Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 BOG=ĐAVO

Go down 
+25
2pac
primitive101
Jedi Mind Tricks
MoW
SV David
burnme
Absynthia
vladimir
floridana
Sigmund Freud
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
meli
Gluteus Maximus
Blizzard
Galileo Galilei
None
Merkurica
marko suzic
zvezda
Jaykof
Tutankhamon
snark
Alpha
Saroman
29 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 1:55 pm

Pa zanima nasa sta to vjernici korisno rada a drugi ne ??? Sta je to korisno sto vjernici mogu raditi osim citanja biblije (sto samo oni smatraju korisnim)?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:08 pm

Saroman je napisao/la:
Kako misliš primjer,pa ima zar neko.odakle bi ja to znao.znam da ja nisam a i znam da vi niste isto po postovima.Zar je ova tema postala dokazivanje ko je pobožan ko nije,govorim općenito.

Jel ja ovo dobro razumijevam ili hoces reci da si po nasim postovima zakljucio da mi nismo pobozni, stoga ni dobri ljudi?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud


Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Age : 107
Registration date : 28.03.2008

BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:17 pm

Alpha je napisao/la:
Saroman je napisao/la:
Kako misliš primjer,pa ima zar neko.odakle bi ja to znao.znam da ja nisam a i znam da vi niste isto po postovima.Zar je ova tema postala dokazivanje ko je pobožan ko nije,govorim općenito.

Jel ja ovo dobro razumijevam ili hoces reci da si po nasim postovima zakljucio da mi nismo pobozni, stoga ni dobri ljudi?

mislim da je bas to reko i jos sve je to uspio bez psihoanalize hail
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:19 pm

Već umećeš riječi u usta,ja mislim da su svi ljudi dobri u biti,samo što ima nekih podosta koji su nečim zavedeni i čine loše.Zar hoćeš reći da si bez grijeha,nikad nisi opsovao.ogovarao.bacio drkicu.itd. itd.ako si bez toga onda svaka čast savršen si.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:22 pm

A što to mi činimo loše???
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:24 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Pa zanima nasa sta to vjernici korisno rada a drugi ne ??? Sta je to korisno sto vjernici mogu raditi osim citanja biblije (sto samo oni smatraju korisnim)?


Mora da se šališ.pravi vjernik će raditi ono što mu je krist naložio da radi,a to znači:kad ideš ulicom prosjak te zaprosi da mu nešto udjeliš a ti prodješ pored njega nedaš mu ništa,iako si istog trenutka otišao u kladionicu i sprašio po ko zna koji put stotine kuna,udjeli mu nešto(nemoj odmah ga osutid ima ovaj više nego ja),da nepsuješ,da nelažeš,da radiš marljivo,da negriješiš radi svake sitnice kad ti krene lošije,,a ovi drugi koje si spomenuo:klade se redovito piju redovito žderu redovito.nepomažu nikome sem sebi,ili use nase i podase,svaka misao im je zla,griješe bludno i mišlju i riječju i djelima.
Zar nisi znao ovo??
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:26 pm

Ti si sam sebe osudio Freya svrstavajući se u te koji činite loše.
Zar si tako slijep da misliš da radiš sve dobro.nikad loše.Preispitaj se detaljno.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:30 pm

Saroman je napisao/la:
Ti si sam sebe osudio Freya svrstavajući se u te koji činite loše.
Zar si tako slijep da misliš da radiš sve dobro.nikad loše.Preispitaj se detaljno.

Ja sam prije svega žena, a ne muškarac, zar si toliko zasljepljen "vjerom" da ni to nisi u stanju vidjet??? hihihi lolcina lol
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:33 pm

Saroman je napisao/la:

Mora da se šališ.pravi vjernik će raditi ono što mu je krist naložio da radi,a to znači:kad ideš ulicom prosjak te zaprosi da mu nešto udjeliš a ti prodješ pored njega nedaš mu ništa,iako si istog trenutka otišao u kladionicu i sprašio po ko zna koji put stotine kuna,udjeli mu nešto(nemoj odmah ga osutid ima ovaj više nego ja),da nepsuješ,da nelažeš,da radiš marljivo,da negriješiš radi svake sitnice kad ti krene lošije,,a ovi drugi koje si spomenuo:klade se redovito piju redovito žderu redovito.nepomažu nikome sem sebi,ili use nase i podase,svaka misao im je zla,griješe bludno i mišlju i riječju i djelima.
Zar nisi znao ovo??

Zar se mi poznamo ??? A sta je sa onim nemoj suditi da ti ne bi bilo sudeno, to sada vjerojatno ne vrijedi.

Zanima me koliko si ti naprimjer da siromasima? Ja osobno sam uplatio onaj jadnoj djeci autistima 500kn, ali ne citam bibliju i to vjerojatno nije dobro djelo!!!

Ne kockam jer to smatram gubljenjem novaca, nikada nista nisam dobio neko sam morao to zaraditi tako da ne ocekujem niti od kladionice nista.

Nekada opsujem, lago nisma od djetinstva, krao nisam nikada da da se prezderavam vidi se na meni (183cm i 67kg), jedem samo kada sam gladan i pijem kada sam zedan.

Reci vjernice sta si od toga sto si nabrojao ti napravio ??? Ali pazi, iskreno jer laz je grijeh.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:33 pm

Saroman je napisao/la:
Ti si sam sebe osudio Freya svrstavajući se u te koji činite loše.
Zar si tako slijep da misliš da radiš sve dobro.nikad loše.Preispitaj se detaljno.
Sudis druge a ne vidis sebe.
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud


Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Age : 107
Registration date : 28.03.2008

BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:36 pm

Saroman je napisao/la:
Tutankhamon je napisao/la:
Pa zanima nasa sta to vjernici korisno rada a drugi ne ??? Sta je to korisno sto vjernici mogu raditi osim citanja biblije (sto samo oni smatraju korisnim)?


Mora da se šališ.pravi vjernik će raditi ono što mu je krist naložio da radi,a to znači:kad ideš ulicom prosjak te zaprosi da mu nešto udjeliš a ti prodješ pored njega nedaš mu ništa,iako si istog trenutka otišao u kladionicu i sprašio po ko zna koji put stotine kuna,udjeli mu nešto(nemoj odmah ga osutid ima ovaj više nego ja),da nepsuješ,da nelažeš,da radiš marljivo,da negriješiš radi svake sitnice kad ti krene lošije,,a ovi drugi koje si spomenuo:klade se redovito piju redovito žderu redovito.nepomažu nikome sem sebi,ili use nase i podase,svaka misao im je zla,griješe bludno i mišlju i riječju i djelima.
Zar nisi znao ovo??


ne ne nece to pravi vjernik napravit , pravi vjernik mu nece dat para nego ce ga batinom po lijenim leđima sto prosi i nije koristan za zajednicu vec ce ga batinom natjerat da radi i brine o sebi ... pomozi mu na nacin da pomogne sam sebi , motiviraj ga ... batina je izasla iz Raja ... a onda odes u kladionicu i spiskas jedno 500 kn cisto da mu pokazes sta propusta ... onda odes zalit to sve sa pivicom... to bi bio pravi put ,pokazi mu , pomozi mu da vidi
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:36 pm

face
lol!
lolcina
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:47 pm

haha,odlično.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:48 pm

Sigmund Freud je napisao/la:
Saroman je napisao/la:
Tutankhamon je napisao/la:
Pa zanima nasa sta to vjernici korisno rada a drugi ne ??? Sta je to korisno sto vjernici mogu raditi osim citanja biblije (sto samo oni smatraju korisnim)?


Mora da se šališ.pravi vjernik će raditi ono što mu je krist naložio da radi,a to znači:kad ideš ulicom prosjak te zaprosi da mu nešto udjeliš a ti prodješ pored njega nedaš mu ništa,iako si istog trenutka otišao u kladionicu i sprašio po ko zna koji put stotine kuna,udjeli mu nešto(nemoj odmah ga osutid ima ovaj više nego ja),da nepsuješ,da nelažeš,da radiš marljivo,da negriješiš radi svake sitnice kad ti krene lošije,,a ovi drugi koje si spomenuo:klade se redovito piju redovito žderu redovito.nepomažu nikome sem sebi,ili use nase i podase,svaka misao im je zla,griješe bludno i mišlju i riječju i djelima.
Zar nisi znao ovo??


ne ne nece to pravi vjernik napravit , pravi vjernik mu nece dat para nego ce ga batinom po lijenim leđima sto prosi i nije koristan za zajednicu vec ce ga batinom natjerat da radi i brine o sebi ... pomozi mu na nacin da pomogne sam sebi , motiviraj ga ... batina je izasla iz Raja ... a onda odes u kladionicu i spiskas jedno 500 kn cisto da mu pokazes sta propusta ... onda odes zalit to sve sa pivicom... to bi bio pravi put ,pokazi mu , pomozi mu da vidi

lolcina lol lol!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:49 pm

Freya je napisao/la:
Saroman je napisao/la:
Ti si sam sebe osudio Freya svrstavajući se u te koji činite loše.
Zar si tako slijep da misliš da radiš sve dobro.nikad loše.Preispitaj se detaljno.

Ja sam prije svega žena, a ne muškarac, zar si toliko zasljepljen "vjerom" da ni to nisi u stanju vidjet??? hihihi lolcina lol

Saromon, dvije stvari...to sto nisi niti uocio da je Freya zena kazuje koliko ne citas sto ti drugi govore...o razumijevanju niti da ne pocinjem.

Druga stvar...tolerancija koju sam spominjala ima granice koje sam isto spominjala...a ovo: "Ti si sam sebe osudio Freya svrstavajući se u te koji činite loše." se zove vrijedanje...a vrijedanje se na ovom Forumu ne tolerira.
Izvoli se ispricati za svoju jezicinu i izvoli istu u buduce kontrolirati. U suprotnom cemo biti primorani da te iskljucimo iz ove price.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:55 pm

Nemoj me morit samo.to "koji činite lOše" je ona napisala ja samo ponovio.jer sam bio upitan pa sam odgovorio.suvišni su takvi komentari ,samo tražiš svadju.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:58 pm

Saroman je napisao/la:
Nemoj me morit samo.to "koji činite lOše" je ona napisala ja samo ponovio.jer sam bio upitan pa sam odgovorio.suvišni su takvi komentari ,samo tražiš svadju.

Ovo gore se, čini se, odnosi ipak na više od jednog citata. Nemoj tražiti svađu sa supermoderatorom da ne završiš u banani. Možemo dalje normalno raspravljati, molim :)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:59 pm

Alpha je napisao/la:
Freya je napisao/la:
Saroman je napisao/la:
Ti si sam sebe osudio Freya svrstavajući se u te koji činite loše.
Zar si tako slijep da misliš da radiš sve dobro.nikad loše.Preispitaj se detaljno.

Ja sam prije svega žena, a ne muškarac, zar si toliko zasljepljen "vjerom" da ni to nisi u stanju vidjet??? hihihi lolcina lol

Saromon, dvije stvari...to sto nisi niti uocio da je Freya zena kazuje koliko ne citas sto ti drugi govore...o razumijevanju niti da ne pocinjem.

Druga stvar...tolerancija koju sam spominjala ima granice koje sam isto spominjala...a ovo: "Ti si sam sebe osudio Freya svrstavajući se u te koji činite loše." se zove vrijedanje...a vrijedanje se na ovom Forumu ne tolerira.
Izvoli se ispricati za svoju jezicinu i izvoli istu u buduce kontrolirati. U suprotnom cemo biti primorani da te iskljucimo iz ove price.

Alpha, nema smisla, ignoriraj, jer i ti OČITO kao i ja tražiš svađu!!! ... cry
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:00 pm

a jesam se nasekiro nema šta.manjka foruma na ovom interentu,ako budem u banani zato neće bit razloga nikakvog.jer ništa ama baš ništa nisam uradio protiv propisa,samo odovor na pitanja i obrana i komentari na forume,nisam vrijedjao ili nešto slično
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:04 pm

Saroman je napisao/la:
a jesam se nasekiro nema šta.manjka foruma na ovom interentu,ako budem u banani zato neće bit razloga nikakvog.jer ništa ama baš ništa nisam uradio protiv propisa,samo odovor na pitanja i obrana i komentari na forume,nisam vrijedjao ili nešto slično

Samo malo uspori i bolje pogledaj. Sigmund Freud ima potpis koji bi ti možda mogao pomoći u ovom trenutku. Svi se mi ponekad nasekiramo ovdje ili na nekim drugim mjestima gdje se raspravlja. Jako si brz, možda se nismo dobro razumjeli. Na način na koji ti pišeš bolje je pisati kad te članovi bolje upoznaju, dakle kad na forumu dulje boraviš. Ovako može stvarno ispasti da si kriv i za ono što nikako nisi mislio. :)
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud


Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Age : 107
Registration date : 28.03.2008

BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:07 pm

je ,ne smijes odmah pokazat da si lud ko šlapa .... prvo moras bit ozbiljan i polako im se uvuc pod kozu lol!
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:10 pm

Nerazumijem ništa.tisi quote mene ,i ja sam na to odgovorio.nevidim šta je loše u tome što sam napisao a ti rekla da nesmijem tako razmišljat,volio bi da mi napišeš.dali se radi o abortusu ili nečem drugom
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:12 pm

Saroman je napisao/la:
Nerazumijem ništa.tisi quote mene ,i ja sam na to odgovorio.nevidim šta je loše u tome što sam napisao a ti rekla da nesmijem tako razmišljat,volio bi da mi napišeš.dali se radi o abortusu ili nečem drugom

Daj kvotaj kad pitaš. Ovo gore sam napisala općenito, ali tebi namijenjeno i dobronamjerno. Ako si mene pitao :)
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:21 pm

sve je razjašnjeno na drugoj temi :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:22 pm

Saroman je napisao/la:
sve je razjašnjeno na drugoj temi :)

Je ides
[Vrh] Go down
Sponsored content





BOG=ĐAVO - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BOG=ĐAVO
[Vrh] 
Stranica 9 / 21.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: