Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Thompson

Go down 
+22
Buby
Einar
Korplikan
Magic
Kahali
Deti
orca
kika13
Blizzard
biga
Eagle-1
Svjetloisjena
urbanaaa
Yado
Aleksandar Veliki
floridana
snark
axlica
Sentinel
Merkurica
Galileo Galilei
meli
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimesri stu 26, 2008 11:37 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Jebem takav narod, takvu vjeru, takvu zemlju, takvo mišljenje...

Idem ja lipo u Irsku, a vi se ubijajte i mrzite. :P gica

Hmmmm, vidim da se ne sjećaš onoga čega se ja sjećam... IRA više nije ono što je nekad bila ...
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimečet stu 27, 2008 2:19 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Jebem takav narod, takvu vjeru, takvu zemlju, takvo mišljenje...

Idem ja lipo u Irsku, a vi se ubijajte i mrzite. :P gica

Hmmmm, vidim da se ne sjećaš onoga čega se ja sjećam... IRA više nije ono što je nekad bila ...

Čovjek nije na vrijeme podnio zahtjev za to što je htio pjevat i sad ćemo dignut Arenu u zrak.

Ja nisam podnio na vrijeme zahtjev za povratom poreza, pa ću dignut Maslenički most u zrak.
...ono čist iz gušta.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimepet stu 28, 2008 12:57 am

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Jebem takav narod, takvu vjeru, takvu zemlju, takvo mišljenje...

Idem ja lipo u Irsku, a vi se ubijajte i mrzite. :P gica

Hmmmm, vidim da se ne sjećaš onoga čega se ja sjećam... IRA više nije ono što je nekad bila ...

Čovjek nije na vrijeme podnio zahtjev za to što je htio pjevat i sad ćemo dignut Arenu u zrak.

Ja nisam podnio na vrijeme zahtjev za povratom poreza, pa ću dignut Maslenički most u zrak.
...ono čist iz gušta.

Za ovaj komentar me nisi trebao kvotati. Moje napomene se odnose na na Irsku...
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimepet stu 28, 2008 6:02 pm

[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimepet stu 28, 2008 6:14 pm

ja mislim da je najbolje da stavimo čiket ispod cile Hrvatske i da odemo k vragu evil
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimepet stu 28, 2008 7:37 pm

Budale gica
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimepet stu 28, 2008 8:27 pm

Čarolija je napisao/la:
ja mislim da je najbolje da stavimo čiket ispod cile Hrvatske i da odemo k vragu evil

Ne ispod Hrvatske nego Balkana.
Šta ćemo im takvi u svijetu, kad ništa konstruktivno ne možemo složiti. face
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimeuto pro 02, 2008 2:46 pm

Odbijena tužba protiv grada Pule

dnevnik.hr

Marku Perkoviću nisu prekršena ljudska prava te je njegova tužba protiv grada Pule odbačena, odluka je to Općinskog suda u slučaju tužbe Thompsonovih producenata protiv grada Pule.


Thompson - Page 2 60169246

Thompson ipak neće svirati u Areni?

Sutkinja Mirna Frančišković smatra da sud ne može naložiti gradu Puli da bilo kome daje suglasnost za nastup u Areni obzirom da sud smatra da je Arena vlasništvo Grada Pule, a ne javna površina.
Zdravko Barišić, menadžer Marka Perkovića Thompsona najavio je žalbu na presudu te najavio da će dozvolu za nastup zatražiti na višoj sudskoj instanci.
Sutkinja je također naglasila kako su pjevaču možda uskraćena neka prava, ali da ga, na ovako postavljenu tužbu, sud od njih ne može zaštititi.
Tužba pjevačeve producentske kuće je i na Upravnom sudu gdje se čeka da se taj sud proglasi nadležnim ili nenedležnim.
Podsjetimo, ljetos je najprije otkazan Thompsonov koncert u Umagu, a zatim i u pulskoj Areni. Grad Pula odbio je dati suglasnost za koncert u Areni uz objašnjenje da je Thompson zahtjev podnio izvan roka predviđenog za najavu ljetnih zbivanja u pulskom amfiteatru.
Smatrajući da su mu povrijeđena ljudska prava, Thompson je podnio tužbu.
Pulski gradonačelnik Boris Miletić u prijašnjim je izjavama rekao kako nema ništa protiv Thompsona i njegovih pjesama, ali ne može podupirati ustašku ikonografiju koja je popratni element njegovih koncerata.
'Apsolutno nemam ništa protiv dotičnog pjevača i njegovih pjesama, ali kao gradonačelniku Pule, grada utemeljenog na antifašističkim i multikulturalnim vrijednostima, ne mogu podržati ustašku ikonografiju koja je prateći element njegovih koncerata te od koje se on nikada nije jasno i nedvosmisleno ogradio.', rekao je tada gradonačelnik Miletić.
Produkcijska kuća pjevača Marka Perkovića Thompsona zbog odluke pulskog gradskog poglavarstva da uskrati suglasnost za koncert u pulskoj Areni, podigla upravni spor protiv grada Pule te građansku parnicu protiv tog grada.
Zaključili su da su Marku Perkoviću uskraćena Ustavom zajamčena prava pa se odvjetnički tim 'MP Tona' odlučio na tužbu, što je prvi slučaj u Hrvatskoj da estradni izvođač tuži grad.

Nadam se da sad Arena neće letjeti u zrak!?
[Vrh] Go down
Eagle-1
Višestanični organizam



Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 92
Age : 35
Location : Rijeka
Registration date : 14.01.2009

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimesri sij 14, 2009 10:10 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Čarolija je napisao/la:
ja mislim da je najbolje da stavimo čiket ispod cile Hrvatske i da odemo k vragu evil

Ne ispod Hrvatske nego Balkana.
Šta ćemo im takvi u svijetu, kad ništa konstruktivno ne možemo složiti. face

Istina, ionako je Bismarck rekao, nakon svojih osvajanja, da će slijedeći rat izbiti na gluposti zvanoj Balkan, oko neke glupe sitnice.

lol!
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimečet tra 09, 2009 4:43 pm

Thompsonu opet izmakla Arena

Zbog 'kraće' varijante ljetnih programa u Areni, Thompson je ostao bez termina za koncert. Njegov menadžer najavljuje pravnu borbu protiv 'političke diskriminacije'.

Zbog radova na amfiteatru te davanja prednosti 10. Histria Festivalu, svi koji su poželjeli ovo ljeto održati koncert u pulskoj Areni neće imati sreće. Među njima je i TON, produkcijska kuća Marka Perkovića Thompsona, piše Barkun.hr.

Sezona manifestacija je skraćena na termin od 15. lipnja do 31. kolovoza.

Kako je pojasnio pulski dogradonačelnik Fabrizio Radin, Povjerenstvo za ljetne programe nije uspjelo uskladiti sve termine za ponuđene manifestacije te je predložilo dvije alternative, program A i program B.

Program A je za lipanj predviđao koncert Thompsona između 15. i 17. lipnja, program "Da mi je biti Bijelo Dugme" te pop-koncert za sada nedefinirane svjetske zvijezde.

U programu B prvi je na popisu, od 15. do 17. lipnja, Mali Histria Festival, dok su ostali programi isti.

Oba programa za srpanj predviđaju otvaranje Histria Festivala, koncerte Eltona Johna, Michaela Boltona i Tonyja Cetinskog, 56. Pula Film Festival i balet
San ljetne noći. Programima za kolovoz zajednički su balet Labuđe jezero, Veronska arena, balet Carmen & Bolero, Carmina Burana, Gala
koncert – Piazzola, koncert Dine Merlina i Klape u Areni.

Poglavarstvo je većinom glasova – 7:2, prihvatilo program B.

Ruku za program A digle su samo pulska dogradonačelnica Vesna Petrović i Jasna Jaklin Majetić. Petrović smatra da je program A kvalitetniji jer, osim
Histria Festivala i Arian zabave, koju vodi sin Bashkima Shehua, ima još četiri druga organizatora. U programu B, pored Shehuovih, tek su dva organizatora.

"Iznenađeni smo političkom diskvalifikacijom i diskriminacijom najpopularnijeg hrvatskog izvođača. Poduzet ćemo sve pravne metode da se odupremo samovolji političkih moćnika, jer je očito da Miletić sa svojim istomišljenicima primjenjuje boljševičke metode vladanja. Potrudit ćemo se da takav način ukinemo i da se takvo što više nikada u Hrvatskoj ne dogodi, rekao je za Barkun Zdravko Barišić.

Osim Thompsona, izborom programa A bez nastupa u Areni su ostali i Bregović i Severina, čiji je koncert planiran za 22. kolovoza.



Izvor: Net.hr
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimened lis 04, 2009 7:06 am

Thompson tri godine ne može u EU

Zabranom ulaska u Švicarsku Marku Pekoviću Thompsonu je zbog Schengenskog sporazuma na tri godine zabranjen i ulazak u ostale zemlje koje su potpisale taj dokument.

Kao razlog izdavanja zabrane ulaska Marku Perkoviću Thompsonu u Švicarsku ističe se tučnjava koja se dogodila prije dvije godine na njegovom koncertu u Luzernu, ali i sve učestalije zabrane njegovih koncerata u Austriji, Nizozemskoj, Njemačkoj...

Međutim, Thompsonov menadžer Zdravko Barišić tvrdi za Večernji list kako je to samo ''dio medijske halabuke'', te ističe kako se zabrana odnosi samo na Švicarsku.

''Pa Thompson je samo u posljednje četiri godine proputovao cijelu Australiju, Ameriku i Europu, nigdje nije imao problema, niti je napravio ikakav prekršaj'', istaknuo je Barišić dodavši kako će na sve načine pokušati ukinuti spomenutu zabranu.

Večernjak piše da će objašnjenje o otkazivanju koncerta zatražiti i ministar vanjskih poslova Gordan Jandroković .


Daklem nemože nam Thompson izgleda u EU, šta vi mislite o ovome.

P.s. Evo jedna prigodna Thompson - Page 2 295661

[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimened lis 04, 2009 10:40 am

meli je napisao/la:
A dal li Vas je Thompson pozdravio sa Za dom spremni, ako je da li ste mu zdušno odgovorili?
poklik za dom spremni ima veze sa ustašama ko npr auto tvog oca s tobom...
taj poklik je nastao u vrijeme bana Josipa Jelačića... samo su ga ustaše koristile i tako je došo na zao glas...
aj pročitajte malo bez predrasuda i recite šta ima loše u rečenici :'Za dom spremni'?????
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimened lis 04, 2009 3:37 pm

Sentinel je napisao/la:
Thompson tri godine ne može u EU

P.s. Evo jedna prigodna Thompson - Page 2 295661


lolcina lolcina lolcina
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 06, 2011 10:01 pm

Bojim se da ne razumijem zašto su mnogi facinirani Thompsonom. Čim ga čuju kako pjeva, odmah se povesele, počnu pjevati... Zašto ga mnogi toliko vole? Meni je on malo žešča budaletina, a dok tako nešto prokomentiram, prva reakcija je naravno čuđenje. U čemu je stvar?
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimesri ruj 07, 2011 10:40 am

@Blizzard - Upravo tako!

Za mene je on obična budala koja zna kako najbrže zaraditit - dođi i pjevaj neke pjesme sa "dubljim" značenjem, pokupi lovi, odi u Ameriku il di već sad živi i nabavi si najnoviju vilu. Prave probleme ostavi u Hrvatskoj, Hercegovini, di već, ne znam ni ja.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimesub ruj 10, 2011 12:02 pm

kika, to je ono najsubjektivnije mišljenje koje sam pročitao u životu... pogledaj Olivera Dragojevića.. i on pjeva pjesme sa "dubljim" značenjem i tako zarađuje, pa Mišo Kovač, pa Toni Cetinski.
tako je i Thompson samo još jedan PJEVAČ koji zarađuje, a vidi čuda, PJEVANJEM!!

samo što nekim ljudima bode oči to što su te pjesme većinom domoljubne.
Thompson je jedan od ljudi koji su bili obični vojnici, koji su bili u ratu, koji nisu pjevali u Engleskoj Stop the war in Croatia, nego nešto i poduzimali oko toga.
glupo je sad mu zamjerati neke grijehe, kao uzimanje para da ne pjeva. aj stavite se na njegovo mjesto i da vam netko ponudi pare da ništa ne radite. pogledajte duboko u dušu i recite bili uzeli novac??? ja bih i 99% drugih bi, samo je razlika što će to netko sebi priznati a netko neće. i onda pomislite jeste ljuti na njega što je uzeo novac il zato što niste bili na njegovom mjestu??

za razliku od raznih Severina, Simona čovjek je zaradio na pošten način, radeći a ne naguzivajući se, promiče većinom dobre vrijednosti za razliku od ove dvije spomenute(i još mnogih. Vuco, Bare, Gobac itd.) tako da stvarno ne razumijem kome može smetati.. pa jbt znam srbe koji ga slušaju i koji su bili na njegovim koncertima....
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimesub ruj 10, 2011 4:47 pm

Ok, prije svega, Kovač, Cetinski, Dragojević i Thompson imaju jedino zajedničko to što su pjevači. Svima je jasno KAKVE pjesme i na koji NAČIN pjeva Thompson za razliku od ove trojice. Tako da nema potrebe ih uopće uspoređivati.

OK,možda su mu neke pjesme lijepe, ali toliko uveličavanje njega zajedno sa tim pjesmama je totalni IDIOTIZAM i PRIMITIVIZAM. Postoje puno bolji načini za pisanje domoljubnih pjesama, meni su njegove pjesme većinom pune mržnje i gnjeva. Čisto sijanje mržnje. Zbog čega je uopće došlo do rata - ah gle ti to! - zbog mržnje!!

99% publike su djeca od 16-20 godina koji nemaju ikakvog pojma o ratu i svemu što je bilo niti su ikoga izgubili. Njima je to kul jer misle da pripadaju nekoj grupi koja je jaka i osjećaju se "sigurno". Isto ko i Hitler i njegovi "sljedbenici". Kao da je mržnja samoobrana. ŠTO ON PORUČUJE MLADIMA??? Budite nacionalisti, mrzite srbe (na vrbe), mrzi svakoga tko kroči u Hrvatsku, ubij i udari svakog tko ne vjeruje u Isusa Krista i ne ide u crkvu nedjeljom...... Halo?

Bila sam u raznim udrugama branitelja koji su rekli doslovno: "Da je upola prošo i vidio ono što smo mi, ne bi mu bilo do pjevanja sada, posebno ne na tu temu." Tko uopće ima vremena snimati albume i pjesme za vrijeme rata??? Daj ne budi blesav....

Da li ti znaš kako je bilo u Vukovaru dok je on snimao pjesme?? Da li znaš kako su se ljudi borili?? Sa čim??? Moj otac zajedno sa ujacima je išao u obranu Vukovara sa najjeftinijim puškama koje su bile zaljepljene sa selotejpom.
Da imalo znaš neke podatke koje ti ova država nije servirala, imao bi drugčiji pogled na njega i njegovo izražavanje domoljublja.

Citat :
aj stavite se na njegovo mjesto i da vam netko ponudi pare da ništa ne radite. pogledajte duboko u dušu i recite bili uzeli novac???

Za tvoju infromaciju, ne. Ja ne bih. Kakva god svota se radila. Odgajana sam da ne prihvaćam nepravdu i laži i da se borim za sebe i svoje stavove i znanje. Bilo da mi netko da novce da nešto nemoralno radim ili ne radim - uvijek bih to odbila. Imam samopoštovanja za razliku od nekih.
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimesub ruj 10, 2011 5:14 pm

Nes ti ekipe koja ga podrzava... uglavnom gastrabajteri te kao sta gore i kika veli tehnicki i moje godiste koji se rata sjecam ali ne u toj razini da bi istoga bio svjestan osim eventualno mozda sirena te bjezanja u podrum (da ne pricam ovima iza 93-4-5)..

Sad tko ga zeli slusati nek slobodno slusa, slusam i ja svasta, od bhajana i srednjovjekovnih krscanskih chantova pa do neznam dronea i d&b-a sto neznaci da se mora i svima ostalim svidjati, naprotiv. Glavni prob. kod thompsonove glazbe je taj sta nedirektno velica spike poput hrvatska zivi vjecno i ostale mentalno ogranicene stavove koje priglupa publika prima zdravo za gotovo kao da je neki jebeni mesija lol.
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimesub ruj 10, 2011 5:18 pm

zelite li nesta sa "nasih" prostora, a opet originalno:

zubo
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimesub ruj 10, 2011 5:25 pm

Kod njih je ili voliš Thompsona ili si četnik.

Toliko ograničenje mozga da je to za objesit se.

Ja ću se,dok sam živa, zalagati za antiThompsonštvo u bilo kojem obliku. -.-
Čisto zloupotrebljavanje vjere i zdravog razuma.

Imam 10ak prijatelja koji su iz mješanog braka. Zar bi ih trebala mrziti jer Thompson tako kaže??

Ratni profiter.
Ništa drugo.
Prošao je on rat u svojoj glavi.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimesub ruj 10, 2011 8:21 pm

bio sam u Čavoglavama ove godine... svi pričaju o tome, pa velim da i ja pođem da vidim...
bilo je rulje koja je pjevala "ubij srbina" itd. iskreno to su čisti debili i mislim da to treba prestati. Thompson se nikad nije izjasnio da se slaže sa tim rječima. sad što imate protiv toga što dolaze pojedinci u ustaškim kapama, imam mišljenje i o tome, al potražite temu na politici, tu sam sa Josipom Brozom imao konverzaciju na tu temu. uglavnom ukratko: partizani su ubili u mjesec dana kao ustaše u 4 godine, pa petokraka nije zabranjena...

ajmo dalje Thompsonove pjesme pune mržnje... pjesme kao Jure i Boban, Jasenovac i Gradiška Stara i slične pjesme nije Thompson napisao. jest pjevao ih je na zahtjev publike što ni po meni nije uredu.
ALI
pogledaj pjesme: Diva Grabovčeva, Lijepa li si, Duh ratnika, Geni kameni, Sine moj itd itd...
samo jedna od tih pjesama ima jači tekst, jaču poruku od pola repertoara Miše Kovača( koji je po meni najbolji pjevač zabavne glazbe na Balkanu).

a to rat. ne volim o tome pričati, al moj ćaća je lovačkom puškom koja možda ubije pticu na 50 metara išao na ratište. neprijatelji(tadašnji) su bili na brdu iznad mog sela na 3 kilometra zračne linije. gađani smo tromblonima al nismo napuštali kuće. pola rata sam proveo u podrumu gdje su mi jedine igračke bile puške, pištolji i municija(vjerojatno od tuda volim oružje i znam mnogo o tome)...

e da i nađi mi gdje Thompson eksplicitno navodi da se bilo koga treba mrziti??

ništa nije potpuno crno ni potpuno bijelo. većina stvari je siva...
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimesub ruj 10, 2011 8:41 pm

@biga evo još jedne njegove.

Meni je pisma super.



Ne znam zašto bi ova pisma nekom smetala?
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimesub ruj 10, 2011 8:54 pm

ma nije Thompson kriv što se za njegove pjesme ljepe idioti koji su ekstremisti...
meni je njegova muzika super, a i on kao čovjek nije loš jer sam ga imao prilike upoznati...
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimesub ruj 10, 2011 11:13 pm

Prije svega, vidim da se malo želiš prepucavati,a iskreno meni se fakat neda. Da želiš voditi nekakav razgovor iznosio bi jasnije argumente a ne napadao sa bezveznim rečenicama. Kad smo već kod toga, nebi vadio moje određene rečenice iz konteksta. Uglavnom, napisala sam u prijašnjem odgovoru kako su mi NEKE njegove pjesme lijepe i volim ih poslušati jer imaju smisla, ne izazivaju mržnju.

Citat :
bilo je rulje koja je pjevala "ubij srbina" itd. iskreno to su čisti debili i mislim da to treba prestati.
Da,99% njegovih slušatelja tako reagira; da, to su čisti debili; ne, to neće prestati sve dok thompson nastavi sa svojim određenim pjesmama i prikrivenim značenjem.

Citat :
sad što imate protiv toga što dolaze pojedinci u ustaškim kapama, imam mišljenje i o tome, al potražite temu na politici
To je tužno i blesavo što se tiče tih ljudi. Ali dobro, ima dosta njih šta si stave brčiće od Hitlera ili nekakav njegov simbol imaju - čista zezancija, u večini slučajeva. Nismo krivi što su neki ljudi ovčice. ALI, Thompson, idol mnogih, bi trebao ako ništa izjasniti se o svom stavu o ustašama. Do dan danas nije, ako sam u krivu, slobodno me ispravi.

Citat :
a to rat. ne volim o tome pričati
Ali zato voliš slušati pjesme u kojima se opisuje? confused

Citat :
i on kao čovjek nije loš jer sam ga imao prilike upoznati...
Ajde upoznaju prosječnog branitelja koji na ulici moli vladu da mu daju koju kunu kako bi prehranio svoju obitelj.
Naravno da je čovjek dobar kada ga život trenutno mazi.

Citat :
e da i nađi mi gdje Thompson eksplicitno navodi da se bilo koga treba mrziti??
Sam si si dao odgovor rečenicom ispod ove.

Pjesme (neke!) zrače ksenofobijom i izraženim nacionalizmom, samo što neki to ne shvaćaju jer kako si rekao - nije sve crno i bijelo, većina stvari je siva.

Odlazim s ove teme jer Thompson je za mene dobar biznismen koji zna što radi. Imamo 2 različita mišljenja, pa mislim da ova rasprava nigdje ne vodi osim prepiranju. Previše mi je drag ovaj forum da zeznem nešto pa da me izbace. :)

Sve treba poštivati, ali kada nešto voliš onda moraš imati i neku dozu realnosti za sve to i nekakav okvir istine, jer u protivnom, kako bi se reklo - neke ljude je lakše popeti na Mars nego spustiti na zemlju.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitimened ruj 11, 2011 9:51 am

ok, sorry, ja volim to nazovimo umjereno prepiranje. ne brini, i kad bi mi nešto napisala što bi moglo rezultirati banom, prvi bih se zauzeo da te ne kazne. nisam takav tip...

evo neću se više prepirati...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Thompson - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Thompson
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Michael A.Cremo / Richard L.Thompson ZABRANJENA ARHEOLOGIJA
» Michael Cremo i R.Thompson - Skrivena povijest ljudske vrste

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Audio - video svijet-
Forum(o)Bir: