Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)

Go down 
+31
Melkior
vickoo
Fear
Angelino croft
Jua
OLugo
snark
danyf5
cro-boro
Blizzard
KiChO666
Alpha
vjestica
Tutankhamon
Nena
snake
silver
mickopi
None
ShadowDancer
Ixchel
Galileo Galilei
(CroM)Flash
little alien
Aleksandar Veliki
malena
zvezda
Daenerys
Svjetloisjena
Rain
doctor
35 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
doctor
Stanica
doctor


Male
Taurus Snake
Broj postova : 10
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 29.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimesub ruj 29, 2007 7:16 pm

zanima me što vi mislite o demonima a ako je netko zainteresiran za iskustvima iz prve ruke neka se javi na moj post
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimesub ruj 29, 2007 7:20 pm

Normalno da smo zainteresirani. Na kakve demone misliš?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimesub ruj 29, 2007 11:56 pm

Ona moćna i zla bića?
[Vrh] Go down
Daenerys
Riba
Daenerys


Female
Leo Pig
Broj postova : 197
Age : 40
Registration date : 26.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimened ruj 30, 2007 12:04 am

mmmmm demoni

sićan se da je jedan lik kao zvao duhove dok je bio mali - navodno da je nešto dozva - zbog čega svake noći ne može mirno spavat jer mu neko kao sjedi na prsima - rekao je da su to demoni

jel na te misliš?
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimened ruj 30, 2007 2:38 am

Ja mislim da demoni postoje kao entiteti, a ne bas onako kako ih filmici prikazuju, mada mislim da su sa Konstantinom i jos nekim na dobrom tragu... Ali kako svaki novcic ima dve strane, ako prihvatis postojanje dobra, moras prihvatiti i postojanje zla... Svakako, VERUJEM...
Sto se licnih iskustava tice, naravno da bih volela da cujem o tome...
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimečet lis 04, 2007 11:16 am

Doctor... gdje si nestao??? Mi bi priču...
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimečet lis 04, 2007 12:51 pm

Križnjak-Krsnik(bijeli demon istarskog poluotoka) veliki je protivnik, neprijatelj štrig(vještice-zli demoni)
i štriguna. On brani ljude. Svakodnevno, odnosno svake noći na raskršću ulazi uborbu sa štrigama. U borbi i on poprima isti lik kao štrige i štriguni (pas, mačak, vol) ali je bijele boje ili šaren, dok su njegovi protivnici crne boje. Jak je za 12 štrig.

Evo toliko ja znam od tim demonima.
[Vrh] Go down
little alien
Višestanični organizam
little alien


Male
Virgo Buffalo
Broj postova : 76
Age : 38
Location : Underground
Registration date : 03.10.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimepet lis 12, 2007 2:05 am

Cuo sam da postoje dobri,losi i kao neki neutralni demoni.....Ajde covjece pricaj! Pleeeeease docotore
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimepet lis 12, 2007 2:01 pm

Kao sto postoji nebeska hijerarhija, tako postoji i ona druga... Ima ih zaista mnogo, a o tome je vec mnogo pisano... pokusacu da se setim nekog sajta na kome sam to nasla, iako mislim da ih lako mozes pronaci i sam... *
[Vrh] Go down
little alien
Višestanični organizam
little alien


Male
Virgo Buffalo
Broj postova : 76
Age : 38
Location : Underground
Registration date : 03.10.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimesub lis 13, 2007 1:43 am

Da, znam da postoji ta druga hijerarhija ali je pitanje da li su svi oni zli ili ima neutralni, dobrih! Naravno ima jako mnogo tih verzija. Volio bih bas cuti osobno iskustvo naseg doctora. tko zna? mozda je pozitivno!
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimesub lis 13, 2007 9:36 am

Možda ge demon pojeo. conf1
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimesub lis 13, 2007 9:42 am

Mozda je potpisao izvestan ugovor...
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimesub lis 13, 2007 9:45 am

I obvezao se na šutnju, pa nas je zaboravio. rofl
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimesub lis 13, 2007 9:46 am

...ili usled toga vise nije bas pri sebi...
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimesub lis 13, 2007 9:48 am

rofl rofl rofl
[Vrh] Go down
(CroM)Flash
Dinosaur
(CroM)Flash


Male
Aries Tiger
Broj postova : 438
Age : 86
Location : Inside your computer!
Registration date : 30.11.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimened sij 06, 2008 6:20 pm

doctor je napisao/la:
zanima me što vi mislite o demonima a ako je netko zainteresiran za iskustvima iz prve ruke neka se javi na moj post

ja zivim s dva...mama i tata :cheers:
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimened sij 06, 2008 6:24 pm

Mislim da ne bi trebao tako da govoris (pises), bar ne neosnovano... Premalo ti je godina i sve posmatras previse subjektivno... Pokusaj zamisliti zivot bez njih, pa to ponovi... *
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimened sij 06, 2008 6:34 pm

Cudno je to vrijeme. Prodje u sekundi godina. I dodju djeca. Pa iz mucenika postanes mucitelj. I tek tada shvatis nesto sto nikada nisi mogao pojmiti. Kolika je ljubav prema djetetu.

Bezbrizno sam isao po svijetu i ljutio se na majku, zasto toliko brines. Shvatio sam.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimened sij 06, 2008 6:44 pm

Nemam decu, bar ne jos. Tako da mozda nisam ni pozvana da komentarisem...
Ali bilo bi lepo da svako ima pravo da se razvije u ono sto treba da postane, a ne sta drugi misle da treba da postane... *
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimened sij 06, 2008 8:06 pm

Je, nekad je to malo tesko sa svojim. Ja sam imao tu srecu da se moji nisu previse uplitali u moj zivot (mozda sam i ja dijelom odgovoran, jer sam im dao jasno do znanja da to ne zelim i necu tolerirati). Moja je filozofija, neka bude sto god hoce u svom zivotu, samo neka sa tim bude sretan. I tada cu i ja biti sretan. Moje je da mu pomognem i pokazem puteve, opomenem koje su teskoce na putu, ali, dijete je to koje samo put proci mora.
[Vrh] Go down
(CroM)Flash
Dinosaur
(CroM)Flash


Male
Aries Tiger
Broj postova : 438
Age : 86
Location : Inside your computer!
Registration date : 30.11.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimepon sij 07, 2008 1:32 am

ma znam..nemislim to ozbiljno...al sta bi ja bez njih :D
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimepon sij 07, 2008 3:28 am

Bravo, Galileo!!!

Put je njegov. Dovoljno je da mu ti budes sveca na njemu... :) *
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimepon sij 07, 2008 8:50 am

VenoM je napisao/la:
ma znam..nemislim to ozbiljno...al sta bi ja bez njih :D
srecom, mi znamo da ti ne mislis ozbiljno, pa zato u to ime zivili
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimepon sij 07, 2008 8:52 am

Biti dobar roditelj, nemoguce.

Pokusati u tome uspjeti, nesto sto bi svatko trebao.

Kad god me pitaju da se opisem (normalno, otkako sam dijete dobio) ja im odgovorim : "Pokusavam biti dobar otac."
[Vrh] Go down
(CroM)Flash
Dinosaur
(CroM)Flash


Male
Aries Tiger
Broj postova : 438
Age : 86
Location : Inside your computer!
Registration date : 30.11.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitimepon sij 07, 2008 9:10 am

tako treba..reci ti njima.. lol
[Vrh] Go down
Sponsored content





Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)
[Vrh] 
Stranica 1 / 6.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Kreacionizam
» Firefox tema
» O sportu... (chat tema)
»  Fotografska natjecanja 2011. godine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: