Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

BOG=ĐAVO

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
Autor/icaPoruka
Sigmund Freud
Dinosaur

Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Registration date : 28.03.2008

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   sri kol 27, 2008 6:39 pm

Gluteus Maximus je napisao/la:

Kako je Marko zna da na pravom putu nije neki Al Maliki iz Avganistana , i da nece zavrsiti sa 70 djevica , dok ce Marko "na pravom putu" Suzic kod SHEKIA !?

Ko je Sheki ? suspect
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek

Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Registration date : 22.12.2007

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   sri kol 27, 2008 6:42 pm

Mjesto u Azerbedanu ako se ne varm scratch misli
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur

Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Registration date : 28.03.2008

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   sri kol 27, 2008 6:48 pm

pa jel nije to dalek put scratch
[Vrh] Go down
Gluteus Maximus
Stanica

Male
Scorpio Goat
Broj postova : 27
Registration date : 10.08.2008

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   sri kol 27, 2008 7:02 pm

Citat :
Ko je Sheki ?

Shejtan !
Ali posto je iz druge religije malo ga neozbiljno shvatam!
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek

Male
Cancer Cat

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   sri kol 27, 2008 8:10 pm

Aha jel to ovo:

Šejtani bića koja su stvorena od vatre koja ne prži. Oni ne samo da nisu pokorni Allahu, već navode i druge da budu nepokorni Allahu, da grijehe čine.

Jel si na te mislio ?
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba

Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Registration date : 29.07.2008

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   čet kol 28, 2008 9:24 am

Činjenica je jedna,Bog nije prihvaćen.Puno tekstova sa ismijavanjem Boga,niko se nemoli Bogu niko,niko se nežrtvuje za njega,a pitate pitanja tipa citiram:"Kako drugacije djevojcici koja se rodi bez obe ruke objasniti zasto ju je snasla takva nesreca !?!" i očekivati da znate odgovor na to.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   čet kol 28, 2008 9:31 am

Zato jer je Biblija kada je pisana, napisana je u onom vremenu, u tadašnjem duhu, prilagodjena tadašnjim ljudima i vremenu, te stupnju razvitka. Čovječanstvo je od tada jako napredovalo.
A sada kao muzika je grijeh, CDi, itd... Pa to nije direktno rekao Bog, nego ljudi, kojima je tako odgovaralo da kažu i kao protumače Božju volju... Oko takvih stvari mi raspravljamo, barem ja...
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek

Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Registration date : 15.02.2008

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   čet kol 28, 2008 9:39 am

Saroman je napisao/la:
Činjenica je jedna,Bog nije prihvaćen.Puno tekstova sa ismijavanjem Boga,niko se nemoli Bogu niko,niko se nežrtvuje za njega,a pitate pitanja tipa citiram:"Kako drugacije djevojcici koja se rodi bez obe ruke objasniti zasto ju je snasla takva nesreca !?!" i očekivati da znate odgovor na to.

Nije istina. Samo neki od nas to rade na neke druge načine, za mene nije molitva da odlazimu crkvu, klečim i zazivam Boga, za mene je to tako da činim dobra djela, da slavim život, da se duhovno uzdižem i ispunjavam, da radim stvari u životu koje mi donose ljubav i zadovoljstvo.

Što ti to znači da se žrtvuješ za Boga?

Ja smatram da svi mi jesmo Bog, svi smo potekli od njega, zašto bi se morali žrtvovavi za njega, zašto bi morali patiti na ovom svijetu? Meni to nikad nije bilo logično, smatram to totalno iskrivljenim shvaćanjem.
[Vrh] Go down
vladimir
banned

Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Registration date : 19.09.2007

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   čet kol 28, 2008 12:03 pm

@marko
[to sto kod mene u crkvi i vecina vas ovdje misli da ne moraju odbaciti grijehe a da ce se spasiti, varaju se...]
[ovo kad kaze koji umre, to znaci da je tvoje ja umrlo i time postajes slobodan u Kristu...]
[Znajući ovo, da je stari nas covjek raspet s njime, da se uništi griješno tijelo, te mi ne robujemo grijehu.]
moje ja nikad nemoze Marko umreti,ne ja kapo osoba vec to "ja" i ako se nakon smrti postane slobodan u Kristu znacilo bi da smo bili robovi bez sopstvene volje,ciji robovi???
"NAS COVJEK" ciji covjek,zar time ne vidis da je onda covjek po tom citatu neciji instrument?
[Vrh] Go down
Gluteus Maximus
Stanica

Male
Scorpio Goat
Broj postova : 27
Registration date : 10.08.2008

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   čet kol 28, 2008 5:42 pm

Citat :
Puno tekstova sa ismijavanjem Boga,niko se nemoli Bogu niko,niko se nežrtvuje za njega,a pitate pitanja tipa citiram:"Kako drugacije djevojcici koja se rodi bez obe ruke objasniti zasto ju je snasla takva nesreca !?!" i očekivati da znate odgovor na to.

Ti se molis iskreno Bogu, pa mozes li mi onda ti odgovoriti ?

Drugo, ja nista ne ismijavam , vec samo pitam jer mi nije jasno , meni kao osobi u koju religija nije usadjena tokom zivota ! Ja imam drugaciji sklop u glavi i ne postoji stvar u koju bespogovorno vjerujem, a da za to nemam dokaze !

Znas nakon Hrista , vjernicima se Bogovi sa Olimpa cine kao glavni junaci neke bajke , a ljudi su ih prilicno ozbiljno shvatali u svoje vrijeme .

Proslo je jos dosta vremena od tada,ljudi se mjenjaju a zajedno sa njima i njihova shvatanja i sad ljudi sebi mogu opet postavljati slicna pitanja!
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   sub kol 30, 2008 10:05 am

Mislim da ces se nacekati... OPET....
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba

Male
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   sub kol 30, 2008 4:45 pm

Freya je napisao/la:
Zato jer je Biblija kada je pisana, napisana je u onom vremenu, u tadašnjem duhu, prilagodjena tadašnjim ljudima i vremenu, te stupnju razvitka. Čovječanstvo je od tada jako napredovalo.
A sada kao muzika je grijeh, CDi, itd... Pa to nije direktno rekao Bog, nego ljudi, kojima je tako odgovaralo da kažu i kao protumače Božju volju... Oko takvih stvari mi raspravljamo, barem ja...

Nije sva glazba grijeh,nego neka.to i "ćorav" čovjek može zaključiti,ali neće svak prihvatiti.Iron maiden samo jedan od primjera,ovisi šta ko sluša.nisam rekao da svak sluša.Čisti primjer sotonizma i antiboga.Čisto i jasno u svojim tekstovima podržava sotonu a pobija Boga.
Upravo ta biblija je preživjela tisuće i tisuće godina ista netaknuta,i preživjet će još tisuće.jer je to riječ božija,i treba te je čitati i čitati s vjerom,a ne sa znanstvenog stajališta.Mnogi su se znanstvenici obratili čitajuć je.
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba

Male
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   sub kol 30, 2008 4:48 pm

meli je napisao/la:
Saroman je napisao/la:

Nije istina. Samo neki od nas to rade na neke druge načine, za mene nije molitva da odlazimu crkvu, klečim i zazivam Boga, za mene je to tako da činim dobra djela, da slavim život, da se duhovno uzdižem i ispunjavam, da radim stvari u životu koje mi donose ljubav i zadovoljstvo.

Što ti to znači da se žrtvuješ za Boga?

Ja smatram da svi mi jesmo Bog, svi smo potekli od njega, zašto bi se morali žrtvovavi za njega, zašto bi morali patiti na ovom svijetu? Meni to nikad nije bilo logično, smatram to totalno iskrivljenim shvaćanjem.

Za tebe nije ovo za tebe nije ono.samo ja ja ja i ja.To je tvoja vjera,sebičnost.Raditi stvari koje ti donose ljubav i zadovoljstvo?NEvidim kako ćeš se duhovno uzdignuti ili ispuniti kad nisi prihvatila Isusa.Ko te drugi može ispuniti?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   sub kol 30, 2008 4:49 pm

doh
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   sub kol 30, 2008 4:51 pm

Saroman je napisao/la:
Freya je napisao/la:

Nije sva glazba grijeh,nego neka.to i "ćorav" čovjek može zaključiti,ali neće svak prihvatiti.Iron maiden samo jedan od primjera,ovisi šta ko sluša.nisam rekao da svak sluša.Čisti primjer sotonizma i antiboga.Čisto i jasno u svojim tekstovima podržava sotonu a pobija Boga.
Upravo ta biblija je preživjela tisuće i tisuće godina ista netaknuta,i preživjet će još tisuće.jer je to riječ božija,i treba te je čitati i čitati s vjerom,a ne sa znanstvenog stajališta.Mnogi su se znanstvenici obratili čitajuć je.

Da ima svakave muzike i svakome na volju...
Ja sam odgovarala Marku, jer je on napisao podosta toga s čim se ne slažem, ali stvarno nemam volje ponavljati sve postove, pa pogledaj malo gore...
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba

Male
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   sub kol 30, 2008 4:55 pm

Gluteus Maximus je napisao/la:
Citat :
Puno tekstova sa ismijavanjem Boga,niko se nemoli Bogu niko,niko se nežrtvuje za njega,a pitate pitanja tipa citiram:"Kako drugacije djevojcici koja se rodi bez obe ruke objasniti zasto ju je snasla takva nesreca !?!" i očekivati da znate odgovor na to.

Ti se molis iskreno Bogu, pa mozes li mi onda ti odgovoriti ?

Drugo, ja nista ne ismijavam , vec samo pitam jer mi nije jasno , meni kao osobi u koju religija nije usadjena tokom zivota ! Ja imam drugaciji sklop u glavi i ne postoji stvar u koju bespogovorno vjerujem, a da za to nemam dokaze !

Znas nakon Hrista , vjernicima se Bogovi sa Olimpa cine kao glavni junaci neke bajke , a ljudi su ih prilicno ozbiljno shvatali u svoje vrijeme .

Proslo je jos dosta vremena od tada,ljudi se mjenjaju a zajedno sa njima i njihova shvatanja i sad ljudi sebi mogu opet postavljati slicna pitanja!

Ismijava ko ismijava,nisam nikog naglasio.Ja se molim Bogu da ali da ja radim za tebe tvoj posao.I sam moram dobro povući da bih uspio živjeti u Kristu,to ćeš morati sam.
DOkaz-pa to nije vjera onda to je znanje.ti želiš "znati" a ne vjerovati.
A evo ti svih mogućih dokaza,tu su oko tebe ali netrudiš se da ih vidiš a i kad ih vidiš mnogi ljudi prepišu to nekakvoj spletki triku ili nešto.
Otidji u Međugorje,pa ćeš vidjeti čuda,pročitaj knjige o međugorju pa ćeš vidjeti svjedočanstva mnogih,čudesna fizička o zdravljenja,a još bitnija duhovna oz dravljenja,ima toliko dokaza ,da je rekla to jedna 2 osobe ,moze biti neki trik nešto.ali tisuće su se uvjerile,svakakvi su znakovi tu u Međugorju,bio sam neki dan i ima jedan kip i iz desne noge na koljenu curi voda,bilo vani 10 stupnjeva ili 40 stupnjeva,pa tako i čitavo ljeto bez kiše voda curi,kip je brončani,nosili su vodu na analizu i to su ljudske suze.Odeš i vidiš,nije ti do dosta,onda moraš biti dobro tvrd i zaveden.Čudesa ima širom svijeta,ali neće se da zna za njih,zašto zato što se Bog zapostavlja,uzmite jedan dan samo,od 24 sata ni minute odvojene za Boga,pa kako se može i znati za ova čudesa.Ako se već čitaju tekstovi drugih sadržaja sem vjerskih,gleda tv drugog sadrzaja sem vjerskog itd. Onda odvojite toliko vremena i za boga i možda se iznenadite.
Ljudska srca su zatvorena,nema ljubavi,samo okrutnost srdzba i svađa.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   sub kol 30, 2008 5:01 pm

SAROMAN, I DRUGE VJERSKE KNJIGE SU PREŽIVJELE TISUĆAMA GODINA. A U DRUGIMA NEMA ISUSA? I?
HOĆU TI SAMO REĆI DA SVATKO IMA PRAVO NA VLASTITI IZBOR, A KRŠĆANSTVO NIJE JEDINI..., NA SREĆU...
[Vrh] Go down
vladimir
banned

Male
Taurus Dog

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   sub kol 30, 2008 5:04 pm

Kod:
Iron maiden samo jedan od primjera
sta tek onda mislis o ovome
http://www.youtube.com/watch?v=SRwwYWlbP2U
ides ides ides
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   sub kol 30, 2008 5:06 pm

vladimir je napisao/la:
Kod:
sta tek onda mislis o ovome
http://www.youtube.com/watch?v=SRwwYWlbP2U
ides ides ides

OŽEŽI OZZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! whee
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek

Male
Cancer Cat

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   sub kol 30, 2008 5:37 pm

Saroman je napisao/la:
Freya je napisao/la:

Ajd daj mi jedan tekst iz njihive bilo koje pjesme s kojime to mozes dokazati ???
[Vrh] Go down
burnme
Višestanični organizam

Male
Capricorn Dog
Broj postova : 65
Registration date : 31.05.2008

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   sub kol 30, 2008 7:35 pm

Da, daj tekst gdje se vidi "čisto i jasno".
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Registration date : 20.09.2007

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   sub kol 30, 2008 9:11 pm

Molim forumaše da ne pišu velikim slovima, jer to naglašava vašu dreku na druge forumaše.
A potšto nemožemo čuti što pišete, molim da se ne derete.

Hvala!

Rukovodstvo.
[Vrh] Go down
vladimir
banned

Male
Taurus Dog

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   sub kol 30, 2008 9:53 pm

Kod:
Rukovodstvo.
Pračovjek

Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Registration date : 30.07.2008

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   sub kol 30, 2008 9:56 pm

vladimir je napisao/la:
Kod:

Ne znam za šta mislite da su oni primjer, pretpostavljam da mislite za sotonizam ili takvo što ... Gle sad dio txta njihove pjesme:

"He gave his life for us he fell upon the cross
To die for all of those who never mourn his loss
It wasn't meant for us to feel the pain again
Tell me why, tell me why"
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Registration date : 20.09.2007

PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   ned kol 31, 2008 12:18 am