Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kolaborativna knjiga?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Kolaborativna knjiga? Empty
PostajNaslov: Kolaborativna knjiga?   Kolaborativna knjiga? Icon_minitimesri srp 02, 2008 11:54 pm

Već nekoliko mjeseci kad na bivšem iskonu provjeravam svoj najstariji mail nailazim na ponudu tipa - napiši nešto. Nekoliko puta sam taj link otvorila i uistinu dodala nekoliko rečenica. No ono što se tamo moglo pročitati ličilo mi je na opći kaos i neprobavljivu mješavinu. Ipak, knjiga je izdana i nudi se kao opuštajuće ljetno štivo. Pa, tko voli, neka izvoli zubi

ČLANAK

Citat :
Kolaborativna knjiga? 0343007.17

Želite li se zabaviti čitanjem ludog i neobičnog štiva, ili darovati originalan poklon po kojem će vas sigurno pamtiti, knjiga Writesomething je odličan izbor!

Prva hrvatska kolaborativna knjiga predstavlja jedinstven koncept necenzurirane i nelektorirane knjige na kojoj je radilo gotovo 1500 ljudi i koja je u prva dva dana prodana u više od 100 primjeraka.

Iskreno gledano, ova knjiga je super stvar, svojevrsno oslobođenje ljudskih nesputanih misli, duh iz boce, ogledalo ljudske duše, ljudskih misli.

Sama je knjiga, čini se, ljepljivija i od web-projekta. Naprosto se mora čitati, možda ne redom, ali izaziva nas da gutamo te misli, da suosjećamo. Knjiga je trač, dobar trač o ljudskim sudbinama.

Ona je razgovor uz kavicu. Ona je prostor za raspravu ili, kako je to sjajno rekao jedan od "pisaca", ona je uistinu plod globaliziranog društva, a globalizacija, unatoč svojim manama, ipak je pozitivna stvar jer oslobađa ljude uklanjanjem granica među državama, omogućujući neometan protok ljudi i misli. Upravo i ova knjiga jest to.

Kada ovo ljeto budete sjedili na kakvoj plaži i uživali u suncu i dokolici, opustite se uz iskrene, necenzurirane ispovijesti običnih ljudi koje muče isti problemi kao i vas: novac, posao, škola, faks, ljubav…

Jedinstvena, šaljiva, bizarna, prostačka, no jednako tako i prepuna toplih ljudskih priča. Beskonačna besmislena kolaborativna knjiga WriteSomething #1 predstavlja odličan odmak od klasičnih djela i savršen poklon ukoliko želite iznenaditi nečim neobičnim.

Knjiga se može kupiti u knjižarama Libraria (bivša Mladost)
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Kolaborativna knjiga? Empty
PostajNaslov: Re: Kolaborativna knjiga?   Kolaborativna knjiga? Icon_minitimečet srp 03, 2008 2:16 pm

nastalo od ovog:

www.writesomething.net
(kad tamo dođem uvijek napišem neku glupost koja mi u tom trenutku padne na pamet :D )
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Kolaborativna knjiga? Empty
PostajNaslov: Re: Kolaborativna knjiga?   Kolaborativna knjiga? Icon_minitimečet srp 03, 2008 4:33 pm

userNejm je napisao/la:
nastalo od ovog:

www.writesomething.net
(kad tamo dođem uvijek napišem neku glupost koja mi u tom trenutku padne na pamet :D )

Da, hvala, zaboravila sam staviti link :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kolaborativna knjiga? Empty
PostajNaslov: Re: Kolaborativna knjiga?   Kolaborativna knjiga? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kolaborativna knjiga?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Omiljeni citati iz knjiga
» Sajmovi knjiga
» * * * SAJAM KNJIGA * * *
» Koja avantura! (moja knjiga)
» knjiga koja vas je promijenila

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Svijet knjige-
Forum(o)Bir: