Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nije samo mršavo lijepo!

Go down 
+7
Galileo Galilei
Svjetloisjena
Sentinel
malena
floridana
Merkurica
meli
11 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimepon srp 21, 2008 11:41 am

Prva pratilja kilažom zasjenila Miss Engleske


dnevnik.hr



Sinoćnje natjecanje za Miss Engleske u Londonu iznenadilo je mnoge. Titulu prve pratilje odnijela je 17-godišnja Chloe Marshall, koja je svojom težinom daleko nadmašila ostale kolegice.

Nije samo mršavo lijepo! 60138183



Nije samo mršavo lijepo! 60138186

Pretila 17-godišnjakinja, prva je natjecateljica u finalu za Miss Engleske s viškom kilograma. Chloe Marshall, koja se školuje za opernu pjevačicu, u finale je ušla nakon što je okrunjena titulom Miss Surey.
‘Željela sam se natjecati za Miss Engleske kako bi svima pokazala da možete biti lijepi bez obzira na težinu te da ljepota dolazi u svim oblicima i veličinama', rekla je Cloe koja teži 80 kilograma.
Pistom se na natjecanju za Miss Engleske prošetala i 'borbena Barbie', 21-godišnja Katrina Hodge koja je služla u britanskoj vojsci u Iraku.
>> U finalu za Miss Engleske vojnikinja odlikovana za hrabrost
Prva pratilja zasjenila je i samu Miss Engleske, 22-godišnju Lauru Coleman, koja će Englesku u listopadu predstavljati na natjecanju za Miss svijeta u Ukrajini.
'Zaista sam uzbuđena. Moja majka i baka su bile kraljice ljepote tako da je ovo postala obiteljska tradicija',


Moj komentar:
BRAVO!! Stvarno hrabro od nje.
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimepon srp 21, 2008 1:04 pm

lijepa je i u pravu je...ljepota dolazi u različitim oblicima.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimepon srp 21, 2008 9:17 pm

ona je stvarno lipa
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimeuto srp 22, 2008 12:08 am

...u faci...
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimeuto srp 22, 2008 1:41 pm

Znači malena ako ima višak kila u tijelu nikako ne može biti lijepa ili?
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimeuto srp 22, 2008 4:51 pm

Može biti lipa i ako ima više kila, ali onaj zglob i stopalo.... Ne znam, grozim se toga... To mi je i prvo što sam uopće vidila na toj slici gdje je u kostimu...
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimesri srp 23, 2008 11:51 am

Što je sa zglobom i stopalom?
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimesri srp 23, 2008 1:47 pm

Ogromno je...
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimesri srp 23, 2008 7:32 pm

Ma ljudi moji ljepota dolazi iznutra, hebo vanjski izgled!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimesri srp 23, 2008 7:35 pm

Sentinel je napisao/la:
Ma ljudi moji ljepota dolazi iznutra, hebo vanjski izgled!

Tako je ljubi
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimečet srp 24, 2008 11:23 am

malena je napisao/la:
Ogromno je...

Zar ti se ne čini da malo sitničariš?
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimečet srp 24, 2008 12:03 pm

meli je napisao/la:
malena je napisao/la:
Ogromno je...

Zar ti se ne čini da malo sitničariš?
da je slikana iz drugog kuta bila bi drugačija slika. ovako su je uhvatili baš u raskoraku i na prvi pogled stvarno izgleda ogromno. malo punija jeste, ali izgleda sasvim OK.
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimečet srp 24, 2008 12:08 pm

pa dobro...o ukusima se ne raspravlja
nekome je debela i prema tome manje lijepa, nekome nije bitno što ima nekoliko kg viška.
i istina je da je bitna unutarnja ljepota, ali eto....ipak na temelju prvog dojma (vizualnog) već stvaramo određen stav i mišljenje prema osobi. :ne zna:
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimepet srp 25, 2008 2:00 pm

merkurica je napisao/la:
pa dobro...o ukusima se ne raspravlja
nekome je debela i prema tome manje lijepa, nekome nije bitno što ima nekoliko kg viška.
i istina je da je bitna unutarnja ljepota, ali eto....ipak na temelju prvog dojma (vizualnog) već stvaramo određen stav i mišljenje prema osobi. :ne zna:

Tu si u pravi, jer svakome se sviđa nešto drugo na drugoj osobi.
No, meni se sviđa je htjela razbiti tabu da miss - sinomim za lijepo, može biti samo mršavica.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimesri kol 27, 2008 10:37 am

Baš je slatka cura :)
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimesri kol 27, 2008 10:41 am

izvinite, možda sam debil, ali meni se ona ne sviđa
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimesri kol 27, 2008 10:46 am

Nisi debil, svatko ima svoj ukus.

Ne sviđa ti se u faci ili to kaj ima malo više kila ili kaj?
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimesri kol 27, 2008 11:28 am

ni u faci ni ostalo
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimesri kol 27, 2008 11:39 am

Daj lepo reci da ti nije zgodna zato kaj je debela, nemoj te spike - nije u faci. Žena je slatka u faci - ima neki piggy nosić, al slatka je :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimesri kol 27, 2008 11:51 am

Ma...Aleks...mozda sam i ja debil ko i ti ali ni meni ona nije za miss...

Ti ljudi nisu normalni...ti sto se bave tim moda/miss/manekenke stvarima...prvo izlazu vjesalice koje mi isto nisu za miss...jer zena bez struka, bokova i sisa (ili s umjetnim sisama montiranim na dasku zvanu torzo) meni nisu lijepe, privlacne, sexy...sto god...
Ova cura je slatka u facu, meni barem...ali je debela, pobogu! Pa to je isti bog ko ove, gore spomenute, vjesalice. To je nezdravo! Ko i anoreksija i pretilost je nezdrava.
Sto, oni ne mogu da ne idu u krajnost? Ne mogu izabrat curu koju imas za sto uhvatit, a da nije ormar?
Ova cura bi trebala smrsavit radi zdravlja prvenstveno... To sto su oni isli skupljat neke politicke poene pa poturili tu curu...kao da se ne kuzi zasto...bas...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimesri kol 27, 2008 12:00 pm

Naravno da je pretilost nezdrava i ne vjerujem da ima ijedan osoba koja je zadovoljna ako ima višak kila. Jednostavno neki lakše održavaju idealnu težinu, neki nažalost teže, jer su genski skloniji višku kilograma, posao im je statičniji, ne hrane se dobro, ne vježbaju ili neznam zbog kojih razloga.
(govorim iz vlastitog iskustva)

Ona je lijepa, barem meni, bez obzira što je deblja.
Podražavam je što je bila hrabra i otišla na taj izbor za miss.
Iz kojih razloga je bila druga, to ne ulazim, s obzirom da znamo kakvi su kriteriji na izboru za miss.
Ne podržavam ni ja ta natjecanja jer su bezvezna, nemaju nikakvu dubinu i šalju krivu poruku mladima.

No, ipak, žena se na neki svoj način pobunula protiv ustaljenih kriterija ljepote i zato je podržavam.
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimesri kol 27, 2008 12:40 pm

meli je napisao/la:
merkurica je napisao/la:
pa dobro...o ukusima se ne raspravlja
nekome je debela i prema tome manje lijepa, nekome nije bitno što ima nekoliko kg viška.
i istina je da je bitna unutarnja ljepota, ali eto....ipak na temelju prvog dojma (vizualnog) već stvaramo određen stav i mišljenje prema osobi. :ne zna:

Tu si u pravi, jer svakome se sviđa nešto drugo na drugoj osobi.
No, meni se sviđa je htjela razbiti tabu da miss - sinomim za lijepo, može biti samo mršavica.

evo ja bi potvrdio vaše mišljenje.
nadodao bih kako je čovjek možda površan kada gleda neku drugu osobu prema vanjskom izgledu pa ista osoba ti u jednom trenutku može biti lijepa a u drugom ne. što bi šerif mek laud rekao, ovisi o kojem kutu je snimiš.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimesri kol 27, 2008 1:34 pm

Absynthia je napisao/la:
Daj lepo reci da ti nije zgodna zato kaj je debela, nemoj te spike - nije u faci. Žena je slatka u faci - ima neki piggy nosić, al slatka je :)

Ne sviđa mi se u faci i ne sviđa mi se što je debela.
To sam i rekao, samo ne izravno. ;)
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimesri kol 27, 2008 6:30 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Ne sviđa mi se u faci i ne sviđa mi se što je debela.
To sam i rekao, samo ne izravno. ;)

Hm.. da.. a da je prištava i mršava, onda bi bilo ok? :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitimesri kol 27, 2008 8:09 pm

Meni je stvarno lijepa, iako u kupaćem kostimu odudara od uobičajenih vješalica - normi. Ali na onoj u haljini mi je prekrasna :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nije samo mršavo lijepo! Empty
PostajNaslov: Re: Nije samo mršavo lijepo!   Nije samo mršavo lijepo! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nije samo mršavo lijepo!
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
»  Fotografska natjecanja 2011. godine
» Wellness samo za nju
» Niz tobogan samo na noge

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: