Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nesretni u ljubavi

Go down 
+36
Chakotay
2pac
Lyra
Hladni
Sin_Nanna
Tonks
Plague
Open Mind
Sang Real
Johnny-Red&Black
Cinderella
biga
Fantom
MACICA
calypso
Armin od Irima
MoW
legenda007
GaGa
Athena
Sigmund Freud
Nena
Blizzard
Alpha
Stripy
Merkurica
Svjetloisjena
arhont
Galileo Galilei
Nefertiti
gloria_g
fastforward
Tutankhamon
floridana
malena
None
40 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimečet lip 12, 2008 11:31 am

Eto nek ovdje komentiraju svi koji nemaju baš srece u ljubavi... Evo ja 1. Do sad sam imala par veza (5-6) I tek u ovoj zadnjoj sam shvatila što znaci voljeti al uz to i što znaci prava bol... Zašto je tako teško da se obje strane trude u vezi a ne samo jedna... Dala sam i srce i dušu a bila povrijedena svako malo. Znam nitko nije savršen al svejedno nemožeš tolko gluposti napravit i stalno ih ponavljat. Kako netko može nakon dvije godine veze pogledat voljenu u oci i lagat a govorit volim te nakon toga... Skupile su mi se sve njegove gluposti i jednostavno sam pukla i sad ne mogu nac izlaz... Tj. neznam što da radim sa sobom, sa nama... tuzni Ako je netko imao neko iskustvo da mu je prakticki srce puklo nek slobodno piše... Vjerujem da nas ima takvih dosta
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimečet lip 12, 2008 11:42 am

Mislim da te ta osoba ne voli ako te tako često povrijedi i ako ti laže. Svatko može reći volim te, no misli li doista tako?
Osoba koja te voli, ako te i povrijedi koji put, to sigurno neće ponavljati, nego će ti pokazat da mu je stvarno žao i trudit će se biti bolji.
Ne virujem u takve veze kad samo ti daješ sve od sebe, a on ništa...
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimečet lip 12, 2008 11:48 am

malena to se i ja pitam... vidim da mu je stalo al isto tako vidim da se ne trudi... to me pocelo odbijat jako a volim ga još, valjda, neznam tuzni vec dosta dugo razmišljam o svemu i nemogu nac odgovore
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimečet lip 12, 2008 1:39 pm

birdy je napisao/la:
Eto nek ovdje komentiraju svi koji nemaju baš srece u ljubavi... Evo ja 1. Do sad sam imala par veza (5-6) I tek u ovoj zadnjoj sam shvatila što znaci voljeti al uz to i što znaci prava bol... Zašto je tako teško da se obje strane trude u vezi a ne samo jedna... Dala sam i srce i dušu a bila povrijedena svako malo. Znam nitko nije savršen al svejedno nemožeš tolko gluposti napravit i stalno ih ponavljat. Kako netko može nakon dvije godine veze pogledat voljenu u oci i lagat a govorit volim te nakon toga... Skupile su mi se sve njegove gluposti i jednostavno sam pukla i sad ne mogu nac izlaz... Tj. neznam što da radim sa sobom, sa nama... tuzni Ako je netko imao neko iskustvo da mu je prakticki srce puklo nek slobodno piše... Vjerujem da nas ima takvih dosta
koliko on ima godina?
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimečet lip 12, 2008 5:53 pm

birdy je napisao/la:
Kako netko može nakon dvije godine veze pogledat voljenu u oci i lagat a govorit volim te nakon toga...

E draga moja, ako on tebe voli onda ti ne bi lagao no
Sorry hug
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimečet lip 12, 2008 6:11 pm

ne mora značiti. možda je momak mlad i jelte razuzdan. želi se izživiti prije nego li se veže ali u međuvremenu se desi ljubav, nađe osobu koju voli ali njegova mladost i želja za provodom je veća, ili možda ni on sam nije siguran dali je to ono pravo pa eksperimentira..i onda se dešavaju ovakve stvari. nekad treba imati strpljenja za to i zapitati se dali je osoba vrijedna tog strpljenja. nije da ga pravdam nego sagledavam iz drugog, muškog ugla a i "malo" iz iskustva :D
tako da to njegovo "volim te" možda i nije lažno.
[Vrh] Go down
fastforward
Riba
fastforward


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 119
Age : 38
Location : Rijeka
Registration date : 14.06.2008

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimesub lip 14, 2008 4:21 pm

Uobicajeno je da ako te decko i povrijedi da se vidi na njegovoj faci da mu je zao i nakon toga relativno je jako tesko da ce ponovit tu gresku u koliko mu je stalo do tebe. Mozda se deckec ohladil od tebe ili mu vise nisi izazov a mozda mu si mu postala svakodnevnica pa ga cisto boli briga. To laganje nema apsolutno nikakve veze sa time dal on zeli biti sa tobom ili ne.

Imas vise razloga:
1.) Ili je u vezama patoloski lazov
2.) Ili ti krije nesto tj. vara i te fore pa pokusava to sakrit
3.) Ili je jednostavno lijen da se svadja sa tobom pa presucuje stvari jer mu je tlaka se uopce se bahcat.

Zapamti da decki mrze kada ih se tetosi i kada im se svako toliko cita bukvica. To je vjeruj teski pain in da ass i to zna rezultirat odbojem tj. da jednostavno mu postanes tlaka. Tako da ovo 3 ce ti bit najprije tj. da je jednostavno ljen ulazit u diskusije sa tobom oko toga u koliko mu solis pamet svako toliko. :)

Clarification:

Lol tek sad vidim :D bemti sta negledam datume zadnjih postova lol
[Vrh] Go down
fastforward
Riba
fastforward


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 119
Age : 38
Location : Rijeka
Registration date : 14.06.2008

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimened lip 15, 2008 8:43 pm

Ev i ja vise postajem previse lud na sve skupa tj. veze i sve te dr******!

Hmm... kronoloski poredak

1 cura, imao oko 16 godina. Ful mi se svidila, bili skupa, par dana prije grcevi, dobio nogu jer joj se digla :D

2 cura, oko 17 godina, bio s njom do cca 18, mjesec dana prije sam vec imao neki feeling da ce se nes desit, i naravno noga zbog, "nije u tebi stvar, vec u meni". Oke, djecije fore. znam da je komp krivac veliki no bad.

3 cura, oko 18 i pol godina. Bio s njom 2 i pol godine, isti drek osjetio 10 ak dana prije. Da mi nogu zbog toalne parodije. Igrao sam jednu igricu, upoznao je sa tim dancem, i na kraju dobio drek tako sto je on iz danske dosao tu i eto ... hurac palac.

4 cura, oko 2 mjeseca, full oke fakat se zatelebao, isti drek 3 dana prije osjetio dala nogu iz razloga jer "ma ja sam sva sjebana". Ja budala usao s njom u vezu 3 tjedna nakon sto je ona prekinula sa bivsim.

5 cura, do danas, sve super, jucer legnem, dat ce mi nogu sigurno uskoro, i opet sve ispocetka. Oke nisam bio zagrijan vise za nju tak da bi ovaj puta ja oborio rekord sa time sto sam 1 puta dao curi nogu. No fakat, aaaaaaaa! Isto neodlucnost u igri.

Pa koji je drek danasnjim zenama. Fakat idem sadit brokule u slavoniju i stavit onaj sesiric te slamku u usta i zvizdat dok si pluca ne izbijem van...

Ovo postaje prekomicno! lol!
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimepon lip 16, 2008 11:18 am

Sad sam se sva pogubila u ovim psotovima a i ovako sam sva zbunjena... On je mladi od mene godinu dana... vec smo dvije godine i 2 mjeseca u vezi. Znaci nije malo. On tokom cijele veze radi neke gluposti. Pola toga naknadno skužim ili ga natjeramd a mi kaže i ja kako sam dobrica prijedem preko svega. Znam znam reci cete što nisi odma nešto poduzela kad je vec takav... Eto nisam mogla. Al sad mi se sve to nakupilo, on ništa ne poduzima, sve što proba krivo napravi. Ja u cijeloj vezi nisam ni najmanju grešku napravila ili jesam to što sam sve trpila... Tako da nema razloga da mi vraca muljanjem i glupostima. Kad meni nije dobro i kad trebam nekog da mi pomogne na kraju on padne u depresiju jer mi nezna pomoc i onda ja njega tješim na kraju a ne on mene... Imam osjecaj da misli samo na sebe. Za moje osjecaje se nikad nije pitalo. Sumnjam da ako se nije u ove 2 godine uspio sredit i malo promjenit da ce i u buducnosti neš bit... Neznam šta da radim. Tako mi je sve uh tuzni
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimepon lip 16, 2008 11:50 am

ja sam ti uvijek za varijantu: "aj daj još koju priliku, možda si pre stroga, pre nefleksiiblan....pre...bla, bla...." ALI

draga moja B. sad kad si nam sve racionalno objasnila i obrazložila, čini mi se da nebih rekla ovu gore nečenicu, nego - ne želim biti brutalna, al pitam se kaj radiš s njim??
sve mi se čini da ona stara ofucana rečenica "nije on za tebe" ovdje ipak funkcionira!! (ako je fakat točno da si preko svega prelazila...tolerirala...)
neki ljudi fakat ne znaju kad je dosta jel?? pa tako i tvoj dečkić izgleda...a smetnuo je s uma, da svaki čovjek ima svoju granicu izdržljivosti...u stvari sam primjetila da mnogi ljudi to ne znaju, ili zaborave...
sorry
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimepon lip 16, 2008 11:55 am

A šta ceš kad si zaljubljen ne vidiš ništa do odredenog trenutka kad ti sve pukne i kad poludiš. Sad smo vec tjedan dana u pauzi... Ja pokušavam nac izlaz a on me samo sputava izjavama volim te, ti si mi sve, nemogu bez tebe itd... Da je tako nebi me povrijedio tolko puta. tuzni
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimepon lip 16, 2008 12:04 pm

Draga Birdy, štogod ti mi ovdje savjtovali ti ćeš napraviti po svom....
Znam to iz svog iskustva kad sam bila u sličnoj situaciji, znam to iz iskustva svoji prijatelja i prijateljica....
Kad su osjećaji u igri niko ti neće moći otvoriti oči i dati ti pravi odgovor, i ti ćeš uvijek po svome, a za svoje postupke ćeš naći dobro obrazloženje....
Ali to je život i tako učimo...nadam se da ćeš uskoro iz nesretne preći u sretnu ljubav.... hug ljubi
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimepon lip 16, 2008 12:12 pm

I ja se to nadam tuzni Bilo bi i vrijeme...
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimepon lip 16, 2008 12:43 pm

kao što nef reče
tek kad iskusiš sama i rješenje nađeš bit će ti jasno
sa strane su samo puste riječi koje tvoje srce ne diraju, jer ne da ne razumiješ, već iskusila nisi

i zato je Zen zakon, on o tome priča (ne o ljubavi, već o iskustvu) kava
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimesri lip 18, 2008 11:51 pm

E ljudi imam jedan problem, dobro bi mi dosla pomoc, a prica kaze slijedece: Imam najbolju prijateljicu i ona mi je super i sve, s njom ono mogu pricati o svemu, ali stvarno o svemu, ja sve znam o njoj ona sve o meni i tako to, ali zadnjih dana ja pocinjem shvacat da sam ja zaljubljen u nju, ali tu je sad problem. Ja ne znam kako ona na mene gleda, dala mi je do znanja da me gleda i ona kao nesto vise od prijatelja, ali sad mozda sam ja krivo shvatio, pa ne znam sto da radim, neki zenski savjet bi mi dobro dosao, da bolje shvatim kako vi razmisljate.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimesri lip 18, 2008 11:56 pm

Pa mislim da moraš polako ispitati teritorij da je naglim prijelazom ne uplašiš i otjeraš. Prijateljstvo je inače idealan početak i nastavak zaljubljenosti, zato se isplati oko toga potruditi. S vremenom će sve doći samo po sebi na svoje mjesto. Samo polako, kažem, da ne ostaneš bez dobre prijateljice ako si se ipak zabunio u procjeni. Nama ženama treba malo vremena za takav kvantni skok (meni barem) :)
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimečet lip 19, 2008 12:40 am

Joj joj, samo sekiracija s vama, jer brine me sad sve to zbog faksa, ako ja odem u jedno mjesto ona u drugo, ne bih htjeo povariti prijateljstvo, ali htio bih da zna sto osjecam. Ne znam, inace sam ja baksuz u ovakvim stvarima zato se i ne nadam nesto previse.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimepet lip 20, 2008 1:35 am

Evo odlucio nakon jednog duzeg razmisljanja Svjetoisjena odlucio sam te poslusati, a vrijeme ce pokazati sto sam trebao napraviti, u svakom slucaju puno ti hvala na savjetu.
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimepet lip 20, 2008 7:34 am

birdy je napisao/la:
A šta ceš kad si zaljubljen ne vidiš ništa do odredenog trenutka kad ti sve pukne i kad poludiš. Sad smo vec tjedan dana u pauzi... Ja pokušavam nac izlaz a on me samo sputava izjavama volim te, ti si mi sve, nemogu bez tebe itd... Da je tako nebi me povrijedio tolko puta. tuzni
Ima jedna zanimljiva stvar s tom ljubavi....
Ne možeš birati u koga ćeš se zaljubiti i koga ćeš voljeti.
Eto, baš sam razmišljala kako sam apsolutno ravnodušna prema bilo kojem muškarcu kojeg vidim, s kojim razgovaram, bla, bla, jednostavno...nema čak ni onog smješka...znaš onog kojeg žene nesvjesno nabace zubi
Nema ništa, ništa, ništa....Dok prema jednom, jednom jedinom postoji SVE, ali baš sve.
Jedan smiješak od njega za mene je...uh lovely a kad se posvađamo i kada je zločest prema meni, ne mogu normalno funkcionirati, nema šanse, nisam više ni za što. :(
Jednostavno, iako znam da neke stvari koje on radi nisu u redu, ipak...on je TAJ koji me samo jednim jedinim pogledom može utješiti i usrećiti.
Neki drugi da mi daje ne znam što, jednostavno ne bi bio ravan tom pogledu koji toliko volim.
I to je to.
Kažu mudri ljudi da uvijek u svemu postoji izbor, ali mislim da su možda malo lagili.... zubo
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimepet lip 20, 2008 10:22 am

arhont je napisao/la:
E ljudi imam jedan problem, dobro bi mi dosla pomoc, a prica kaze slijedece: Imam najbolju prijateljicu i ona mi je super i sve, s njom ono mogu pricati o svemu, ali stvarno o svemu, ja sve znam o njoj ona sve o meni i tako to, ali zadnjih dana ja pocinjem shvacat da sam ja zaljubljen u nju, ali tu je sad problem. Ja ne znam kako ona na mene gleda, dala mi je do znanja da me gleda i ona kao nesto vise od prijatelja, ali sad mozda sam ja krivo shvatio, pa ne znam sto da radim, neki zenski savjet bi mi dobro dosao, da bolje shvatim kako vi razmisljate.

mudri
e moj stari, ulaziš u zonu igre bez granica. ta priča prijatreljstvo i bla, bla, kvantna fizika je mačji kašalj.
možda je svjetlosjena u pravu ali čini mi se samo ako si krivo procjenio situaciju (a kako biti siguran apsolutno nema pravila). to znaći ako ona ništa ne osjeća prema tebi kao muškarcu, da uplašit ćeš je i dobit ćeš porciju propovjedi kako je njoj žao, njoj je sa tobom lijepo i zašto sada kvariš, ona želi biti samo prijatelj i bl, bla i postoji velika vjerojatnost da lagano prekinete to prijateljstvo.
e ako ona prema tebi ipak nešto osjeća i ako dugo čekaš može reći da koji ti je vrag što čekaš jel ona nije vrijedna tvojih akcija, jesi li smotan tupav i opet bla,bla. drugo je mogućnost u toj priči da te (vas ) zavlači u igri mačke i miša gdje opet ne znaš tko je mačka a tko miš do beskonačnosti jer ona nije sigurna što želi i dok ti ne nađeš neku drugu pa da ona popizdi do bola jer na kraju vi jeste kao zajedno pa otkud tebi pravo da budeš sa drugom. i opet bla, bla.
zato ako želiš probat kakvo je more, jednostavno skoči.
moraš ujedno sam sebi postaviti pitanje što ti želiš tj da li si spreman reskirati prijateljstvo koje kao sada imaš (i ono skočiti u more pa kak bo da bo) ili ćeš se uplesti u igrice, ljubomora, čekanje, mačka miš.
pitao si za mišljenje od žena za ovu situaciju. svaka njima čast ali koliko ih ima tolikoćeš dobiti i mišljenja ali niti jedno nije garancija za tvoj uspjeh.

zato ti je moj savjet, mani se čorava posla i čitaj zen priče (jel tako gali)
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimepet lip 20, 2008 10:33 am

Eto da i ja našvrljam ovdje šta je bilo na kraju... Prekinuli smo. Shvatila sam da sve to nema smisla... Ja se cijelu vezu trudim a on me svako malo povriejdi. Sad je tek svjesan svega. Al prekasno... Nemam se snage borit više a i da bude bolje trebao bi se jako promjenit. A opet ne želim da se netko drasticno mijenja zbog mene... Ostali smo prijatelji... Nadam se da ce nac neku kojoj nece smetat muljanje i gluposti... Ah tuzni
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimepet lip 20, 2008 10:57 am

A Birdy... hug ...dobro si odlucila...definitivno si dobro odlucila...
Samo se ti drzi... hug hug hug

_________________
Respect
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimepet lip 20, 2008 11:51 am

Ma dobro sam... Imam osobe koje su uz mene tako da mi je lakše... Bit ce sve ok jaki
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimepet lip 20, 2008 11:58 am

Ionako ćeš uskoro naći novog macana, boljeg miga
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitimepet lip 20, 2008 12:13 pm

i hope so :P
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nesretni u ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nesretni u ljubavi
[Vrh] 
Stranica 1 / 7.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Podgrijavanje ljubavi
» Imitacija ljubavi
» negativna strana ljubavi...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: