Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 BOG=ĐAVO

Go down 
+25
2pac
primitive101
Jedi Mind Tricks
MoW
SV David
burnme
Absynthia
vladimir
floridana
Sigmund Freud
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
meli
Gluteus Maximus
Blizzard
Galileo Galilei
None
Merkurica
marko suzic
zvezda
Jaykof
Tutankhamon
snark
Alpha
Saroman
29 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next
Autor/icaPoruka
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 3:32 pm

Freya je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Freya je napisao/la:
Timoteju 3,2 Jer će ljudi biti samoživi, lakomi, hvališe, oholice, psovači, nepokorni roditeljima, nezahvalni, opaki,
2. Timoteju 3,3 Neljubezni, nepomirljivi, klevetnici, neuzdržljivi, nemilosrdni, okrutni,
2. Timoteju 3,4 Izdajnici, drzoviti, naduveni, ljubitelji užitka više nego ljubitelji Boga.

NITKO OD NAS OVDJE NIJE TAKAV!!!



oprosti nisam znao, a sto za tebe znaci ovo samozivi?

i ovo: ljubitelji užitka više nego ljubitelji Boga, na koje uzitke se odnosi???

Samoživ=za se, u se i podase.
ljubitelji užitka više nego ljubitelji Boga, na koje uzitke se odnosi=na sve koji jedinu sreću ne nalaze samo u molitvi, strahu od Božjeg gnjeva.

samozivi: oni koji zive bez Boga, kojima ne teba Krist koji misle da mogu zivjeti bez da se predaju Kristu........

ljubitelji užitka više nego ljubitelji Boga: oni koji vrijeme trose da sebi udovolje i da zadovolje svoje tijelo i zelje.....a to sve cime se bavi je toj osobi ispred Boga
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 3:34 pm

Eclypso je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:



Bozja volja je moja!!!

ono sto Bog zeli od ene je moja zelja!!!!

ako ja budem mislio, onda ode ja u krivo, jer ako je Bog nesto rekao u bibliji da je tako onda je tako da bi nama bilo dobro!!!!!!!!

Naravno da je, kako da ne. I da, misliš ti, misliš. Nigdje u Bibliji ne piše da su svi znanstvenici loši i željni samo para i slave, to je tvoje mišljenje, a k tome još i generaliziranje kava

To ti i govorim. Prvo upoznaj sebe, pa onda kritiziraj i generaliziraj druge. To je nešto što ne možeš naučiti iz Biblije, nego kroz život. I zato, počni živjeti.


sto zanci to, pocni zivjeti, kako????
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 3:34 pm

A ljudi koji su bili rođeni davno prije Krista i pronošenja Božje riječi među ljudima??? Gdje su onda duše tih ljudi???
I tko je odgovoran za to? Da li je to fer prema tim dušama???
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 3:41 pm

Freya je napisao/la:
Ok, to je tvoje pravo izbora i svaka ti čast na tvojoj odluci, to je tvoj život i tvoje pravo... A isto tako i mi imamo to pravo izbora za nas same... Mi tebe zbog tvog izbora ne osuđujemo, niti te pokušavamo navući na neku drugu vjeru, samo zato što mislimo i vjerujemo drugačije, a time NE LOŠIJE!!!
EVO TI OVDJE KLIPIĆ, KAD NE ŽELIŠ POGLEDATI NA DRUGOJ TEMI. (Ekipa, ne zamjerite, neće mi preći u naviku postanje klipića bilo gdje...!!!) hug

BOG=ĐAVO - Page 17 Th_loveletter-2


film se odnosi na vas i vama je upucen, svima koji se ne zele predati BOGU!!!!!!
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 3:42 pm

zasto je film bio za mene?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 3:43 pm

Shvati sam, ili odi pa skokni na temu Nova vjera...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 3:46 pm

Freya je napisao/la:
A ljudi koji su bili rođeni davno prije Krista i pronošenja Božje riječi među ljudima??? Gdje su onda duše tih ljudi???
I tko je odgovoran za to? Da li je to fer prema tim dušama???


Bg je vodio njih i dao im istu priliku, Bog je pravedan i svi ce isto biti zvani, ali tko ne zeli primiti novi katrakter, nece ga primiti i nece uci u Bozje kraljevstvo sa sebicnim karakterom.......o tome ti Isus prica cijelo vrijeme i cijela biblija.........

da li si se odrekla sebicnog karaktera? i ja te molim, ako sam na krivom putu da mi kazes koji je pravi?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 3:53 pm

marko suzic je napisao/la:

Bg je vodio njih i dao im istu priliku, Bog je pravedan i svi ce isto biti zvani, ali tko ne zeli primiti novi katrakter, nece ga primiti i nece uci u Bozje kraljevstvo sa sebicnim karakterom.......o tome ti Isus prica cijelo vrijeme i cijela biblija.........

Aha, a nas ne može, a da ne čitamo Bibliju?

Citat :
da li si se odrekla sebicnog karaktera? i ja te molim, ako sam na krivom putu da mi kazes koji je pravi?

Nisi na krivom putu, nemoguće je to reći, ali isto tako ne možeš reči ni da smo mi ostali na krivom putu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 3:56 pm

marko suzic je napisao/la:
Freya je napisao/la:
A ljudi koji su bili rođeni davno prije Krista i pronošenja Božje riječi među ljudima??? Gdje su onda duše tih ljudi???
I tko je odgovoran za to? Da li je to fer prema tim dušama???


Bg je vodio njih i dao im istu priliku, Bog je pravedan i svi ce isto biti zvani, ali tko ne zeli primiti novi katrakter, nece ga primiti i nece uci u Bozje kraljevstvo sa sebicnim karakterom.......o tome ti Isus prica cijelo vrijeme i cijela biblija.........

da li si se odrekla sebicnog karaktera? i ja te molim, ako sam na krivom putu da mi kazes koji je pravi?


A MI SMO PO TEBI SEBIČNI, SAMO ZATO ŠTO NE PROVODIMO ŽIVOT NA KOLJENIMA???
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 3:59 pm

I da, da ti odgovorim, nije bitno što ja kažem sama za sebe, toliko koliko je bitno kako me drugi vide. Da li sam ja sebična osoba, najbolje bi ti rekli ljudi iz moje okoline.
Samim tim što ti sebe opisuješ (kroz vjeru ili ne-potpuno ne bitno, jer je vjera jako dobra fasada za najgore sebičnosti i gnjusobe) kao skoro pa jedinu osobu s ovog foruma koja zaslužuje mjesto u Raju, govori isto puno...
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 4:10 pm

marko suzic je napisao/la:
Freya je napisao/la:
A ljudi koji su bili rođeni davno prije Krista i pronošenja Božje riječi među ljudima??? Gdje su onda duše tih ljudi???
I tko je odgovoran za to? Da li je to fer prema tim dušama???


Bg je vodio njih i dao im istu priliku, Bog je pravedan i svi ce isto biti zvani, ali tko ne zeli primiti novi katrakter, nece ga primiti i nece uci u Bozje kraljevstvo sa sebicnim karakterom.......o tome ti Isus prica cijelo vrijeme i cijela biblija.........

da li si se odrekla sebicnog karaktera? i ja te molim, ako sam na krivom putu da mi kazes koji je pravi?

Za svakog čovjeka je drugi put ispravan, nema jednog pravog puta, treba te voditi samo ljubav, zadovoljstvo, tvoj vlastiti osjećaj.
Moj put, nije nužno i tvoj put. Nitko ti ne može reći koji jet voj put, do toga moraš doći sam.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 4:12 pm

marko suzic je napisao/la:

evo jucer smo deckima pomogli nositi zvucnike.......i pomazem frendu matematiku......naravno ja necu nikad reci da ja to cinim, nego da zahvale Bogu a ne meni, jer je Bog dao meni snagu da to cinim dobro djelo......

gdje sam ismijavo Boga?

nisam mislio na njegov zivot, nego na to sto je bio tvrd kao i ti i bio je ateist, ali kad je dosla bolest onda se molio.....kao i svi.....kad ga je đavo stisnuo i vidio je da mu samo Bog moze pomoci......


Pomogao si nositi zvucnike ??? Pa sada sigurno ides u raj, dakvo dobro djelo malo tko moze da ucini.

Pomazes u matematici ?? Svaka cast ali matematika nije spomenuta u Bibliji tako da ti ne treba u tvome zivotu.

Pa jesi li ti pogledao sta si napisao ??? Znaci onaj koji pomaze djeci koju nikada, NIKADA nije upoznao nije napravio dobro djelo i sebican je a onaj koji pomaze nositi zvucnike je svetac ??? lood Boink

Svako tvoje citiranje biblije, svako tvoje predstavljanje da si poslan od Boga i da Bog govori kroz tebe je ismijavanje doticnoga gica

Rockfeler se nije nista promjenio niti je postao bolja osoba.... kava
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 4:13 pm

I to je nama jasno svima, OSIM Marku... NARAVNO...
Meli ja te podržavam!!!!!!! lovely
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 4:23 pm

Pravi put je Marko da najprije naučiš voljeti sebe, a onda i druge ljude, jer onaj tko sebe ne voli, ne može voljeti ni cijeniti druge... A ti sad nemoj opet o grijesima i takvim stvarima jer mi se od toga već diže kosa u zrak!!!
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 4:25 pm

On baš voli nama dizati kosu u zrak!!
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 4:30 pm

Koju kosu, pa ja sam malte ne ocelavio od njega !!! cry lolcina
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 4:32 pm

Zato ja imam kose za izvoz - griva...
Hoćeš malo??? ;)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 4:33 pm

marko suzic je napisao/la:

evo jucer smo deckima pomogli nositi zvucnike.......i pomazem frendu matematiku......naravno ja necu nikad reci da ja to cinim, nego da zahvale Bogu a ne meni, jer je Bog dao meni snagu da to cinim dobro djelo......

Aha, dakle kada ti učiniš neko dobro djelo, tada to jest dobro djelo, a kada mi ostali tako nešto učinimo, tada je to samo zato da se dokazujemo nekome?

Ja sam pomogao ljudima da kauč unesu u zgradu na ne znam koji kat, skoro sam žuljeve dobio, a zatim ništa nisam tražio za uzvrat već sam lijepo ostavio ljude na miru neka rade i dalje kao da ništa nije bilo.

Naravno svojom voljom sam pomogao ljudima jer sam vidio da se muče, a nisam htio da se muče... To je bio glavni razlog zašto sam pomogao. Nakon toga sam se osjećao sretno jer sam učinio to. I opet ću pomoći kada ću vidjet priliku unatoč tome što ne čitam Bibliju.
Je li mi Bog pomogao u svemu tome moguće je, ali znam da sam vlastitom voljom i željom htio pomoći ljudima.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 4:37 pm

Jel netko primjetio rijec "zvucnike", Marko sta ce vam zvucnici kada ne slusate muziku? Nije li sotona stvorio zvucnike tako da njegovi sljedbenici mogu u sav glas slusati muziku tako da i je i ostali cuju kava gica
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 4:37 pm

Niti jedna nesebična pomoć bilo kome nije na odmet i nije beznačajna. Ali kad netko od nas tako nešto spomene u raspravi jer ga se povuče za jezik onda smo mi sebični, hvalisavi, ovakvi i onakvi.
Ali kada naš Marko isto tako, iz istih razloga spomene, dobra djela koja je on učinio, e onda je to samo skromno spominjanje, ali dakako, opet sakrivajući se iza Božje halje... doh
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 4:40 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Jel netko primjetio rijec "zvucnike", Marko sta ce vam zvucnici kada ne slusate muziku? Nije li sotona stvorio zvucnike tako da njegovi sljedbenici mogu u sav glas slusati muziku tako da i je i ostali cuju kava gica

Ali nemoj tako, možda oni unutra uvale CD samo sa molitvama, ili puštaju prijenos mise masi na ulici, tako da zvučnike spiče na prozore i odvrnu do daske..., da seljudi naravno duhovno uzdignu, nešto slično kao što muslimani mole...
Ili pak je slučaj da je to onaj isti prijatelj koji je u jednu nedjelju dobio provalu vjerske spoznaje, pa je izlomio 300 cda, pa se sada rješava i zvučnika...., jer što će mu... Božja muzika se sluša u tišini.... Je l`?
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 4:56 pm

Ali i CD je sotona izmislio to nije od boga kada se na njega moze i muzika snimati.
A muslimani su po Markecu sotonisti, jel sljede kuran a samo je jedna prava knjiga od boga i ta je pogadate Biblija. Svi su ostali po njima sotonisti.

A da imaju provale to imaju. face


Zadnja promjena: Tutankhamon; sri kol 27, 2008 5:00 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 4:58 pm

Da, da, ali sve je to u Božje ime i s Božjim naumom i u svrhu promicanja Božje riječi i sveopćeg spasenja...!!! lolcina
[Vrh] Go down
Gluteus Maximus
Stanica



Male
Scorpio Goat
Broj postova : 27
Age : 44
Registration date : 10.08.2008

BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 5:52 pm

Citat :
"zivot bez Boga je los i naporan i pun patnje i tereta i muke i tuge i nemira i osjecaja besmisla......ja takav zivot nemam.....iamju ga oni koji ne citaju Bozju rijeci i koji se ne mole i koji zele vise i nisu sretni samo s time da imaju za jesti i obuci se.....i koji nisu ponizni i nisu siromasni duhom........."

Kako drugacije ohrabriti nesretne ljude nego obecati im da ce za patnje biti nagradjeni u nekom novom zivotu !
Ko je nesretan u ovom zivotu (a mnogi su opravdano nesretni), moze kod psihijatra-psihologa(malo antidepresivi,apaurin,ovo-ono) ili da pocne vjerovati kako ce nakon smrti sve njegove patnje biti naplacene !

Kako drugacije djevojcici koja se rodi bez obe ruke objasniti zasto ju je snasla takva nesreca !?!
U ljepote ovog zivota ne moze vise da vjeruje , moze samo da ceka !
Hocu reci da je po meni religija oblik primjenjene psihologije ! Pruza covjeku nadu !

Ukoliko nisam u pravu zasto je onda Bog skinuo zastitu sa FETUSA!?!

Racunas da ce ces u raju imati sve ono od cega si se ovdje suzdrzavao ! Zar i to nije licemjerno ! Necu nista ovdje jer je to grijeh, ali cu sve to kad dodjem gore !
Znaci sve to radis opet radi nekog obecanog uzitka !

Da u bibliji pise , grijesio ili ne grijesio zavrsices isto , ali bi ja (Bog) volio da se molis na koljenima i ne grijesis , kako bi se ponasao ? !

Citat :
Ali baš svi, a on jedini u pravu, na pravom putu do raja.
Bas mi je to misterija!
Kako je Marko zna da na pravom putu nije neki Al Maliki iz Avganistana , i da nece zavrsiti sa 70 djevica , dok ce Marko "na pravom putu" Suzic kod SHEKIA !?

Zanimljivo je kako istices svoja dobra djela (nosenje zvucnika) dok druga omalovazavas ? Zar to nije GORDOST , tako omrazena osobina gresnika ?

Ja nisam vjernik pa tu i tamo pomognem, samo jer mi savjest tako kaze !
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitimesri kol 27, 2008 6:32 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Ali i CD je sotona izmislio to nije od boga kada se na njega moze i muzika snimati.
A muslimani su po Markecu sotonisti, jel sljede kuran a samo je jedna prava knjiga od boga i ta je pogadate Biblija. Svi su ostali po njima sotonisti.

A da imaju provale to imaju. face

XXX
[Vrh] Go down
Sponsored content





BOG=ĐAVO - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 17 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BOG=ĐAVO
[Vrh] 
Stranica 17 / 21.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: