sam se mogu li zivotinje biti indigo djeca?Sta vi mislite? confused
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimepet sij 18, 2013 3:06 pm

Prije nego krenemo fantazirati o odgovoru, bolje je pitanje kakve veze to ima s ičim. Mogu li, ne mogu li, svejedno, ne znači baš ništa, kao što ne znači ništa što netko veli da je indigo. Super, a ja sam indijanac, nice to meet you. Zapravo i ne znam što bi mu pametnije rekao.
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimepet sij 18, 2013 4:08 pm

hahahahahahahahahaha XD Pa indigo valjda znaci biti rodjen sa interesovanjem za duhovnost i mijenjanje svijeta...Oni imaju kao tu specificnu boju aure.A svako moze bit takav samo da hoce.Ja jos mnogo treba da ucim,mlad sam previse da bi se raspravljao oko ovoga-postoji ili ne postoji...Postujem tvoje misljenje i potrudicu se da naucim nesto iz cijele ove teme. :) A ovo moje pitanje,posto su ljudi zivotinje i posto ovakav se ,,fenomen" javlja kod ljudi bilo bi logicno(bar meni) da se javi kod zivotinja.A ako se po teoriji javljasamo kod ljudi a oni su zivotinje,to mi nesto nije logicno.Ne mogu vjerovat dok se naucno ne dokaze...
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 24
Location : London
Registration date : 16.02.2014

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimepon oľu 10, 2014 8:51 pm

Ako mjerimo po New Age-u ja sam Indigo :)
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimepon oľu 10, 2014 11:37 pm

Ymir je napisao/la:
Ako mjerimo po New Age-u ja sam Indigo :)

po cemu to zakljucujes?  kava 
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 12:16 am

Mislim da su one "značajke" podešene tako kako bi se svako osjećao pomalo indigo. Znači, po tome ispada da sva ona djeca iz okoline su indigo, a vjerujte mi, nisu.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 8:49 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Mislim da su one "značajke" podešene tako kako bi se svako osjećao pomalo indigo. Znači, po tome ispada da sva ona djeca iz okoline su indigo, a vjerujte mi, nisu.

eto ja jesam, jer sam speschuuuuuul  zubo 
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 24
Location : London
Registration date : 16.02.2014

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:28 pm

Kako ces to dokazat?
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:31 pm

tinityrannical je napisao/la:
eto ja jesam, jer sam speschuuuuuul


Eto, lijepo od tebe da se ne bojiš to priznati. To jest zaista lijepo, ali jesi se ikada zapitala dali zaista želiš imati obitelj, muža svog? Imati svoj posao, uglavnom voditi svoj život kako ih većina ima?
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:41 pm

Ymir je napisao/la:

Kako ces to dokazat?

Mislim da je tinity bila sarkastična, ali mene zanima što ima s tobom da si indigo.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 24
Location : London
Registration date : 16.02.2014

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 11:47 pm

Svi ste se okomili na mene... Moja je kao osobnost prigodna indigo-djetetu
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 11:52 pm

Daj napiši tu one točke gdje si se pronašao
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 24
Location : London
Registration date : 16.02.2014

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 11:55 pm

Ok..

Kreativnost, povučenost, duhovnost...

[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimesri oľu 12, 2014 1:17 am

Ovo vidim kod puno ljudi, to ništa ne znači. Rekao sam da su te "osobine" napisane kako bi što više roditelja mislilo da su im djeca posebna.
[Vrh] Go down
Ascended
Višestanični organizam
Ascended


Female
Pisces Rat
Broj postova : 69
Age : 28
Registration date : 05.01.2014

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimesri oľu 12, 2014 2:32 am

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Rekao sam da su te "osobine" napisane kako bi što više roditelja mislilo da su im djeca posebna.
Tako je meni majka kao osnovnoškolki rekla da sam indigo i pitala me dal se sjećam prije svog rođenja da sam odabrala nju i oca kao svoje roditelje rofl2
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimesri oľu 12, 2014 3:46 pm

Izgleda da su tebi roditelji malo indigo.  roll :) 
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimesri oľu 12, 2014 5:28 pm

Da, to je bio sarkazam, tesko je to preko interneta pokazati  :) my bad, sorry.

I slazem se s Novus-om, Barnum-Effekt se to zove, mislim
[Vrh] Go down
Bella.Lilly
Riba



Female
Sagittarius Monkey
Broj postova : 107
Age : 31
Registration date : 09.07.2013

Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitimepet oľu 14, 2014 4:27 am

indigo i kristal djeca su totalni totalni new age i nemam želudac za to. ako mislite da ste posebni radite na tome i dalje, ali aura indigo boje... o isusebože. boja i kvalitet aure se mijenjaju u ovisnosti kako čovjek isijava iznutra u skladu s raspoloženjem, zdravljem, emocijama, nije kao boja kose da stalno bude ista. ima djece koja su alieni, djece koja se sjećaju prošlih života i to nema automatski veze s New ageom.. ali svaki peti njuejdžer se kvalificira kao kristalno ili indigo dijete da bi legitimirao svoju "životnu svrhu" koje usput, nema. ali ima mesijanski kompleks i nedovoljno jasnu sliku o sebi. Znam par ljudi koji su solidni u nekim okultnim disciplinama međutim i dalje vjeruju da je to skroz ok koncept, i to je ono što mi nije jasno.
new age je manipulativna i opasna sekta, a mislim da bi se taj "fenomen" trebao proučavati u sklopu tumačenja što je to New age i zašto je taj New age ustanovljen. ne sporim da ima djece koja se rode sa širim znanjem i djece koja se sjećaju planetarnog porijekla, ali mi je samo taj izraz indigo dijete ofucan do boga i nazad. ionako tu djecu samo koriste za svoje pokvarene planove i ništa više.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Indigo djeca - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 23 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Indigo djeca
[Vrh] 
Stranica 23 / 25.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next
 Similar topics
-
» Kristalna ili oktarin djeca
» Djeca i internet
» Divlja djeca
» Gdje nestaju djeca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: